Четверг, 20 Февраль 2020
Новости Украины и Мира
Спорт
Игровые (с мячом) виды
Футбол
Мини-футбол
Баскетбол
Волейбол
Гандбол
Пляжний футбол
Технические виды
Авто
Мото
Авиаспорт
Велоспорт
Стрельба пулевая
Стрельба из лука
Фехтование историческое
Судомоделизм
Силовые виды
Тяжелая атлетика
Пауерлифтинг
Гиревой спорт
Единоборства
Тхеквондо
Бокс
Кикбоксинг
Дзюдо
Вольная борьба
Каратэ
Айкидо
Фрифайт
ММА
Хапкидо
Комбатан
Легкая атлетика
Бег
Ходьба
Прыжки и метания
Теннис
Большой
Настольный
Водные виды
Поло
Плавание
Прыжки с трамплина
Синхронное плавание
Гребля
Водный туризм
Гимнастика
Художественная
Спортивная
Акробатика
Прыжки на батуте
Зимние виды
Хоккей
Бег на коньках
Фигурное катание
Фигурное катание на роликовых коньках
Логические игры
Шашки
Шахматы
Сёги
Спортивные танцы, черлидинг
Спортивные танцы
Черлидинг
Бильярдный спорт
Паркур
Спортивные сооружения
Спортивное ориентирование
Культура
Образование
История
Известные люди города
Памятники города
"Листая старые газеты"
50-е годы
60-е годы
70-е годы
80-е годы
90-е годы
История одной фотографии
История транспорта
Рекорды Города
Первые
Последние
Единственные
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua


В читальному залі Кам'янської бібліотеки ім. Т.Г.Шевченка 18 лютого відбулася презентація нової книги "Калейдоскоп" члена Національної Спілки письменників України Анни Купрій. Це її третя книга. Перша - "Лезо любові" вийшла в 2006 році, в 2014 році світ побачила її друга книга "СтихиЯ".

 

 

Вірші Анни Купрій ліричні і добре лягають на музику. Поетеса є автором текстів не одного десятка пісень. Не дивлячись на те, що її твори були надруковані книгою порівняно недавно, за визнанням Анни Олександрівни, складати вірші вона почала ще в чотирирічному віці.

"Пам'ятаю як одного разу я прийшла з садка і весь час повторювала римовані рядки "Желтый Мишка на диване, сидит в синем сарафане. У него еще берет, у тебя такого нет". Мама подумала, що ми там вчили якийсь вірш. Але я сказала, що сама придумала ці рядки. Природно, я тоді не вміла писати. І все придумане запам'ятовувала, - згадує Анна Купрій. - У дитинстві я чомусь вважала, що вірші пишуть всі, точно так само як дихають, сплять, їдять. Мої шкільні зошити були списані віршами з двох сторін. На перших сторінках вправи і завдання, а в кінці вірші. через чого вчителі постійно мене лаяли за погане ведення зошитів, поцяткованих непотрібними записами. Я тоді не розуміла, що це вірші. Народжувалися якісь рядки, а я їх перекладала на папір. Коли вчилася в Дніпропетровському університеті, постійно писала в електричках. У мене є цикл під назвою "Електричні вірші". Поезія переслідує мене всюди. Це просто образ мого життя, моїх думок. Вважаю, що писати вірші мені дано згори. Вірю, що натхнення не вичерпається ніколи".

 

Нова книга вийшла яскрава і красива, як автору і хотілося. На обкладинці написані вірші, присвячені читачам. Кожен їх зрозуміє по своєму.

"Весь мир вокруг - калейдоскоп
Изменчивый и многоликий.
В нем свет и тень, и искр сноп
Синь неба, солнечные блики.
Все в книге, как в моей душе,
Переплелось, перемешалось -
Чувств разноцветное драже...
Живем мы, часто не решаясь
Найти свою средь тысяч троп,
(А так необходимо, кстати),
В твоих руках "КАЛЕЙДОСКОП",
Нам по пути с тобой, читатель!"

На 81 сторінці збірника, виданного в грудні 2019 року в Дніпрі, надруковано 91 вірш. Ілюстрації для книги зробив 19-річний художник Денис Григор'єв, який вчиться в Одесі. До речі, Денис дебютував як ілюстратор.

Під час презентації, автор прочитала кілька віршів, що увійшли до збірки "Калейдоскоп". Друзі, родичі, знайомі привітали поетесу. В її честь звучали вірші колег-поетів і музикальние вітання.

 

Add a comment

  

Артисту оркестру Кам`янського театру ім. Лесі Українки, скрипалеві-віртуозу Олександру Володіну Указом Президента України № 18/2020 присвоєно почесне звання "Заслужений артист України".

Біографічна довідка

Олександр Володін закінчив Дніпродзержинське музичне училище, а потім Національну музичну академію ім. Чайковського і в 1998 році аспірантуру при цій академії по класу скрипки. Працював концертмейстером Академічного симфонічного оркестру Національної філармонії України, Національного симфонічного оркестру, в ансамблі солістів "Київська камерата", в симфонічному оркестрі телебачення і радіо України, в Камерному оркестрі Богодара Которовича. З 2003 по 2008 роки і з 2012 по 2016 роки працював в Кореї, в Корейському естрадно-симфонічному оркестрі Seoul Pops Orchestra. У перерві між роботою за кордоном був солістом в оркестрі Дніпродзержинського театру ім. Лесі Українки, в Дніпропетровському будинку органної та камерної музики. З 2016 року Олександр Володін - перша скрипка Академічного музично-драматичного театру.

Олександр - виконавець високої якості, скрипаль-віртуоз, досконало володіє інструментом, фанатично відданий служінню музичному мистецтву. Він постійний учасник усіх концертних програм театру, де виступає як в складі оркестру, так і з сольними номерами.

У сольному репертуарі музиканта - складні віртуозні партії найрізноманітніших жанрів. Це і академічна інструментальна музика, і кавер-версії популярних класичних творів, джазові композиції та сучасна інструментальна музика. Завдяки багатому виконавському репертуару Олександра Володіна, його надзвичайної популярності у глядачів, в театрі були створені вже три його сольні програми, які з аншлагом і великим успіхом пройшли в Кам'янському.

Add a comment

 

Вихованці Центру позашкільної роботи і дитячої творчості, що займаються в гуртку "Цифрове фото" під керівництвом Сергія Борисовича Пелиха, стали переможцями Всеукраїнського конкурсу юних фотоаматори "Моя Україно!". Кам'янчани представили свої роботи в декількох номінаціях і здобули перемогу. Перше місце в номінації "Мікрофотографія" отримала Вероніка Яременко за роботу "Непохитна природа". Третє місце в номінації "Натюрморт" Івану Коротичу за роботу "Фруктовий рай". Також третє місце в номінації "Пейзаж" посів Владислав Арчер з роботою "Зимова краса".

Add a comment

 

Визначився переможець конкурсу "Зимова красуня-2019" Кам'янського центру підготовки та перепідготовки робітничих кадрів (КЦППРК).

24 грудня в залі КЦППРК відбувся конкурс краси, в якому взяли участь п`ять студенток цього навчального закладу. Всі учасниці продемонстрували високу майстерність, як в демонстрацыъ своїх візиток і номерів, так і вміння підійти творчо і креативно в виконанны завдань. Одноголосним рішенням журі переможницею стала третьокурсниця Олена Лозовська. Голова журі начальник управління молоді та спорту міськради Едуард Коряк зазначив чудову підготовку і організацію конкурсу та звичайно ж красу і грацію всіх конкурсанток. Він запросив їх взяти участь в міському конкурсі "Mic Beauty Kamianske-2020", який пройде за підтримки міського голови Андрія Білоусова в березні 2020 року.

Add a comment
загруженоklassika segodnya 3
 
Міжнародний театральний фестиваль "Класика сьогодні", який вже став невід'ємною частиною культурного життя Кам`янського і всієї України, отримав Європейський знак якості для видатних фестивалів - EFFE Label.
 
Ця нагорода надається міжнародними експертами Європейської асоціації фестивалів (EFA) тим художнім подіям, які відповідають десяти особливим стандартам якості.
 
Після проведення одинадцятого фестивалю в травні цього року Оргкомітет "Класики сьогодні" направив в EFA заявку на отримання EFFE Label. Перевірка фахівців була довгою і ретельною, але тим приємніше була отримана позитивна відповідь і вітальний лист від генерального секретаря Європейської асоціації фестивалів Катрін Девентер.
 
Тепер організатори "Класики сьогодні" увійшли в дружнє співтовариство EFFE (Європа для фестивалів - Фестивалі для Європи). Це значно розширить можливості просування саме нашого фестивального бренду. Адже "Класика сьогодні" буде включена в усі інформаційні бюлетені міжнародної рекламної компанії, стане частиною європейської художньої, культурної і соціальної реальності. Представники фестивалю  будуть безкоштовно брати участь в заходах EFA, наприклад таких, як щорічний саміт мистецьких фестивалів в одному з європейських міст. Так, представники "Класики сьогодні" вже запрошені до участі в саміті, який відбудеться в квітні 2020 року в Ірландії, в місті Голуей. Спілкування, нові знайомства, плідна співпраця сприятимуть тому, що наш унікальний фестиваль стане ще більш представницьким, розширить коло країн-учасниць, буде проходити на ще більш високому художньому та організаційному рівні, прославляючи тим самим рідне Кам'янське.
Add a comment

Популярное за неделю

Фев 17, 2020 690 КАМ`ЯНСЬКИЙ СПОРТКОМПЛЕКС "ПРОМЕТЕЙ" ЗДИВУВАВ УЧАСНИКІВ ЧЕМПІОНАТУ ДНІПРОПЕТРОВЩИНИ З ЧЕРЛІДИНГУ (фотоальбом)
Для жителів Кам'янського, які стежать за спортивними виступами баскетбольного і…
Фев 18, 2020 530 БІЙЦІ КАМ'ЯНСЬКОГО КЛУБУ "ГЕРЦЬ"-ДЮСШ № 1 СТАЛИ ПРИЗЕРАМИ КУБКА ОГКХ
У минулу суботу, 15 лютого, у Вільногірську пройшов відкритий Кубок ОГКХ (Об'єднаної…
Фев 16, 2020 229 ТЕНІСИСТИ З КАМ'ЯНСЬКОГО ВПЕВНЕНО ВИГРАЛИ ТУРНІР "FERREXPO CUP 1"
У Горішніх Плавнях 14 лютого завершився тенісний турнір першої категорії "FERREXPO CUP…
Фев 19, 2020 203 КАМ'ЯНСЬКА ПОЕТЕСА АННА КУПРІЙ ПРЕЗЕНТУВАЛА ЗБІРКУ ВІРШІВ "КАЛЕЙДОСКОП"
В читальному залі Кам'янської бібліотеки ім. Т.Г.Шевченка 18 лютого відбулася презентація…
Фев 16, 2020 118 В КАМ`ЯНСЬКОМУ ПРОЙШОВ ПЕРШИЙ ЧЕМПІОНАТ МІСТА З БІЛЬЯРДУ СЕРЕД ЛЮДЕЙ З ОБМЕЖЕНИМИ МОЖЛИВОСТЯМИ (фотоальбом)
Субота 15 лютого 2020 року ввійде в історію більярдного спорту Кам`янського. В цей день…