Воскресенье, 23 Январь 2022
Новости Украины и Мира
Спорт
Игровые (с мячом) виды
Футбол
Мини-футбол
Баскетбол
Волейбол
Гандбол
Пляжний футбол
Технические виды
Авто
Мото
Авиаспорт
Велоспорт
Стрельба пулевая
Стрельба из лука
Фехтование историческое
Судомоделизм
Силовые виды
Тяжелая атлетика
Пауерлифтинг
Гиревой спорт
Единоборства
Тхеквондо
Бокс
Кикбоксинг
Дзюдо
Вольная борьба
Каратэ
Айкидо
Фрифайт
ММА
Хапкидо
Комбатан
Легкая атлетика
Бег
Ходьба
Прыжки и метания
Теннис
Большой
Настольный
Водные виды
Поло
Плавание
Прыжки с трамплина
Синхронное плавание
Гребля
Водный туризм
Гимнастика
Художественная
Спортивная
Акробатика
Прыжки на батуте
Зимние виды
Хоккей
Бег на коньках
Фигурное катание
Фигурное катание на роликовых коньках
Логические игры
Шашки
Шахматы
Сёги
Спортивные танцы, черлидинг
Спортивные танцы
Черлидинг
Бильярдный спорт
Паркур
Спортивные сооружения
Спортивное ориентирование
Культура
Образование
История
Известные люди города
Памятники города
"Листая старые газеты"
50-е годы
60-е годы
70-е годы
80-е годы
90-е годы
История одной фотографии
История транспорта
Рекорды Города
Первые
Последние
Единственные
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

 

В Харкові 18-19 грудня пройшли ХХІІ відкритий всеукраїнський турнір з тхеквондо (ВТФ) "Діти України", Чемпіонат України з юнацьких олімпійських вагових категорій та Чемпіонат України серед дорослих. В змаганнях прийняли участь і бійці Кам`янської федерації тхеквондо, на рахунку яких 19 нагорд.

 

 

ПРИЗЕРИ-КАМ`ЯНЧАНИ

ПЕРШЕ МІСЦЕ

Брильов Назар (тр. О.Кірпа, А.Кристєва ДЮСШ № 4)
Молчанов Дмитро (тр. О.Кірпа, А.Кристєва ДЮСШ № 4)
Мірошников Дмитро - пумсе (тр. Р.Курись ДЮСШ № 4)
Мірошников Дмитро/Міщенко Єлизавета - пумсе пара (тр. Р.Курись ДЮСШ № 4)
Басиста Катерина - команда, пумсе (тр. А.Стовбан, В.Сторчак, К.Бірковська ДЮСШ № 1)
Міщенко Ганна (тр. Д.Марченко ДЮСШ 3)
Дзоз Владислав (тр. Є.Свіжевський, Ю.Свіжевська ДЮСШ № 3)


ДРУГЕ МІСЦЕ

Шульженко Архип (тр. О.Кірпа, А.Кристєва ДЮСШ № 4)
Молчанова Марина (тр. О.Кірпа, А.Кристєва ДЮСШ № 4)
Басиста Катерина - пумсе (тр. А.Стовбан, В.Сторчак, К.Бірковська ДЮСШ № 1)

ТРЕТЄ МІСЦЕ

Ковдря Кирило (тр. О.Кірпа, А.Кристєва ДЮСШ № 4)
Капуста Михайло (тр. О.Кірпа, А.Кристєва ДЮСШ№ 4)
Міщенко Єлизавета - пумсе (тр. Р.Курись ДЮСШ № 4)
Лантух Євген - пумсе (тр. Р.Курись ДЮСШ № 4)
Кучерява Поліна (тр. А.Стовбан, В.Сторчак, К.Бірковська ДЮСШ № 1)
Лимарь Ярослав (тр. Ю.Пальок ДЮСШ № 3
Хрієнко Анастасія (тр. В.Лобанов ДЮСШ № 4)
Міщенко Ганна (тр. Д.Марченко ДЮСШ № 3)
Даньшина Олександра (тр. А.Стовбан, В.Сторчак, К.Бірковська ДЮСШ № 1)

Add a comment

 

В Харкові відбувся чемпіонат України з тхеквондо (ВТФ) серед дорослих.

Потрібно зазначити, якщо звичайний Чемпіонат України проходить за ваговими категоріями 54 кг, 58 кг, 63 кг, 68 кг, 74 кг, 80 кг, 87 кг, +87 кг, то в Харкові чоловіки і жінки змагалися тільки у чотирьох олімпійських вагових категоріях (до 58 кг, до 68 кг, до 80 кг, +80 кг). Як повідомив тренер Кам`янської ДЮСШ № 3 Євген Свіжевський, його вихованець (а також тренера Юлії Свіжевської) майстер спорту України Владислав Дзоз став чемпіоном у суперважкій вазі. "Такого вже не було дуже давноу не те що у Кам`янському, а навіть в Дніпропетровській області, - розповідає Є.Свіжевський. - Влад провів два переможних поєдинки з бійцями вагової категорії понад 80 кілограмів. Спочатку він зустрівся з майстром спорту Данилом Ігнатієм (Харківська область). За рівного рахунку в основний час, перемогу 2:0 здобув у додатковому раунді. За абсолютно однаковим сценарієм відбувся і фінальний поєдинок проти майстра спорту міжнародного класу з Донеччини Андрія Гарбара".

Виграш на цих змаганнях, це гарний заділ для того, щоб поборотися за ліцензію попадання на Олімпійські ігри. "Але для цього потрібно дуже багато працювати у спортзалі та на змаганнях міжнародного класу. У 2022 році у нас заплановано за календарем велика кількість змагань Українського та міжнародного класу", - пояснив тренер.

Тренери висловлюють велику подяку депутату міської ради Сергію Миршавці та компаніъ "Мтс Бетон" за всебічну підтримку, надану при підготовці до відповідальних стартів та фінансуванні поїздки на Чемпіонат, а також за постійне меценатство у розвитку спорту у місті. 

ВІДЕО https://www.facebook.com/messenger_media?thread_id=1612913205&attachment_id=465873294887469&message_id=mid.%24cAABa9HrwO-mECMokZl914SeeNl9c

 

Add a comment

 

 

У столиці Болгарії місті Софія 11-12 грудня проходив XI міжнародний турнір HEREYA OPEN 2021 з тхеквондо.

За нагороди змагалися 616 бійців, які представляли 46 команд із восьми країн світу. Вихованка тренерської бригади Андрій Стовбан, Вячеслав Сторчак, Катерина Бірковська з Кам'янської ДЮСШ №1 Поліна Кучерява боролася у ваговій категорії 65 кг. Наша землячка у трьох поєдинках здобула перемоги та посіла перше місце.

Add a comment

 

В Харкові 27 листопада відбувся Всеукраїнськиї рейтинговий турнір "Атака" по тхеквондо ВТФ.

За нагороди боролися 385 спортсменів із 34 команд, які представляли 11 регіонів країни. В змаганях прийняли участь і семеро вихованців тренерів О.Кірпи і А.Крістєвої з Камянської ДЮСШ № 4. Шестеро повернулися додому з нагородами, які вони здобули змагаючись у різних вагових категоріях. Золоті медалі привезли Михайло Капуста, Кирило Ковдря, Дмитро Молчанов. "Срібло" дісталося Назару Брильову. Третє місце посіли Архип Шульженко і Марія Капуста.

Add a comment

 

 

20 листопада, у ДЮСШ №4 відбувся XIX відкритий чемпіонат Кам'янського з тхеквондо (керугі, пумсе) серед усіх вікових груп – "Золотий даянг".

Секретар Кам'янської міськради Наталія Ктитарєва, депутати міськради Віталій Дідур, Наталія Чепченко, Сергій Ворожко та начальник міського центру "Спорт для всіх" Світлана Наволочка, які були присутні на відкритті чемпіонату, привітали учасників, тренерів і суддівський корпрус, а також побажали нових спортивних досягнень.

За нагороди (кубки, грамоти та барвисто оформлені тематичні медалі), окрім Кам`янських ДЮСШ № 1, 3, 4, а також спортклубів "Рума" та "Sport Star" боролися представники Дніпра (СК "Олімп"), Першотравенська (СК "Гедеон") ). Змагання проходили двома локаціями. У залі для тхеквондо в розділі "керугі" змагалися 145 бійців, а в залі для художньої гімнастики, вправи в "пумсе" демонстрували 54 спортсмени.

"Окрім цього, кожна локація розподілена на п'ять етапів, відповідно до медичних вимог. Таким чином ми зменшуємо кількість контактуючих людей, - розповідає президент Кам'янської федерації тхеквондо Олександр Кірпа. Серед титулованих спортсменів в змаганнях примає участь віце-чемпіон Європи серед кадетів Михайло Капуста (вагова категорія до 33 кг). Нинішній чемпіонат є для того ж Капусти, а також Архипа Шульженка (до 41 кг) та Кирила Ковдрі (до 48 кг) етапом підготовки до XXI міжнародного турніру, який через тиждень відбудеться в Австрії. Не завжди чемпіон України гарантує попадання на Чемпіонат Європи. Для цього він повинен ще мати і Європейський рейтинг. Наступного року ми плануємо взяти участь у чемпіонатах світу серед дорослих і серед кадетів. Тому стараємось випробовувати на таких ось міжнародних змаганнях. "Austria Open" етим і хороший, що
в ньому будуть бійці з Європи, Америки, Азії та Африки, тобто ми зможемо промоделювати чемпіонат світу, але у зменшеному вигляді. Та поїздки за кордон дорогі, не завжди це по кишені батькам спортсменів. І як завжди на допомогу приходить наш давній друг, депутат міської ради Сергій Іванович Миршавка та компанія "МТС-Бетон". Ось і цю подорож до Австрії він проспонсував, за що ми дуже вдячні йому. А у проведенні цьогорічного чемпіонату "Золотий даянг" допомогу надала громадська організація "Бджола".

В Україні близько десяти рейтингових турнірів. На один із них "Діти України", до Харкова, кам`янчани поїдуть 17 грудня. Там же пройдуть ще змагання з юніорських та дорослих олімпійських вагових категорій.

Колегія рефері на чолі із суддею національної категорії Аліною Крістєвою (3 дан, чорний пояс з тхеквондо) спрацювали на чемпіонаті "Золотий даянг" на високому професійному рівні. "У суддівській колегії працювали старші спортсмени нашого міста, які пройшли низку семінарів, здали тести і офіційно отримали суддівські розряди. Звичайно, під час чемпіонату вони не виступали, а лише судили як рефері або бічні судді", - пояснив О.Кірпа.

 

За підсумками чемпіонату в обох розділах найбільша кількість призових місць (81) дісталася тхеквондистам ДЮСШ №4. 28 призових місць у спортсменів ДЮСШ №1. На два місця менше у представників ДЮСШ №3.

Призові місця по "керугі":

1 - ДЮСШ №4 (28+15+15)
2 - ДЮСШ №3 (6+9+7)
3 - ДЮСШ №1 (5+10+4)

Призові місця по "пумсе":

1 - ДЮСШ №4 (10+7+6)
2 - ДЮСШ №1 (4+3+2)
3 - ДЮСШ №3 (1+1+2)

Найкращі спортсмени:

ДЮСШ №4

Шульженко Архип
Лантух Євген
Сумська Мілана
Орел Михайло

ДЮСШ №1

Діхтяр Данило
Приходько Дар`я
Бородай Костянтин

ДЮСШ №3

Макашенець Максим
Калита Роман
Бочка Павло

ФОТОАЛЬБОМ  https://www.facebook.com/photo/?fbid=2097673100391622&set=a.2097681413724124

 

Add a comment