Воскресенье, 15 Декабрь 2019
Новости Украины и Мира
Спорт
Игровые (с мячом) виды
Футбол
Мини-футбол
Баскетбол
Волейбол
Гандбол
Пляжний футбол
Технические виды
Авто
Мото
Авиаспорт
Велоспорт
Стрельба пулевая
Стрельба из лука
Фехтование историческое
Судомоделизм
Силовые виды
Тяжелая атлетика
Пауерлифтинг
Гиревой спорт
Единоборства
Тхеквондо
Бокс
Кикбоксинг
Дзюдо
Вольная борьба
Каратэ
Айкидо
Фрифайт
ММА
Хапкидо
Комбатан
Легкая атлетика
Бег
Ходьба
Прыжки и метания
Теннис
Большой
Настольный
Водные виды
Поло
Плавание
Прыжки с трамплина
Синхронное плавание
Гребля
Водный туризм
Гимнастика
Художественная
Спортивная
Акробатика
Прыжки на батуте
Зимние виды
Хоккей
Бег на коньках
Фигурное катание
Фигурное катание на роликовых коньках
Логические игры
Шашки
Шахматы
Сёги
Спортивные танцы, черлидинг
Спортивные танцы
Черлидинг
Бильярдный спорт
Паркур
Спортивные сооружения
Спортивное ориентирование
Культура
Образование
История
Известные люди города
Памятники города
"Листая старые газеты"
50-е годы
60-е годы
70-е годы
80-е годы
90-е годы
История одной фотографии
История транспорта
Рекорды Города
Первые
Последние
Единственные
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

 

В Івано-Франківську 12-13 грудня проводився XI Міжнародний лекоатлетичний турнір "College open". Змагання, в яких прийняли участь команди України, Молодови і Польщі, були присвячені 80-річчю місцевого коледжу фізичного виховання.Своїми виступами порадувала збірна Кам`янського коледжу фізичного виховання. Її спортсмени посіли вісім призових місць і встановили два рекорди спортивної арени, де проводились змагання. Відзначилися вихованці тренерської бригади Андросович (Віктора, Раїси, Сергія), які тренуються в СК "Прометей". 12 грудня п`ятнадцятирічний Роман Кулик підкорив двохметрову висоту (це ще і рекорд Дніпропетровщини для спортсменів такого віку). А наступного дня Ілля Білоус стрибнув у довжину на 6 метрів 40 сантиметрів. Хлопці отримали грамоти, медалі і грошову винагороду (1 тис. грн.).

Їхня колега Ксенія Кориш, незважаючи на травму, стрибнула у висоту на 140 сантиметрів і посіла перше місце. Дві бронзові медалі у Іллі Білоуса, які він отримав у стрибках у висоту і в бігу на 50 метрів. Третє місце посіли також Ілона Коркодим (ходьба на 3 км), Наталія Рубіна (стрибки у висоту, біг на 3 км).

Отже за два змагальних дня команда ККФВ завоювала три золоті і п`ять бронзових нагород. Тренують спортсменів ККФВ С.Гужва, Ю.Кушка, М.Полковникова, О.Валенок, О.Гелетій.


 

Add a comment

 

В Івано-Франківську проходить міжнародний легкоатлетичний турнір "College open", в якому беруть участь спортсмени України, Молдови, Польщі. Кам'янське представлено студентами коледжу фізичного виховання.

У перший день, 12 грудня, наші земляки здобули дві золоті та чотири бронзові медалі. Відзначилися вихованці тренера Сергія Андросовича, які тренуються в СК "Прометей". Першокурсники Ілля Кулик і Ксенія Коріш стали переможцями в стрибках у висоту. Ілля, подолавши планку на висоті 2 метри, встановив рекорд Кам`янського і Дніпропетровської області серед 15-річних спортсменів. Ксенія незважаючи на травму стрибнула на 140 см. "Бронза" у Іллі Білоуса (175 см). Він же отримав медаль такого ж гатунку і в бігу на 50 метрів (6,15 сек). Третє місце зайняли вихованки Сергія Гужви Ілона Коркодим і Наталя Рубіна, відповідно в ходьбі на 3 кілометри і в стрибках у висоту (135 см).

Add a comment

 

Уже в шосте команда Кам`янського коледжу фізичного виховання стає першою в чемпіонаті Дніпропетровщини з легкоатлетичного п`ятиборства.

Легкоатлети змагалися 29 листопада на базі манежу Придніпровської академії фізичної культури і спорту. З нагороди боролися 100 легкоатлетів з Дніпра (ДЮСШ № 3, “Метеор”, “Локомотив”), П’ятихаток, Синельниково, Кривого Рогу (ДЮСШ № 3, 4, 7), Павлограда, Новомосковська та Кам’янського. Спортсмени виступали за новою градацією вікових категорій: чоловіки (1997 р.н. і старші), молодь (1997/1999), юніори (2000/2001), юнаки (2002/2003), молодші юнаки (2004/2005), а також школярі. Загальнокомандну перемогу здобули 26 представників Кам’янського коледжу фізичного виховання (тренери С.Андросович, М.Полковникова, Ю.Кушка, В.Блюдо, О.Валенок). П`ятнадцять з них стали призерами. Про що повідомив тренер ККФВ Сергій Гужва. Також серед призерів була студентка металургійного коледжу Дар`я Артикова (тренер І.Якименко), яка являється абутурієнткою ККФВ.

 

ПРИЗЕРИ ККФВ

 

ПЕРШЕ МІСЦЕ

 

Шумін Антон (молодь) - 2149  очок
Андрющенко Олександр (юніори) - 2267
Широкова Анастасія (юніори) - 2100
Рубіна Наталія (дівчата) - 2070

 

ДРУГЕ МІСЦЕ

 

Коровніченко Олег (юніори) - 2223
Артикова Дар’я (юніори) - 1878
Видря Вячеслав (юнаки) - 2715
Зоріна Вікторія (дівчата) - 2040
Запара Євген (юнаки) - 2583

 

ТРЕТЄ МІСЦЕ

 

Коркодим Ілона (юніори) - 1809
Штанько Ігор (юнаки) - 2434
Розум Валерія (дівчата) - 1890
Шелепов Назар (юнаки) - 2020
Шевченко Ульяна (дівчата) - 1689
Білоус Юрій (юніори) - 2184

Add a comment

 

Тренер з легкої атлетики Кам`янського коледжу фізичного виховання Сергій Гужва увійшов до десятки найкращих суддів України за 2019 рік. 12 листопада в Одесі були оголошені результати голосування на засіданні ради легкої атлетики України. Про це повідомляється в Facebook на сторінці Федерації легкої атлетики Дніпропетровської області та міста Дніпро.

Add a comment
 
 
Малогловець 2019
 
Сьогодні, 22 серпня, другого дня чемпіонату України з лекої атлетики, що проходить на стадіоні "Авангард" у Луцьку, завершили виступи десятиборці. Чемпіоном став Руслан Малогловець, вихованець тренерського бригадного підряду Андросович (Віктора, Раїси, Сергія) з Кам`янської ДЮСШ № 3. Набравши 7333 очка, титул найсильнішого багатоборця було завойовано задяки таким показникам:
 
100 м -11,30 сек.
довжина - 7 м 17 см.
ядро - 14 м 15 см.
висота - 1 м 93 см.
400 м - 50,74 сек.
110 м з/б - 14,81 сек.
диск - 40 м 30 см.
жердина - 4 м 30 см.
спис - 49 м
1500 м - 4 хв. 54 сек.
 
Як розповіла Раїса Андросович, вони повтішалися з коментатора, який вів прямий репортаж з стадіону. "Раніше десятиборців називали "рицарями легкої атлетики". Дуже кумедно було чути від юного коментатора, назвавшого фактурних спортсменів, які зібралися на старті першої дисципліни, бігу на 100 метрів, "спецназівцями легкої атлетики", - говорить тренер. Але дійсно, спортсмени з рельєфними м`язами, короткими зачісками і в сонцезахисних окулярах чимось нагадували військових спеців. Гумор гумором, та наш 27-річний земляк довів, що на сьогодні він являється найсильнішим десятиборцем України і незабаром буде представляти державу на чемпіонаті світу з легкої атлетики у місті Доха (Катар).
Add a comment

Популярное за неделю

Дек 15, 2019 25 ЗАВЕРШИВСЯ ЧЕМПІОНАТ КАМ`ЯНСЬКОГО З ШАШОК-64
13 грудня в СШ № 40 відбувся заключний дев'ятий тур сімдесят першого чемпіонату…
Дек 15, 2019 14 КАМ`ЯНСЬКІ ЧЕРЛІДЕРИ ПРИВЕЗЛИ З КУБКУ КИЄВА ЧОРТОВУ ДЮЖИНУ НАГОРОД
В Національному університеті фізичного виховання і спорту України 14 грудня відбувся…