Понедельник, 18 Декабрь 2017
Новости Украины и Мира
Спорт
Игровые (с мячом) виды
Футбол
Мини-футбол
Баскетбол
Волейбол
Гандбол
Пляжний футбол
Технические виды
Авто
Мото
Авиаспорт
Велоспорт
Стрельба пулевая
Стрельба из лука
Фехтование историческое
Судомоделизм
Силовые виды
Тяжелая атлетика
Пауерлифтинг
Гиревой спорт
Единоборства
Тхеквондо
Бокс
Кикбоксинг
Дзюдо
Вольная борьба
Каратэ
Айкидо
Фрифайт
ММА
Хапкидо
Комбатан
Легкая атлетика
Бег
Ходьба
Прыжки и метания
Теннис
Большой
Настольный
Водные виды
Поло
Плавание
Прыжки с трамплина
Синхронное плавание
Гребля
Водный туризм
Гимнастика
Художественная
Спортивная
Акробатика
Прыжки на батуте
Зимние виды
Хоккей
Бег на коньках
Фигурное катание
Логические игры
Шашки
Шахматы
Сёги
Спортивные танцы, черлидинг
Спортивные танцы
Черлидинг
Бильярдный спорт
Паркур
Спортивные сооружения
Спортивное ориентирование
Культура
Образование
История
Известные люди города
Памятники города
"Листая старые газеты"
50-е годы
60-е годы
70-е годы
80-е годы
90-е годы
История одной фотографии
История транспорта
Рекорды Города
Первые
Последние
Единственные
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

 Легкоатлети ККФВ
 
 
Майже 120 спортсменів різних вікових категорій прийняли участь в командному чемпіонаті Дніпропетровщини з легкої атлетики, який відбувся 15-16 грудня в обласному центрі. 
 
Як розповів тренер Кам`янського коледжу фізичного виховання Сергій Гужва, наш вуз представляли 29 спортсменів. А змагалися вони разом зі своїми суперниками в ДЮСШ № 3 і в легкоатлетичному манежі інституту фізкультури. 
 
"Розпочався чемпіонат для нас із медальної дисципліни - стрибків у висоту, - розповідає С.Гужва. - Тут Максим Поляков, подолавши планку на висоті 1 м 80 см, посів третє місце. А його товариш по команді Олександр Асперов з першої спроби стрибнув на 175 см. Та з висотою 180 см не зміг ні чого вдіяти і зайняв четверте місце. 
 
Дальше в програмі був біг 60 м серед жінок, де виступали вісім спортсменок ККФВ. Найкращий показник серед них у Міли Тагаєвої - третє місце у фіналі "Б" (8,1 сек). Серед чоловіків переможцем у фіналі "Б" став Станіслав Гаврик. Третім був Богдан Курдес.
 
Дуже гостра і драматична боротьба проходила в секторі для метання спису. З першої спроби тут лідирував наш Владислав Краснопівцев, пославший 800-грамовий снаряд на 54 м 46 см. І лише з останнього, шостого разу цей результат перевершив спортсмен із Дніпра. Його спис ввіткнувся в грунт на позначці 55 м 67 см. Серед дівчат Катерина Калініна стала п`ятою. Кирпиченко Радіон був теж п’ятим, Уманський Максим шостим.
 
Наступною дисципліною став біг 3000 метрів, де виступало сім наших спортсменів. Першими виступали дівчата. Анна Гунченко фінішну лінію перетнула третьою. Серед чоловіків кращий результат серед наших спортсменів показав студент другого курсу Олександр Картавий. Хоча він і встановив свій особистий рекорд 10 хв. 12,2 сек., та це був всього лише шостий результат змагань.
   
Другий день командного чемпіонату розпочався з коронної для нас дисципліни - спортивної ходьби. За два роки після введення її в чемпіонат області, студенти ККФВ показують дуже високі результати. І знову не було рівних нашим дівчатам. На дистанції 3000 метрів перемогла багаторазова і абсолютна чемпіонка Юлія Кушка з новим своїм рекордом 13 хвилин 49 секунд, що вище норматива кандидата в майстри спорту України (14 хв. 40 сек.). Юлія з перших метрів набрала високий темп і так йшла до фінішної лінії. Тетяна Велика встановила теж свій індивідуальний рекорд і з результатом 15 хв. 40,7 сек. стала другою. А третє місце посіла Тетяна Макаренко (16.22,7). Студентка другого курсу Христина Мартиненко старалась всю дистанцію держатися за подругами по команді і фінішувала четвертою з відставанням в 23 секунди. Разом з дівчатами йшли по цій дистанції Денис Ярошевський і Ігор Петрусь. Денис весь час змагався з нашою чемпіонкою Юлією Кушкою. На останньому кілометрі він її випередив і фінішував з результатом  12 хв. 44 сек. Друге місце серед чоловіків посів студент трететього курсу Ігор Петрусь (16.45,0). Скажу відверто, що показані результати підняли настрій не тільки мені, а і всій команді, і потішили глядачів, які дивилися це шоу.      
 
Старт ходьби
 
В бігу на 60 метрів з бар`єрами Альона Рудійко у напівфіналі пробігла першою з результатом з 9,77, встановивши власний рекорд. В фіналі "А" дівчина стала третім призером. Анна Власюк в фіналі "Б" теж була третьою. Серед чоловіків наш коледж представляв лише чемпіон України серед юнаків в бігу на 110 м з бар`єрами Микита Коваль. В напівфіналі він пробіг першим. У фінал "А" він став другим, програвши дві сотих секунди спортсмену з Дніпра. Остаточний результат Коваля рівно вісім секунд на бар’єрах метрової висоти.
 
Кілометрову дистанцію Ірина Іванченко подолала третьою. Третім в своєму забігу був і Влад Видря. Але в абсолютному заліку юнак посів тільки десяте місце.
 
Міла Тагаєва в своєму забігу на 600 метрів стала другою і сьомою в "абсолютці".
 
В останньому виді змагань, бігу на дистанції 2000 метрів з перешкодами, друге місце дісталось представниці ККФВ Ганні Гунченко. В призову трійку потрапила і студентка другого курсу Олександра Пінчук. А ще вона встановила свій індивідуальний рекорд 9 хв. 50,5 сек. На цій же дистанції Ігор Петрюс з перших метрів захопив лідерство і першим перетнув лінію фінішу, ставши абсолютним чемпіоном. Його час - 7 хв. 30,1 сек. Друге місце посів Віталій Лебідь. І дуже приємний сюприз підніс в вигляді третього місця студент першого курсу Сергій Неборачок". 
 
В результаті в командному чемпіонаті Дніпропетровської області збірна Кам`янського коледжу фізичного виховання зайняла три перших, шість других і дев’ять третіх місць. 
 
"Я дуже задоволений виступами свої команди, яка на протязі сезону показувала високі результати, виграючи різні турніри. Залишилось прийняти участь в естафетному чемпіонаті області, стрибках у висоту під музику і Кубку України із спортивної ходьби. Незалежно від цих виступів сезон для нас закінчується на мажорній ноті", - підвів підсумок змагань спортсменів ККФВ Сергій Гужва.
 
Текст Віктора КУЛЕНКА.
Add a comment
 Команда легкоатлетыв
 
В СДЮСШОР № 3 і манежі інституту фізичної культури обласного центру на початку першого міяця зими проходив чемпіонат Дніпропетровщини з легкої атлетики. 
 
Як повідомив тренер Кам`янського коледжу фізичного виховання Сергій Гужва, в змаганнях прийняли участь 23 його підопічних.
 
"В першому виді змагань бігу на 60 метрів Анастасія Василенко попала в фінал "Б", де стала третьою, - розповідає С.Гужва. - На цій же дистанції і також в фіналі "Б" Олексій Водяний посів третє місце з результатом 7,18 сек. 
 
Змагання продовжилися в секторі для метання спису. Там Катерина Петрушкіна послала 500-грамовий спис на 19 метрів 12 сантиметрів, які принесли їй друге місце. Негаданно для мене третьокурсник Родіон Кирпиченко теж став срібним призером. Його спис пролетів дистанцію 36 м 70 см.
 
До останньої спроби в стрибках в довжину третім йшов наш Олексій Водяний. Але в шостій спробі його результат перекрив спортсмен із  Нікополя, витіснивши Водяного з призової трійки.  
 
В бігу на 600 метрів кращі результати серед наших спортсменів показали Іра Іванченко - четверте місце і Іван Кульбач - сьоме. 
 
Наступного дня программа продовжилась спортивною ходьбою на 3000 метрів в легкоатлетичному манежу інституту фізкультури, де змагалися сім представників ККФВ. Тетяна Макаренко йшла поза конкусом, але встановила свій індивідуальний рекорд 15 хв. 45,0 сек. А в конкурсній програмі весь п`єдестал пошани посіли наші дівчата: Христина Мартиненко була першою, Анастасія Василенко другою і Катерина Тимошенко фінішувала з третім результатом. Дівчат підтримали хлопці по команді. Пешим фінішував студент першого курсу Владислав Блащенко, а а ним по черзі Віталій Лебідь та Артем Глущенко.
 
Сапринтери змагались на 60-метрівці з бар`єрами. Тут поза конкурсом виступали Микита Коваль, Альона Рудійко і Даша Попадюк, показавші відповідно результати 8,1 сек, 9.6 сек, 9,7 сек. 
 
В бігу на трьохкілометровій дистанції Анна Гунченко стала третьою. За нею відразу розмістилася Анна Момот. У Ірини Сміюхи сьоме місце, у Світлани Рудійко - дев`яте.   
 
 
 
Данило Підгайко лише в останній спробі в потрійному стрибку вийшов на трете місто з результатом 11м 90см.
 
В важкій боротьбі за призові місця точилася боротьба на пітораілометровій дистанції серед дівчат. Та все таки наша Настя Василенко стала бронзовим призером. її однокурсниця Світлана Руденко була четвертою, а Олександра Пінчук - п`ятою". 
 
На цьому чемпіонаті студенти Кам`янського коледжу фізичного виховання здобули тринадцять нагород.
 
Текст Віктора КУЛЕНКА.
Add a comment
 6vMn2Pil34M
 
30 листопада в СДЮШОР № 3 обласного центру пройшла першість Дніпропетровщини з легкої атлетики серед спортсменів 2003/2004 років народження. 
 
Як повідомив тренер Кам`янської ДЮСШ № 3-СК "Прометей" Віктор Андросович, вихованці їхньої тренерської бригади (в неї ще входять Раїса і Сергій Андросович, - прим. автора) закінчили ці змаганнях з непоганими показниками. Ілля Гарькавий (СШ № 5) став переможцем в стрибках в висоту, показавши результат 165 см. Його колега Роман Кулик (СШ № 3) відстав на п`ять сантиметрів, які дозволили юнакові піднятися на третю ступеньку п`єдесталу пошани. Таке ж саме місце в цій дисципліні посіла Ксенія Кореш. Ілля Білоус, учень СШ № 36, виграв спринт. Його  результат в бігу на 60 метрів з бар`єрами - 8,6 секунди. Третім став Ілля Кулик.
 
Текст Віктора КУЛЕНКА.
Add a comment
Збірна ККФВ
 
В Дніпрі 17 листопада відбувся чемпіонат області з легкоатлетичного багатоборства серед юнаків та дівчат старшої категорії (2001/2002 р.н.), середньої категорії (2003/2004), молодшої категорії (2005/2006), юніорів (1999/2000) і молоді (1998/1996 та старших). 
 
В програму багатоборства входили біг 60 м з бар`єрами, штовхання ядра, стрибки в довжину та висоту, біг 800 м (дівчата), 1000 м (юнаки). Перші чотири види проводились в СДЮСШОР № 3, а біг на середні дистанції пройшов в манежі інституті фізкультури.
 
Як повідомив тренер Сергій Гужва, команду Кам`янського коледжу фізичного виховання представляли 16 легкоатлетів.
 
"Змагання для нас розпочались не зовсім вдало, - розповідає С.Гужва. - Серед старших юнаків Олексій Водяний посів п`яте місце (1620 очків), Іван Кульбач - дев`яте (1340), Олександр Шевчук - тринадцяте (1280). В середній категороії Олександра Пінчук стала п`ятою (1376). Світлана Руденко зупинилась за крок від призових місць, набравши 1420 очків.
 
А дальше наші спортсмени почали показувати високі результати і ставали призерами. Юніорка Дар`я Попадюк набрала 2982 очка і стала абсолютною чемпіонкою. Її одногрупниця Анастасія Василенко відстала майже на тисячу очків (1985), але стала другою. Іра Іванченко піднесла нам дуже приємний сюрприз в вигляді третього призового місця. В її активі 1686 пунктів. І четверте місце дісталося теж нашій спортсменці Марії Полковниковій. Третьокурсник Віталій Лебідь посів третє місце (1422). Олег Циганок (1683) в своїй категоріїї став другим. 
 
Серед молоді Марина Караповська і Анастасія Дубікова відповідно стали третьою (1742) та четвертою (1570). Денис Ярошевський завоював друге місце, набравши 1741 очко. За ним розмістився Павло Орленко (1159). Ще одним приємним для нас шоком стало перше місце дебютанта змагань Ігоря Петруся, у якого в активі 2904 очка". 
 
Призери л а
 
В загальному заліку серед дев`яти команд збірна ККФВ стала першою, обійшовши СДЮШОР № 7 (Кривий Ріг) та "Локомотив" з обласного центру. Сергій Гужва від імені спортсменів дякує директору ККФВ Віктору Чибісову за матеріальну підтримку команди в цих змаганнях.
 
P.S. Потрібно відзначити, що Сергія Гужву вибрали в обласній федерації легкої атлитики відповідальним за розвиток цього виду спорту в Кам`янському.
 
Текст Віктора КУЛЕНКА.
 
Add a comment

 Довжина

 

На стадіоні "Перемога" пройшли змагання з королеви спорту - легкої атлетики.

Ця дисципліна входить в залік спартакіади вузів I-II рівня акредитації і являється першою серед дванадцяти видів спорту. Під час відкриття змагань, колона спортсменів восьми вузів Кам'янського під звуки маршу пройшлася по біговій доріжці. Тагір Хасамутдінов доповів почесним гостям про готовність спортсменів до змагань. Головний суддя спартакіади Іван Якименко підвів підсумки спартакіади 2016/2017 учбових років, і разом з директором міської організації "Спорт для всіх" Світланою Наволочкою вручив кубки і грамоти капітанам команд-призерів ККФВ, металургійного, технологічного і медичного коледжів.

ФОТОАЛЬБОМ https://vk.com/album84493189_248285438 

Після чого головний суддя змагань з легкої атлетики Віктор Блюдо повідомив присутнім про послідовність стартів. Після п'ятихвилинної готовності розпочався легкоатлетичний турнір. На старти виходили юнаки і дівчата в бігові на 100, 200, 400, 800, 1500 метрів, естафеті 4х100 і стрибкам в довжину. Майже після трьохгодинних змагань суддівська колегія визначила призерів в індивідуальних видах та в естафетах. Всі призери отримали грамоти.

Найбільшу кількість очків, 6130, набрали легкоатлети коледжу фізичного виховання, які вибороли звання абсолютних переможців. А призерами стали збірні металургійного, індустрального і технологічного коледжів.

МІСЦЯ, ЗАЙНЯТІ КОМАНДАМИ

1 - фізкультурний коледж (6130)
1 - металургійний коледж (5136)
2 - індустріальний коледж (3935)
3 - технологічний коледж (3750)
4 - енерегетичний технікум (3352)
5 - комерційний технікум (2187)
6 - медичний коледж (3048)
7 - економічний коледж (2463)

Текст і фото Віктора КУЛЕНКА.

Add a comment

Популярное за неделю

ДХЗ
Дек 18, 2017 80 РЕЗУЛЬТАТИ ЧВЕРТЬФІНАЛЬНИХ МАТЧІВ КУБКА ЛІГ КАМ`ЯНСЬКОГО З МІНІ-ФУТБОЛУ
17 грудня пройшли матчі 1/4 фіналу Кубка Ліг з міні-футболу Кам`янського. "Сталь" з…
Легкоатлети ККФВ
Дек 17, 2017 66 ЛЕГКОАТЛЕТИ ККФВ ЗАЙНЯЛИ 18 ПРИЗОВИХ МІСЦЬ В КОМАНДНОМУ ЧЕМПІОНАТІ ДНІПРОПЕТРОВЩИНИ
Майже 120 спортсменів різних вікових категорій прийняли участь в командному чемпіонаті…
Команда легкоатлетыв
Дек 17, 2017 58 ЧОРТОВУ ДЮЖИНУ НАГОРОД ЗАВОЮВАЛИ ЛЕГКОАТЛЕТИ ККФВ НА ЧЕМПІОНАТІ ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
В СДЮСШОР № 3 і манежі інституту фізичної культури обласного центру на початку першого…
Ирина Лернер и Татьяна Михайловна
Дек 17, 2017 34 РЕТРОФОТОАЛЬБОМ ПАЛАЦУ ПІОНЕРІВ-ЦЕНТРУ ПОЗАШКІЛЬНОЇ РОБОТИ ТА ДИТЯЧОЇ ТВОРЧОСТІ ДНІПРОДЗЕРЖИНСЬКА-КАМ'ЯНСЬКОГО. 1970-і – 2000-і РОКИ. 70
Ірина Лернер і Тетяна Анікеєва з вихованцями гуртків. Верхнє фото. Олександр Півень.…
Магазин Файна планета дверей по Республіканській 24
Дек 17, 2017 26 ФОТОМАНДРІВКА КАМ'ЯНСЬКИМ-ДНІПРОДЗЕРЖИНСЬКИМ. № 101
Магазин "Файна галерея дверей", відкритий на місці колишнього кафе "Левада" по…