9 2520938104757485 8352803438804978005 n

У Дніпрі, 13 січня відбувся чемпіонат області з легкоалетичного п'ятиборства.

В змаганнях приймали участь юнаки 2007/2008 та 2009/2010 років народження. За підсумками чемпіонату два призові місця дісталися вихованцям тренерської бригади Андросович (Віктор, Раїса та Сергій) з Кам`янської ДЮСШ № 3. На найвищу сходинку п`єдесталу пошани піднявся Іван Андрюшкевич. А його одноклубник Григорій Стаднійчук cтав срібним призером.

Add a comment

Легка атлетика

У Кам`янському, 26 вересня відбувся незвичний Відкритий Чемпіонат міста з легкої атлетики. А незвичний тому, що пройшов на реконструйованому стадіоні, якому 1 липня цього року виповнилося аж 70 років! І це не "Перемога", і не "Комсомолець", а стадіон "СК "Промінь" у Південному районі на нинішньому проспекті Конституції (у 1953 році - вулиця Південна).

Після реконструкції, на багатофункціональному стадіоні з`явилася трибуна на 750 глядачів, футбольне поле з штучним газоном, шість бігових доріжок зі спеціальним покриттям, майданчики для гри в баскетбол і міні-футбол, ряд тренажерів, а також сектори для штовхання ядра, стрибків у довжину. Ось на цьому чудовому стадіоні і змагалася учнівська молодь (ліцеї, гімназії, коледжі, ДЮСШ). 345 спортсменів двох вікових категорій (до 14 років і старше 14 років) на протязі чотирьох годин розігрували призи у бігу на 100 і 200 метрів, стрибках у довжину та штовханні ядра. В чемпіонаті змагалися і "гості" з СДЮСШОР № 3 міста Дніпра. Цікаво, що багато дітей з Кам`янського тренуються у Сергія та Юлії Гужви, колишніх працівників нашого коледжу фізичного виховання, а також у Федора Толстопятова. Вихованці тренерського тріо завоювали 11 нагород.

Призери змагань отримали з рук міського голови Андрія Білоусова і начальника управління молоді та спорту Едуарда Коряка медалі і подарунки (спортивний інвентар).

Текст і фото Віктора КУЛЕНКА.

Верхнє фото Сергія Гужви

67480654 6425860464169048 8430886596807084115 n

В Жовтих Водах, 12 серпня пройшла відкрита першість міста з триатлону. Кам`янчани привезли із змагань п`ять нагород.

В перегонах прийняли участь 72 спортсмени з Дніпра, Жовтих Вод, Запоріжжя, Кропивницького, Кривого Рогу, Кам’янського. Учасника боролися за медалі та призи на плавальному - 700 м, велосипедному 15 км та біговому - 4 км етапах. Як повідомив Юрій Макогонов, тренер команди Кам`янської ДЮСШ № 5, в Жовтих Водах його вихованці-триатлоністи посіли п`ять призових місць. Кам`янчани змагалися серед чоловіків, жінок, юніорів і завоювали три золотих та по одній срібній і бронзовій медалі.

"Господарі знайшли шпаринку в щільному графіку погодних негараздів у вигляді проливних дощів і на вищому рівні провели першість, - пояснив Ю.Макогонов. - Серед наших спортсменів відзначилися нагородами Гліб Плохоцький, Христина Білоусова та Костянтин Лазаренко. Женя Коркодим вперше подолав спринтерську дистанцію крос-триатлону, що є теж неабияким здобутком для спортсмена з річним стажем підготовки з нуля. Крім того, організатори окремо відзначили переможців плавального етапу серед жінок і чоловіків: ними теж стали вихованці Кам’янської ДЮСШ № 5 Христина Білоусова та Гліб Плохоцький".

ТРИАТЛОН021586961525602634 n

На Теплому озері, що в Курилівці, 8 липня пройшли Чемпіонати Кам`янського з плавання на відкритій воді, акватлону, та кросового триатлону.

В змаганнях приймали участь більше півсотні спортсменів різних вікових категорій з Кам`янського, Запоріжжя, Кременчука. Наймолодшому учаснику Кирилу Плаксивому, який приїхав позмагатися з Кременчука - 8 років, найстаршому – кам’янчанину Віктору Таюнді – 53. Напередодні пройшла сильна злива, але в день змагань майже з самого ранку було спекотно, температура в тіні сягала +35 градусів. Тож спортсмени в очікуванні свого старту рятувалися прохолодою озера та водичкою від вже традиційних спонсорів змагань фірми "Наяда".

Як повідомив організатор змагань, голова міської федерації триатлону Юрій Макогонов, прикладом для учасників чемпіонату стали тренери з Запоріжжя Сергій Дрозд, Кирило Кривонос (державний тренер міністерства молоді та спорту України), Сергій Кирчик з Кременчука та директор Кам’янської ДЮСШ № 5 Дмитро Краєвський. Вони показали своїм прикладом, що нема вікових обмежень для справжніх атлетів, пройшовши дистанції змагань разом зі своїми вихованцями.

Весь п`єдестал пошани в плаванні на дистанції 300 м посіли представники Запоріжжя: Кирило Кривонос, Сергіій Дрозд, Євген Зубяк.

В акватлоні на дистанціях 150 м плавання та 800 м бігу в своїх категоріях призерами стали вихованці Кам’янської ДЮСШ № 5 Ярослав Горбулінський, Олександр Юшин, Данило Поломошнов, Іван Карпов, Марія Ларіна та Софія Товстоп’ят з Кременчука. На дистанціях вдвічі довших, перше місце було за Юрієм Сердюком (ДЮСШ № 5), друге за представником Запорізького клубу "TriSport" Терентієм Прядко. Третю сходинку зайняв кам’янчанин Влад Костенко, вихованець тренера Тетяни Ліпи. В старшій віковій категорії не було рівних Дмитру Краєвському.

В змаганнях з кросового триатлону в віковій категорії до 10 років кращими були вихованці кременчуцької школи триатлону Вололдимимр Шиляєв та Тимур Содін. Серед спортсменів віком 10-13 років перше місце виборов вихованець ДЮСШ № 5 Олександр Ворона. Другим став Назар Коношенко із Запоріжжя. Третє місце посів Гліб Янович (ДЮСШ № 5). У цій же категорії серед дівчат перше місце та приз глядацьких симпатій дісталися Заріні Бліновій з Кременчука.

І в самій складній дисципліні – кросовому триатлоні - на дистанціях 300 м плавання, 8 км велоперегонів та 1600 м бігу найкращу витривалість показав вихованець запорізького клубу "TriSport" Роман Чупринін. На другу сходинку п’єдесталу пошани зійшов Костянитин Лазаренко (ДЮСШ № 5). Третім був ще один представник Запоріжжя Терентій Прядко. В старшій віковій категорії перше-третє місця відповідно посіли Сергій Кірчик (Кременчук), Артем Кравченко (Кам`янське), Віктор Таюнда (Кам`янське). До речі, для Артема Кравченка це було перше випробування триатлоном.

350502110 1629345347541076 4767834874094581299 n

У Дніпрі, 30 травня відбулася першість міста з легкої атлетики серед спортсменів 2010/2011 р.н. і молодші. Cпортсмени тренерів-кам`янчан dідзначилися cім разів.

Вихованці тренерської бригади Сергія Гужви, Юлії Гужви, Федора Товстопятова з СДЮСШОР № 3, посіли сім призових місць у спортивній ходьбі і бігових дисциплінах (2+1+4).