Воскресенье, 18 Март 2018
Новости Украины и Мира
Спорт
Игровые (с мячом) виды
Футбол
Мини-футбол
Баскетбол
Волейбол
Гандбол
Пляжний футбол
Технические виды
Авто
Мото
Авиаспорт
Велоспорт
Стрельба пулевая
Стрельба из лука
Фехтование историческое
Судомоделизм
Силовые виды
Тяжелая атлетика
Пауерлифтинг
Гиревой спорт
Единоборства
Тхеквондо
Бокс
Кикбоксинг
Дзюдо
Вольная борьба
Каратэ
Айкидо
Фрифайт
ММА
Хапкидо
Комбатан
Легкая атлетика
Бег
Ходьба
Прыжки и метания
Теннис
Большой
Настольный
Водные виды
Поло
Плавание
Прыжки с трамплина
Синхронное плавание
Гребля
Водный туризм
Гимнастика
Художественная
Спортивная
Акробатика
Прыжки на батуте
Зимние виды
Хоккей
Бег на коньках
Фигурное катание
Логические игры
Шашки
Шахматы
Сёги
Спортивные танцы, черлидинг
Спортивные танцы
Черлидинг
Бильярдный спорт
Паркур
Спортивные сооружения
Спортивное ориентирование
Культура
Образование
История
Известные люди города
Памятники города
"Листая старые газеты"
50-е годы
60-е годы
70-е годы
80-е годы
90-е годы
История одной фотографии
История транспорта
Рекорды Города
Первые
Последние
Единственные
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

Перший день
 
22-23 лютого паралельно пройшли чемпіонат міста Дніпра і змагання серед вищих навчальних закладів I-IV рівня акредитації з легкої атлетики.
 
Як повідомив тренер Кам'янського коледжу фізичного виховання Сергій Гужва, їх команду представляли 34 спортсмени. Серед чотирьох інститутів і п'яти коледжів в абсолютному заліку команда ККФВ посіла друге місце, а серед коледжів була першою.
 
"Перший день змагань відкрився стрибками у висоту серед дівчат. У ньому виступало дві наших спортсмени, - розповідає С.Гужва. - Студентка третього курсу Марина Караповська, взявши висоту 1 м 30 см, серед коледжів стала третьою. Її одногрупниця Олена Рудійко, стрибнувши на 20 сантиметрів вище принесла команді першу медаль. "Срібло" в абсолютному заліку перетворилося в перше місце серед команд коледжів. Серед юнаків Максим Поляков в "абсолютці" зайняв четверте місце (серед коледжів друге).
 
У гладкому бігу на 60-метрівці змагалися відразу шість дівчат і одинадцять юнаків з ККФВ. Але найшвидшим серед них виявилися лише Міла Тагаева і Микита Коваль (треті серед коледжів).
 
Наступним видом було метання списа, де виступало п'ять наших спортсменів. Студентка третього курсу Катерина Калініна серед шести суперниць посіла друге місце в абсолютному заліку. Дівчина метнула 500-грамовий спортивний снаряд на 27 метрів. А серед юнаків студент другого курсу Олександр Жданюк, пославши спис на 38 м 70 см, несподівано приніс нашій команді в абсолютному заліку ще одну медаль - бронзову. Його однокурсник Роман Воронюк серед коледжів став третім.
 
У манежі Інфізу змагання почалися зі спортивної ходьби на три тисячі метрів. ККФВ просто "задавив" своєю масовістю. Від старту до фінішу нікого не пропускала вперед Тетяна Велика, завершивши змагання з результатом 16.27,2. До речі, Таня поліпшила свій особистий рекорд ходьби в манежі. Друге місце зайняла Христина Мартиненко. Третьою була Анастасія Василенко. Лідер Дніпропетровщини та чемпіон України зі спортивної ходьби Денис Ярошевський без проблем приніс команді ККФВ "золото" з результатом 12.39,4. Срібну медаль завоював студент третього курсу Ігор Петрусь, який всього півроку займається спортивною ходьбою. Першокурсник Владислав Блашенко фінішував третім.
 
У забігу на 1500 метрів Ірина Іванченко у важкій боротьбі принесла ще одну медаль, ставши в абсолютному заліку третьою (серед коледжів першою). Серед бігунів коледжів Ірина Сміюха і Михайло Насонов були другими, а Анна Момот та Владислав Селянкін третіми.
 
Біг з бар'єрами на 60-метрівці відкривав другий змагальний день. Анастасія Василенко, показавши час 10,88 сек., в абсолютному заліку була четвертою (серед коледжів першою). Анна Власюк програла всього одну соту секунди А.Василенко в абсолютному заліку і стала п'ятою (серед коледжів другою). Солідності змагань серед юнаків надавала участь абсолютного чемпіона Дніпропетровщини Микити Коваля. Правда своє реноме переможця юнак не зміг потвердеть на цих змаганнях. Навіть встановлений ним особистий рекорд 7,95 сек. приніс нашій команді тільки "бронзу" (серед коледжів він став першим). Його колега Олексій Водяний зайняв серед спортсменів коледжів третє місце.
 
У потрійному стрибку Данило Підгайко в першій спробі приземлився на позначці 11 м 30 см. Потім він продовжував додавати сантиметри (тільки в четвертій спробі у нього був заступ за планку). І з результатом 12 м 23 см завоював другу бронзову нагороду команди цього дня. Треба відзначити, що хлопець тільки відновився після травми.
 
У бігу на 3000 метрів Анна Гунченко в абсолютному заліку була четвертою, а серед коледжів показала перший результат (Михайло Насонов - другий, Аня Момот та Олександр Гуляєв - третій).
 
На спринтерській дистанції 200 метрів змагалися понад півсотні спортсменок. Від команди ККФВ виступали дві бігунки. Кращий результат, четверте місце в абсолютному заліку показала Міла Тагаева  - 28,5 сек (серед коледжів це  друге місце).
   
У бігу на 800 м сенсацію піднесла студентка другого курсу Ірина Іванченко. Іра всю дистанцію бігла четвертою, та на останніх метрах ривком фінішувала і стала бронзовим призером. Треба відзначити, що дівчина тільки почала виступати на цій дистанції. Серед юнаків  виступав Михайло Насонов, вихованець Віктора Миколайовича Тонконога. Хлопець побив свій особистий рекорд, пробігши цю дистанцію за 2.12,9 і став третім серед представників коледжів.
 
На старт 2000 метрів з перешкодами вийшли три наших спортсменки. Однокурсниці Анастасія Василенко та Анна Власюк лінію фінішу перетнули другою і третьою. Але найголовнішу перемогу і медаль принесла студентка другого курсу Олександра Пінчук, вперше ставша чемпіонкою на цій дистанції в манежі.
 
Влад Селянкін намагався завоювати "золото", але спортсмен з металургійної академії обійшов його на останньому колі і наш студент отримав срібну медаль. Приємну несподіванку у вигляді бронзової нагороди підніс Ігор Петрусь. В'ячеслав Видря серед коледжів був третім.
 
Студент другого курсу Роман Воронько штовхнув шестикілограмове ядро на 11 м 52 см і приніс нашій команді золоту медаль, що теж стало несподіванкою. Олександр Андрущенко послав залізний снаряд на 9 м 35 см і став третім серед спортсменів коледжів".
 
Медалі ККФВ
 
За оцінками тренерського складу ККФВ їх підопічні показали хороші результати. За два дні наша команда завоювала 20 медалей, зайнявши в абсолютному заліку друге місце (попереду команда Інституту фізичного виховання). Серед чотирьох коледжів області, які брали участь в чемпіонаті, кам'янчани стали першими. "Хочу подякувати директора коледжу Віктора Івановича Чибісова за матеріальну підтримку спортсменів", - резюмував свою розповідь Сергій Гужва.
 
Текст Віктора Куленко.
Add a comment

С тренером Сергеем Гужвой 2016

 

В Сумах з 9 по 11 лютого проходили чемпіонат України по легкій атлетиці серед молоді та дорослих, і чемпіонат України по легкоатлетичному багатоборству.

Збірна Дніпропетровської області зайняла п'яте місце серед дорослих команд, та стала третьою серед молоді. По багатоборству дорослі збірники посіли друге, а молодь третє місця.

Як повідомив тренер Кам'янського коледжу фізичного виховання Сергій Гужва, на чемпіонаті виступали чотири його вихованці-випускники. Микола Мевша змагався в колі дорослих легкоатлетів. Він став восьмим на дистанціях 1500 і 3000 метрів. Ігор Книжник біг тільки три кілометри, де посів 12 місце (п'яте серед молоді).

Мевша

 

Також змагалися дві випускниці ККФВ. Юлія Соколова на дистанції 800 метрів фінішувала 17-ю (сьома серед молоді). Лідер збірної області в спринті та в естафеті Дар'я Ставнича на 400-метрівці без проблем виграла свій забіг і попала у фінал. У головному старті вона показала час 55,70 секунд, що являється результатом вище нормативу кандидата в майстри спорту. В абсолютному заліку Дар'я була одинадцятою, а серед молоді п'ятою. На 200-метрівці Ставнича вже пробігла краще. Її результат 25,15 секунд - це другий час серед дорослих спортсменів та перший серед своїх однолітків. Потрібно доповнити, що Д.Ставнича буде приймати участь в Кубку України, який відбудеться 18 лютого.

Текст Віктора КУЛЕНКА.

Add a comment
27749957 1997098280537869 6587346412722733846 n
 
 
У Сумах пройшов юніорський чемпіонат України з легкої атлетики.
 
Як повідомив Сергій Гужва, тренер Кам'янського коледжу фізичного виховання, який брав участь в якості судді, випускник вузу Микита Коваль став бронзовим призером у бігу на 60 метрів з бар'єрами. Медаль такого ж достоїнства він отримав і в складі збірної Дніпропетровщини в естафеті 4Х200. Студентка другого курсу Дар'я Попадюк, вихованка тренера Віктора Андросовича посіла четверте місце у п'ятиборстві, а третьокурсниця Олена Рудийко була шостою. У загальному заліку серед збірних областей Дніпропетровщина стала другою.
 
Текст Віктора КУЛЕНКА.
Add a comment

26943211 1987961374784893 1819599767 n

 

У вівторок та середу (16-17 січня) в манежах Дніпровського інституту фізкультури і СДЮШОР № 3 відбувся чемпіонат області з легкої атлетики серед юнаків 2001-2002 р.н., в якому прийняли участь більше ста спортсменів.

Як повідомив тренер Кам'янського коледжу фізичного виховання Сергій Гужва, на старт виходили двадцять п’ять наших спортсменів.

"В метанні списа виступало чотири предствники ККФВ, які боролися за призові місця, - розповідає С.Гужва. - Студенти другого курсу Роман Віницький і Олександр Жданюк, показавши одинаковий результат 37 м 40 см посіли третє місце. Володимир Костюк до четвертої спроби йшов першим. 700 грамовий снаряд він послав з першої спроби на відстань 44 м 46 см. Але після останнього кидка його обійшов на один сантиметр суперник з Дніпра".

А тим часом в манежі ІНФІЗу стартувала коронна для спортсменів ККФВ дисципліна - спортивна ходьба. І знову не було рівних нашим дівчатам та хлопцям. "На дистанції 3000 метрів абсолютною чемпіонкою стала Христина Мартиненко з своїм новим рекордом - 16 хвилин 37 секунд, - продовжує розповідь тренер. - Друге і трете місце посіли її однокурсниці Анна Власюк і Олександра Пінчук. Дівчата теж перекрили свої індивідуальні рекорди. Разом з дівчатами йшли по цій дистанції Олег Гуртовий і Віталій Лебідь. Олег всю дистанцію змагався з Христиною Мартиненко. Та на останньому кілометрі юнак її випередив. Другим став В.Лебідь.

Наступною дисципліною став біг 3000 метрів, де виступало сім наших спортсменів. Анна Гунченко всю дистанцію боролась за призове місце і фінішну лінію вона перетнула третьою. Таке ж місце дісталося і В'ячеславу Видрі.

В бігу на півторакілометровій дистанції Аня Гунченко зайняла третє місце.

В останньому виду змагань, бігу на дистанції 1500 метрів з перешкодами, "бронзу" завоювали Анна Гунченко і В'ячеслав Видря.

Я дуже задоволений виступами свої команди, яка на початку сезону показує непогані результати. Тепер на юнацький чемпіонат України поїдуть Христина Мартиненко та Олексій Водяний, які будуть відповідно змагатися в спортивній ходьбі та в бар'єрному і гладкому бігу на 60 метрів".

Текст Віктора КУЛЕНКА.

Add a comment
Петрушкіна і Калініна
 
Майже 100 спортсменів прийняли участь в Чемпіонаті Дніпропетровщини з легкої атлетики серед молоді та дорослих, який відбувся 12-13 січня в обласному центрі. ККФВ представляли 19 спортсменів. Змагання  проходили в ДЮСШ № 3 і в легкоатлетичному манежі інституту фізкультури.
 
"Розпочався чемпіонат для нас із медальної дисципліни - стрибків у висоту, - розповідає тренер ККФВ Сергій Гужва. - Максим Поляков, подолавши планку на висоті 1 м 80 см, посів третє місце серед молоді. Потім в програмі був біг на 60 метрів серед жінок, де виступали вісім спортсменок ККФВ. Найкращий показник серед них у Міли Тагаєвої, яка посіла третє місце у фіналі "Б" (8,1 сек). 
 
Дуже гостра і драматична боротьба проходила в секторі для метання спису. З першої спроби лідерство захопив Владислав Краснопівцев, пославший 800-грамовий снаряд на 50 м 06 см. І лише з останнього, шостого разу цей результат перевершив спортсмен із Кривого Рогу. Його спис ввіткнувся в грунт на позначці 50 м 67 см. Катерина Калініна стала третьою серед молоді (п`ятою серед дорослих). Родіон Кирпиченко був третім серед молоді і сьомим в абсолютному заліку. Олександр Жданюк посів друге місце серед молоді (шосте в "абсолютці"), а Роман Вінницький став першим серед юнаків.
 
Наступною дисципліною став біг 1500 метрів, де виступало сім наших спортсменів. Анна Гунченко фінішну лінію перетнула серед молоді третьою. Кращий результат серед наших спортсменів показав студент першого курсу В’ячеслав Видря. Він  встановив свій особистий рекорд 4 хв. 59 сек. і став третім серед молоді (п’ятий в абсолютному заліку). 
 
Наступний день командного чемпіонату розпочався з коронної для нас дисципліни - спортивної ходьби. Другий рік поспіль після введення її в програму чемпіонату області, студенти ККФВ показують дуже високі результати. І знову не було рівних нашим дівчатам. Тетяна Велика з результатом 16 хв. 29,4 сек. стала абсолютною чемпіонкою. Третє місце посіла Тетяна Макаренко (18.20,1). Студентка другого курсу Пінчук Олександра старалась всю дистанцію держатися за подругами по команді і фінішувала четвертою. Разом з дівчатами йшли по цій дистанції Денис Ярошевський, Ігор Петрусь, Олег Гуртовий. Денис весь час змагався сам з собою. На останньому кілометрі він підвищив темп і фінішував першим з результатом  12 хв. 30 сек. Друге місце посів студент трететього курсу Ігор Петрусь (16.45,0). Третім став першокурсник Олег Гуртовий. Скажу відверто, що показані результати підняли настрій не тільки нашій команді, а і потішили глядачів. 
 
 
Ходьба 3000 м
 
В бігу на 60 метрів з бар`єрами Альона Рудійко у своєму забігу фінішувала першою з результатом з 10,0. Це був другий показник серед молоді і четвертий в абсолютному заліку. Анна Власюк серед молоді стала третьою. Серед чоловіків наш коледж представляв лише чемпіон України серед юнаків в бігу на 110 м з бар`єрами Микита Коваль. В напівфіналі він пробіг першим. У фінал "А" став другим, програвши три сотих секунди спортсмену з Нікополя. Остаточний результат Коваля рівно вісім секунд на бар’єрах метрової висоти.
 
3000 метрів Аня Гунченко всю дистанцію бігла третьою, та на послідньому кілометрі прискорилась і фінішувала на другому місці. Міла Тагаєва в своєму забігу на 200 метрів стала другою і четвертою  в "абсолютці". 
 
Гунченко Аня друге місце 3000 м
 
В останньому виді змагань, бігу на дистанції 2000 метрів з перешкодами, друге місце дісталось представниці ККФВ Олександрі Пінчук. А ще вона встановила свій індивідуальний рекорд 9 хв. 30,5 сек. На цій же дистанції Ігор Перюся в тяжкій боротьбі перетнув лінію фінішу теж другим. Його час - 7 хв. 39,4 сек. І дуже приємний сюприз підніс в вигляді третього місця студент першого курсу В’ячеслав Видря. Потрібно також зазначити, що випускник нашого коледжу Микола Мевша здобув дві перемоги: в бігу на 1500 метрів і на своїй коронній дистанції 3000 метрів".
 
В результаті в чемпіонаті Дніпропетровської області збірна Кам`янського коледжу фізичного виховання зайняла три перших, шість других і дев’ять третіх місць. 
 
Текст Віктора КУЛЕНКА.
 
Add a comment