Суббота, 23 Январь 2021
Новости Украины и Мира
Спорт
Игровые (с мячом) виды
Футбол
Мини-футбол
Баскетбол
Волейбол
Гандбол
Пляжний футбол
Технические виды
Авто
Мото
Авиаспорт
Велоспорт
Стрельба пулевая
Стрельба из лука
Фехтование историческое
Судомоделизм
Силовые виды
Тяжелая атлетика
Пауерлифтинг
Гиревой спорт
Единоборства
Тхеквондо
Бокс
Кикбоксинг
Дзюдо
Вольная борьба
Каратэ
Айкидо
Фрифайт
ММА
Хапкидо
Комбатан
Легкая атлетика
Бег
Ходьба
Прыжки и метания
Теннис
Большой
Настольный
Водные виды
Поло
Плавание
Прыжки с трамплина
Синхронное плавание
Гребля
Водный туризм
Гимнастика
Художественная
Спортивная
Акробатика
Прыжки на батуте
Зимние виды
Хоккей
Бег на коньках
Фигурное катание
Фигурное катание на роликовых коньках
Логические игры
Шашки
Шахматы
Сёги
Спортивные танцы, черлидинг
Спортивные танцы
Черлидинг
Бильярдный спорт
Паркур
Спортивные сооружения
Спортивное ориентирование
Культура
Образование
История
Известные люди города
Памятники города
"Листая старые газеты"
50-е годы
60-е годы
70-е годы
80-е годы
90-е годы
История одной фотографии
История транспорта
Рекорды Города
Первые
Последние
Единственные
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

 

Перші цьогорічні легкоатлетичні змагання в закритих приміщеннях пройшли в місті Дніпро. За нагороди першості Дніпропетровської області змагалися юнаки 2004/2005, юніори 2002/2003, дорослі 1997 року народження та старше. Серед них були і 17 кам`янчан з команди СДЮСШОР "Метеор" (тренер Сергій Гужва).

Як повідомив С.Гужва, змагання на базі СДЮСШОР № 3 і в манежі ПДАФКі у зв’язку з пандемією проводилися три дні (4-6 січня).

"Першого дня у програмі штовхання ядра в категорії чоловіки третє місце посів Роман Воронюк, - розповідає С.Гужва. - У вечірній програмі другого дня проходили змагання зі спортивної ходьби на трикілометровій дистанції. Тут було беззаперечне домінування кам`янчан. Серед дівчат 2004/2005 р.н. чемпіонкою стала Анна Чудненко (СШ N 20). Третє місце у напруженій боротьбі виборола десятирічна Софія Коломієць (СШ N 20). У категорії жінки та молодь впевнену перемогу здобула лідер Дніпропетровщини зі спортивної ходьби Анастасія Широкова, яка з перших метрів захопила лідерство і до останнього метра дистанції зберегла його. Друге місце серед жінок посіла тренер-викладач ККФВ Марія Полковникова. Друге місце серед юніорок посіла студентка ККФВ Ярослава Антоненко (тренер М.Полковникова). Також весь п'єдестал пошани "окупували" і наші хлопці. У категорії чоловіки переможцем став багаторазовий чемпіон області Сергій Неборачок. Друге місце зайняв Олег Чепурко, студент ККФВ (тренер М.Полковникова). Третім був Роман Воронюк. В категорії юнаки 2004/2005 р.н. перше місце посів лідер збірної команди Назар Шелепов, друге місце виборов 12-річний Данило Неборачок.

В бігу на 3000 метрів срібним призером став В’ячеслав Видря.

На півторакілометровій дистанції з перешкодами Ганна Чудненко була другою в категорії 2004/2005 р.н. В цій же дисципліні серед жінок друге місце посіла Анастасія Широкова. А в категорії юнаки 2004/2005 р.н. неочікувано "срібло" виборов Дмитро Олівніченко. Трете місце було за Назаром Шелеповим".

Add a comment

 

Другі легкоатлетичні змагання цього сезону в манежі пройшли в Дніпрі 17-18 грудня. За нагороди першості міста змагалися юніори і юніорки 2002/2003, молодь 1998/2001, дорослі 1997 року народження та старше. Серед них були і 30 спортсменів, які представляли збірну команду Кам`янського (команди СДЮСШОР "Метеор" - тренер Сергій Гужва, ККФВ - тренер Марія Полковникова, ДЮСШ № 3 - тренер Сергій Андросович).

Як розповів тренер Сергій Гужва, змагання проводилися на базі СДЮСШОР № 3 і в манежі ПДАФКіС. В ранковій програмі першого дня Євген Запара став третім в стрибках у висоту серед юніорів 2002/2003 р.н. Серед юніорок трете місце посіла Олександра Созінова (ККФВ). В категорії молодь в програмі штовхання ядра перше і друге місце посіли Роман Воронюк і Владислав Краснопівцев.

У вечірній програмі легкоатлети змагалися в спортивній ходьбі на трикілометровій дистанції. Тут була повна гегемонія кам`янчан. Серед дівчат 2005/2006 р.н. дистанцію першою пройшла серед десятирічних легкоатлетів Софія Коломоєць (СШ № 20). Друге місцев цій категорії посіла Валерія Чудненко. В категорії жінки, молодь і юніорки виграла Юлія Кушка. Чемпіонка України (на 50 кілометрів) лідирувала з самого старту і фінішну лінію пересікла з кращим результатом нинішнього сезону на дистанції 3000 метрів - 14.26,0. Відзначимо, що це був її перший старт в легкоатлетичному манежі в 2020 році. Ганна Чудненко фінішувала другою, а серед юніорок - першою. Цікаво, що зі старту до фінішу учениця СШ № 20 змагалась з тренером-викладачем Марією Полковніковою, яка в результаті стала третьою в абсолюті і першою серед молоді. Друге місце у віковій категорії "юніорки" посіла студентка ККФВ Ярослава Антоненко. Також весь п'єдестал пошани "окупували" і наші хлопці. У категорії "юніори" переможцем став багаторазовий чемпіон області, студент ККФВ Ігор Штанько. Друге місце посів його колега по вузу Назар Шелепов. Третім був теж студент ККФВ Володимир Семоненко (тр. С.Гужва).

В бігу на 2000 метрів з перешкодами Ганна Чудненко була другою. Бронзову медаль завоював Дмитро Росточило (ККФВ).

В бігу на 60 м з/б в абсолютному заліку перше місце посіла Ксенія Коріш, яка тренується в Сергія Андросовича (ДЮСШ № 3). "Бронзу" отримали - Дар`я Артикова з металургійого коледжу (тренер С.Гужва), Ганна Чудненко і Назар Шелепов в категорії "юніори".

 

Add a commentВ Дніпрі пройшов відкритий Чемпіонат міста з легкої атлетики в манежі.

В змаганнях прийняла участь і збірна команда Кам'янського коледжу фізичного виховання. Як повідомила тренер Марія Полковникова, її вихованці посіли десять призових місць (4+3+3). Найбільше нагород для команди завоював Назар Шелепов. В його активі з золотих і одна бронзова медалі.

Першими стали: Н.Шелепов (60 м з/б), І.Штанько (спортивна ходьба), Н.Шелепов (1500 м з перешкодами), Н.Шелепов (60 м).
Друге місце здобули: Я.Антоненко (спортивна ходьба), Д.Олейніченко (1500 м з перешкодами), Я.Антоненко (1500 м з перешкодами)
Третє місце посіли: А.Томас (60 м з/б), Н.Шелепов (висота), В.Михайлова (60 м).

Add a comment

 

Перші легкоатлетичні змагання цього сезону в манежі пройшли в Дніпрі з 9 по 11 грудня. За нагороди першості міста змагалися юнаки і дівчата 2004/2005 та 2006 року і молодше. Серед них були і 9 спортсменів, які представляли команду Кам`янського та СДЮСШОР "Метеор" (тренер Сергій Гужва).

Як розповів С.Гужва, змагання проводилися на базі СДЮСШОР № 3 і в манежі ПДАФКі. В ранковій програмі першого дня Назар Шелепов став третім в стрибках у висоту серед юнаків 2004/2005 р.н.

У вечірній програмі легкоатлети змагалися в спортивній ходьбі на двокілометровій дистанції. Тут була повна гегемонія кам`янчан. Серед дівчат 2005-2006 р.н. дистанцію першою пройшла Ганна Чудненко. Учениця СШ № 20 зі старту до фінішу нікому не поступилася лідерством. Друге місце у віковій категорії 2006 р.н. і молодше посіла студентка ККФВ Ярослава Антоненко (тренер Марія Полковникова). Серед десятирічних легкоатлетів першою стала Софія Коломоєць (СШ № 37). Друге місцев цій категорії посіла рідна сестра Ганни Чудненко, Валерія. Також весь п'єдестал пошани "окупували" і наші хлопці. Серед юнаків 2004 р.н. і молодше переможцем став багаторазовий чемпіон області, студент ККФВ Ігор Штанько. Друге місце посів його колега по вузу Назар Шелепов. Третє місце у учня СШ № 37 Дениса Павленко (тр.С.Гужва).

В бігу на 1500 м з перешкодами Ганна Чудненко була другою. В цій же дисципліні абсолютним переможцем став Назар Шелепов. "Срібло" у Дмитра Олейниченка.

Add a comment

 

В Дніпрі 10 жовтня відбулася звітно-виборча Конференція федерації легкої атлетики України (ФЛАУ). Головним питанням стояли вибори президента ФЛАУ. Більшістю голосів (16 проти 11) замість Ігоря Гоцула президентом обрано Равіля Сафіулліна. До Ради ФЛАУ обрали 14 членів. Серед них Дніпропетровщину буде представляти тренер із Кам`янського Сергій Гужва.

Add a comment

Популярное за неделю

Янв 22, 2021 957 ПІДТРИМАЙТЕ КАМ`ЯНЧАНКУ ЮЛІЮ КУШКУ У КОНКУРСІ НА НАЙКРАСИВІШУ СПОРТСМЕНКУ УКРАЇНИ
Підтримайте будь ласка спортсменку з Кам`янського Юлію Кушку у другому півфіналі…
Янв 20, 2021 370 КАМ`ЯНЧАНКА ВИКОНАЛА НОРМАТИВ КАНДИДАТА В МАЙСТРИ СПОРТУ ЗІ СТРІЛЬБИ З ЛУКА
В Харкові 14-17 січня пройшли відкриті Всеукраїнські змагання "Кубок олімпійського…
Янв 19, 2021 293 14 СПОРТМЕНІВ КАМ`ЯНСЬКОЇ ДЮСШ № 4 ВВІЙШЛИ ДО ЗБІРНИХ КОМАНД УКРАЇНИ
Наказом Міністерства молоді та спорту № 2817 від 28.12.2020 з олімпійських видів спорту…
Янв 17, 2021 288 КАМ'ЯНЧАНИН ВОЛОДИМИР ДЗЮБА ПЕРЕМІГ У ВСЕУКРАЇНСЬКОМУ КОНКУРСІ СКАНДИНАВСЬКОЇ ХОДЬБИ (відео)
У грудні минулого 2020 року Українська федерація Скандинавської ходьби анонсувала…
Янв 17, 2021 189 ПРО ЩО ПИСАЛА ГАЗЕТА "ДЗЕРЖИНЕЦЬ" В СІЧНІ 1986 РОКУ
"Дзержинець" 21 січня 1986 року. "Дзержинець" 3 січня 1986 року.