Вторник, 19 Ноябрь 2019
Новости Украины и Мира
Спорт
Игровые (с мячом) виды
Футбол
Мини-футбол
Баскетбол
Волейбол
Гандбол
Пляжний футбол
Технические виды
Авто
Мото
Авиаспорт
Велоспорт
Стрельба пулевая
Стрельба из лука
Фехтование историческое
Судомоделизм
Силовые виды
Тяжелая атлетика
Пауерлифтинг
Гиревой спорт
Единоборства
Тхеквондо
Бокс
Кикбоксинг
Дзюдо
Вольная борьба
Каратэ
Айкидо
Фрифайт
ММА
Хапкидо
Комбатан
Легкая атлетика
Бег
Ходьба
Прыжки и метания
Теннис
Большой
Настольный
Водные виды
Поло
Плавание
Прыжки с трамплина
Синхронное плавание
Гребля
Водный туризм
Гимнастика
Художественная
Спортивная
Акробатика
Прыжки на батуте
Зимние виды
Хоккей
Бег на коньках
Фигурное катание
Фигурное катание на роликовых коньках
Логические игры
Шашки
Шахматы
Сёги
Спортивные танцы, черлидинг
Спортивные танцы
Черлидинг
Бильярдный спорт
Паркур
Спортивные сооружения
Спортивное ориентирование
Культура
Образование
История
Известные люди города
Памятники города
"Листая старые газеты"
50-е годы
60-е годы
70-е годы
80-е годы
90-е годы
История одной фотографии
История транспорта
Рекорды Города
Первые
Последние
Единственные
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

Сьогодні, 29 жовтня, відомому в місті тренеру з легкої атлетики Валерію Юхимовичу Нанночці могло б випонитися 80 років. Він пішов з життя майже п`ять років тому назад.

Валерій Юхимович довгий час працював в спортивному клубі "Дзержинка". Вихованець відомого тренера з легкої атлетики Петра Петровича Коршуна, він сам займався зі спортсменами. Одним з найвідоміших учнів В.Ю.Ганночки є майстер спорту міжнародного класу, переможець Кубка СРСР в бігу на 800 метрів Яків Шенкерман. Школу Ганночки пройшли Геннадій Селютін, Леонід Волчек, Наталія Лебідь (Єлістратова), Едуард Коряк і багато інших легкоатлети міста. Ще більша кількість дітей, які відпочивали в таборі відпочинку "Дзержинець", запам'ятали його як інструктора з плавання.

"Яків Шнекерман тренувався у Валерія Ганночки в 70-х роках, - згадує Олександр Козбанов. - А потім, коли став вчиться в Ленінградському інституті фізкультури ім.Лесгафта, Яша потрапив до збірної команди ЦС ДСО" Зеніт ". Він пробігав 800 метрів десь за 1 хвилину 46 секунд, що в ті часи це був дуже відмінний результат. Шенкерман став майстром спорту міжнародного класу, виграв Кубок СРСР, був призером чемпіонату Радянського Союзу. У Валерія Юхимовича була чуйка на спортсменів високого рівня. Він розумів, що в Дніпродзержинську не зробиш великого легкоатлета. Тому віддавав своїх вихованців іншим більш фаховим тренерам. І хлопці потім ставали відомими спортсменами. Його учні ставали відомими людьми не тільки в спорті, але і в інших видах діяльності. Він один був у місті такий тренер. Це потім з'явився в місті фізкультурний технікум і інші тренери. А на "Дзержинці" Ганночка один працював".

"Валерій Юхимович Ганночка був другим батьком для всіх спортсменів легкоатлетичної секції. Ми займалися загальнофізичної підготовкою, бігали довгі дистанції, грали в футбол, ходили в басейн, їздили в спортивний табір. Він міг згуртувати колектив", - згадує Віталій Жосан.

"Намагаюся згадати Валерія Юхимовича, коли я вперше переступив поріг спортклубу "Дзержинка" і коли в останній раз ми спілкувалися, то мені здається, що він ніколи зовні і не мінявся. Завжди підягнутий, стрункий, з лагідною посмішкою на вустах. Ми всі його дуже любили. Ніколи не чули від нього грубощів", - згадує Едуард Коряк.

"Він був хороший, добрий чоловік, який любив дітей і спорт. У нього не було ворогів. Я думаю багато людей пам'ятатимуть Валерія Юхимовича дуже дуже довго", - говорить Леонід Волчек.

Фото з архіву Л.Волчека. Ялта. 1970-і роки.

Add a comment

 

Легкоатлети Кам'янського коледжу фізвиховання 12 жовтня брали участь в чемпіонаті області з кросу і посіли вісім призових місць.

У Новомосковську на осінньому чемпіонаті та першості області серед юнаків та юніорів, молоді, дорослих з легкоатлетичного кросу змагалися більше сотні найсильніших бігунів з Дніпра, П'ятихаток, Жовтих Вод, Новомосковська, Синельниково, Нікополя, Кривого Рогу, Павлограда, Орджонікідзе. Кам`янський коледж фізичного виховання представляли 16 спортсменів. Вісім з них повернулися додому з нагородами.

"У команді ККФВ, крім визнаних лідерів виступали три першокурсника, які гідно боролися за кожне місце на дистанціях, - розповів тренер Сергій Гужва. - У наших дівчат і юнаків були дуже сильні суперники. Це все нагадувало чемпіонат України з кросу. За результатами змагань у бігу на 1000 метрів Вікторія Шепель посіла перше місце. На двохкілометровій дистанції студентка першого курсу Наталія Рубінова зайняла у важкій боротьбі третє місце, обійшовши на останніх метрах спортсменку з Кривого Рогу.

В бігу на 3000 метрів серед юніорок "бронзу" завоювала Ілона Коркодим. Така ж нагорода дісталася і нашій молодій "зірочці" Вячеславу Видрі. Анастасія Широкова принесла срібну медаль нашій команді на п'ятикілометровій дистанції. Третьою тут були Аліна Кушка і Максим Курій.

Останнім видом змагань була восьмикілометрова дистанція, на якій Оле Коровніченко, наша нова "зірочка" на довгих дистанціях, став в абсолютному заліку серед дорослих бронзовим призером".

В загальнокомандному заліку легкоатлети ККФВ посіли перше місце. Другою стала команда з Дніпра, третє місце у представників П`ятихаток.

"Дуже подобається, те що в команді всі дуже дружні і відповідальні, і кожен спортсмен боровся до останнього", - резюмував виступ своїх підопічних тренер Сергій Гужва.

Add a comment

 

 

 

В Кам`янському на стадіоні "Промінь" 10 жовтня пройшов легкоатлетичний крос, другий вид змагань, які входять до програми спартакіади між вищими учбовими закладами I-II рівня акредитації.

На старти вийшли команди восьми учбових закладів міста. Змагання проводились в бігу на 500 метрів (дівчата) і 1000 метрів (юнаки). Загальнокоиандні місця будут визначені пізніше. А в індивідуальних заліках домінували, як серед дівчат, так і серед юнаків, студенти коледжу фізичного виховання. Цікаво, що призерами стали не тільки студенти, які спеціалізуються на легкій атлетиці. Так, Євген Непорада займається футболом, а Ксенія Мухачова пауерліфтингом.

 

ПРИЗЕРИ-КРОСМЕНИ

ДІВЧАТА

1 - Кушка Аліна (ККФВ)
2 - Мухачова Ксенія (ККФВ)
3 - Кореш Ксенія (ККФВ)

ЮНАКИ

1 - Видря Вячеслав (ККФВ)
2 - Непорада Євген (ККФВ)
3 - Курій Максим (ККФВ)

Під час нагородження були підведені підсумки змагань з легкої атлетики, які пройшли тиждень назад на цьому ж стадіоні. Абсолютними переможцями стали студенти коледжу фізичного виховання. В призову трійку ввійшли команди металургійного і медичного коледжів, а також енергетичного технікуму.

МІСЦЯ КОМАНД ПІСЛЯ ЛЕГКОЇ АТЛЕТИКИ

1 - фізкультурний коледж (6555 очків)
1 - металургійний коледж (3989)
2 - медичний коледж (3904)
3 - енергетичний технікум (3508)
4 - індустріальний коледж (3454)
5 - хімічний коледж (3141)
6 - комерційний технікум (2329)
7 - Вільногірський коледж (2053)

ФОТОАЛЬБОМ https://www.facebook.com/profile.php?id=100004468564444&lst=100004468564444%3A100004468564444%3A1570799772&sk=photos

Add a comment

 

Напівмарафон, який пройшов у Дніпрі 22 вересня, стави для кам`нчанина Василя Карповича п`ятим в нинішньому році. В ньому Василь Васильович у віковій категорії 60+ став першим з результатом 1:23.17. Друге місце посів Василь Лашкул (1:24.00). "Молодець! Не давав розслаблятися до фінішу. В категорії 50+ виграв Петро Михальчук з результатом 1:22.03. Наздогнати неможливо", - написав на своїй сторінці у Facebook В.Карпович.

Add a comment

 


У Дніпрі 22 вересня відбувся четвертий міжнародний легкоатлетичний DNIPRO MARATHON-2019.

Свої сили і витривалість спортсмени показували в марафоні (42 км), а також в бігу на дистанціях 21 км, 10 км, 5 км. Для найменших учасників проводилися забіги від ста метрів до одного кілометра. За нагороди боролися стаєри з різних міст України, а також з Румунії, Туреччини, Молдови, Ізраїлю та Польщі. За повідомленням тренера Кам'янського коледжу фізичного виховання Сергія Гужви, на трасі змагалися 16 його вихованців. Крім бігунів, ще 110 студентів ККФВ взяли участь в якості маршалів траси і волонтерів (на старті і фініші, по трасі, в пунктах харчування).

 

 

На рахунку наших земляків п'ять призових місць. У напівмарафоні (21,0975 км) ККФВ представляли Олег Коровніченко і Анастасія Широкова. Анастасія з результатом 1 година 53 хвилини стала кращою серед дівчат (це її особистий рекорд). У Олега друге місце серед юнаків. В естафеті 2х21км В'ячеслав Видря і Костянтин Павленко фінішували другими. На десятикілометровій дистанції "бронзу" завоювала Аліна Кушка.

Всі спортсмени-призери отримали грамоти, медалі, грошові призи та цінні подарунки.

Add a comment

Популярное за неделю

Нояб 17, 2019 121 КАМ`ЯНЧАНИ ПОСІЛИ 12 ПРИЗОВИХ МІСЦЬ НА ЧЕМПІОНАТІ УКРАЇНИ З ПУМСЕ
У Львові 14-16 листопада пройшов чемпіонат України з тхеквондо ВТ серед ДЮСШ, СДЮШОР,…
Нояб 17, 2019 74 В "КУБКУ ЗАХІДНОГО ДОНБАСУ" ВОЛЕЙБОЛІСТИ КАМ`ЯНСЬКОГО ПОСІЛИ ТРЕТЄ МІСЦЕ
В Павлограді 16-17 листопада пройшов волейбольний турнір "Кубок Західного Донбасу".…
Нояб 17, 2019 52 В КАМ`ЯНСЬКОМУ ВІДБУВСЯ ШАХОВИЙ ТУРНІР "ЮНІОРИ - СЕНЬЙОРИ"
15-17 листопада в Кам`янській ДЮСШ № 1 пройшов вже ставший традиційним шаховий турнір…
Нояб 17, 2019 37 ШАШКІСТИ З КАМ'ЯНСЬКОГО ВЗЯЛИ УЧАСТЬ В БЛАГОДІЙНОМУ ТУРНІРІ
Благодійний турнір з шашок-64 серед молоді "Разом ми можемо допомогти" відбувся 16…
Нояб 19, 2019 26 ТХЕКВОНДИСТИ КАМ`ЯНСЬКОГО ВИСТУПИЛИ НА ЧЕМПІОНАТІ УКРАЇНИ
У Львові з 14 по 17 листопада відбувся чемпіонат України з тхеквондо ВТ серед ДЮСШ,…