Воскресенье, 27 Сентябрь 2020
Новости Украины и Мира
Спорт
Игровые (с мячом) виды
Футбол
Мини-футбол
Баскетбол
Волейбол
Гандбол
Пляжний футбол
Технические виды
Авто
Мото
Авиаспорт
Велоспорт
Стрельба пулевая
Стрельба из лука
Фехтование историческое
Судомоделизм
Силовые виды
Тяжелая атлетика
Пауерлифтинг
Гиревой спорт
Единоборства
Тхеквондо
Бокс
Кикбоксинг
Дзюдо
Вольная борьба
Каратэ
Айкидо
Фрифайт
ММА
Хапкидо
Комбатан
Легкая атлетика
Бег
Ходьба
Прыжки и метания
Теннис
Большой
Настольный
Водные виды
Поло
Плавание
Прыжки с трамплина
Синхронное плавание
Гребля
Водный туризм
Гимнастика
Художественная
Спортивная
Акробатика
Прыжки на батуте
Зимние виды
Хоккей
Бег на коньках
Фигурное катание
Фигурное катание на роликовых коньках
Логические игры
Шашки
Шахматы
Сёги
Спортивные танцы, черлидинг
Спортивные танцы
Черлидинг
Бильярдный спорт
Паркур
Спортивные сооружения
Спортивное ориентирование
Культура
Образование
История
Известные люди города
Памятники города
"Листая старые газеты"
50-е годы
60-е годы
70-е годы
80-е годы
90-е годы
История одной фотографии
История транспорта
Рекорды Города
Первые
Последние
Единственные
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

В Одесі 22-23 лютого пройшов традиційний навчально-тренувальний семінар з комбатан арніс.

Захід організував Сергій Толчинський - офіційний представник в Одеській області Української Федерації комбатан арніс. Як повідомив Майстер (5 лакан) кам`янчанин Євген Свіжевський, на семінарі були опрацьовані розділи комбатан арніс: Solo Baston (поліцейська техніка, обеззброєння, паліс стиль, хірадо), Double Baston (система блоків і атак, sinawali). УФКА висловлює подяку кам`янчанам Олександру Виборному, Андрію Сербіну, Магомеду Нугаєву, Наталії Дмитрієвій, які прийняли участь в цьому спортивному заході.

Add a comment

 

13 грудня в Кам`янській ДЮСШ № 4 Українська Федерація комбатан арніс провела інструкторський семінар та IV Кубок України.

Під час семінару атестаційний рівень комбатан арніс пройшли вісім спортсменів. Десятий рівень подолали Олександр Виборний, Павло Місюра, Артем Меркулов; дев`ятий - Наталія Дмитрієва; шостий - Сергій Толчинський; п`ятий - Максим Виборний; другий - Нуга Магомедін та Андрій Сербін.

Завершився день змаганнями Кубку України. Перше командне місце зайняла Дніпропетровська область. Друге і третє відповідно - представники Черкаської і Одеської областей. В індивідуальних поєдинках троє кам`янчан стали призерами. Перше місце посів Олександр Бовть. Другим став Андрій Сербін. "Бронза" дісталася Максиму Виборному.

 

Add a comment
 
 
У Кам'янській ДЮСШ № 4 два дня проходив Кубок України з комбатан арніс. У змаганнях з цього філіппінського бойового мистецтва взяли участь 15 спортсменів з Львівської, Харківської, Хмельницької, Черкаської, Дніпропетровської областей та міста Київ. Бійці працювали в двох категоріях: "Baguhan", де виступали новачки, які використовують м'який бостон і в захисній амуніції, і "Abante" - для більш досвідчених спортсменів. За підсумками Кубка України перше командне місце дісталося господарям змагань, які представляли Дніпропетровщину. Другими були столичні бійці, третіми представники Харківщини.
 
На другий день відбувся інструкторський семінар на тему "Робота з різною зброєю на різних дистанціях". Його проводили Майстер Євген Свіжевський, Гуро Юрій Галась (Львів), Гуро Максим Демчик (Київ).
 
Переможці Кубка України
 
Розділ Baguhan "C" зріст  понад 180 см - Максим Виборний (Кам`янське)
Baguhan "OPEN" - Наталя Дмитрієва (Кам`янське)
Baguhan "OPEN" - Андрій Сербін (Кам`янське)
Abante "B" зріст до 180 см - Євген Мороз (Харківська обл.)
Abante "С" зріст понад 180 см - Олександр Виборний (Кам`янське)
Abante "OPEN" - Максим Демчик (Київ)
 
Загальнокомандний залік
 
1 - Дніпропетровська область
2 - Київ
3 - Харківська область
Add a comment
 
 
На два дні зал Кам'янської ДЮСШ № 4, де займаються тхеквондисти, був переданий для проведення ще одного східного єдиноборства. 8-9 грудня тут проходить Кубок України з комбатан арніс.
 
На відкритті змагань з вітальними словами виступили завідувач сектором спорту департаменту з гуманітарних питань міськради Анатолій Івашина, директор комунального закладу "Спорт для всіх" Світлана Наволочка, а також директор ДЮСШ № 4 Олександр Кирпа. Вони побажали всім бійцям подальшого вдосконалення своєї професійної майстерності. Організатор змагань керівник комбатан України Майстер Євген Свіжевський (п'ятий лакан) поінформував присутніх, що зовсім недавно їх всеукраїнська організація комбатан арніс офіційно була зареєстрована в Міністерстві юстиції України. "Нам належить провести роботу зі створення обласних організацій комбатан арніс. І в наступному році ми вже точно проведемо перший офіційний чемпіонат України", - з гордістю заявив Є.Свіжевський.
 
Комбатан - це древнє філіпінське бойове єдиноборство. Вперше в нашому місті про нього дізналися 11 років тому. Піонерами по праву можна назвати двох тренерів з тхеквондо Олександра Кирпу і Євгена Свіжевського.
 
"Все для нас починалося на початку двохтисячних років, коли в Дніпропетровську Майстер Герман Мочалін з Латвії проводив семінар зі східних єдиноборств син му хапкідо і комбатан, - згадує О.Кирпа. - Ми захопилися, почали з Євгеном Свіжевським тренуватися. Їздили на міжнародні семінари в Латвію, Фінляндію, вчилися у Грандмайстра, засновника цього стилю Ернеста Амадора Престоса, нині покійного, у Юрга Зіглера, людини яка розвиває і курирує комбатан в країнах Європи. З часом почали до нас підтягуватися люди, що займаються цим напрямом. Зараз Євген Петрович Свіжевський має в Україні найвищий ступінь - п'ятий лакан. Він являється засновником всеукраїнської Федерації комбатан арніс, яка зовсім недавно отримала офіційний статус".
 
Наталя Дмитрієва вже не вперше виступає на змаганнях такого рівня. Так що її можна вже вважати досвідченою спортсменкою комбатан в нашому місті. "Взагалі я кандидат в майстри спорту з волейболу, 15 років тренувалася у Віталія Серьогіна, - розповідає Наталя Дмитрієва. - Старша дочка ходила на тхеквондо до Олександра Кирпи. Якось я попросила порадити яким видом спорту зайнятися для самооборони. Він запропонував хапкідо, яке вів Євген Свіжевський. Я рік позаймалася цим видом єдиноборства, а потім перейшла на комбатан. Нічого страшного не побачила, все реальне, цікаве. Спочатку мої знайомі були трохи шоковані, представляючи цей екзотичний вид спорту як щось незвичайне. І ось уже три роки я вдосконалююсь в цьому бойовому мистецтві. Мені подобаються і змагання, і те, що згуртований колектив, і то що суперовий тренер. У минулому році стала чемпіонкою України. В даний час маю шостий рівень комбатан. Паралельно продовжую займатися і хапкідо. Дома на тренуваннях доводиться спарингувати тільки з чоловіками. А на цих змаганнях крім мене є ще дві дівчини". У першому ж поєдинку сьогоднішніх змагань Наталія Дмитрієва здобула перемогу над харків'янкою Ганною Коберідзе.
 
Завтра, 9 грудня, після закінчення Кубка України пройде семінар по комбатан арніс.
 
Add a comment
Плакат Кубку з комбатан 2018
 
Третій кубок України комбатан арніс і інструкторський семінар відбудуться 7-9 грудня в Кам'янському.
 
Як повідомив керівник спільноти комбатан арніс України Євген Свіжевський, очікується приїзд бійців з Київської, Закарпатської, Хмельницької, Львівської, Харківської, Дніпропетровської областей та міста Київ. Можливо приїдуть бійці з Республіки Білорусь. Інструкторський семінар на тему "Робота з різною зброєю на різних дистанціях" проводитимуть Майстер Євген Свіжевський, Гуро Юрій Галась (Львів), Гуро Максим Демчик (Київ). Треба нагадати, що саме в Кам'янському в 2016 і 2017 роках проводились перший і другий Кубки України комбатан арніс.
Add a comment

Популярное за неделю

Сен 27, 2020 50 ТРОЄ КАМ'ЯНЧАН СТАЛИ ПРИЗЕРАМИ ЧЕМПІОНАТУ УКРАЇНИ З КІКБОКСИНГУ
В Дніпрі 27 вересня завершився триденний чемпіонат України з кікбоксингу за версією…
Сен 27, 2020 27 ТРІЙКА КАМ`ЯНЧАН СТАЛА БРОНЗОВИМИ ПРИЗЕРАМИ ЧЕМПІОНАТУ ЄВРОПИ З ВЕСЛУВАННЯ
В перший день юніорського (до 20 років) чемпіонату Європи з академічного веслування, що…