35896471 3800027396987233 4696167206341241341 n

Кам`янчанин Владислав Литвин посів сьоме місце на чемпіонаті України з шахів серед юнаків та дівчат до 16 років, який проходив з 8 по 17 квітня в Дніпрі.

437516379 3800027010320605 9165156267820572491 n

На фото: Владислав Литвин.

В приміщенні Дніпровського КСК "Шинник", за чемпіонські титули змагалися 57 гравців (з них 21 дівчина). Збірна Кам`янського була представлена шахістами ДЮСШ № 3, яких тренують Дмитор Задорожний та Дмитро Кір`янов. Змагання проводилися в рапіді (швидкі шах) та бліці (блискавичні шахи). Найкращий результатр серед камянчан показав Владислав Литвин, який в останньому турі поступився чемпіону України і cтав сьомим. Зате Влад може занести в свій актив перемогу над бронзовим призером чемпіонату в "рапіді". Інші члени Кам`янської збірної посіли наступні місця: 13 - Давид Дунаєвський, 17 - Максим Юрченко, 21 - Максим Вітютнєв, 34 - Дмитро Степаненко, 43 - Максим Косухін. В чемпіонаті серед дівчат Надія Губа набрала 4 очка, Катерина Малярова - 3.

"Усі наші шахісти зіграли у свою силу. Було дуже багато сильних суперників. Дівчата змагалися не у своєму віці, їм по 12 років. Але результатом задоволений. Тепер готуємось до чемпіонату України серед гравців до 12 років, що відбудеться у Львові. Боротимемося за найвищі місця", - прокоментував тренер Д.Задорожній.

Add a comment

434246906 7159199717490807 8036844689884042814 n

В шаховому турнірі "Кубок Царичанки", який відбувся 23 березня, перемогу отримав Валерій Полташевський з Кам`янського.

В змаганнях прийняли участь 12 шахістів, серед них були гості з Магдалинівки та Кам'янського. Турнір проходив за коловою системою. Кожному гравцеві на партію відводилися по 15 хвилин. З першого та до останнього туру лідирував кам'янчанин, кандидат в майстри спорту Валерій Полташевський, який і став переможцем турніру. За друге та третє місце боролися Олексій Хребто та Ігор Пилипенко. В особистій зустрічі вирішалася доля розподілу хто посяде яке призове місце. Двобій виграв Олексій Хребто.

431076778 3770195569970416 8893584582107798997 n

Андрій Козорог став переможцем двох шахових турнірів вихідного дня, які відбулися 23-24 березня у Кам`янському.

В чергових змаганнях шахістів, які пройшли на двох локаціях у Кам`янському, перемогу отримав шахіст-ветеран Андрій Козорог. У суботу гравці розіграли два призи в кіно-концертному комплексі "Мир". За шаховими дошками зійшлися шість фанатів цієї логічної гри. В двоколовому турнірі (контроль часу по 10 хвилин на партію), набравши 25 очок перше місце посів А.Козорог. Другим став Геннадій Максимів, у якого на три очка менше. У юного Максима Вітютнєва 21 бал. Нічия з А.Чубієм не дозволила йому виграти приз. У Василя Налісного 6 пунктів. П`ятим став Анатолій Чубій (5), шостим - Павло Твердохліб (4).

Наступного дня гра проходила в шаховій кімнаті адмінкорпусу правобережного парку відпочинку. Цього дня претендентів на призи було всього п`ятеро. Весь час лідирував Козорог. Але в останньому турі він поступився Максиміву і обидва набрали по 27 очок. Таким чином обоє поділили перше місце. Другим став Ігор Крикент (15 очок). У Анатолія Чубія 6 очок, у Юрія Музичука - 3.

Наступний турнір відбудеться 31 березня в правобережному парку відпочинку. Початок о 10:30. Запрошуються всі бажаючі.

Текст Віктора КУЛЕНКА.

420339699 7437773509677689 6219822830007262681 n

Студент з Кам`янського Ігор Крикент став бронзовим призером з шахів серед вузів Дніпропетровщини

Палац студентів міста Дніпро (парк ім. Т.Шевченка), 15 березня став місцем проведення ІІ туру ліги шахів – обласного чемпіонату серед закладів вищої та фахової передвищої освіти. В турнірі взяли участь і п’ятеро кам’янчан, що представляли Дніпровський державний технічний університет.

Згідно регламенту змагань до участі в чемпіонаті допускалися лише співробітники, аспіранти та студенти закладів вищої та фахової передвищої освіти денної форми навчання. Кожен з кам’янчан виступив по різному, маючи гарні шанси зіграти краще. Проте спорт інтелектуалів не допускає помилок за дошкою, часто наказуючи та даруючи перемогу супернику. За підсумками змагань, які тривали майже 5 годин, найкращий результат серед представників міста Прометея продемонстрував аспірант кафедри машинобудівних технологій та інженерії Ігор Крикент  (на верхньому фото праворуч). У семи зустрічах спортсмен набрав 5,5 очок та посів треттє місце серед студентів та аспірантів.

418189347 7437773493011024 481812341936714812 n

Трохи не поталанило двом нашим професорам – Анатолію Пасечнику (кафедра математичного моделювання та системного аналізу) та Ігорю Губарєву (кафедра фізичної культури і спорту). Обидва шахіста набрали по 4 очка й посіли відповідно четверте та п`яте місця серед співробітників. До речі в останній своїй зустрічі І.Губарєв мав значну перевагу над суперником, проте помилився у цейтноті і поступився.

Набираються досвіду і наші студенти ДДТУ, які грають як у шахи, так і у шашки. У звітному шаховому турнірі Віра Попруга (група ФІС-22-1д) пробилася у топ-10 серед дівчат, не вигравши велику кількість вдалих партій. Мав шанси краще виступити і Сергій Клименко (група ФІА-21-1д), який назбирав 3,5 очка й розмістився в другій половині підсумкової таблиці. Проте у нашої молоді все ще попереду.

Текст і фото В.Попруги.

314664069 1274366370065004 4158112725043891428 n

Переможцем суботнього шахового турніру вихідного дня, який пройшов в Кам`янському кіно-концертному комплексі "Мир" став Ігор Крикент.

В Кам`янському набирають оберти шахові змагання вихідного дня. Крім відновленого турніру в правобережному парку відпочинку, які проходять по неділям, в кіно-концертному комплексі "Мир" аналогічні баталії проводяться кожної суботи. Не може не тішити не тільки тенденція збільшення кількості учасників суботніх змагань, а і їх географія. Якщо минулі вихідні грали лише четверо шахістів, то дев`ятого березня між собою з'ясовували стосунки вже десять любителів цієї інтелектуальної гри. До місцевих шахістів приєднався Юрій Бовт, мешканець з Царичанського району. І Каїса була прихильна до Ігоря Крикента. Переможець має вже досить солідний рівень участі в різних турнірах. Цього разу він набрав 25 очок і став першим. На два очка менше у Владислава Литвина. У Геннадія Максиміва 19 пунктів. Четверте призове місце посів організатор обох турнірів вихідного дня Андрій Козорог, у нього 17 очок.