Воскресенье, 22 Октябрь 2017
Новости Украины и Мира
Спорт
Игровые (с мячом) виды
Футбол
Мини-футбол
Баскетбол
Волейбол
Гандбол
Пляжний футбол
Технические виды
Авто
Мото
Авиаспорт
Велоспорт
Стрельба пулевая
Стрельба из лука
Фехтование историческое
Судомоделизм
Силовые виды
Тяжелая атлетика
Пауерлифтинг
Гиревой спорт
Единоборства
Тхеквондо
Бокс
Кикбоксинг
Дзюдо
Вольная борьба
Каратэ
Айкидо
Фрифайт
ММА
Хапкидо
Комбатан
Легкая атлетика
Бег
Ходьба
Прыжки и метания
Теннис
Большой
Настольный
Водные виды
Поло
Плавание
Прыжки с трамплина
Синхронное плавание
Гребля
Водный туризм
Гимнастика
Художественная
Спортивная
Акробатика
Прыжки на батуте
Зимние виды
Хоккей
Бег на коньках
Фигурное катание
Логические игры
Шашки
Шахматы
Сёги
Спортивные танцы, черлидинг
Спортивные танцы
Черлидинг
Бильярдный спорт
Паркур
Спортивные сооружения
Спортивное ориентирование
Культура
Образование
История
Известные люди города
Памятники города
"Листая старые газеты"
50-е годы
60-е годы
70-е годы
80-е годы
90-е годы
История одной фотографии
История транспорта
Рекорды Города
Первые
Последние
Единственные
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

 
 11122330766 1943426815870803 910468487 n
 
6-7 жовтня у ДЮСШ № 4 пройшов ХІХ відкритий чемпіонат області зі спортивної акробатики пам'яті Геннадія Миколайовича Горяїнова.
 
Турнір проходив одночасно в двох дисциплінах: спортивна гімнастика і стрибки на акробатичній доріжці.
 
Як повідомив тренер Віктор Хайманов, в стрибках на доріжці взяло участь понад сто спортсменів з обласного центру, Кривого Рогу та Кам'янського. За підсумками змагань за програмою кандидатів у майстри спорту всі три призові місця зайняли представники ДЮСШ № 4: Малюк Тимофій (тр. В.Хайманов), Тарасюк Єгор (тр. О.Чулякова, І.Крупій), Трофимчук Данило (тр. Д.Кравец, І.Крупій). Серед майстрів спорту першим став Тесленко Іван, вихованець тренерів О.Станіславської і В.Хайманова. Другим був Комаренко Денис (тр. С. Савенков). Серед дівчат майстрів спорту перші два місця також дісталися кам'янчанкам Єлизаветі Коваль (тренери Д.Кравец, І.Крупій) і Василенко Анастасії (тр. І.Крупій, С. Савенков).
 
 
222222330640 1943426712537480 626490014 n
 
333322331016 1943426805870804 847819698 n
 
44422360987 1943426779204140 1041152079 n
 
 
"Я залишився задоволений виступами наших спортсменів. Вони виступили вдало, завоювавши багато нагород і показавши високий рівень майстерності", - зазначив В.Хайманов.
 
Тепер збірна команда ДЮСШ № 4 візьме участь в чемпіонаті України зі стрибків на акробатичній доріжці, який пройде з 10 по 14 жовтня у Львові.
 
У чемпіонаті зі спортивної акробатики змагалися 110 спортсменів з Харкова, Дніпра, Кривого Рогу та Кам'янського.
 
Результати, показані акробатами ДЮСШ № 4
 
 
ЖІНОЧІ ПАРИ
 
За програмою майстрів спорту
 
1 - Сербінова Альона, Кухта Дар'я (тр. Л.Шапорєва, А.Романова, А.Чулякова)
2 - Зеленюк Олена, Артеменко Катерина (тр. Л.Шапорєва, А.Романова)
 
За програмою I розряду
 
1 - Семенчук Поліна, Семенчук Владислава (тр. Л.Шапорєва, А.Романова)
2 - Пойда Вікторія, Андронова Олександра (тр. Л.Шапорєва, А.Романова)
 
ЖІНОЧІ ГРУПИ
 
DSC11 0248
 
За програмою майстрів спорту
 
1 - Мостіпан Діана, Малишева Анна, Левченко Уляна (тр. Л.Шапорєва, А.Романова)
2 - Звєздун Руслана, Панасюк Богдана, Демура Вікторія (тр. Л.Коновалова)
3 - Карпушкіна Яна, Дусматова Таміла, Жукова Єлизавета (тр. Л.Шапорєва, А.Романова)
 
За програмою AGE
 
1 - Ярмошенко Оксана, Тарасюк Анастасія, Савченко Софія (тр. Л.Шапорєва, А.Романова)
2 - Заболотна Анна, Заболотна Дарина, Макаренко Мирослава (тр. Л.Коновалова, Ю.Перехрест)
 
За програмою І розряду
 
2 - Царенко Владислава, Лабуда Віталіна, Меденці Злата (тр. Л.Коновалова, І.Романовська)
 
За програмою ІІ розряду
 
1 - Семенюк Анастасія, Лабуда Владислава, Лісова Катерина (тр. Л.Коновалова, І.Романовська)
2 - Лапшік Софія, Локотенко Аріна, Перетятько Кіра (тр. І.Романовська)
 
За програмою І юнацького розряду
 
1 - Часова Анастасія, Міхєєва Олена, Харабара Олександра (тр. Ю.Перехрест)
 
ЗМІШАНІ ПАРИ
 
За програмою майстрів спорту
 
1 - Василинюк Андрій, Лонська Вероніка (тр. Л.Коновалова, І.Романовська)
 
За програмою І розряду
 
1 - Караваєв Богдан, Омелянчук Анна (тр. Л.Шапорєва, А.Романова)
2 - Петренко Владислав, Дем'яненко Софія (тр. Л.Шапорєва, А.Романова)
3 - Романовський Микита, Ляшевіч Анастасія (тр. І.Романовська)
 
За програмою ІІ юнацького розряду
 
1 - Василинюк Марія, Задорожній Іван (тр. І.Романовська)
 
ЧОЛОВІЧІ ПАРИ
 
За програмою кандидатів у майстри спорту
 
1 - Кузьменко Роман, Вдовиченков Артем (тр. Л.Шапорєва, А.Романова)
 
За програмою AGE
 
2 - Пічкур Олексій, Матицин Дмитро (тр. Л.Коновалова, І.Романовська)
3 - Карачковскій Микита, Лонський Олег (тр. І.Романовська)
 
ДОВІДКА
 
Майстер спорту СРСР, чемпіон УРСР в чоловічих парних вправах Геннадій Миколайович Горяїнов є родоначальником спортивної акробатики в нашому місті. Як тренер він виховав цілу плеяду відомих спортсменів, чемпіонів України, сорок членів збірної області і країни.
Add a comment
21761990 1606219949428394 8097355404182238774 n
 
У Вінниці 19-22 вересня пройшов Кубок України зі спортивної акробатики.
 
У змаганнях брали участь і спортсмени Кам'янської ДЮСШ № 4. Наші  акробати показали непогані результати.
Перше місце в другій фінальній вправі і четверте місце в багатоборстві зайняли Руслана Звєздун, Богдана Панасюк, Вікторія Демура (тренер Л.Коновалова);
У другій фінальній вправі, а також в багатоборстві, четвірка вихованців тренерів Л.Коноваловой, С.Послушного, І.Романовської Андрій Осадчий, Влад Горенич, Влад Алексєєв і Юрій Семенов стали срібними призерами;
"Бронза" у багатоборстві дісталася дуету Альона Сербінова/Дар`я Кухта, підопічним тренерів Л.Шапорєвої і А.Романової;
Восьмою в багатоборстві стала трійка Діана Мостіпан, Ульяна Левченко, Анна Малишева (тренери Л.Шапорєва, А.Романова).
Add a comment

18556724 1883485665198252 7632381404597925474 o

В открытом Чемпионате Харькова по прыжкам на акробатической дорожке, который прошел 19-20 мая, участвовали 170 спортсменов из Сумской, Запорожской, Днепропетровской и Харьковской областей.

Каменское представляла команда, составленная из тридцати спортсменов ДЮСШ № 4. По результатам соревнований на счету наших спортсменов четыре первых, пять вторых и семь третьих мест.

ПРИЗЕРЫ-КАМЕНЧАНЕ

ПЕРВОЕ МЕСТО

Назарчук Дарья
Жижикин Матвей
Черниго Николай
Богиня Руслан

ВТОРОЕ МЕСТО

Моисеенко Мария
Задорожний Даниил
Пархоменко Егор
Ковальчук Дмитрий
Руденко Марк

ТРЕТЬЕ МЕСТО

Парфенова Дарья
Лящина Анастасия
Душа Денис
Босов Олег
Тесленко Иван
Гажа Данил
Жуков Владислав

Add a comment

Команда11y0DA7grojlU

В Виннице с 16 по 19 мая прошел Чемпионат Украины среди взрослых по спортивной акробатике.

Каменское представляли воспитанники тренеров Л.Коноваловой, С.Послушного, И.Романовской, Л.Шапоревой, А.Романовой из ДЮСШ № 4. Спортсмены заняли вторые места в соревнованиях многоборцев: среди мужских групп и женских троек. На счету наших многоборцев есть еще четвертое и пятое места.

МЕСТА, ЗАНЯТЫЕ АКРОБАТАМИ ДЮСШ № 4

2 - мужская группа (Горенич Владислав, Алексеев Владислав, Осадчий Андрей, Семёнов Юрий - тренеры Л.Коновалова, С.Послушной, И.Романовская).

ЮнакиqQKrWPxQ7kY

2 - женская тройка (Звездун Руслана, Панасюк Богдана, Демура Виктория - тренер Л.Коновалова).

Дівчата4xd9Sya6 8s

4 - женская пара (Сербинова Алена, Кухтий Дарья - тренеры Л.Шапорева, А.Романова).
5 - женская тройка (Левченко Ульяна, Мостипан Диана, Малышева Анна - тренеры Л.Шапорева, А.Романова).

Add a comment

JVtNhyoP5XE

25-30 квітня в Києві відбувся відкритий чемпіонат України зі стрибків на акробатичній доріжці, в якому взяли участь 260 спортсменів з 13 областей і столиці, а також гості з Білорусі та Азербайджану.

На доволі представницьких змаганнях відмінні результати показали вихованці тренера Кам'янської ДЮСШ № 4 Віктора Хайманова. Четвірка в складі Олега Босова, Данила Трофимчука, Єлисея Соколянського і Тимофія Малюка завоювали чемпіонський титул в командному заліку серед чоловіків. Треба відзначити, що Тимофій Малюк серед сорока семи акробатів (вікова група 2005/2006 р.н.) в особистому заліку посів п'яте місце. А Олег Босов став четвертим в групі 2007/2008 р.н., змагаючись з сорока спортсменами.

SK2rF7lL co

Віктор Куленко.

Add a comment

Популярное за неделю

Скульптура чоловік і дівчинка на його плечі
Окт 22, 2017 58 ФОТОМАНДРІВКА КАМ'ЯНСЬКИМ-ДНІПРОДЗЕРЖИНСЬКИМ. № 46
На вулиці Затишній (Беспалова) стоїть гіпсова скульптура, батько тримає на плечі маленьку…