Воскресенье, 27 Сентябрь 2020
Новости Украины и Мира
Спорт
Игровые (с мячом) виды
Футбол
Мини-футбол
Баскетбол
Волейбол
Гандбол
Пляжний футбол
Технические виды
Авто
Мото
Авиаспорт
Велоспорт
Стрельба пулевая
Стрельба из лука
Фехтование историческое
Судомоделизм
Силовые виды
Тяжелая атлетика
Пауерлифтинг
Гиревой спорт
Единоборства
Тхеквондо
Бокс
Кикбоксинг
Дзюдо
Вольная борьба
Каратэ
Айкидо
Фрифайт
ММА
Хапкидо
Комбатан
Легкая атлетика
Бег
Ходьба
Прыжки и метания
Теннис
Большой
Настольный
Водные виды
Поло
Плавание
Прыжки с трамплина
Синхронное плавание
Гребля
Водный туризм
Гимнастика
Художественная
Спортивная
Акробатика
Прыжки на батуте
Зимние виды
Хоккей
Бег на коньках
Фигурное катание
Фигурное катание на роликовых коньках
Логические игры
Шашки
Шахматы
Сёги
Спортивные танцы, черлидинг
Спортивные танцы
Черлидинг
Бильярдный спорт
Паркур
Спортивные сооружения
Спортивное ориентирование
Культура
Образование
История
Известные люди города
Памятники города
"Листая старые газеты"
50-е годы
60-е годы
70-е годы
80-е годы
90-е годы
История одной фотографии
История транспорта
Рекорды Города
Первые
Последние
Единственные
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

Вперше в країні

 

Свою продукцію промислові підприємства міста відправляють у всі куточки країни і далеко за її межі. Великим попитом користуються вагони заводу імені газети "Правда", прокат Дзержинки, мінеральні добрива виробничого об`єднання "Азот", продукція цементного заводу тощо.


У дніпродзержинців є досягнення, якими вони можуть гордитися. Добре відомі нині катані осі, вперше в нашій країні були виготовлені металургами Дзержинки на стані "250". Зараз в осепрокатному цеху йде підготовка до масового виробництва порожнистих осей, партія яких вже успішно пройшла випробування. Нині стоїть питання про те, щоб поступово розпочати їх виробництво. З часом порожнисті осі, як більш економічні, витіснять катані.


На Баглійському коксохімічному заводі ведеться спорудження дослідно-промислової установки по виготовленню формованого коксу. Вже одне те, що її називають "дослідною", свідчить що дніпродзержинці стануть піонерами і щодо освоєння нової технології виробництва коксу.


Вперше в нашій країні в доменному цеху Дзержинки було проведено реконструкцію доменної печі № 7 з насуванням нового рудоплавильного агрегату на місце старого.


Що стосується колективу вагонобудівного заводу імені газети "Правда", то його робітники, інженерно-технічні працівники та конструктори виготовили кілька типів вагонів, що до цього на вагонобудівних заводах нашої країни не складалися.


Трудівники спеціалізованого управління "Хіммонтаж" № 208 при спорудженні нових цехів виробничого об`єднання "Азот" провели кілька унікальних підйомів надважкого і великогабаритного устаткування способами, які до них на будівельних майданчиках країни ніхто не застосовував.


Трудівники Придніпровського хімзаводу одними з перших у країні розпочали виготовляти сорбент, що застосовується у медицині для очищення крові, добилися в промислових умовах високої його якості.


На всіх трамвайних маршрутах міста курсують комфортабельні трамваї чехословацького виробництва. Дніпродзержинці одними з перших у країні провели повну модернізацію парку такими новими трамваями.

М.Денисюк
"Дзержинець" 14 вересня 1986 року.

Add a comment

Домалюйте в уяві ще шолом, спис і кольчугу - і перед вами справжнісінький російський билинний богатир. І характер у цього юнака такий же спокійний і врівноважений. Це Сергій Волошин - вісімнадцятирічний кандидат у майстри з гирьового спорту, вихованець Дніпродзержинськоготехнікуму фізкультури. Його бійцівський настрій і хороші фізичні дані вже добре відомі не лише в республіці, а й у країні. За підсумками змагань у 1985 році у ваговій категорії до 70 кг Сергій - шостий у республіці і восьмий в СРСР.

Днями С.Волошин повернувся з чемпіонату області, де завоював чемпіонське звання, встановивши два рекорди Дніпропетровщини: штовхнув гирі (вага кожної 32 кг) 37 разів, набравши в сумі 185 очок, ривок рукою виконав по 30 разів, за що одержав ще 60 очок. Загальна сума 245 очок - теж рекорд області.

Напикінці вересня спортсмен захищатиме честь області на республіканських змаганнях з гирьового спорту, що проходитимуть в м.Лубни.

А.Барандін, позаштатний кореспондент "Дзержинця".
На знімку: Сергій Волошин на тренуванні.
Фото автора.

"Дзержинець" 24 вересня 1986 року.

Add a comment

ЗА КЕРМОМ "ШВИДКОЇ ДОПОМОГИ"

"Дзержинець" 21 вересня 1983 року.

 

 

Add a comment

 

З шкільних років цей квартет полюбив спорт. Кожен з них досяг певних результатів у обраних видах.

Сьогодні їм вже за тридцять, але спорт для них - любов на все життя. І ось уже п`ять років, двічі на тиждень, зустрічаються друзі на кортах стадіону "Перемога".

Зараз вони готуються до всесоюзного турніру серед ветеранів, що проходитиме в спортклубі "Прометей".

На знімку (зліва направо) : службовець О.Пермяков, інженер-зварювальник ДМК Ю.Гітін, технік-випробувач головного підприємства п`ятого виробничого об`єднання "Авторемонт" О.Даценко, інженер-конструктор ДМК Ю.Смахтін.

Фото А.Барандіна.
"Дзержинець" 4 вересня 1985 року.

Add a comment

"Дзержинець" 14 вересня 1980 року.

Add a comment

Популярное за неделю

Сен 27, 2020 50 ТРОЄ КАМ'ЯНЧАН СТАЛИ ПРИЗЕРАМИ ЧЕМПІОНАТУ УКРАЇНИ З КІКБОКСИНГУ
В Дніпрі 27 вересня завершився триденний чемпіонат України з кікбоксингу за версією…
Сен 27, 2020 25 ТРІЙКА КАМ`ЯНЧАН СТАЛА БРОНЗОВИМИ ПРИЗЕРАМИ ЧЕМПІОНАТУ ЄВРОПИ З ВЕСЛУВАННЯ
В перший день юніорського (до 20 років) чемпіонату Європи з академічного веслування, що…