Воскресенье, 05 Декабрь 2021
Новости Украины и Мира
Спорт
Игровые (с мячом) виды
Футбол
Мини-футбол
Баскетбол
Волейбол
Гандбол
Пляжний футбол
Технические виды
Авто
Мото
Авиаспорт
Велоспорт
Стрельба пулевая
Стрельба из лука
Фехтование историческое
Судомоделизм
Силовые виды
Тяжелая атлетика
Пауерлифтинг
Гиревой спорт
Единоборства
Тхеквондо
Бокс
Кикбоксинг
Дзюдо
Вольная борьба
Каратэ
Айкидо
Фрифайт
ММА
Хапкидо
Комбатан
Легкая атлетика
Бег
Ходьба
Прыжки и метания
Теннис
Большой
Настольный
Водные виды
Поло
Плавание
Прыжки с трамплина
Синхронное плавание
Гребля
Водный туризм
Гимнастика
Художественная
Спортивная
Акробатика
Прыжки на батуте
Зимние виды
Хоккей
Бег на коньках
Фигурное катание
Фигурное катание на роликовых коньках
Логические игры
Шашки
Шахматы
Сёги
Спортивные танцы, черлидинг
Спортивные танцы
Черлидинг
Бильярдный спорт
Паркур
Спортивные сооружения
Спортивное ориентирование
Культура
Образование
История
Известные люди города
Памятники города
"Листая старые газеты"
50-е годы
60-е годы
70-е годы
80-е годы
90-е годы
История одной фотографии
История транспорта
Рекорды Города
Первые
Последние
Единственные
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

 

У Кам'янському, 28 листопада були проведені технічний семінар та екзаменаційні тести з кіокушин-кан карате.

Традиційно іспит приймає комісія під керівництвом національного представника міжнародної організації кіокушин-кан карате-до, Андрія Щиголева (5 дан). До складу комісії увійшли Денис Шишков (3 дан), Євген Колішевський (3 дан), Сергій Радівілов (2 дан), Олександр Наконечний (2 дан), Руслан Наконечний (2 дан), а також асистенти Максим Козаченко (1 дан), Сергій Кірюхін (1 дан), Інна Касумова (1 дан). Іспит, в якому взяли участь понад 300 вихованців Кам'янської федерації кіокушин-кан карате, проводився в оновленому баскетбольному залі спортивного комплексу "Прометей". Практично всі учасники успішно склали свої екзаменаційні тести.

Іспит розпочався з вручення в урочистій обстановці чорного поясу Євгену Ткаченку, вихованцю Олександра Наконечного. Свій іспит на чорний пояс Євгеній склав у липні цього року під час літньої школи Дніпровського бранчу. Своїм прикладом Євген Ткаченко продемонстрував, що карате успішно можуть займатися не лише діти, а й дорослі.

"Думка про те, що карате цікаве виключно для дітей помилкове. Практика показала, що кіокушин-кан карате цікаво як дітям, так і дорослим. Це наочно видно під час зимових та літніх навчально-тренувальних шкіл Дніпровського бранчу, коли з'їжджаються підвищувати свій технічний рівень каратисти усіх вікових категорій", - наголосив Андрій Щиголев.

Традиційно під час іспиту каратистам необхідно продемонструвати знання класичної та бойової техніки, а також рівень фізичної підготовки. За результатами іспиту вихованці одержують відповідну кваліфікацію та право носити пояс певного кольору. Кожен вихованець, за умови сумлінного ставлення до занять та безперервності тренувального процесу, може протягом 6-8 років дійти від білого до чорного пояса. У кіокушин-кан карате право складати іспит на чорний пояс отримують особи, які досягли 16 років.

"Насамперед хочеться подякувати всім вихованцям та батькам, які, незважаючи на усі несприятливі фактори, продовжують займатися карате і не зупиняються на досягнутих результатах. Також велике спасибі начальнику міського управління молоді та спорту Едуарду Коряку та директору спортивного комплексу "Прометей" Анатолію Івашині за підтримку та розуміння важливості створення умов для забезпечення безперервності тренувального процесу та спортивної діяльності"- розповів Євген Колішевський, президент Кам'янської федерації кіокушин-кан карате.

"Було дуже приємно приймати іспит у таких комфортних умовах. Відреставрована баскетбольна зала і загалом увесь комплекс спортивного клубу "Прометей" може викликати лише захоплення, - поділився своїми емоціями Андрій Щиголев. - Мені доводиться проводити семінари та приймати іспити у різних містах України. Я можу впевнено сказати, що не кожне місто може похвалитися наявністю аналогічного сучасного спортивного комплексу".

Add a comment

 

В Кам'янському 30 жовтня пройшли змагання з традиційного карате всесвітньої організації ITKF.

Як повідомив президент Асоціації традиційного карате України Дмитро Кузнєцов, в умовах карантину не було можливості прийняти всіх спортсменів одночасно. Тому захід проходив без глядачів, а організатори були вимушені розділити 94 учасників (вікової категорії від 6 років до 15) по групах.

Серед вихованців, які вперше в житті приймали участь взагалі у змаганнях, були і сльози поразок і радість перемог. Після фіналу кожної категорії відбувалось нагородження призерів. "Можна відмітити також Каріма Шибуя, Тимофія Шпачинського та Олексія Тяпунова, вихованців, яким трошки не пощастило, але бойовий дух і жага до перемоги були у них на найвищому рівні. Всі учасники зробили висновки після змагань, та продовжать наполегливо тренуватись щоб гідно відповідати вимогам традиційного карате", - сказав Д.Кузнецов.

ПРИЗЕРИ

ПЕРШЕ МІСЦЕ

Трофимчук Владислав
Мойсеєнко Артем
Кузнецов Лев
Ліщинська Богдана
Литовченко Діана
Веріченко Єгор

ДРУГЕ МІСЦЕ

Миндрул Захар
Козачок Ілля
Ноженко Кирило
Побожа Домініка
Єрофеєв Дмитро

ТРЕТЄ МІСЦЕ

Демидов Кирило
Кірпічова Єлизавета
Сергутін Олексій
Куркай Єгор

Add a comment

 


У Дніпрі 30 жовтня пройшов Кубок України з кіокушинкай карате.

На татамі свою майстерність демонстрували близько 350 бійців із різних областей України, а також гості з Республіки Молдова. Почесним гостем змагань був Кацухіто Горай (7 дан). Честь Кам`янського захищали вихованці кваліфікованих тренерів Олексія Удовицького, Олександра та Наталії Протасюк. На рахунку кам'янчан 18 нагород (6+4+8).

ПРИЗЕРИ-КАМ'ЯНЧАНИ

ПЕРШЕ МІСЦЕ

Протасюк Анна (ката)
Ніккель Артем (куміте)
Олександр Соболь (куміте)
Почапська Вероніка (куміте)
Вікторія Абрамова (куміте)
Дмитренка Ярослава (куміте)

ДРУГЕ МІСЦЕ

Почапська Вероніка (ката)
Вікторія Абрамова (ката)
Осипік Ярослав (Куміте)
Пензякова Аліна (куміте)

ТРЕТЄ МІСЦЕ

Дришлюк Варвара (ката)
Крючихін Іван (ката)
Кобзєв Віталій (ката)
Постолов Ярослав (куміте)
Дришлюк Варвара (куміте)
Дришлюк Зоя (куміте)
Лисов Артем (куміте)
Корсун Данило (куміте)

Add a comment

 

 


У Києві, з 30 по 31 жовтня, пройде міжнародний технічний семінар та екзаменаційні тести з кіокушин-кан карате.

Семінар та іспит проводиться під керівництвом керівника міжнародної організації кіокушин-кан карате-до канчо Роями Хатцуо (9 дан), а також члена міжнародного технічного комітету Ісідзіми Масахіде (6 дан). У семінарі та іспиті візьмуть участь каратисти з України, Республіки Білорусь, Польщі, Німеччини та Швеції.

Команда Кам'янської федерації кіокушин-кан карате їде на семінар з метою представити керівництву міжнародної організації кіокушин-кан карате до нових кандидатів (тренерів та вихованців) на коричневі пояси (Ірина Сьомушкіна, Вадим Кобилян), на чорний пояс 1-й дан (Єлизавета Богданова ), на чорний пояс 2-й дан (Максим Козаченко, Сергій Кирюхін), на чорний пояс 3-й дан (Олександр Наконечний, Руслан Наконечний).

Add a comment

 


У Кишиневі 16-17 жовтня відбувся VIII відкритий чемпіонат Республіки Молдови з кіокушинкай карате.

На бойових килимах свою майстерність і волю до перемоги демонстрували більше трьохсот спортсменів з Білорусі, Румунії, Болгарії, України та інших країн. Участь в цих змаганнях взяли Вероніка Почапська і Вікторія Абрамова, вихованки тренера Кам'янського клубу TENSIN (в перекладі означає "Божественний воїн") Олексія Удовицького. "Дівчата неодноразово виступали на міжнародних змаганнях з "куміте", представляючи честь клубу. Вони провели багато тренувальних годин в залі і довели, що в нашому місті тренуються дуже сильні спортсмени. Результат змагань показав, що ми досягли багато чого, але і є до чого ще прагнути. Вероніка Почапська в категорії дівчаток 12-13 років в абсолютній ваговій категорії стала чемпіонкою, а Вікторія Абрамова (14-15 років) завоювала срібну медаль", - прокоментував А.Удовицький.

 

Add a comment