Четверг, 26 Май 2022
Новости Украины и Мира
Спорт
Игровые (с мячом) виды
Футбол
Мини-футбол
Баскетбол
Волейбол
Гандбол
Пляжний футбол
Технические виды
Авто
Мото
Авиаспорт
Велоспорт
Стрельба пулевая
Стрельба из лука
Фехтование историческое
Судомоделизм
Силовые виды
Тяжелая атлетика
Пауерлифтинг
Гиревой спорт
Единоборства
Тхеквондо
Бокс
Кикбоксинг
Дзюдо
Вольная борьба
Каратэ
Айкидо
Фрифайт
ММА
Хапкидо
Комбатан
Легкая атлетика
Бег
Ходьба
Прыжки и метания
Теннис
Большой
Настольный
Водные виды
Поло
Плавание
Прыжки с трамплина
Синхронное плавание
Гребля
Водный туризм
Гимнастика
Художественная
Спортивная
Акробатика
Прыжки на батуте
Зимние виды
Хоккей
Бег на коньках
Фигурное катание
Фигурное катание на роликовых коньках
Логические игры
Шашки
Шахматы
Сёги
Спортивные танцы, черлидинг
Спортивные танцы
Черлидинг
Бильярдный спорт
Паркур
Спортивные сооружения
Спортивное ориентирование
Культура
Образование
История
Известные люди города
Памятники города
"Листая старые газеты"
50-е годы
60-е годы
70-е годы
80-е годы
90-е годы
История одной фотографии
История транспорта
Рекорды Города
Первые
Последние
Единственные
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

 

 

У Кам'янському на базі фітнес-клубу "ROCK GYM" пройшло спільне бойове тренування для вихованців лівобережних секцій Кам'янської федерації кіокушин-кан карате.


Програма тренування включала відпрацювання бойових прийомів у парах, поєдинки, а також вправи з атлетичним інвентарем. У тренуванні взяли участь діти різної вікової категорії, від п`яти і до шістнадцяти років. На думку керівництва Кам'янської федерації кіокушин-кан карате, загальні тренування стимулюють почуття змагальності, створюють умови для обміну навичками, підтримують бойовий дух та рівень фізичної підготовки вихованців.

ВІДРОДЖУЄМО СПОРТИВНЕ ЖИТТЯ ЗА УМОВ ВІЙНИ

Всі наші спортивні плани щодо кіокушин-кан карате на 2022 рік стали марними відразу після запровадження в Україні військового стану, пов'язаного із вторгненням Російської Федерації. Нам довелося скасувати спортивно-масові заходи, тимчасово зупинити тренувальну, а також культурно-виховну роботу з дітьми. Зважаючи на зусилля Кабінету Міністрів України щодо відновлення економічної діяльності у неокупованих населених пунктах, тренера Кам'янської федерації вирішили відновити тренування з кіокушин-кан карате. Сьогодні тренування з кіокушин-кан карате проводяться частково на території пришкільних спортивних майданчиків та комерційних фітнес-залів. З ініціативи окремих директорів шкіл відновлено роботу секцій.

"Спорт любить регулярність та системний підхід, досягти хорошого результату можна лише за умови дотримання цих правил. Для підтримки контакту з вихованцями деякі тренери практикують онлайн-заняття. У той же час усі ми розуміємо, що віддалені форми роботи ніколи не стануть у карате основними і не зможуть замінити контактну роботу з партнером. Ось чому ми докладаємо зусиль для відновлення роботи секцій у реальному форматі. Україна ще довго житиме в умовах війни та постійної небезпеки зовнішньої агресії. У цій ситуації спортивна робота, особливо єдиноборства, стають важливою сферою діяльності, як серед дітей, так і дорослих", - вважає Євген Колішевський, президент Кам'янської федерації кіокушин-кан карате.

ГОСТИННИЙ ФІТНЕС-КЛУБ "ROCK GYM"

Загалом, тренерський склад лівобережних секцій з кіокушин-кан карате вирішив провести спільне бойове тренування на базі фітнес-клубу "ROCK GYM". У цьому затишному та стильному клубі є невелика зала з м'яким покриттям. Умови клубу дозволяють проводити у ньому заняття по карате з нечисленними групами, а також індивідуальні тренування. Керівництво "ROCK GYM" дозволило нам попрацювати з дітьми у вихідний день, коли постійних відвідувачів клубу немає. Це дозволило використовувати для тренування весь зал, як м'який, так і атлетичний. З вихованцями під час загального тренування працювали Євген Колішевський, Сергій Радівілов, Максим Козаченко, Сергій Кірюхін.

Add a comment

 

Вихованець Кам'янської федерації кіокушин-кан карате Тимур Колішевський виграв Кубок "Король Кікбоксингу", який проводився у Берліні (Німеччина).

Кубок "Король Кікбоксингу" ("KingofKick") - традиційний турнір, який щорічно проводиться у Берліні між конкуруючими німецькими клубами з кікбоксингу. На думку керівництва Кам'янської федерації кіокушин-кан карате, своєю перемогою Тимур Колішевський наочно продемонстрував ефективність кіокушинівської системи підготовки спортсменів.

ПРОДОВЖУЙТЕ ЗАЙМАТИСЯ СПОРТОМ НАВІТЬ ЗА УМОВ ВІЙНИ

Тимур Колішевський вперше прийшов у секцію з кіокушин-кан карате у чотири роки і до останнього часу займався під керівництвом тренера (свого батька) Євгена Колішевського. У Кам'янській федерації Тимур є лідером у розділі "ката" (демонстраційна техніка) і одним із лідерів у розділі "куміте" (поєдинки). У березні 2022 року Тимур був змушений тимчасово переїхати до Німеччини через військову агресію Російської Федерації в Україні. У Німеччині юнак відновив свої заняття спортом у клубах з боксу та кікбоксингу. Всього через місяць занять провідний тренер Джон Джансен з клубу "AllroundSportGym" запропонував Тимуру Колішевському виступити у складі збірної на Кубку "KingofKick". Команда клубу складалася з десяти спортсменів. Тимур виступав на турнірі третім і був першим зі складу збірної, який став переможцем. Першим двом учасникам збірної не судилося виграти свої поєдинки, але перемога українця дуже надихнула інших спортсменів. В результаті команда клубу "AllroundSportGym" посіла чотири перших місця, три других і два третіх.

"З перших днів переїзду до Німеччини я почав шукати відповідну школу для навчання та спортивний клуб для тренувань, - розповів Тимур Колішевський. - Живу в невеликому провінційному містечку, тут немає федерацій і секцій з кіокушин-кан карате і мало спортсменів, які чули про кіокушин, як бойове мистецтво. Підростаюче покоління тут любить грати у футбол чи їздити велосипедом. Мені довелося піти тренуватися у клуби з боксу та кікбоксингу. Тренер та провідні спортсмени клубу "AllroundSportGym" відразу звернули увагу на рівень моєї фізичної підготовки та запропонували виступити на Кубку "KingofKick".

КІОКУШИН-КАН ДОВІВ СВОЮ ЕФЕКТИВНІСТЬ

У кікбоксингу, як і в кіокушин карате б'ються за правилами повного контакту, водночас це дуже різні системи підготовки. У кікбоксингу можна бити руками в голову, але забороняється атакувати ноги (удари в стегно, підсічки). Поєдинки оцінюються за кількістю влучень, а не за ефективністю пропущених ударів. Для того, щоб відчути новий стиль і пристосуватися до тактики та стратегії ведення бою у Тимура був лише один місяць. Цього часу дуже мало для того, щоб почуватися впевненим на рингу. На Кубку "KingofKick" з'ясувалося, що у Колішевського немає суперника в його ваговій категорії. Можна було відмовитися від виступу, але Тимур вирішив виступити у більш важкій категорії. Маючи вагу 71 кг, йому довелося вести поєдинок з 80-ти кілограмовим суперником. За іронією долі, противником кам`янчанина виявився російський спортсмен Віктор. У віці чотирьох років Віктору довелося разом із батьками виїхати з РФ до Німеччини. Це був досвідчений боєць, призер Берліна з боксу та кікбоксингу. У минулому Віктор займався три роки тхеквондо, вісім років боротьбою, два роки кікбоксингом. Після поразки росіянин подякував українця за добрий поєдинок.

"Напередодні змагань я дуже хвилювався. Це було абсолютно незнайоме для мене середовище. У мене не було нічого з того, що морально підтримувало мене на змаганнях у минулому: тренер, родичі, друзі. Не було ні кімоно, ні мого зеленого поясу, як виявилось, це були для мене важливі атрибути. Виїжджаючи до Німеччини, я не мав нагоди взяти багато речей, але випадково прихопив із собою червону фірмову футболку моєї рідної федерації. Я вирішив, що виступатиму саме в ній, тому прямо перед змаганнями я виправ та випрасував її, щоб виглядати гідно, - поділився своїми спогадами Тимур Колішевський, - після перемоги та нагородження головний суддя змагань підійшов до мене і запитав, звідки у мене ця футболка? Я розповів, що це моя особиста річ, вона зроблена у Кам'янській федерації кіокушин-кан карате, де я займаюся з раннього віку. Головний суддя потиснув мені руку і подякував за виступ, виявилося, що він знайомий зі стилістикою кіокушин-кан карате. Пізніше, багато дорослих кікбоксерів з інших клубів також підійшли до мене і висловили глибоку повагу до нашого виду карате".

НАМ Є ЧИМ ПИШАТИСЯ

На Кубку "KingofKick" у Берліні зазвичай зустрічаються команди відомих конкуруючих клубів, ось чому у нього така "гучна назва". Повертаючись із турніру Тимур Колішевський згадував змагання з кіокушин-кан карате, які організовуються у Кам'янському. На думку хлопця, організаційний рівень цих турнірів дуже високий навіть як для Німеччини. Цими змаганнями можуть впевнено пишатися тренери, вихованці та батьки Кам'янської федерації кіокушин-кан карате.

"З раннього дитинства я мав можливість зсередини бачити підготовку турнірів з кіокушин-кан карате у Кам'янському. Це завжди дуже скрупульозна та відповідальна командна робота, як тренерського складу, так і вихованців. У міру свого дорослішання, я теж беру участь у проведенні турнірів як капітан, секундант, хронометрист і кутовий суддя, - пояснює Тимур Колішевський. - Мені часто доводилося виступати на змаганнях з "гучними статусами і назвами", але організаційний рівень цих заходів завжди був нижчим тих, які організовує наша федерація у Кам'янському. Деякі наші партнери та конкуренти беруть із нас приклад, копіюють формат і правила роботи, але зрештою, Кам’янська федерація все одно залишається в авангарді змагального процесу. Я можу впевнено сказати, що навіть у Німеччині я можу пишатися рівнем спортивної роботи, яку ми ведемо у Кам'янському".

Add a comment

 

В Полтаві 13 лютого пройшов другий відбірковий Чемпіонат України (KWU) з кіокушин карате-до.

Всесвітній Союз кіокушин (Kyokushin World Union – KWU) – це організація, яка була створена для об’єднання всіх напрямків кіокушин карате-до в світі. В Україні організація (KWU) об’єднує сім великих федерацій, котрі розвивають цей вид східного єдиноборства.

На змаганнях в Полтаві, які стали відбірковими на Чемпіонат і Першість Європи "Youth KWU Kyokushin European Championship in weight categories", зустрілись більше 170 найкращих представників своїх організацій України. Нагадаємо, що Єврозмагання пройдуть з першого по четверте квітня цього року в столиці Вірменії Єревані. В запеклих і складних поєдинках вихованці тренера Романа Кашири (3 дан кіокушин-кан карате-до) із Кам`янського клубу "Бусін-кан" Всеукраїнської Федерації кіокушин-кан карате, продемонстрували високій рівень підготовки та вибороли шість путівок на Чемпіонат і Першість Європи (KWU).

ПРИЗЕРИ-КАМ`ЯНЧАНИ

1 – Копьонкіна Мілана
1 – Гунько Вікторія
1 – Демянчук Владислава
1 – Абрамова Вікторія
3 – Порошенко Поліна
3 – Анісін Олександр

На фото: збірники Всеукраїнської Федерації кіокушин-кан карате з шиханом Всеукраїнської Федерації кіокушин-кан карате Михайло Чунгіним (4 дан), суддями турніру Романом Каширою (3 дан) і Богданом Корхом (1 кю).

Add a comment

 

У Кам'янському стартувала навчально-тренувальна Зимова Школа Дніпровського бранчу з кіокушин-кан карате.

У готелі "Олімпія" 4 лютого для засобів масової інформації відбулася прес-конференція з керівником Кам'янської федерації кіокушин-кан карате Євгеном Колішевським, одним з її провідних тренерів Олександром Наконечним, керівником Дніпровського бранчу шиханом Андрієм Щигольовим (чорний пояс, 5 дан), а також гостем із Вірменії п'ятикратним чемпіоном Європи (2011, 2012, 2017, 2018, 2019), чотириразовим чемпіоном світу (2015, 2017, 2019, 2021), чемпіоном Євразії (2013) Артуром Арашуняном.

"Карате завжди було дуже розвиненим видом спорту в нашому місті. Ми представляємо кіокушин-кан карате Дніпровський бранч. Двічі на рік проводяться літня та зимова Школи. Вперше зимова Школа пройшла у 2018 році, - розповідає Є.Колішевський. - Сам собою триденний захід насичений, з дуже широкою програмою: тренування з бойової техніки, стандартизації класичної техніки. Обов'язково проходить суддівський семінар. А фіналом стає іспит, під час якого учні складають тести на кю та пояси".

Минулого року, тоді ще триразовий чемпіон Європи, Артур Арашунян уже був у гостях у Кам'янської федерації кіокушин-кан карате. Він провів тренувальні заняття з бійцями. І цього разу Артур Арашунян покаже уроки з бойової підготовки. А тренування з класичної техніки та суддівський семінар проводитиме шихан Андрій Щиголєв. "Цього року ми вирішили знову запросити Артура до нас у гості. Але це не означає, що він приїхав, щоб з ним пофотографувалися. Ми написали йому технічне завдання, він як фахівець вивчив його і тепер дає матеріал, допомагаючи нам розвивати бойову техніку, тому що він насамперед фахівець саме за нею", - пояснив Є.Колішевський.

Не всі відомі спортсмени стають такими ж великими тренерами. Не всі можуть грамотно передати свій досвід молодим бійцям. А випадок з Артуром Арушаняном каже, що він зміг стати не лише топовим бійцем, а й чудовим тренером. Минулого року дев'ять його вихованців здобули титули чемпіонів та призерів Чемпіонатів Європи та Кубка світу. У 2021 році сам Арашунян став вчетверте чемпіоном світу. "А тепер поставив перед собою чергову мету - стати п'ятикратним чемпіоном світу", - посміхаючись, сказав Артур Арашунян, показавши п'ять пальців, зігнутих у кулак. Гість із сонячної Вірменії зазначив, що сьогодні, вже на першому тренуванні, він побачив в очах у хлопців іскру бажання поспарингувати. І навів порівняльний приклад з бійцями-кавказцями, яким краще побитися, ніж проводити показові технічні вправи. "Якщо минулого року ваші хлопці просто відпрацювали тренування, то зараз я побачив і в їхніх очах блиск та бажання провести справжні поєдинки. Головне знайти правильну мотивацію та настроїти психологічно спортсменів", - прокоментував Артур.

Розмова між журналістами та організаторами навчально-тренувальної школи вийшла досить цікавою та пізнавальною. Крім питань, що стосуються тренувальних процесів, були обговорені теми психології бійців, морально-етичних якостей, а також особистого життя виступаючих.

Add a comment

 

В Кам`янському  СК "Прометей" 29 січня пройшов відкритий турнір з кіокушин-кан карате-до "Кубок новачка".

Проводив турнір спортивний клуб кіокушин-кан карате-до "Бусін-кан". "Кубок Новачка" проводиться виключно для початківців, для тих спортсменів які вперше беруть участь у змаганнях чи мали невеликий досвід попередніх виступів. А таких виявилося 62 бійця.

За нагороди боролися каратисти з Кам’янського, Семенівки, Верхівцево, три команди з Дніпра та дві команди з Новомосковська. Як повідомив тренер Роман Кашира, змагання проходили в розділах "куміте" - бої (156 бійців), та "ката" - форма вправ (33). 24 спортсмена приймали участь одразу у двох розділах. Всі учасники отримали дипломи, призери були нагородженні пам’ятними кубками медалями та дипломами, а переможців чекали ще й красиві кубки.

В нагородженні переможців прийняв участь начальник управління молоді та спорту міськради Едуард Коряк, який привітав хлопців та дівчат з досягненнями.

Add a comment

Популярное за неделю

Май 22, 2022 546 ВЕСЛУВАЛЬНА ДИНАСТІЯ ТРУНОВИХ МОЖЕ УВІЙТИ ДО КНИГИ РЕКОРДІВ УКРАЇНИ
Заслужений майстер України Ігор Трунов - уродженець Кам'янського, який виступає за…
Май 22, 2022 311 ІГОР ТРУНОВ СТАВ СРІБНИМ ПРИЗЕРОМ КУБКА СВІТУ З ВЕСЛУВАННЯ НА БАЙДАРКАХ І КАНОЕ (відео)
У Рачіце (Чехія) з 19 по 22 травня проходить етап Кубка світу з веслування на байдарках…
Май 22, 2022 248 ІГОР ТРУНОВ СТАВ ПЕРЕМОЖЦЕМ КУБКУ СВІТУ З ВЕСЛУВАННЯ НА БАЙДАРКАХ
Золотим фінішем для українців закінчився етап Кубку світу з веслування на байдарках і…
Май 23, 2022 245 ЕКС-ФУТБОЛІСТ "СТАЛІ" ЗІ ЗБРОЄЮ В РУКАХ ЗАХИЩАЄ УКРАЇНУ НА СХОДІ
Колишній нападник дніпродзержинської "Сталі", донецького "Металурга", "Зірки", "Олімпіка"…
Май 22, 2022 209 КАМ’ЯНСЬКЕ УПРАВЛІННЯ МОЛОДІ І СПОРТУ - ЧАСТИНА ВЕЛИКОЇ ВОЛОНТЕРСЬКОЇ КОМАНДИ МІСТА
Про це повідомив міський голова Андрій Білоусов. - На базі КЗ «Дитячо-юнацька спортивна…