Пятница, 27 Ноябрь 2020
Новости Украины и Мира
Спорт
Игровые (с мячом) виды
Футбол
Мини-футбол
Баскетбол
Волейбол
Гандбол
Пляжний футбол
Технические виды
Авто
Мото
Авиаспорт
Велоспорт
Стрельба пулевая
Стрельба из лука
Фехтование историческое
Судомоделизм
Силовые виды
Тяжелая атлетика
Пауерлифтинг
Гиревой спорт
Единоборства
Тхеквондо
Бокс
Кикбоксинг
Дзюдо
Вольная борьба
Каратэ
Айкидо
Фрифайт
ММА
Хапкидо
Комбатан
Легкая атлетика
Бег
Ходьба
Прыжки и метания
Теннис
Большой
Настольный
Водные виды
Поло
Плавание
Прыжки с трамплина
Синхронное плавание
Гребля
Водный туризм
Гимнастика
Художественная
Спортивная
Акробатика
Прыжки на батуте
Зимние виды
Хоккей
Бег на коньках
Фигурное катание
Фигурное катание на роликовых коньках
Логические игры
Шашки
Шахматы
Сёги
Спортивные танцы, черлидинг
Спортивные танцы
Черлидинг
Бильярдный спорт
Паркур
Спортивные сооружения
Спортивное ориентирование
Культура
Образование
История
Известные люди города
Памятники города
"Листая старые газеты"
50-е годы
60-е годы
70-е годы
80-е годы
90-е годы
История одной фотографии
История транспорта
Рекорды Города
Первые
Последние
Единственные
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

 

В Луцьку 7 листопада відбувся відкритий Чемпіонат України з кіокушинкайкан карате серед юнаків віком від 10 до 15 років.

На татамі свою майстерність демонстрували понад 250 спортсменів з 11 областей. Змагання проводились у двох розділах: "ката" (форма вправ) та "куміте" (двобої). Як повідомив тренер Кам`янського спортивного клубу "Бусін-кан" Роман Кашира, не зважаючи на велику кількість учасників та жорстку конкуренцію, його вихованці продемонстрували гідний рівень підготовки та посіли призові міста. Високий рівень та жага до перемоги спостерігались від першого до останнього виступу. На рахунку кам`янчан одно перше, два других та три третіх місць. Відзначилась двома медалями Владислава Демянчук.

ПРИЗЕРИ-КАМ`ЯНЧАНИ

ПЕРШЕ МІСЦЕ

Демянчук Владислава (ката)

ДРУГЕ МІСЦЕ

Лебедєв Тимур (куміте)
Гунько Вікторія (куміте)

ТРЕТЄ МІСЦЕ

Копьонкіна Мілана (ката)
Кашира Єгор (куміте)
Демянчук Владислава (куміте)

Add a comment


У Кам'янському, на базі СК "Прометей" 17 жовтня пройшли екзаменаційні тести з кіокушин-кан карате. Іспити, в яких взяло участь більше 297 вихованців, були організовані Кам'янською федерацією кіокушин-кан карате під керівництвом офіційного представника міжнародної організації Кіокушин-кан карате-до (бранч-чіфа), Андрія Олеговича Щиголева (5 дан).


Іспити мотивують нас поглиблено вивчати карате

Для більшості вихованців Кам'янської федерації кіокушин-кан карате минувший іспит був довгоочікуваною подією. Навесні 2020 року іспит довелося скасувати через карантинні обмеження, пов'язані з поширенням вірусу COVID-19. З тих же причин не відбувся іспит у літньому регіональному таборі під керівництвом бранч-чіфа Андрія Олеговича Щиголева. Для каратистів іспити завжди були важливим мотиваційним заходом. На іспитах вихованці демонструють свої знання, рівень бойової та фізичної підготовки. За результатами іспиту учні отримують право носити пояс, який відображає досягнутий кваліфікаційний рівень. У Кам'янської федерації кіокушин-кан прийнято залучати власників жовтих поясів в якості помічників на тренуваннях і спортивно-масових заходах, а зелених поясів в якості асистентів і підмінних інструкторів. Дорослі каратисти, які досягли рівня коричневого поясу і отримали педагогічну освіту, можуть виступати в якості відповідального тренера окремої секції.


Високий організаційний рівень може забезпечити тільки командна робота

На минувший іспит подало заявку 335 чоловік. Допуск до іспиту отримали 297 осіб, з яких 291 здали свої тести успішно, 4 здали іспит умовно і двом вихованцям доведеться перескладати іспит повторно. З метою забезпечення високого організаційного рівня і якості атестації, а також дотримання санітарно-епідемічних вимог, іспит проводився в три етапи. Іспит приймався атестаційною комісією під керівництвом бранч-чіфа Андрія Олеговича Щиголева (5 дан). У складі атестаційної комісії працювали три розділили:

- класичної техніки: Євген Колішевський (3 дан), Олександр Вестя (2 дан), Дмитро Плахотник (1 дан);
- загально фізичної підготовки: Олександр Наконечний (2 дан) і Сергій Радівілов (2 дан);
- бойової підготовки: Руслан Наконечний (2 дан), Максим Козаченко (1 дан), Сергій Кірюхін (1 дан), Інна Чуйко (1 дан);

Як секундантів іспиту було залучено: Тимур Колішевський, Кирило Уралов, Роман Хмелінський, Катерина Неклеса, Владислав Балта, Максим Марченко. Медичний супровід забезпечувався співробітником міського медичного центру здоров'я та медицини спорту Світланою Григорівною Мариненко.

"Масовість минулого іспиту пояснюється тим, що для багатьох вихованців це було довгоочікуваною подією. Ми дуже переживали, що не зможемо організувати екзаменаційні тести через карантинні обмеження, пов'язані з поширенням вірусу COVID-19. Для того, щоб забезпечити дотримання санітарно-епідемічних вимог, а також високий організаційний рівень, ми розділили іспит на три етапи. Під час першого етапу іспит здавали власники білих поясів, під час другого етапу - помаранчевих поясів, на третьому етапі тестувалися володарі всіх кольорових поясів. Широкий склад екзаменаційної комісії дозволив якісно організувати тестування у всіх екзаменаційних розділах", - розповів Євген Колішевський, президент кам'янської федерації кіокушин-кан карате.

Фото: Юлія Григоренко

Add a comment

 

Третього жовтня в Дніпрі пройшов відкритий Чемпіонат Дніпропетровської області з кіокушин-кан карате, в якому за нагороди змагалися 278 каратистів із Дніпра, Новомосковська, Кривого Рогу, Синельникова, Вільногірська, Запоріжжя, Харкова, Києва, Кам`янського.

Змагання були організовані громадською організацією "Обласна федерація кіокушин карате Дніпропетровської області" за підтримки управління молоді та спорту Дніпропетровської облдержадміністрації. Турнір проходив за правилами повного контакту.

Команда кам'янської федерації кіокушин-кан карате складалась з 40 вихованців (26 - юнаків, 14 дівчат), які зайняли: п`ять перших, десять других, одинадцять третіх місць. Нагороду за кращу техніку та найшвидший бій отримав Єгор Козін, вихованець тренера Р.Наконечного.

У складі команди кам'янської федерації кіокушин-кан карате виступали, як досвідчені, так і починаючі спортсмени. Своє перше "бойове хрещення" на Чемпіонаті Дніпропетровської області пройшли Марк Чорномор, Дмитро Прядко, Ірина Прядко, Йосип Косяченко, Володимир Павлочев, Аліса Крючкова, Емілія Нахмедова, Олександра Героєва, Каміла Шрамченко, Анастасія Машошина, Анна Білоус, Олександр Хоменко.

"Від імені колективу Кам'янської федерації кіокушин-кан карате, висловлюю подяку організаторам за проведення змагань у відкритому форматі. Це дало можливість взяти участь у Чемпіонаті Дніпропетровської області представникам різних версій кіокушин карате, - розповів Євген Колішевський, президент кам'янської федерації кіокушин-кан карате. - Сьогодні через карантинні обмеження, пов'язані з поширенням вірусу COVID-19, кількість змагань з карате та інших видів спорту різко зменшилося. Багато федерації і клубів тимчасово втратили можливість організовувати змагання самостійно і брати участь у турнірах інших організацій. Карате, як і будь-який інший вид спорту не може розвиватися та існувати без змагального процесу. Минулий турнір показав, що дотримання санітарно-епідемічних вимог і заходів безпеки дають можливість проводити спортивно-масові заходи навіть в умовах карантину".

ПРИЗЕРИ-КАМ`ЯНЧАНИ

 

ПЕРШЕ МІСЦЕ

Жаворонков Микита (тр. О.Наконечний)
Коваленко Дмитро (тр. О.Наконечний)
Білоус Анна (тр. О.Наконечний)
Сьомушкіна Ірина (тр. О.Вестя)
Шрамченко Каміла (тр. Є.Колішевський)

ДРУГЕ МІСЦЕ

Прядко Дмитро (тр. Є.Колішевський)
Прядко Ірина (тр. Є.Колішевський)
Машошина Анастасія (тр. Є.Колішевський)
Неклеса Катерина (тр. Є.Колішевський)
Кириченко Кирило (тр. О.Наконечний)
Носач Роман (тр. О.Наконечний)
Мельник Павло (тр. О.Наконечний)
Білка Анна (тр. О.Наконечний)
Хоменко Олександр (тр. І.Чуйко)
Залеський Данило (тр. О.Вестя)

ТРЕТЄ МІСЦЕ

Бреславець Єва (тр. Є.Колішевський)
Бреславець Ярослава (тр. Є.Колішевський)
Оплаконець Софія (тр. Є.Колішевський)
Крючкова Аліса (тр. Є.Колішевський)
Героєва Олександра (тр. Є.Колішевський)
Гончаренко Артем (тр. О.Наконечний)
Слабукаров Данило (тр. О.Наконечний)
Титов Євген (тр. О.Наконечний)
Кобилян Вадим (тр. О.Наконечний)
Балта Владислав (тр. М.Козаченко)
Козін Єгор (тр. Р.Наконечний)

Add a comment

 


В обласному центрі 3 жовтня пройшов відкритий Чемпіонат Дніпропетровської області з кіокушин карате в розділі "куміте" бої.

Більше 250 учасників з Дніпра, Новомосковська, Кривого Рогу, Марганцю, Мелітополя, Синельникового, Вільногірська, Енергодара, а також Києва, Харкова, Запоріжжя та Генічеська зустрілися на бойовому килимі. Честь Кам`янського відстоювали бійці спортивного клубу кіокушин-кан карате-до "Бусін-кан", яких тренує Роман Кашира (3 дан кіокушин-кан карате-до). Команда складалася з 21 спортсмена в різних вікових та вагових категоріях. Наші хлопці та дівчата продемонстрували високий рівень підготовки і провели відмінні поєдинки. На їхньому рахунку вісім першіх, п`ять других та одне третє місце.

 

ПРИЗЕРИ КЛУБУ "БУСІН-КАН"

 

ПЕРШЕ МІСЦЕ

Анісін Олександр
Демянчук Влада
Порошенко Поліна
Лебедєв Тимур
Костюк Максим
Кашира Єгор
Лібін Максим
Цингаль Андрій

ДРУГЕ МІСЦЕ

Барвінок Павло
Гунько Вікторія
Школьна Ольга
Никифоріва Поліна
Авдєєва Дар'я

ТРЕТЄ МІСЦЕ

Філіп'єва Софія

Add a comment

 

 

В умовах карантинних обмежень, пов'язаних з поширенням вірусу COVID-19, заняття на відкритому повітрі приймають особливої актуальності. У той же час, в більшості єдиноборств (традиційне карате, кіокушин карате, тайський бокс, бразильське джиу-джитсу та ін.) заняття на природі завжди були невід'ємною частиною загального тренувального процесу. Спочатку, засновники кіокушин карате проводили свої тренування саме на прибережних територіях. Це допомагало розвивати спеціальну витривалість, зміцнювати імунітет і нервову систему, виховувати шанобливе ставлення до природи.

На верхньому фото тренування в воді під керівництвом творця кіокушин карате Масутацу Ояма

 

Займайтеся карате в умовах, наближених до реального життя

 

Я займаюся кіокушин карате майже 30 років. Ми завжди практикували тренування в природних умовах незалежно від того, хто був нашим куратором або тренером на поточний момент. У той же час, заняття на природі наближають спортсмена до реальних умов повсякденному житті. Це дуже важливо для тих, хто займається єдиноборствами. Часто буває так, що в умовах спортивного залу вихованець може демонструвати свої прийоми, а на вулиці - ні, тому що включається величезна кількість природних, фізіологічних і психологічних факторів. Наприклад, через такі природні фактори, як атмосферний тиск, сонячне світло, спека, вітер, дощ, опір води, в'язкість грунтових поверхонь і інше, займатися на вулиці складніше, ніж в комфортних умовах. Ось чому тренувальні заняття в спеціальних військових підрозділах частіше проводяться саме на вулиці, а не в спортивних залах. Крім того, важливо не забувати, що саме під час занять на відкритому повітрі ми краще збагачуємося киснем, зміцнюємо свій імунітет, збільшуємо в організмі кількість вітаміну D.

 

Бойова робота в парах під час регіональних спортивно-оздоровчих зборів Дніпровського бранча кіокушин-кан карате

 

Літо - час водних тренувань

 

Літо дає нам унікальну можливість проводити тренування з кіокушин-кан карате в воді. Водні тренування можуть включати в себе широкий спектр різноманітних вправ: виконання технічних прийомів, розвиток вибухової швидкості, поліпшення гнучкості і розтяжки.

Щодо корисності проведення тренувань у воді можна написати цілий методологічний посібник. Я сам вже багато років в літній час тренуюся воді і проводжу заняття для своїх вихованців. Аналогічні тренування практикують і інші тренера Кам'янської федерації кіокушин-кан карате: Сергій Радивилов, Олександр Наконечний, Максим Козаченко. Для тих, хто займається єдиноборствами, важливо розвивати вибухову швидкість. В умовах спортивного залу ці вправи часто роблять з гумами або обтяженнями. Такі вправи завжди краще виконувати під контролем тренера, тому що дуже легко травмувати зв'язки або м'язові волокна (розтягування, надриви, розриви). При виконанні аналогічних вправ у воді (біг на прискорення, виконання ударної техніки, горизонтальна розводка рук і ін.) шансів травмуватися набагато менше. Крім того, в теплій воді також зручніше виконувати вправи для розтяжки ніг і спини. З огляду на те, що вода тримає наше тіло на плаву, навантаження на зв'язки м'якше, знижуються больові відчуття, м'язи краще розслабляються і це допомагає покращувати розтяжку. У той же час, я не рекомендую виконувати у воді контактну роботу в парах (відпрацювання технічних прийомів, оббивка). Контактну роботу краще робити, коли тіло розігріте, а не остигле. І ще, категорично не рекомендується, особливо в жаркий період, під час водних тренувань різко заходити в воду. Виконання вправ у воді робиться поступово. Спочатку заходять в воду на рівні стопи, потім до коліна, потім глибше і так до рівня грудей. Останнє правило важливо дотримуватися навіть звичайним відпочиваючим на пляжі.

 

Водне тренування вихованців Кам'янської федерації кіокушин-кан карате під час спортивно-оздоровчих зборів на березі Азовського моря.

 

Рекомендації з техніки безпеки під час занять на природі

 

Заняття в природних умовах (парк, ліс, луг, річка, озеро, берег моря) вимагають від організаторів і учасників суворого дотримання правил техніки безпеки. Щоб уникнути неприємностей, в першу чергу необхідно ретельно вивчити місце проведення тренування і оцінити всі можливі ризики. Якщо, наприклад, це водний об'єкт, то обов'язково потрібно обстежити берег і дно. Тренеру завжди потрібно мати з собою аптечку. Наприклад, в моїй аптечці завжди є такі препарати: бальзам від укусів комах, жарознижуючі препарати, медикаменти для обробки випадкових ран, еластичні бинти, пантенол або крем на випадок сонячного опіку. Місце для тренування потрібно вибрати таке, щоб спортсмени могли відпочити в тіні. Крім того, у всіх хто займається, повинні бути головні убори і одяг, який повністю закриває тіло від сонячних променів. Дотримання цих рекомендацій допоможе уникнути інцидентів, пов'язаних з тепловим або сонячним ударом. Під час занять на відкритих природних ділянках наш організм втрачає більше води, тому важливо мати питво (вода, чай, компот, сік), щоб мати можливість вчасно вгамувати спрагу. При плануванні тренувань також важливо враховувати прогноз погоди і пам'ятати, що в умовах зміни клімату погода на локальному рівні може несподівано змінитися, наприклад, може з'явитися шквальний вітер і піти дощ. Тому займатися на відкритому повітрі краще недалеко від інфраструктури населених пунктів (1-3 км) або на обладнаних майданчиках і пляжах оздоровчих установ.

 

Водне тренування Кам'янської федерації кіокушин-кан карате під час спортивно-оздоровчих зборів на березі Чорного моря.

 

Поради з косметичного догляду, особистої гігієни та харчування

 

Під час тренувань на відкритому повітрі, через вплив природних факторів, наша шкіра і організм в цілому потребують додаткового догляду та підтримки. Незалежно від того, дитина ви чи дорослий, ввечері після тренувального дня необхідно змастити руки, ноги і обличчя зволожуючим кремом. Я використовую креми німецького і шведського виробництва, тому що в цих країнах якість продукції контролюється не тільки державою, а й громадськістю. У крем я завжди додаю кілька крапель звичайного харчової оливкової олії, або масла виноградних кісточок. Щоб уникнути натирання шкіри, попрілостей і запалень під пахвами і в паховій області, я рекомендую спортсменам використовувати дитячу присипку (тальк), яку наносять на витерту насухо шкіру відразу після прийняття душу. У жаркий період часу ми рясно потіємо і тому інтенсивно втрачаємо кальцій, магній та інші важливі мікроелементи, необхідні організму. Подбайте про їх своєчасне відновленняґ. Ви можете тренуватися всього три рази в тиждень, але ваш щоденний раціон обов'язково повинен включати в себе продукти, що містять кальцій, магній, амінокислоти та інші важливі для спортсмена речовини.

Водне тренування під час регіональних спортивно-оздоровчих зборів Дніпровського бранча кіокушин-кан карате

Автор: Є.Колішевський

Add a comment

Популярное за неделю

Нояб 22, 2020 294 ФЕДОРОВА ІРИНА -  ХРАНИТЕЛЬКА ТРАДИЦІЙ ТА ІСТОРІЇ КАМ'ЯНСЬКОГО ТЕАТРУ
Сьогодні, 22 листопада, свій день народження відзначає Ірина Федорова - керівник…
Нояб 22, 2020 200 ПРОЙШОВ ШОСТИЙ ТУР ЧЕМПІОНАТУ КАМ`ЯНСЬКОГО З ШАШОК
Минулої п`ятниці, 20 листопада, відбулися чергові зустрічі сімдесят другого чемпіонату…
Нояб 25, 2020 170 ВІДОМИЙ КАМ`ЯНСЬКИЙ ФОТОМАЕСТРО АНДРІЙ ЮРЛОВ ЗАВОЮВАВ ДВІ ЗОЛОТІ МЕДАЛІ В ІНДІЙСЬКОМУ ФОТОСАЛОНІ
Стало відомо, що 24 листопада фотохудожник Андрій Юрлов став володарем нагород другого…
Нояб 24, 2020 151 ПРО ЩО ПИСАЛА ГАЗЕТА "ДЗЕРЖИНЕЦЬ" В ЛИСТОПАДІ 1971 РОКУ
ДЯКУЄМО ЗА ПОДАРУНОК "Дзержинець" 11 листопада 1971 року. "1200 новосіль" та "Одягають…
Нояб 25, 2020 123 У КАМ'ЯНСЬКОМУ ДО ВСЕСВІТНЬОГО ДНЯ ДИТИНИ ПРОЙШЛИ ЗМАГАННЯ З ШАШОК
23-24 листопада у Кам`янській загальноосвітній середній школі № 40 пройшли змагання з…