Понедельник, 17 Декабрь 2018
Новости Украины и Мира
Спорт
Игровые (с мячом) виды
Футбол
Мини-футбол
Баскетбол
Волейбол
Гандбол
Пляжний футбол
Технические виды
Авто
Мото
Авиаспорт
Велоспорт
Стрельба пулевая
Стрельба из лука
Фехтование историческое
Судомоделизм
Силовые виды
Тяжелая атлетика
Пауерлифтинг
Гиревой спорт
Единоборства
Тхеквондо
Бокс
Кикбоксинг
Дзюдо
Вольная борьба
Каратэ
Айкидо
Фрифайт
ММА
Хапкидо
Комбатан
Легкая атлетика
Бег
Ходьба
Прыжки и метания
Теннис
Большой
Настольный
Водные виды
Поло
Плавание
Прыжки с трамплина
Синхронное плавание
Гребля
Водный туризм
Гимнастика
Художественная
Спортивная
Акробатика
Прыжки на батуте
Зимние виды
Хоккей
Бег на коньках
Фигурное катание
Фигурное катание на роликовых коньках
Логические игры
Шашки
Шахматы
Сёги
Спортивные танцы, черлидинг
Спортивные танцы
Черлидинг
Бильярдный спорт
Паркур
Спортивные сооружения
Спортивное ориентирование
Культура
Образование
История
Известные люди города
Памятники города
"Листая старые газеты"
50-е годы
60-е годы
70-е годы
80-е годы
90-е годы
История одной фотографии
История транспорта
Рекорды Города
Первые
Последние
Единственные
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

 
 
 
Близько шестидесяти місцевих спортсменів і гостей з Дніпра на початку грудня билися за кубки та нагороди на базі нової арени Кам’янського – спортивного клубу "Power". Відкриті особисто-командні змагання проводилися в одній з трьох дисциплін пауерліфтингу – жиму лежачи.
 
Як розповів президент міської федерації пауерліфтингу Валентин Маліков, минулі змагання стали першими, які проводилися на базі нового спортивного клубу "Power", що відкрився три місяці тому. Сюди ж, на правобережжя Кам’янського (вул. Матросова, 33 Б), перебазувалася і міська Федерація пауерліфтингу IPF, яка виступила організатором відкритого чемпіонату міста з жиму лежачи.
 
"Не дивлячись на те, що змагання були міські, вони вийшли дуже масовими, – розповідає В.Маліков. – Азавдяки виступу в турнірі відомих пауерліфтерів, багатьом вдалося досягти і хороших особистих турнірних показників".
 
Після багатогодинної боротьби серед чоловіків і жінок, юніорів та юніорок, юнаків та дівчат і, звичайно ж, ветеранів, головний суддя чемпіонату, тренер СК "Power" Анастасія Дрьомова назвала імена переможців і призерів в різних вагових і вікових категоріях. Так, в категорії до 52 кг серед жінок відмінний результат - 90 кг - продемонструвала срібний призер чемпіонату Європи Оксана Приходько з Дніпра. Зафіксована вага в нинішньому році всього на 2 кілограми поступається показнику чемпіонки світу цієї категорії. Серйозні показники були показані і серед чоловіків. Так, Роман Надточій у ваговій категорії до 93 кг підняв штангу вагою 165 кг. Непогані показники були зафіксовані у Олега Волкова (вагова категорія 105 кг) і Євгена Парфьонова (120 кг). Результати спортсменів – 175 кг і 205 кг відповідно.
 
Якщо говорити про результати юніорів, юнаків та дівчат, то і тут велася серйозна боротьба. У першій категорії учасників кращі показники були зафіксовані після підходів Іллі Марей у ваговій категорії 74 кг - вага 117,5 кг і Вікторії Василенко (57 кг)  вага 62,5 кг. У більш юних спортсменів в деяких вагових категоріях спостерігалася гостра конкуренція за медалі. Що говорити, якщо бронзовий призер вагової категорії до 66 кг Микита Марей, піднявши штангу вагою 75 кг міг стати переможцем в категорії до 93 кг. Переміг же в цій категорії Микита Іванов, який завершив змагання з результатом 85 кг. Серед дівчат спортсменки частіше боролися з собою і своїми особистими рекордами. Найсильніший показник був зафіксований суддями у Вероніки Просоленко (57 кг), яка підняла штангу вагою 52,5 кг. На 2,5 кг свій особистий рекорд поліпшила Віра Попруга.
 
Залік серед ветеранів очолили Олег Вергун (105 кг) вижавший вагу 100 кг і Вікторія Тузник (57 кг) вага – 40 кг.
 
Якщо говорити про командний залік, то тут перевага була за кам'янчанами. Всі три призових місця завоювали представники місцевих спортклубів. Володарем головного кубка стали спортсмени СК "Power". Слідом фінішували команди СК "Тандем" і СК "Viking". В них відповідно срібний і бронзовий кубки. Крім призерів командного заліку, Кам'янське також представив спортклуб "РИМ". Було кілька колективів і з Дніпра – "F3", "FITZONE" та інші.
 
Завдяки злагодженими діям суддівського корпусу вдалося уникнути травм. Загалом змагання обслуговували три суддівські трійки з різних клубів, що свідчить про об'єктивність. Багато з них досвідчені судді. Так, СК "Тандем" представляла неодноразова рекордсменка Дніпропетровської області Ольга Кухаренко. Регіональні та місцеві змагання різного рівня не один раз обслуговував майстер спорту з Кам'янського Роман Руденко. Два майстри спорту також були і в рядах асистентів суддів. З дебютантів арбітражної справи варто відзначити Тетяну Комлеву, яка з поставленим завданням впоралася на відмінно.
 
ПІДСУМКОВІ РЕЗУЛЬТАТИ
 
ЧОЛОВІКИ
 
66 кг
 
1. Лукащук Андрій – 125 кг
2. Некритий Артем – 112,5 кг
3. Петров Андрій – 100 кг
 
74 кг
 
1. Щолкін Леонід – 95 кг
 
83 кг
 
1. Головко Олександр – 142,5 кг
2. Літвінов Дмитро – 137,5 кг
3. Горбатюк Сергій – 127,5 кг
 
93 кг
 
1. Надточий Роман – 165 кг
2. Мусаєв Інтігам – 150 кг
3. Мельников Максим – 147,5 кг
 
105 кг
 
1. Волков Олег – 175 кг
2. Швець Дмитро – 105 кг
 
120 кг
 
1. Парфьонов Євген – 205 кг
 
120+ кг
 
1. Парфьонов Євген – 152,5 кг
 
 
ЖІНКИ
 
52 кг
 
1. Приходько Оксана – 90 кг
2. Остапенко Анна – 55 кг
3. Касенюк Марія – 40 кг
 
57 кг
 
1. Очкась Ніна – 57,5 кг
2. Антонюк Анна – 50 кг
3. Ніколайчук Вікторія – 50 кг
 
63 кг
 
1. Деменко Юлія – 47,5 кг
2. Риженко Аліна – 40 кг
 
72 кг
 
1. Оніщук Олена – 47,5 кг
 
ЮНІОРИ
 
74 кг
 
1. Марей Ілля – 117,5 кг
 
ЮНІОРКИ
 
57 кг
 
1. Василенко Вікторія – 62,5 кг
 
ЮНАКИ
 
46 кг
 
1. Пасько Максим – 30 кг
 
53 кг
 
1. Зініч Михайло – 57,5 кг
2. Семенов Владислав – 52,5 кг
3. Шепель Ілля – 42,5 кг
 
59 кг
1. Продан Антон – 75 кг
 
66 кг
 
1. Іванов Микита – 85 кг
2. Соломка Євген – 82,5 кг
3. Марей Микита – 75 кг
 
74 кг
 
1. Свистун Данило – 85 кг
2. Махно Марк – 80 кг
3. Довженко Олександр – 62,5 кг
 
83 кг
 
1. Полтавець Ілля – 120 кг
2. Бондаренко Дмитро – 107,5 кг
 
93 кг
 
1. Квік Станіслав – 70 кг
 
ДІВЧАТА
 
57 кг
 
1. Просоленко Вероніка – 52,5 кг
2. Шиян Аліса – 42,5 кг
 
84+ кг
 
1. Попруга Віра – 37,5 кг
 
ВЕТЕРАНИ
 
ЧОЛОВІКИ
 
105 кг
 
1. Вергун Олег – 100 кг
 
ЖІНКИ
 
57 кг
 
1. Тузнік Вікторія – 40 кг
Add a comment
 
Гільснеров і Петров
 
 
У Дніпрі 3-4 листопада проходив Кубок України з пауерліфтингу серед спортсменів з ураженням опорно-рухового апарату. На помості виступали найсильніші пауерліфтери з Донецької, Дніпропетровської, Запорізької, Волинської, Вінницької, Полтавської, Чернігівської, Одеської, Харківської, Львівської, Київської, Луганської областей. За нагороди боролися два представника Кам`янського "Інваспорту", і обидва потрапили в п'ятірку найсильніших. Майстер спорту України Андрій Петров, змагаючись з суперниками у ваговій категорії до 59 кг зайняв четверте місце. А Вадим Гільснеров став п'ятим у вазі до 70 кг.
Add a comment
Збірна міста
 
 
 
Змагання з класичного пауерліфтингу серед юнаків, юніорів та дорослих пройшли 13 і 14 жовтня на базі спортивного залу академії музики ім. Глінки в Дніпрі. Спортсмени з Кам'янського привезли додому багато нагород різного ґатунку, а також срібні медалі і кубок за друге місце, зайняте в командному заліку.
 
Головним суддею змагань виступив Євген Коряка з Дніпра, а секретарем – кам'янчанка Анастасія Дрьомова, яка також є головним секретарем федерації пауерліфтингу нашого міста.
 
Команду Кам’янського на престижних змаганнях представляли атлети спортклубів «Power», «Viking», «Фенікс» та ін. Наші спортсмени продемонстрували відмінні результати в трьох класичних дисциплінах – присідання зі штангою (на спині), жим штанги лежачи (на горизонтальній лаві) і тяга (станова) штанги. Багатьом атлетам вдалося покращити обласні і свої особисті рекорди.
 
044
 
Вдалими виступами відзначилися представники клубу «Power» – брати Руденко, які недавно виконали норматив майстра спорту України. Обидва стали переможцями Кубка області. Родіон оновив юніорські рекорди в присіданні та сумі триборства, а його братові, Роману, вдалося випередити сильних опонентів в новій, більш важкій для нього ваговій категорії до 105 кілограмів (раніше виступав до 93 кг). Одним з тих, хто йому протистояв, був Руслан Роман з клубу «Фенікс», який фінішував другим. Допоміг команді міста і Ілля Марей, зібравши суму триборства 467,5 кг. Результат молодого тренера нещодавно заснованого клубу «Power» допоміг обійти найближчого конкурента на 35 кг. У Іллі – обласне юніорське «золото».
 
Відмінно виступили і наші жінки. Результат піднятої ваги Наталією Мілєєвою з клубу «Viking» в триборстві – 345 кг перебував в 20 кг від нормативу майстра спорту України. Тепер Наталії, щоб підкорити цю висоту на найближчому Кубку України, необхідно або схуднути на 3 кілограми (продемонстрованого результату цілком вистачить), або належним чином підготуватися до штурму більш високого майстерного показника – 365 кг. Потенціал у кам'янчанки є і, отже, потрібний результат неодмінно прийде. Продовжуючи розповідь про виступи жінок, слід відзначити ще чотирьох спортсменок. Колега Мілєєвої по клубу Анна Антонюк та Карине Роман з «Фенікса» стали переможцями Кубку області в вагових категоріях відповідно до 52 кг і до 72 кг. Ще дві медалі, бронзову і золоту, в скарбничку кам'янської дружини принесли Марія Касенюк і юна Віра Попруга (обидві представляють клуб «Power»). 15-річна Віра, виступивши в цих змаганнях серед жінок, суттєво оновила свої особисті рекорди, особливо це стосується станової тяги – на 25 кг.
 
Призери дівчата
 
Слід віддати належне і тренерському складу збірної Кам’янського. Переможцями та призерами Кубку області наші спортсмени ставали під керівництвом тренерів Валентина Малікова, Іллі Марея, Олександра Зикова, Марії Довгай і Григорія Степанченко.
 
Кам'янське могло стати і володарем Кубка Дніпропетровської області в командній першості. Для досягнення цього результату спортсменам міста необхідно було б виступити єдиним колективом. Тобто до 8 медалей (5 золотих, 2 срібні і одна бронзова) атлетів з спортклубів «Power» (3 золотих та бронзова нагорода), «Viking» ( «золото» і «срібло») і «Фенікс» (золота і срібні медалі) могли б додатися ще два перших місця, зайнятих пауерліфтерами з клубу «Тандем». У вагових категоріях до 59 кг перемогу святкував Юрій Бабенко, а до 66 кг – Артем Некритий. У підсумку, в командному заліку результат 131 очко приніс Кам’янському тільки друге місце.
 
Підсумкове положення. Класичне триборство. Особистий залік. «Юнаки». 
 
Хлопці
 
Вагова категорія до 53 кг
 
2. Шепель Ілля («Тандем», тренер Г.Степанченко)
 
Вагова категорія до 59 кг
 
2. Марей Микита (Кам'янське, «Power», тренер І.Марей) – 315 кг
3. Продан Антон («Тандем», тренер Г.Степанченко)
 
Вагова категорія до 83 кг
 
1. Бондаренко Дмитро («Тандем», тренер Г.Степанченко)
 
Вагова категорія до 105 кг
 
1. Ус Ростислав («Тандем», тренер Г.Степанченко)
 
 
Підсумкове положення. Класичне триборство. Особистий залік. «Юніори». 
 
Дівчата
 
Вагова категорія до 57 кг
 
1. Резник Вікторія (Дніпро) – 307,5 кг
 
Юнаки
 
Вагова категорія до 74 кг
 
1. Марей Ілля (Кам'янське, «Power», тренер В.Маліков) – 467,5кг
2. Василенко Олександр – 432,5 кг
3. Доін Дмитро – 390 кг
 
Вагова категорія до 83 кг
 
1. Голуб Віктор – 550 кг
2. МєхОлександр («Тандем», тренер Г.Степанченко) – 530 кг
3. Теличко Станіслав – 465 кг
 
Вагова категорія до 120 кг
 
1. Гарькавий Максим – 580 кг
 
 
 
Підсумкове положення. Класичне триборство. Особистий залік. «Дорослі». 
 
Жінки
 
Вагова категорія до 47 кг
 
1. Овчар Анастасія – 200 кг
2. Литвинова Марія – 137,5 кг
 
Вагова категорія до 52 кг
 
1. Антонюк Анна (Кам'янське, «Viking», тренер О.Зиков) – 230 кг
2. Ніколайчук Вікторія – 222,5 кг
3. Касенюк Марія (Кам'янське, «Power», тренер В.Маліков) - 220 кг
 
Вагова категорія до 57 кг
 
1. Будолак Софія (Дніпро) – 185 кг
 
Вагова категорія до 63 кг
 
1. Четверикова Анна (Марганець) – 435 кг
2. Мілєєва Наталія (Кам'янське, «Viking», тренер О.Зиков) – 345 кг
 
Вагова категорія до 72 кг
 
1. Роман Карине (Кам'янське, «Фенікс», тренер М.Довгай) – 260 кг
 
Вагова категорія понад 84 кг
 
1. Попруга Віра (Кам'янське, «Power», тренер –В.Маліков) – 197,5 кг
 
 
Чоловіки
 
Вагова категорія до 59 кг
 
1. Бабенко Юрій («Тандем», тренер Г.Степанченко) – 232,5 кг
 
Вагова категорія до 66 кг
 
1. Некритий Артем («Тандем», тренер Г.Степанченко) – 460 кг
2. Горбань Владислав (смт Межова) – 450 кг
3. Овчар Ігор – 325 кг
 
Вагова категорія до 74 кг
 
1. Руденко Родіон (Кам'янське, «Power», тренер В.Маліков) – 572,5 кг
2. Руденко Ігор – 452 кг
3. Чигрин Дмитро – 450 кг
 
 
Вагова категорія до 83 кг
 
1. Сіротченко Сергій – 580 кг
2. Кислий Михайло – 532,5 кг
3. Грудік Артем – 502,5 кг
 
 
Вагова категорія до 93 кг
 
1. Коротун Андрій – 652,5 кг
2. Попович Павло – 617,5 кг
3. Отсапенко Євген – 610 кг
 
 
Вагова категорія до 105 кг
 
1. Руденко Роман (Кам'янське, «Power», тренер В.Маліков) – 670кг
2. Роман Руслан (Кам'янське, «Фенікс», тренер М.Довгай) – 655 кг
3. Бичков Дмитро – 635 кг
 
 
Вагова категорія до 105 кг
 
1. Сірокуров Сергій (смт Межове) – 457,5 кг
 
 
Підсумкове положення. Екіпірування. Особистий залік. «Юніори». 
 
Юнаки
 
Вагова категорія до 74 кг
 
1. Бутурлін Ігор (Дніпро) – 765 кг
 
 
Вагова категорія до 93 кг
 
1. Білик Андрій (смт Межова) – 747,5 кг
 
 
Підсумкове положення. Класичне триборство. Командний залік.  Чоловіки та жінки
 
1. смт Межова – 164 очка
2. м. Кам'янське – 131 очко
3. м. Дніпро – 108 очок
Add a comment
Гільснєров1
 
 
У Дніпрі 6 жовтня пройшов чемпіонат області з пауерліфтингу (класичний жим штанги лежачи). За повідомленням начальника Кам`янського "Інваспорту" Юрія Коновалова, наші земляки завоювали чотири медалі. Вадим Гільснєров  у ваговій категорії до 78 кг став першим. А майстер спорту України Андрій Петров виборов друге місце серед атлетів вагової категорії до 59 кг. Вихованці тренера Григорія Степанченко відзначились ще по одному разу.
 
Петров і Гільснєров
 
Серед ветеранів (старше 40 років) у своїх вагових категоріях Андрій і Вадим посіли перші місця.  
Add a comment

 

Руденко1

 

В фізкультурно-спортивному комплексі "Локомотив" міста Коломиї з 14 до 23 вересня проходить Чемпіонат України з класичного пауерліфтингу серед чоловіків та жінок, юніорів, юніорок, юнаків та дівчат, ветеранів, студентів вищих начальних закладів.

 

Вчора, 20 вересня, відбувся супервиступ Родіона Руденка, вихованця тренера Валентина Маликова із Кам`нської ДЮСШ № 2. Родіон, власна вага якого 78 кг, виступав в категорії атлетів 83 кг. Юнак у вперій боротьбі виборов "золото" в присіданні (222,5 кг) і "срібло" в тязі (260 кг). В додатковому підході він замовив в тязі штангу на 10 кг важчу, але спроба виявилася невдалою. Таким чином Родіон Руденко став срібним призером чемпіонату України в сумі триборства і виконав норматив майстра спорту України.

Add a comment

Популярное за неделю

Полуніна
Дек 16, 2018 50 КАМ`ЯНЧАНКА ДАРИНА ПОЛУНІНА ЗІГРАЄ КІНОРОЛЬ ЛЕСІ УКРАЇНКИ
Українська актриса Дарина Полуніна зіграє Лесю Українку в біографічній драмі "Леся…
Загальне48362622 361944021238571 2588532662805200896 n
Дек 16, 2018 50 НА ЧЕМПІОНАТІ ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЛЕГКОАТЛЕТИ ККФВ ЗАВОЮВАЛИ 14 МЕДАЛЕЙ
У Дніпрі 14-15 грудня пройшов зимовий легкоатлетичний чемпіонат області серед спортсменів…
Новорічне свято на роликових ковзанах
Дек 16, 2018 35 КАМ`ЯНЧАН ЗАПРОШУЮТЬ НА НОВОРІЧНЕ СВЯТО НА РОЛИКОВИХ КОВЗАНАХ
29 грудня 2018 року в 11:00 в спортивному клубі "Прометей" (пр.Аношкіна, 109)…
СКАЙ МКС начало
Дек 17, 2018 33 НЕЙМОВІРНИЙ КАМБЕК ФУТБОЛІСТІВ КОМАНДИ "РАПІД" В МАТЧІ ПРОТИ "МЕТАЛУРГА"
15 грудня визначилися перші дві команди, які зіграють в півфіналі Кубка "Єдності" з…
48358995 1096611327190177 5265940388081827840 n
Дек 17, 2018 25 У КАМ'ЯНСЬКОМУ ПРОЙШОВ ВІДКРИТИЙ КУБОК ДЮСШ № 3 ПО ТХЕКВОНДО
На базі Кам'янського ліцею НІТ № 2 вчора, 15 грудня, відбувся відкритий Кубок ДЮСШ № 3 з…