Вторник, 24 Апрель 2018
Новости Украины и Мира
Спорт
Игровые (с мячом) виды
Футбол
Мини-футбол
Баскетбол
Волейбол
Гандбол
Пляжний футбол
Технические виды
Авто
Мото
Авиаспорт
Велоспорт
Стрельба пулевая
Стрельба из лука
Фехтование историческое
Судомоделизм
Силовые виды
Тяжелая атлетика
Пауерлифтинг
Гиревой спорт
Единоборства
Тхеквондо
Бокс
Кикбоксинг
Дзюдо
Вольная борьба
Каратэ
Айкидо
Фрифайт
ММА
Хапкидо
Комбатан
Легкая атлетика
Бег
Ходьба
Прыжки и метания
Теннис
Большой
Настольный
Водные виды
Поло
Плавание
Прыжки с трамплина
Синхронное плавание
Гребля
Водный туризм
Гимнастика
Художественная
Спортивная
Акробатика
Прыжки на батуте
Зимние виды
Хоккей
Бег на коньках
Фигурное катание
Логические игры
Шашки
Шахматы
Сёги
Спортивные танцы, черлидинг
Спортивные танцы
Черлидинг
Бильярдный спорт
Паркур
Спортивные сооружения
Спортивное ориентирование
Культура
Образование
История
Известные люди города
Памятники города
"Листая старые газеты"
50-е годы
60-е годы
70-е годы
80-е годы
90-е годы
История одной фотографии
История транспорта
Рекорды Города
Первые
Последние
Единственные
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

Гирі
 
 
10 березня в обласному центрі пройшов відкритий Кубок Дніпропетровщини з гирьового спорту за участю комада міст, районів, спортклубів і вузів, в якому виступали і гості з Полтавської та Харківської областей.
 
Переможцем в загальному заліку стала команда Лошкарівської селищної громади (Нікопольський район). На другому місці збірна Кам'янського, на третьому Полтавської області. "Це безумовний успіх гирьовиків Кам`янського. Команда вперше зайняла таке високе місце. 12 спортсменів представляли наше місто. Примітно, що команда була представлена гирьовиками всіх категорій, починаючи від 2006 р.н. і закінчуючи спортсменами-ветеранами. На чемпіонаті дебютував 11-річний Ілля Терещенко (СШ № 44). Хоча хлопчина і став шостим, зате він поповнив очковий багаж нашої команди. Свій вклад в друге загальнокомандне місце внесли також Олександр Мікуца, Дмитро Симоненко, Максим Солоний, Данило Артеменко (КЦППРКБА), Михайло Лебідь і Олександр Ткачов (технологічний коледж), Олександр Решетняк і Ірина Сухоребра (металургійний коледж), Інна Сухоребра (технологічний коледж), Олександр Терещенко (ДСТ "Динамо"), Світлана Трущенко (ДДТУ). На рахунку наших збірників дев`ять медалей (три золотих, п`ять срібних і одна бронзова)", - розповів тренер команди, керівник фізвиховання Кам`нського Центру підготовки і перепідготовки робітничих кадрів будівництва та автотранспорту (ЦППРКБА) Олексій Радін.
 
 
Текст Віктолра КУЛЕНКА.
Add a comment

Збірна метколеджу

В Кам'янському коледжі фізичного виховання  пройшли змагання з гирьового спорту, які входять в залік спартакіади між вузами першого-другого рівня акредитації.

ФОТОАЛЬБОМ https://drive.google.com/drive/folders/1bm_Im7u-UfxfoL286pY2Zc9njvA_3lsQ

Як повідомив головний суддя спартакіади Іван Якименко, призові місця між собою розіграли представники семи команд. Змагання проводилися з гирями вагою 24 кг за програмою двоборства: поштовх двох гир від грудей двома руками та ривок гирі почергово однією та другою рукою. Атлети виступали в восьми вагових категоріях (найкращі результати бралися по п'яти). Після підведення підсумків абсолютними переможцями стали гирьовики ККФВ, які виступали поза конкурсом. Перше місце вибороли атлети Придніпровського державного металургійного коледжу (на фото). У них 5 очків. Далі команди розмістилися наступним чином: друге місце - індустріальний коледж (7 очків), третє - технологічний коледж (8).

ПЕРЕМОЖЦІ В ІНДИВІДУАЛЬНОМУ ЗАЛІКУ

до 58 кг - Русіняк Олександр (метколедж)
до 63 кг - Яхонов Олександр (метколедж)
до 68 кг - Кабро Іван (метколедж)
до 73 кг - Ткачов Олександр (тенологічний коледж)
до 78 кг - Лебідь Михайло (технологічний коледж)
до 85 кг - Христенко Станіслав (ККФВ)
до 95 кг - Решетняк Олександр (метколедж)
+95 кг - Трохименко Олександр (ККФВ)

Текст Віктора КУЛЕНКА

Add a comment

Збірна області

 

5-9 квітня в Хмельницькому пройшов Кубок України з гирьового спорту. Кам'янське представляв єдиний спортсмен, 18-річний Михайло Лебідь.

В минулому місяці юнак став чемпіоном Дніпропетровщини серед дорослих і вперше потрапив до складу збірної області. В Хмельницькому, виступаючи в ваговій категорії 78 кг Михайло став четвертим. Він штовхнув довгим циклом дві двухпудові гирі 37 разів. Збірна Дніпропетровської області в складі одинадцяти спортсменів (в основному це були гирьовики із Нікопольського району і Дніпра, - прим. автора) зайняла п'яте місце.

Текст Віктора КУЛЕНКА.

Add a comment

ГиріDSC 0581

 

У Дніпрі 10 березня відбувся Кубок з гирьового спорту (поштовх довгим циклом), в якому взяли участь п'ятнадцять команд міст, районів і великих вищих навчальних закладів області.

На навчально-спортивній базі університету внутрішніх справ понад сімдесят учасників (чоловіки і жінки) боролися за нагороди в різних вікових та вагових категоріях. Кам'янське представляли дванадцять гирьовиків. "У нашій команді виступали також два спортсмена-ветерана, Олександр Терещенко, голова міської федерації гирьового спорту, та Світлана Трощенко, - розповідає представник команди Олексій Радін. - Вони ж стали і призерами. Олександр Терещенко (на фото) виступив краще за всіх серед чоловіків-ветеранів. Світлана Трощенко серед жінок була третьою, а серед спортсменок-ветеранів - першою. Михайло Лебідь зайняв перше місце серед чоловіків (гирі 32 кг). Юлія Марчукова стала срібним призером серед юніорів (гирі 16 кг). Роман Зенішін серед юнаків був третім (гирі 16 кг). Таке ж місце, але серед юніорів, дісталося Андрію Зозулі (гирі 24 кг). У загальнокомандному заліку ми стали третіми. Перемогу здобули гирьовики Нікопольського району. Друге місце зайняла аграрна академія з Дніпра".

6-9 квітня в Хмельницькому пройде Кубок України, де в складі збірної Дніпропетровщини буде виступати наш земляк Михайло Лебідь.

Текст Віктора КУЛЕНКА.

Add a comment

Решетняк

С 23 по 25 сентября в Запорожье проходила VI Спартакиада Украины среди вузов горнодобывающей и металлургической промышленности I-II уровня аккредитации.

Такие соревнования берут начало с 2004 года и проводятся раз в два года. В связи с военными действиями в стране в 2014 году VI Спартакиаду перенесли на текущий год. Как сообщил руководитель физвоспитания Каменского металлургического колледжа Иван Якименко, соревнования проводились по шести видам спорта (волейбол, баскетбол, легкая атлетика, настольный теннис, гиревой спорт, шахматы) и в них принимали участие девять учебных заведений. В общекомандном зачете Каменской метколледж стал четвертым.

"Если брать в отдельных видах, то мы стали победителями по гиревому спорту, - рассказывает И.Якименко. - Гиревики соревновались в одном упражнении - рывке. Александр Решетняк (на фото), выступавший в весовой категории 90 кг стал абсолютным победителем, вырвав гирю 98 раз. Легкоатлеты заняли второе место, баскетболисты четвертое, волейболисты пятое. По настольному теннису и шахматам ребята стали шестыми".

Текст: Виктор КУЛЕНКО.

Add a comment

Популярное за неделю

optimized yt4c
Апр 23, 2018 329 ЮНІ БОКСЕРИ ДЗЕРЖИНЦЯ СТАЛИ ПРИЗЕРАМИ ВСЕУКРАЇНСЬКОГО ТУРНІРУ
В Куп`янську (Харківська область) з 18 по 21 квітня проходив ХІІІ всеукраїнський турнір з…
Призери ДЮСШ 1 з тренером Стовбаном
Апр 23, 2018 120 СІМ МЕДАЛЕЙ ЗАВОЮВАЛИ БІЙЦІ КАМЯНСЬКОЇ ДЮСШ № 1 НА ЧЕМПІОНАТІ УКРАЇНИ З ТХЕКВОНДО ВТФ
З 17 по 22 квітня в Харкові пройшли п'ять Чемпіонатів України з тхеквондо ВТФ (юнаки,…
Весляр1
Апр 23, 2018 67 П'ЯТІРКА КАМ'ЯНЧАН БУДЕ ВИСТУПАТИ В КУБКУ УКРАЇНИ З ВЕСЛУВАННЯ НА БАЙДАРКАХ І КАНОЕ
В Дніпрі 21-22 квітня проходив Кубок Дніпропетровщини з веслування на байдарках і каное.…
Сутичка
Апр 22, 2018 63 В КАМ`ЯНСЬКОМУ ПРОЙШОВ XII ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ ТУРНІР З ГРЕКО-РИМСЬКОЇ БОРОТЬБИ НА ПРИЗИ МАРШАЛА САГАЙДАКА (фотоальбом)
Вперше за час проведення Всеукраїнського турніру з греко-римської боротьби на призи…
Лисаченко бронзовий призер
Апр 23, 2018 52 ДЗЮДОЇСТ ІВАН ЛИСАЧЕНКО СТАВ ПРИЗЕРОМ ВСЕУКРАЇНСЬКОГО ТУРНІРУ
Минулого тижня (19 квітня) у Запоріжжі відбувся XXXVIII Всеукраїнський турнір з дзюдо…