Гирі

10 березня в обласному центрі пройшов відкритий Кубок Дніпропетровщини з гирьового спорту за участю комада міст, районів, спортклубів і вузів, в якому виступали і гості з Полтавської та Харківської областей.

Переможцем в загальному заліку стала команда Лошкарівської селищної громади (Нікопольський район). На другому місці збірна Кам'янського, на третьому Полтавської області. "Це безумовний успіх гирьовиків Кам`янського. Команда вперше зайняла таке високе місце. 12 спортсменів представляли наше місто. Примітно, що команда була представлена гирьовиками всіх категорій, починаючи від 2006 р.н. і закінчуючи спортсменами-ветеранами. На чемпіонаті дебютував 11-річний Ілля Терещенко (СШ № 44). Хоча хлопчина і став шостим, зате він поповнив очковий багаж нашої команди. Свій вклад в друге загальнокомандне місце внесли також Олександр Мікуца, Дмитро Симоненко, Максим Солоний, Данило Артеменко (КЦППРКБА), Михайло Лебідь і Олександр Ткачов (технологічний коледж), Олександр Решетняк і Ірина Сухоребра (металургійний коледж), Інна Сухоребра (технологічний коледж), Олександр Терещенко (ДСТ "Динамо"), Світлана Трущенко (ДДТУ). На рахунку наших збірників дев`ять медалей (три золотих, п`ять срібних і одна бронзова)", - розповів тренер команди, керівник фізвиховання Кам`нського Центру підготовки і перепідготовки робітничих кадрів будівництва та автотранспорту (ЦППРКБА) Олексій Радін.