Збірна метколеджу

В Кам'янському коледжі фізичного виховання  пройшли змагання з гирьового спорту, які входять в залік спартакіади між вузами першого-другого рівня акредитації.

Як повідомив головний суддя спартакіади Іван Якименко, призові місця між собою розіграли представники семи команд. Змагання проводилися з гирями вагою 24 кг за програмою двоборства: поштовх двох гир від грудей двома руками та ривок гирі почергово однією та другою рукою. Атлети виступали в восьми вагових категоріях (найкращі результати бралися по п'яти). Після підведення підсумків абсолютними переможцями стали гирьовики ККФВ, які виступали поза конкурсом. Перше місце вибороли атлети Придніпровського державного металургійного коледжу (на фото). У них 5 очків. Далі команди розмістилися наступним чином: друге місце - індустріальний коледж (7 очків), третє - технологічний коледж (8).