Пятница, 27 Ноябрь 2020
Новости Украины и Мира
Спорт
Игровые (с мячом) виды
Футбол
Мини-футбол
Баскетбол
Волейбол
Гандбол
Пляжний футбол
Технические виды
Авто
Мото
Авиаспорт
Велоспорт
Стрельба пулевая
Стрельба из лука
Фехтование историческое
Судомоделизм
Силовые виды
Тяжелая атлетика
Пауерлифтинг
Гиревой спорт
Единоборства
Тхеквондо
Бокс
Кикбоксинг
Дзюдо
Вольная борьба
Каратэ
Айкидо
Фрифайт
ММА
Хапкидо
Комбатан
Легкая атлетика
Бег
Ходьба
Прыжки и метания
Теннис
Большой
Настольный
Водные виды
Поло
Плавание
Прыжки с трамплина
Синхронное плавание
Гребля
Водный туризм
Гимнастика
Художественная
Спортивная
Акробатика
Прыжки на батуте
Зимние виды
Хоккей
Бег на коньках
Фигурное катание
Фигурное катание на роликовых коньках
Логические игры
Шашки
Шахматы
Сёги
Спортивные танцы, черлидинг
Спортивные танцы
Черлидинг
Бильярдный спорт
Паркур
Спортивные сооружения
Спортивное ориентирование
Культура
Образование
История
Известные люди города
Памятники города
"Листая старые газеты"
50-е годы
60-е годы
70-е годы
80-е годы
90-е годы
История одной фотографии
История транспорта
Рекорды Города
Первые
Последние
Единственные
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

 

19 листопада в Кам'янському з нагоди Дня гідності та свободи відбувся молодіжний патріотичний спортивний квест "Змагайся. Не здавайся", який організували і провели міський центр "Спорт для всіх" спільно з управлінням молоді та спорту міської ради.

У квесті взяли участь шість команд, учасники яких представляли Молодіжну раду міста, колегіум № 16 і НВК № 3. Квест "Змагайся. Не здавайся" охопив територію Центрального парку культури і відпочинку Кам’янського. Учасники змагалися в спортивних естафетах, розгадували спортивні терміни та визначали за фотопортретом відомих спортсменів, і, виконавши всі завдання, фінішували біля знаку "Я люблю Кам’янське»".

Всі команди-учасниці були нагороджені грамотами, подарунками, а команди-призери отримали ще й кубки, які вручили начальник управління молоді та спорту міської ради Едуард Коряк та директор міського центру "Спорт для всіх" Світлана Наволочко. Перемогу завоювала команда "Молодь Кам’янського" молодіжної ради, яка прийшла до фінішу першою. Друге місце посіла команда "Матріархат" (НВК № 3). А замкнули трійку лідерів "Колегіанти" із колегіуму № 16.

Цей квест в черговий раз довів, що молодь Кам'янського дуже кмітлива, спритна і талановита. Вітаємо всіх учасників з весело проведеним часом і перемогами!

ФОТОАЛЬБОМ   https://www.facebook.com/photo?fbid=1803821243110144&set=a.1803822566443345

 

Add a comment

 

 

Міста Дніпропетровської області приступили до розробки Стратегій розвитку до 2027 року. На думку екологічної організації «Голос Природи», стратегії розвитку обов’язково повинні враховувати тенденцію зміни клімату, для цього в програмні документи потрібно включити окремий розділ, присвячений кліматичній адаптації. З метою вивчення думки громадян і підготовки пропозицій щодо адаптації населених пунктів до зміни клімату організація «Голос Природи» просить жителів Дніпропетровської області заповнити спеціальний опитувальник:

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSew9UotWqS7EwKCYUx7Qi_21v1cgUryr7WN_uvw828FQ4I8tA/viewform?fbclid=IwAR3qx1sq1Dx_iA3i5U-ugjmXhTLv8lAKkSoQQ1UtEyhgmAecIWVuRko9Q-w

 

У Кам’янському розробляють стратегію розвитку до 2027 року

 

У Кам’янському місцева влада приступила до розробки стратегії розвитку міста до 2027 року. З перших днів узгодження цього документа з громадськістю, екологічна організація «Голос Природи» подала свої критичні зауваження та пропозиції. На думку екологічної організації «Голос Природи», в стратегії розвитку Кам’янського необхідно прописати окремий розділ, присвячений адаптації різних сфер міського життя до зміни клімату. У цьому розділі організація «Голос Природи» запропонувала прописати заходи, спрямовані на зниження ризику локального підтоплення, підвищення пожежної безпеки, збільшення площі зелених зон і кількості зелених насаджень, створення рекреаційних зон з особливим статусом, відновлення роботи місцевої метеорологічної станції, створення сучасної системи моніторингу стану повітря, впровадження системи роздільного збору сміття, санацію міського сміттєзвалища. Пропозиції «Голос Природи» були складені на основіпроведеної оцінки вразливості Кам’янського до зміни клімату і практичних проектів зі зниження ризику локального підтоплення. Ці заходи були виконані в Кам’янському з ініціативи організації «Голос Природи» в 2016-2018 роках.

 

Оцініть вразливість своїх населених пунктів до зміни клімату

 

Зміна клімату – це серйозний виклик, ось чому у всіх європейських стратегічних програмах розвитку (локальні, регіональні, національні) в обов’язковому порядку є розділи, присвячені зниженню викидів парникових газів і кліматичній адаптації. Ми повинні враховувати ці тенденції, якщо хочемо співпрацювати з європейськими інституціями (органи влади, фонди). Крім цього, ми не можемо планувати безпечне майбутнє наших населених пунктів без урахування тенденції зміни клімату. Щоб пом’якшити негативні наслідки кліматичних змін у Дніпропетровській області, необхідно провести оцінку вразливості міст та сіл до зміни клімату. У населених пунктах, де такої оцінки не було, необхідно включити її проведення до Стратегії та інших програмних документів. За результатами проведеної оцінки складаються плани дій, які включають заходи, спрямовані на вирішення конкретних проблем, характерних для даного населеного пункту. З метою вивчення думки громадян і підготовки пропозицій щодо адаптації населених пунктів до зміни клімату організація «Голос Природи» просить жителів Дніпропетровської області заповнити спеціальний опитувальник:

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSew9UotWqS7EwKCYUx7Qi_21v1cgUryr7WN_uvw828FQ4I8tA/viewform?fbclid=IwAR3qx1sq1Dx_iA3i5U-ugjmXhTLv8lAKkSoQQ1UtEyhgmAecIWVuRko9Q-w

 

Add a comment

 

Жителям Узбекистану будуть платити за ходьбу пішки. Для цього треба пройти мінімум 10 тисяч кроків в день

 

Президент Узбекистану Шавкат Мірзійоєв підписав указ про грошову винагороду за ходьбу пішки. Згідно з ним, всі жителі країни старше 18 років можуть отримати від держави невеликі грошові виплати, якщо будуть проходити за добу мінімум 10 тисяч кроків. Для цієї ініціативи грошу будуть надходити від додаткових податків з виробників шкідливих для здоров'я продуктів. Що саме буде вважатися "шкідливим", поки не відомо, повідомляє https://nv.ua/ukr/lifestyle/uzbekistan-pidtrimaye-materialno-tih-hto-hodit-pishki-ostanni-novini-50121706.html

Для того, щоб брати участь в програмі, потрібно зареєструватися на сайті "Здоровий спосіб життя" (його планують запустити пізніше). Там же буде проводитися контроль кроків і виплати на спеціальний електронний гаманець, пише Sputnik Узбекистан.

Так, за пройдені 10 тисяч кроків на добу учасники отримають 3000 сумів (8,30 грн). Крім того, отримати гроші можна і за загальну активність протягом місяця: житель міста, який пройшов більше за інших учасників, отримає 300 тисяч сумів (830 грн), а житель села - 500 тисяч сумів (близько 1400 грн). А той, хто пройде більше всіх в країні, зможе заробити мільйон сумів (2760 грн).

Add a comment

 

В Кам'янському 27 жовтня відбулася презентація проекту громадської організації "Івент простір" про створення центру "Крок назустріч" для людей, які постраждали від нацизму.

Проект підтриманий німецьким фондом "Пам'ять. Відповідальність. Майбутнє" за програмою" Ми поруч". На розгляд в EVZ було представлено 49 заявок з різних міст України. Підтримано 9 проектів, в тому числі і наш. Як зазначила керівник проекту Вікторія Петерімова, основним пріоритетом в реалізації проекту буде підвищення соціального і правового рівня людей, які були насильно вивезені до Німеччини, перебували на окупованій території; створення умов для спілкування їх з молоддю, що сприятиме проведенню життєвої активності таких людей; взаєморозумінню представників різних поколінь.

 

 

У презентації взяли участь представники міського відділення в'язнів-жертв нацизму, міської ради ветеранів, районних територіальних центрів соціального обслуговування населення, міської бібліотеки ім. Т.Г.Шевченко, гімназії № 11, ліцея нових інформаційних технологій.

Add a comment

 

Заслужений тренер України з шашок, професор кафедри фізичного виховання ДДТУ Ігор Володимирович Губарєв став заслуженим працівником фізичної культури і спорту України. Нагороду він отримав за значний особистий внесок у розвиток національної освіти, підготовку кваліфікованих фахівців, багаторічну плідну педагогічну діяльність та високий професіоналізм.

Указ глави держави № 416/2020 про відзнаку опублікувано на сайті Офісу президента.

P.S. І.В.Губарєв став другим заслуженим тренром в Кам`янському, який відзначений званням заслуженого працівника фізичної культури і спорту України. Першим його отримав у 1997 році тренер з академічного веслування Володимир Михайлович Морозов.

 

Add a comment

Популярное за неделю

Нояб 22, 2020 294 ФЕДОРОВА ІРИНА -  ХРАНИТЕЛЬКА ТРАДИЦІЙ ТА ІСТОРІЇ КАМ'ЯНСЬКОГО ТЕАТРУ
Сьогодні, 22 листопада, свій день народження відзначає Ірина Федорова - керівник…
Нояб 22, 2020 200 ПРОЙШОВ ШОСТИЙ ТУР ЧЕМПІОНАТУ КАМ`ЯНСЬКОГО З ШАШОК
Минулої п`ятниці, 20 листопада, відбулися чергові зустрічі сімдесят другого чемпіонату…
Нояб 25, 2020 170 ВІДОМИЙ КАМ`ЯНСЬКИЙ ФОТОМАЕСТРО АНДРІЙ ЮРЛОВ ЗАВОЮВАВ ДВІ ЗОЛОТІ МЕДАЛІ В ІНДІЙСЬКОМУ ФОТОСАЛОНІ
Стало відомо, що 24 листопада фотохудожник Андрій Юрлов став володарем нагород другого…
Нояб 24, 2020 151 ПРО ЩО ПИСАЛА ГАЗЕТА "ДЗЕРЖИНЕЦЬ" В ЛИСТОПАДІ 1971 РОКУ
ДЯКУЄМО ЗА ПОДАРУНОК "Дзержинець" 11 листопада 1971 року. "1200 новосіль" та "Одягають…
Нояб 25, 2020 123 У КАМ'ЯНСЬКОМУ ДО ВСЕСВІТНЬОГО ДНЯ ДИТИНИ ПРОЙШЛИ ЗМАГАННЯ З ШАШОК
23-24 листопада у Кам`янській загальноосвітній середній школі № 40 пройшли змагання з…