Вторник, 20 Ноябрь 2018
Новости Украины и Мира
Спорт
Игровые (с мячом) виды
Футбол
Мини-футбол
Баскетбол
Волейбол
Гандбол
Пляжний футбол
Технические виды
Авто
Мото
Авиаспорт
Велоспорт
Стрельба пулевая
Стрельба из лука
Фехтование историческое
Судомоделизм
Силовые виды
Тяжелая атлетика
Пауерлифтинг
Гиревой спорт
Единоборства
Тхеквондо
Бокс
Кикбоксинг
Дзюдо
Вольная борьба
Каратэ
Айкидо
Фрифайт
ММА
Хапкидо
Комбатан
Легкая атлетика
Бег
Ходьба
Прыжки и метания
Теннис
Большой
Настольный
Водные виды
Поло
Плавание
Прыжки с трамплина
Синхронное плавание
Гребля
Водный туризм
Гимнастика
Художественная
Спортивная
Акробатика
Прыжки на батуте
Зимние виды
Хоккей
Бег на коньках
Фигурное катание
Логические игры
Шашки
Шахматы
Сёги
Спортивные танцы, черлидинг
Спортивные танцы
Черлидинг
Бильярдный спорт
Паркур
Спортивные сооружения
Спортивное ориентирование
Культура
Образование
История
Известные люди города
Памятники города
"Листая старые газеты"
50-е годы
60-е годы
70-е годы
80-е годы
90-е годы
История одной фотографии
История транспорта
Рекорды Города
Первые
Последние
Единственные
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

Сутичка
 
Вперше за час проведення Всеукраїнського турніру з греко-римської боротьби на призи Верховного атамана України та діаспори, маршала козацтва Дмитра Сагайдака змагання пройшли в КСЦ "Дніпровець". 
 
Перші три турніра, ініціатром і спонсором яких був Олександр Васильович Скрипник, проводилися в спортзалі середньої школи № 3. "Потім ми стали проводити цей турнір на килимах СК "Прометей", але в нинішньому році там розпочалася реконструкція, тому зал для змагань в КСЦ "Дніпровець" нам люб`язно представила адміністрація ПАТ "ДМК", - пояснив голова Кам`янської федерації греко-римської і вільної боротьби, головний суддя турніру Юрій Олександрович Нікітенко. - Але це не перші виступи борців в "Дніпровці". Минулого місяця тут вже проходив зональний чемпіонат України, де наші хлопці завоювали декілька призових місць. І цього разу в проведенні турніру нам не відмовила адміністрація ПАТ "ДМК" в особі директора підприємства Олександра Леонідовича Подкоритова і голови профкому "Металургів" Олега Анатолійовича Нагорного". 
 
 
В нинішніх змаганнях прийняли участь 125 спортсменів 2004-2010 років народження, які представляли Київ, Харків, Кривий Ріг, Дніпро, Васильківку, Верхньодніпровськ, Вільногірськ, Новомосковськ, Черкаське. По дві команди виставили "греко-римляни" із Запоріжжя і Кам`янського. 
 
В церемонії відкриття XII Всеукраїнського турніру з греко-римської боротьби на призи Маршала козацтва Дмитра Сагайдака прийняли участь почесні гості. В їх числі були головний атаман окремого природо-правозахисного округу, генерал козацтва Запорізьке Олександр Пилипенко, голова профспілки "Металургів" ПАТ "ДМК" Олег Нагорний, його заступник Віталій Ровков, начальник штаба козацтва Запорізьке Василь Сердюков, кошовий атаман Новокодацької паланки округу, козацький полковник Іван Толстов, козацькі полковники Дмитро Кабаченко і Анатолій Ігнатенко, заступник директора по спорту КСЦ "Дніпровець" Едуард Коряк, майстер спорту з греко-римської боротьби, ветеран спорту та один з засновників цих змагань Юрій Єлисєєв. 
 
Гості
 
"Ми вже декілька років підтримуємо зв`язки з керівництвом окремого природо-правозахисного округу. І цього разу на прохання генерала козацтва Запорозьке Олександра Пилипенка дирекція металургійного підприємства відгукнулася, представивши безкоштовно цей прекрасний спортзал, при цьому ще й виділивши подарунки всім призерам. Профспілка "Металургів" завжди пропагувала здоровий образ життя. Ми й надалі будем підтримувати розвиток греко-римської боротьби в Кам`янському. Нам дуже приємно, що з кожним роком збільшується кількість учасників змагань, на яких виховуються майбутні захисники нашої країни", - сказав голова профспілки "Металургів" ДМК Олег Нагорний.
 
Нагорний
 
Крім роботи в природо-правозахисному округу, його керівництво займається ще й вихованням молоді. "Сьогодні ми вже проводимо дванадцятий турнір з греко-римської боротьби в Кам`янському. За ці роки його учасники становилися переможцями і призерами змагань різного рівня. Ми пишаємося, що внесли свій вклад в їхні успіхи. Також нам приємно співпрацювати з спонсором Дніпровським металургійним комбінатом, який вже декілька років ним являється. Разом з Олегом Нагорним ми успішно проводимо не тільки ці змагання, а й інші", - говорить головний атаман окремого природо-правозахисного округу, генерал козацтва Запорізьке Олександр Пилипенко.
 
По закінченню привітань організаторів і спонсорів турніру, головний священник округу, єсаул, отець Віталій нагадав слова Іоанна Златоуста, що там де віра - там сила, а де зневіра - там неміч. Він закликав юних борців, які виходять на килим, налаштовувати себе тільки на перемогу. Після благословіння, отець Віталій освятив учасників змагань і присутніх гостей.
 
Батюшка
 
Під звуки гімну України капітани команд-учасниць підняли національний прапор. 
 
На килимі КСЦ "Дніпровець" свою майстерність в числі інших спортсменів показували дві місцеві команди: борці ДЮСШ № 1 (тренер Микола Радченко) і ДЮСШ № 3, яку готували Юрій Нікітенко, Євген Лютий і новий тренер Олександр Щербаков. За підсумками турніру на рахунку наших земляків шіcть призових місць. З них п`ять на рахунку вихованців тренера Є. Лютого і одно - тренера м.Радченка. Шестикласник гімназії № 11 Євген Лобода вже другий раз виступає в цьому турнірі. Минулого року він провів сім переможник сутичок і зайняв тоді перше місце. Цього разу хлопець перейшов в іншу вагову категорію і став срібним призером. Медаль такого ж гатунку дісталася і 13-річному Івану Стефанському, який навчається в спортивному інтернаті ДУФК. Юнак пішов по стопах своїх братів, вибравши греко-римську боротьбу. В цьому році він виграв першість області і став п`ятим в зональному чемпіонаті України. 
 
ПРИЗЕРИ-КАМ`ЯНЧАНИ
 
ПЕРШЕ МІСЦЕ
 
32 кг - Руденко Михайло 
35 кг - Мащенков Іван 
 
ДРУГЕ МІСЦЕ
 
38 кг - Лобода Євген 
42 кг - Стефанський Іван
 
ТРЕТЄ МІСЦЕ
 
32 кг - Тимченко Вячеслав
44 кг - Шандиба Назар
 
Текст Віктора КУЛЕНКА.
Add a comment
Плакат зонального чемпіонату України з греко римської боротьби 12 березня 2018
 
 
Боротися за призи майстра спорту СРСР Ю.Л.Елісєєва будуть школярі 2003-2004 року народження. Змагання пройдуть 13 березня за підтримки Кам'янського міського голови А.Білоусова. Організатори – голова профкому профспілки "Металургів" О.Нагорний і генеральний директор Хлібзаводу №3 І.Вилянський.
 
Місцем проведення стане культурно-спортивний центр "Дніпровець" (адреса: вул. Іванівська, 53). Відкриття змагань, приурочених до 129-ї річниці заснування ПАТ "Дніпровський меткомбінат", відбудеться о 12:00.
Add a comment
Греко римляни
 
В Харкові 21 січня відбувся Всеукраїнський турнір "Перша столиця" з греко-римської та жіночої боротьби серед молодших юнаків (2003/2004, 2006-2007, 2008/2009 років народження).
 
На змагання з`їхались близко 150 борців з Донецької, Дніпропетровської та Харківської областей. Кам`янське представляли 15 юних "греко-римлян" із ДЮСШ № 1 (тренер Микола Радченко) та ДЮСШ № 3 (тренери Юрій Нікітенко, Євген Лютий). За словами Ю.Нікітенка, майже всі наші хлопці впевненно провели свої схватки на килимі і завоювали три перших, одно друге та шість третіх місць.
 
 
 
ПРИЗЕРИ-КАМ`ЯНЧАНИ
 
ПЕРШЕ МІСЦЕ
 
27049028 525360607839024 839579207 o
 
35 кг - Мащенков Іван
45 кг - Стефанський Іван
45 кг - Шандиба Назар
 
ДРУГЕ МІСЦЕ
 
27266953 525360617839023 227703922 o
 
35 кг - Єсипко Микита
 
ТРЕТЄ МІСЦЕ
 
Тимченко третій
 
23 кг - Єсипко Артем
32 кг - Тимченко В`ячеслав
35 кг - Руденко Михайло
42 кг - Тимченко Станіслав
42 кг - Лобода Євген
60 кг - Вихрест Олександр
 
 
Текст Віктора КУЛЕНКА.
Add a comment
borba e1512575928877
 
19-20 лютого в Дніпрі вперше пройшла Гімназіада з греко-римської боротьби. Паралельно проводилася і чемпіонат області серед кадетів.
 
За нагороди змагалися спортсмени з Дніпра, Новомосковська, Васильківки, Верхньодніпровська, Павлограда, Кам`янського. Борці-важковаговики нашого міста завоювали дві бронзові нагороди. Медалі отримали Антон Онопрієнко, який виступав серед спортсменів вагою 110 кілограмів, і Владислав Ситник (92 кг)
 
1-3 лютого в Черкасах пройде Всеукраїнська Гімназіада і кадетський чемпіонат України. Призери-кам`янчани будуть приймати  участь в цих змаганнях.
 
Add a comment
2 DSC0134
 
 Во дворце тенниса СК «Прометей» прошел четвертый турнир по греко-римской борьбе памяти Леонида Сотника.

Леонид Яковлевич Сотник – известный в нашем городе тренер, много лет проработал в детско-юношеской спортивной школе (ДЮСШ) № 3, что по улице Запорожской, воспитал немало мастеров греко-римской борьбы. Сегодня многие его воспитанники пришли на турнир со своими детьми поболеть за своих. Именно благодарные ученики основали турнир памяти своего Учителя несколько лет назад, теперь он уже стал традиционным. В этот раз на ковер вышли команды Харькова, Днепра, Новомосковска и две команды Каменского – ДЮСШ № 1 (тренер Николай Радченко)  и ДЮСШ № 3 (тренеры Юрий Никитенко и Евгений Лютый).
 
3 DSC0190
 
4 DSC0198

Аплодисментами участники и зрители встретили почетных гостей – секретаря Каменского городского совета Александра Залевского, лидера профсоюза «Металлургов» ПАО «Днепровский меткомбинат» Олега Нагорного, ветеранов греко-римской борьбы в городе Алексея Бурму, Ивана Вишницкого и Юрия Елисеева, Валентину Леонидовну, вдову Л.Я.Сотника. В своих выступлениях Нагорный и Залевский поздравили юных участников турнира и пожелали им успешных выступлений. В ходе торжественной церемонии Олег Нагорный был награжден Почетной Грамотой Федерации греко-римской борьбы Каменского за активную помощь в развитии этого вида спорта.
 
5 DSC0212
 
6 DSC0254
 
 8 DSC0263
 
9 DSC0300

- Профсоюз «Металлургов» постоянно поддерживает массовый спорт, особенно детский, независимо от того, выступают ли дети работников ДМК. Греко-римская борьба – особенный вид спорта, он воспитывает у мальчишек любовь к здоровому образу жизни, силу, выносливость – настоящие мужские качества. Сегодняшние малыши завтра станут основой Украины, и мы помогаем нашему будущему, чтобы оно у города и страны было достойным! – отметил Олег Нагорный.
 
По итогам соревнований общекомандную победу одержали гости из Харькова. Второе место заняли "греко-римляне" из Днепра.  Борцы  из ДЮСШ №3 и сборной под руководством Николая Радченко. Эти команды соответственно стали третьей и пятой. Четвертое место досталось новомосковским спортсменам.
 
 
 
Add a comment

Популярное за неделю

Остапченко і Рибаков
Нояб 18, 2018 123 КАМ'ЯНЧАНИН ІЛЛЯ РИБАКОВ СТАВ ПЕРЕМОЖЦЕМ МІЖНАРОДНОГО ТУРНІРУ З ТХЕКВОНДО
У Києві пройшов міжнародний турнір з тхеквондо ВТФ "Taekwondo cup". У різних вікових та…
DSC0127 тхеквондо
Нояб 18, 2018 73 У КАМ`ЯНСЬКОМУ ВІДБУВСЯ ЧЕМПІОНАТ З ТХЕКВОНДО
У Кам'янській ДЮСШ № 1 відбувся відкритий чемпіонат міста з тхеквондо ВТФ "Золотий…
Гандбол5
Нояб 18, 2018 65 У КАМ'ЯНСЬКОМУ ПРОЙШОВ ЗОНАЛЬНИЙ ТУРНІР З ГАНДБОЛУ
У Кам'янській СШ № 20 в минулі п'ятницю та суботу проводився зональний тур з гандболу…
DSC0629бас
Нояб 18, 2018 61 БАСКЕТБОЛІСТИ КАМ`ЯНСЬКОГО "ПРОМЕТЕЯ" ВИГРАЛИ ПОВТОРНИЙ МАТЧ У "ДНІПРА"
Як і в складній вчорашній грі проти "Дніпра-2", баскетболісти Кам`янського "Прометея" в…
Бігуни ККФВ
Нояб 18, 2018 52 БІГУНИ З ККФВ ПОСІЛИ В ЧЕМПІОНАТІ ДНІПРА ЧОТИРИ ПРИЗОВИХ МІСЦЯ
16 листопада проходив відкритий чемпіонат Дніпра, в якому змагалися бігуни. На стадіоні…