Понедельник, 18 Январь 2021
Новости Украины и Мира
Спорт
Игровые (с мячом) виды
Футбол
Мини-футбол
Баскетбол
Волейбол
Гандбол
Пляжний футбол
Технические виды
Авто
Мото
Авиаспорт
Велоспорт
Стрельба пулевая
Стрельба из лука
Фехтование историческое
Судомоделизм
Силовые виды
Тяжелая атлетика
Пауерлифтинг
Гиревой спорт
Единоборства
Тхеквондо
Бокс
Кикбоксинг
Дзюдо
Вольная борьба
Каратэ
Айкидо
Фрифайт
ММА
Хапкидо
Комбатан
Легкая атлетика
Бег
Ходьба
Прыжки и метания
Теннис
Большой
Настольный
Водные виды
Поло
Плавание
Прыжки с трамплина
Синхронное плавание
Гребля
Водный туризм
Гимнастика
Художественная
Спортивная
Акробатика
Прыжки на батуте
Зимние виды
Хоккей
Бег на коньках
Фигурное катание
Фигурное катание на роликовых коньках
Логические игры
Шашки
Шахматы
Сёги
Спортивные танцы, черлидинг
Спортивные танцы
Черлидинг
Бильярдный спорт
Паркур
Спортивные сооружения
Спортивное ориентирование
Культура
Образование
История
Известные люди города
Памятники города
"Листая старые газеты"
50-е годы
60-е годы
70-е годы
80-е годы
90-е годы
История одной фотографии
История транспорта
Рекорды Города
Первые
Последние
Единственные
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

 

Шашкісти Кам’янського вже тривалий час продовжують вражати своїми спортивними досягненнями, і роблять вони це не тільки на регіональному рівні. Їх грою на чорно-білих полях захоплюються як у різних куточках України, так і поза її межами. А на початку 2021 року кам’янські інтелектуали досягли нового для нашого міста приголомшливого результату: відразу 22 (двадцять два!) гравця увійшли до складу національної збірної з шашкового спорту. Що відповідає Наказу Міністерства молоді та спорту України від 31.12.2020 № 2850 "Про затвердження складу національних збірних команд України з неолімпійських видів спорту на 2021 рік".

До основного складу збірної команди України (дорослі) потрапили: міжнародний гросмейстер Олена Коротка (член шататної збірної України), національний гросмейстер Ольга Губарєва (ДСТ "Колос"), майстри спорту Кирило Іванов (інваспорт) та Олександр Шнейдер (ДЮСШ № 2), а також кандидат у майстри спорту Альона Вовк (ДДТУ).

Кандидатами до збірної стали: майстри спорту Агарков Данило (технічний ліцей- ДЮСШ № 2) та Віра Попруга (ДЮСШ № 2), кандидати у майстри спорту Ілля Демченко (ДДТУ - ДЮСШ № 2), Анна Зозуля (ДДТУ - ДЮСШ № 2), Софія Купатенко (ліцей НІТ - ДЮСШ № 2), Анастасія Лашкова (ДДТУ) та першорозрядниця Анастасія Губарєва (ліцей НІТ - ДЮСШ № 2).

Резерв збірної: кандидати у майстри спорту Андрій Блоха (ліцей НІТ - ДЮСШ № 2) та Артем Зєбзєєв (ліцей НІТ - ДЮСШ № 2), першорозрядники Антон Єзельський (гімназія № 11 - ДЮСШ № 2), Андрій Махонін (колегіум № 16 - ДЮСШ № 2), Добриня Савінський (НВК "Ор Авнер" - ДЮСШ № 2), Зоряна Савінська (НВК "Ор Авнер" - ДЮСШ № 2), Марина Гомілко (ДЮСШ № 2), Марія Діденко (ліцей НІТ - ДЮСШ № 2), та вихованці ДЮСШ № 3 Іван Суров (гімназія № 39) і Єва Бабій (СШ № 40).

Add a comment

 

Кам'янчанка Олена Коротка отримала щорічну обласну стипендію як провідний спортсмен Дніпропетровщини. Про це повідомляє Дніпропетровська обласна федерація шашок.

Дана стипендія призначається спеціально створеною комісією під керівництвом Управління молоді та спорту облдержадміністрації та являє собою одноразову преміальну виплату в сумі від 10 до 55 тис. грн. окремо спортсмену та його тренеру. Провідні спортсмени області можуть претендувати на таке солідне матеріальне заохочення лише за результатами виступів на офіційних міжнародних чемпіонатах.

Головним результатом Олени Короткої (на фото праворуч) стала перемога на командному чемпіонаті світу з шашок-64 серед жінок, який проходив в жовтні 2020 року в Туреччині. Тоді національний гросмейстер з Кам'янського разом з харків'янкою Юлією Макаренковою (на фото зліва) завоювала командне "золото" чемпіонату. За це досягнення і спортсменці і її наставнику Заслуженому тренеру України Ігорю Губарєву була призначена стипендія. До речі, Ігор Володимирович Губарєв 7 січня відзначає свій 55-й день народження.

Add a comment

 

25 грудня в Кам'янській СШ № 40 пройшов новорічний бліц-турнір з шашок-64.

Змагання були організовані за ініціативою центру "Спорт для всіх" спільно з Кам`янською федерацією шашок. Турнір видався солідним за складом учасників, серед яких були національний гросмейстер, майстри та кандидати в майстри спорту, першорозрядники. Майже всі вони мають солідний досвід виступів не тільки на спортивній арені в Україні, а і в чемпіонатах Європи та світу.

За перемогу, як серед дорослих гравців, так і серед дітей, розгорнулася справжня боротьба. Після декількох годин змагань стали відомі всі призери. Серед чоловікі по 14 очок набрали майстри спорту Артем Верьовкін і Данило Агарков. Але кращий коефіцієнт виявився у давно не гравшого у змаганнях чемпіона Європи 2003 року А.Верьовкіна. Одноособовим лідером весь турнір йшла національний гросмейстер Ольга Губарєва, яка в підсумку і стала першою серед жінок. Переможцями серед дітей були признані Андрій Блоха і Марина Гомілко.

Переможці та призери турніру були нагороджені медалями, грамотами та подарунками.

ПРИЗЕРИ

 

1 - Верьовкін Артем (14 очок)
2 - Агарков Данило (14)
3 - Малий Антон (13)

1 - Блоха Андрій (12)
2 - Зебзеев Артем (10)
3 - Камський Михайло (10)


1 - Губарєва Ольга (11)
2 - Гомілко Марина (10)
3 - Губарєва Альона (10)

1 - Гомілко Марина (10)
2 - Губарєва Анастасія (8)
3 - Савінська Зоряна (6)

Add a comment

 

В приміщенні Кам’янського центру "Спорт для всіх" 26 грудня пройшов турнір юнацьких командних змагань з шашок-100, присвячений новорічним святам.

Разом з центром "Спорт для всіх", змагання організувала і провела Федерація шашок міста Кам’янське. У турнірі взяли участь п’ять команд, в кожній з яких грали по чотири спортсмена. За призові місця розгорнулася справжня боротьба. Після декількох годин було визначено переможця і двох призерів, які отримали від "Спорт для всіх" кубки, медалі і грамоти.

ПРИЗЕРИ

 

1 - ДЮСШ № 3 (Мирослава Бердник, Максим Кривоніс, Олег Підгорний–Піцик, Іван Суров - тр. А.Губарєва)

 


2 - "Першорозрядники" ДЮСШ № 2 (Аріна Федорченко, Марина Гомілко, Мілана Гомілко, Зоряна Савінська - тр. Д.Савінський)

 


3 - "Ліцеїсти" ДЮСШ № 2 (Тимофій Кобзєв, Марія Діденко, Микита Маяк, Софія Перемітько - тр. І.Губарєв).

Add a comment

Щорічно Кам`янська федерація шашок проводить для найменших спортсменів турнір до Дня святого Миколая. Не став винятком і пандемічний рік.

Цього разу, 17 грудня, в гості до малечі завітала депутат Дніпропетровської обласної ради Олена Плахотнік, яка привезла для всіх тридцяти учасників змагань солодкі подарунки. Перед початком турніру вона нагородила грамотами Дніпропетровської обласної ради президента міської федерації шашок, Заслуженого тренера України Ігоря Губарєва, а також призерів цьогорічного чемпіонату світу, національних гросмейстерів Олену Коротку і Ольгу Губарєву. З вітальними словами до учасників змагань звернулися директор СШ № 40, де проходив турнір, Анжела Зебзєєва, представник ще одного організатора турніру центру "Спорт для всіх" Дар`я Сімковська.

 

Після офіційної частини гравці розділилися за розрядами, та провели між собою партії в різних аудиторіях. Ігри між шашкістами з другим розрядом судив тренер ДЮСШ № 2 Дмитро Савінський, а між першорозрядниками - Ігор Губарєв (ДЮСШ № 2). Після завершення турніру стали відомі призери, які отримали медалі, грамоти і сувенірну продукцію від центру "Спорт для всіх".

ПРИЗЕРИ

ПЕРШИЙ РОЗРЯД

 

1 - Штефан Михайло
2 - Копітець Олеся
3 - Маяк Микита

ДРУГИЙ РОЗРЯД

 

1 - Джумарний Максим
2 - Попович Дмитро
3 - Кривоніс Максим

 

Add a comment

Популярное за неделю

Янв 17, 2021 189 КАМ'ЯНЧАНИН ВОЛОДИМИР ДЗЮБА ПЕРЕМІГ У ВСЕУКРАЇНСЬКОМУ КОНКУРСІ СКАНДИНАВСЬКОЇ ХОДЬБИ (відео)
У грудні минулого 2020 року Українська федерація Скандинавської ходьби анонсувала…
Янв 17, 2021 45 ПРО ЩО ПИСАЛА ГАЗЕТА "ДЗЕРЖИНЕЦЬ" В СІЧНІ 1986 РОКУ
"Дзержинець" 21 січня 1986 року. "Дзержинець" 3 січня 1986 року.