Четверг, 22 Август 2019
Новости Украины и Мира
Спорт
Игровые (с мячом) виды
Футбол
Мини-футбол
Баскетбол
Волейбол
Гандбол
Пляжний футбол
Технические виды
Авто
Мото
Авиаспорт
Велоспорт
Стрельба пулевая
Стрельба из лука
Фехтование историческое
Судомоделизм
Силовые виды
Тяжелая атлетика
Пауерлифтинг
Гиревой спорт
Единоборства
Тхеквондо
Бокс
Кикбоксинг
Дзюдо
Вольная борьба
Каратэ
Айкидо
Фрифайт
ММА
Хапкидо
Комбатан
Легкая атлетика
Бег
Ходьба
Прыжки и метания
Теннис
Большой
Настольный
Водные виды
Поло
Плавание
Прыжки с трамплина
Синхронное плавание
Гребля
Водный туризм
Гимнастика
Художественная
Спортивная
Акробатика
Прыжки на батуте
Зимние виды
Хоккей
Бег на коньках
Фигурное катание
Фигурное катание на роликовых коньках
Логические игры
Шашки
Шахматы
Сёги
Спортивные танцы, черлидинг
Спортивные танцы
Черлидинг
Бильярдный спорт
Паркур
Спортивные сооружения
Спортивное ориентирование
Культура
Образование
История
Известные люди города
Памятники города
"Листая старые газеты"
50-е годы
60-е годы
70-е годы
80-е годы
90-е годы
История одной фотографии
История транспорта
Рекорды Города
Первые
Последние
Единственные
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

017ш
 
 
Турнір з шашок-64 пройшов в рамках спортивного свята "Фестиваль здорового способу життя", який 18 серпня відбувся в  Кам`янському центральному парку. Переможці та призери були нагороджені медалями та грамотами організації "Спорт для всіх" управління молоді та спорту міськради.
 
У змаганнях взяли участь 28 спортсменів, серед яких були один гросмейстер і чотири майстри спорту. Боротьба за нагороди велася до останнього туру, в якому визначились переможці та призери серед чоловіків, жінок і молоді до 13 років.
Незважаючи на одну поразку свою впевнену гру продемонструвала чотириразова чемпіонка світу, гросмейстер Олена Коротка. За підсумками дев`яти турів, зіграних за швейцарською системою, вона набрала 15 очок з 18 і стала переможцем не тільки в заліку серед жінок, а й у всьому турнірі. Далі фінішували три майстри спорту Данило Агарков, Олександр Крупій і Олександр Коробський, що розмістилися в такому ж порядку в змаганнях серед чоловіків. А у жінок слідом за О.Короткою фінішували кандидат в майстри спорту Альона Вовк і майстер спорту Віра Попруга.
 
Майже половина учасників - це молодь не старше 13 років. У турнірах серед юнаків і дівчат також велася цікава боротьба за медалі. Вдало свої матчі проти сильних спортсменів відіграли призери молодіжних чемпіонатів світу першорозрядник Добриня Савінський і кандидат в майстри спорту Андрій Блоха. Якби не поразки в останньому турі, вони могли б претендувати і на медалі серед дорослих. Хлопці все ж стали призерами, тільки в заліку до 13 років: Добриня - переможцем, а Андрій - срібним призером. На третьому місці - першорозрядник Андрій Махонін.
 
Дівчаткам було складніше в іменитій компанії. Вся трійка призерів в загальному заліку розмістилася в середній частині турнірної таблиці. Переможницею стала першорозрядниця Єва Бабій. На другій і третій позиціях - другорозрядниці Ірина Ботушан і Анастасія Антоненко.
 
 
ПІДСУМКОВЕ СТАНОВИЩЕ
 
ЧОЛОВІКИ
 
024ш
 
 
1. Агарков Данило (тр. Д.Савінський) - 13 з 18 очок
2. Крупій Олександр (тр. І.Губарєв) - 13
3. Коробський Олександр - 12
 
 
ЖІНКИ
 
021ш
 
1. Коротка Олена (тр. І.Губарєв) - 15 
2. Вовк Альона (тр. І.Губарєв) - 12
3. Попруга Віра (тр. Д.Савінський) - 10
 
 
ЮНАКИ ДО 13 РОКІВ
 
028ш
 
1. Савінський Добриня (тр. Д.Савінський) - 11
2. Блоха Андрій (тр. І.Губарєв) - 10
3. Махонін Андрій (тр. О.Коротка) - 9
 
ДІВЧАТА ДО 13 РОКІВ
 
034ш
 
1. Бабій Єва (тр. А.Губарєва) - 9 
2. Ботушан Ірина (тр. А.Губарєва) - 7
3. Антоненко Софія (тр. Д.Савінський) - 6
 
Add a comment

Шашки бліц

 

11 серпня в шашково-шаховому клубі соціально-культурного центру «Єдності» відбувся чемпіонат Дніпропетровської області з міжнародних шашок. Провідні спортсмени Кам’янського і Дніпра взяли участь у турнірах з блискавичним контролем часу. Переможцями стали майстри спорту Данило Агарков і Альона Губарєва.
 
 
У чемпіонаті області взяли участь 27 шашкістів, шестеро з яких – майстри спорту. Серед чоловіків було зіграно 8 турів за швейцарською системою, а серед жінок – 7 турів за коловою системою. Переможці визначалися в останніх вирішальних зустрічах. А в чоловічому турнірі за звання чемпіона області і зовсім довелося грати додатковий матч з укороченим контролем часу.
 
 
Майстер спорту Анатолій Панченко з Дніпра більше спеціалізується в грі на «малій» дошці (шашки-64). Але в турнірі з міжнародних шашок йому зі старту вдалося суттєво відірватися від конкурентів, які свої очки втрачали регулярно. Аж до останнього туру положення лідера – 12 набраних очок з 14 можливих – здавалося було непорушним. Однак поразка Панченко в восьмій заключній зустрічі дозволила наймолодшому майстру спорту в Україні Данилу Агаркову, який напередодні повернувся з молодіжного чемпіонату Європи і знаходився в прекрасній формі, наздогнати дніпрянина. В результаті в обох виявилося не тільки порівну очок, але і додаткові критерії також були однаковими. Довелося головному судді змагань національному арбітру Віталію Попрузі проводити додатковий матч. Його виграв Д.Агарков, ставши вперше в своїй спортивній кар'єрі чемпіоном Дніпропетровської області серед дорослих спортсменів.
 
 
Нелегко було визначити і бронзового призера. Відразу три учасники – майстри спорту Микола Прокопенко (Дніпро), Артем Верьовкін (Кам'янське) і першорозрядник Олексій Прокуда (Дніпро) набрали по 11 очок. Додаткові параметри кращими виявилися у О.Прокуди, який в результаті і посів третє місце.
 
 
У турнірі серед жінок участь брали виключно кам'янчанки. Основну боротьбу за медалі повинні були вести найдосвідченіші – майстри спорту Альона Губарєва, Віра Попруга і кандидат в майстри спорту Альона Вовк. Але вийшло не так, як очікувалося. В.Попруга (тренер Д.Савінський) втратила багато очок, розмістившись в турнірній таблиці відразу за призовою ватерлінією. А чемпіонкою області впевнено стала тренер ДЮСШ №3 Альона Губарєва, яка в шести зустрічах лише одного разу втратила очки. Єдина її нічия була ключовою при визначенні срібної призерки, якою стала Альона Вовк. Сенсаційно третьою фінішувала Анастасія Губарєва, яка перегравши досвідчену А.Вовк у вирішальному турі, пробилася на п'єдестал – в неї «бронза».
 
 
ДаніілАгарков і Альона Губарєва увійшли до складу збірної команди Дніпропетровської області, яка візьме участь у швидкій та блискавичній програмах чемпіонату України з шашок-100.
 
 
ПІДСУМКОВЕ ПОЛОЖЕННЯ
 
ЧОЛОВІКИ
 
Мужчини
 
1. Агарков Данило (мс, Кам'янська ДЮСШ №2, тр. Д.Савінський) – 12 з 16 очок
2. Панченко Анатолій (мс, Дніпро) – 12
3. Прокуда Олексій (I розряд, Дніпровська ДЮСШ №9, тр. А.Панченко) – 11
 
 
ЖІНКИ
 
Жінки
 
1. Губарєва Альона (мс, Кам'янське, тр. І.Губарєв) – 11 з 12 очок
2. Вовк Альона (км, Кам'янська ДЮСШ №2, тр. І.Губарєв) – 9
3. Губарєва Анастасія (I розряд, Кам'янська  ДЮСШ №2, тр. І.Губарєв) – 8
Add a comment
Суров праворуч
 
 
З 1 по 9 серпня в Варшаві (Польща) проходив молодіжний чемпіонат Європи з міжнародних шашок. Близько 300 спортсменів з 15 країн змагалися в п`яти вікових категоріях серед юнаків і дівчат. Делегацію з Кам'янського на цих престижних інтелектуальних іграх представляли троє тренерів ДЮСШ №2 і ДЮСШ №3 та п'ятеро їхніх вихованців.
 
Особисто-командні змагання проводилися в трьох видах програм – класичній ("класика"), швидкій ("рапід") і блискавичній ("бліц"). Спортсмени з Азербайджану, Білорусі, Бельгії, Естонії, Німеччини, Італії, Латвії, Литви, Нідерландів, Польщі, Росії, Угорщини, Франції, Чехії та України боролися як за медалі в своїх вікових категоріях, так і за командний результат, який формувався за підсумками виступів усіх представників (не більше трьох в одній віковій групі) від своїх країн.
 
Відразу слід сказати, що кам`янчанам медаль в особистому заліку вдалося завоювати лише одну. У швидкій програмі чемпіонату Європи бронзовим призером став першорозрядник Іван Суров (ДЮСШ №3, тр. А.Губарєва). До призової трійки дуже були близькі ще троє спортсменів з дитячо-юнацької спортшколи №2 – майстер спорту Віра Попруга (тр. Д.Савінський), першорозрядники Андрій Блоха (тр. І.Губарєв) і Андрій Махонін (тр. О.Коротка) десяте місце в активі майстра спорту Данила Агаркова (ДЮСШ №2, тр. Д.Савінський).
 
Нещодавно І.Суров став переможцем престижного міжнародного дитячого турніру Riga Open Juniors (до 10 років), який проходив у столиці Латвії. Можливо накопичена втома не дозволила кам'янчанину в повній мірі розкритися в класичній програмі чемпіонату континенту (партія з класичним контролем часу може тривати до п`яти годин). Проте, на одноденний "рапід" найбільш рейтинговому спортсмену у віковій категорії B10 ("юні надії" до 10 років) вдалося налаштуватися. В цьому турнірі за медалі боролися 52 учасники з 10 країн. Пройшовши всю дев`ятиматчеву дистанцію без поразок, Івану Сурову (на фото праворуч) вдалося завоювати бронзову медаль.
 
У віковій категорії G16 ("кадети" до 16 років) В.Попруга боролася за нагороди з 33-ма спортсменками з 10 країн. За підсумками де`вяти турів "бліцу", де кожна партія триває до 15 хвилин, українка і дві росіянки фінішували з однаковою кількістю набраних очок – по 12. Для визначення бронзового призера суддям довелося рахувати додаткові показники. Кращими вони виявилися у суперниць. У підсумку, Віра Попруга посіла п`яте місце.
 
Схожа картина спостерігалася і у віковій категорії B13 ("молодші кадети" до 13 років) "рапіду", де грав Андрій Блоха і ще 49 шашкістів з 10 країн. Матч у швидкій програмі триває близько години. А всього таких партій було зіграно дев`ять. За підсумками турніру Андрій набрав 13 очок, поділивши місця з другого по четверте. Але, на жаль, і тут додаткові параметри були не на користь України. І в цій категорії Кам'янське залишилося без медалі.
 
У найпрестижнішій програмі чемпіонату Європи – класичній, – у віковій категорії B10, де грало 30 спортсменів з 11 країн, довгий час в призовій трійці йшов Андрій Махонін. Позбавила можливості боротися за медаль поразка в шостому турі. Незважаючи на відмінний продемонстрований на фініші результат – п`ять набраних очок з шести, кам'янчанин не зміг наздогнати конкурентів. З 12 очками він поділив четверте-п`яте місця, зайнявши п`яте місце за додатковими критеріями.
 
Універсальну гру вусіх трьох програмах турніру зумів продемонструвати майстер спорту Данило Агарков. Граючи у віковій категорії B16 ("кадети" до 16 років) з сорока двома представниками з дванадцяти країн Європи, кращого результату вдалося досягти в "рапіді". У цій програмі Євро кам'янчанин поділив місця з восьмого по одинадцяте, розмістившись на десятому рядку підсумкової турнірної таблиці.
 
Четверо кам'янчан – Данило Агарков, Віра Попруга, Андрій Блоха і Андрій Махонін увійшли до складу молодіжної збірної України, яка в командному заліку стала бронзовим призером чемпіонату Європи. Всього ж в особистому заліку на рахунку українців вісім завойованих медалей – три золоті, три срібні та дві бронзові нагороди.
 
011шашки
 
 
До чемпіонату Європи спортсменів готували тренери ДЮСШ № 2 Ігор Губарєв, Дмитро Савінський, Олена Коротка і тренер ДЮСШ № 3 Альона Губарєва.
Add a comment
Махонін
 
У Варшаві проходить молодіжний чемпіонат Європи з міжнародних шашка.
 
Четвертого серпня класичний турнір  вже пройшов екватор. Серед п'яти представників Кам`янського, які виступають у складі збірної України, поки-що кращий результат має Андрій Махонін (на фото), що йде на третьому місці (7 очок). У цій же віковій групі "юні надії" Іван Суров (4 очки) розташувався на 20 місці. У "кадета" Данила Агаркова в активі 5 очок і 22-е місце. Віра Попруга серед 28 спортсменок-кадеток, набрала 6 очок і ділить 5-11 місця. "Молодший кадет" Андрій Блоха з шістьма пунктами перебуває серед гравців, які ділять 8-15 місця.
Add a comment
Суров Іван
 
 
У Ризі з 25 по 28 липня проходив міжнародний турнір Riga Open Juniors з шашок-100. Честь України захищав вихованець Кам'янської ДЮСШ № 3 Іван Суров. За підсумками змагань він став першим у віковій категорії Boys U10. "Вітаю Івана, який виграв турнір в столиці Латвії, - каже Альона Губарєва, тренер хлопчика. - Але головне, що отримав спортсмен - це досвід міжнародних змагань. Зіграв з неодноразовими призерами та учасниками чемпіонатів Європи різних вікових груп".
Add a comment

Популярное за неделю

Общее фото шахи
Авг 18, 2019 92 СЕРГІЙ ТИТОВ СТАВ ПЕРЕМОЖЦЕМ ШАХОВОГО МЕМОРІАЛУ ПАМ`ЯТІ РУДОЛЬФА ІВАНОВИЧА ЄРМАКОВА
15 серпня нашому земляку, чемпіону УРСР 1965 року по шахам Рудольфу Івановичу Єрмакову…
bronnitsy.ru
Авг 19, 2019 72 ПЛАН СПОРТИВНИХ ЗАХОДІВ У КАМ'ЯНСЬКОМУ З 21 ПО 30 СЕРПНЯ
21 серпня - турнір з пляжного футболу до Дня Незалежності України. Зона лівого берега…
Людмила Максимова
Авг 18, 2019 64 КАМ`ЯНЧАНКА СТАЛА ТРЕТЬОЮ У ХАРКІВСЬКОМУ МАРАФОНІ
В Харкові 18 серпня проходив XXXIV міжнародний марафон "Визволення". Змагання були…
IMG d9e9334620120442c2c1603324862e31 V
Авг 19, 2019 62 ВЕСЛЯРІ КАМ`ЯНСЬКОЇ ДЮСШ № 1 НА ЧОТИРЬОХ ЗАВОЮВАЛИ ШІСТЬ НАГОРОД В ЧЕМПІОНАТІ ЗАПОРІЖЖЯ
У відкритому чемпіонаті Запоріжжя з веслування на байдарках і каное, який відбувся 18…
68418751 840818086333488 4033729900245417984 n
Авг 18, 2019 51 БАЙДАРОЧНИКИ КАМ`ЯНСЬКОЇ ДЮСШ № 1 В ЧЕМПІОНАТІ УКРАЇНИ ПОСІЛИ ШІСТЬ ПРИЗОВИХ МІСЦЬ
У Полтаві з 14 по 18 серпня проходив командний чемпіонат України з веслування на…