Воскресенье, 15 Декабрь 2019
Новости Украины и Мира
Спорт
Игровые (с мячом) виды
Футбол
Мини-футбол
Баскетбол
Волейбол
Гандбол
Пляжний футбол
Технические виды
Авто
Мото
Авиаспорт
Велоспорт
Стрельба пулевая
Стрельба из лука
Фехтование историческое
Судомоделизм
Силовые виды
Тяжелая атлетика
Пауерлифтинг
Гиревой спорт
Единоборства
Тхеквондо
Бокс
Кикбоксинг
Дзюдо
Вольная борьба
Каратэ
Айкидо
Фрифайт
ММА
Хапкидо
Комбатан
Легкая атлетика
Бег
Ходьба
Прыжки и метания
Теннис
Большой
Настольный
Водные виды
Поло
Плавание
Прыжки с трамплина
Синхронное плавание
Гребля
Водный туризм
Гимнастика
Художественная
Спортивная
Акробатика
Прыжки на батуте
Зимние виды
Хоккей
Бег на коньках
Фигурное катание
Фигурное катание на роликовых коньках
Логические игры
Шашки
Шахматы
Сёги
Спортивные танцы, черлидинг
Спортивные танцы
Черлидинг
Бильярдный спорт
Паркур
Спортивные сооружения
Спортивное ориентирование
Культура
Образование
История
Известные люди города
Памятники города
"Листая старые газеты"
50-е годы
60-е годы
70-е годы
80-е годы
90-е годы
История одной фотографии
История транспорта
Рекорды Города
Первые
Последние
Единственные
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

 

У Кривому Розі на базі національного університету 30 листопада відбувся чемпіонат області з важкої атлетики серед юнаків та дівчат не старше п'ятнадцяти років (2004 р.н. і молодше). Паралельно проходив Всеукраїнський турнір пам'яті майстра спорту Юрія Ковальова. В цілому в змаганнях взяли участь понад сто юних атлетів з різних міст і районів нашої області та України.
  
За повідомленням тренера Кам'янської ДЮСШ № 2 Олексія Юхимовича Петримова, за традицією першими на поміст вийшли дівчата, і серед них наші Дар'я Маринець та Оксана Ярмошенко. "Виступили вони досить успішно. Даша стала бронзовим призером у сумі двоборства, плюс у неї дві "бронзи" в ривку і поштовху, а на рахунку Оксани три золотих медалі (у ривку, поштовху та сумі двоборства), - розповідає А.Петерімов. - В програмі всеукраїнського турніру пам'яті майстра спорту Ю.Ковальова, Оксана Яромошенко завоювала срібну медаль, а Даша Маринець бронзову. у юнаків відзначилися Гліб Котенко та Євген Шкода. Гліб, виступаючи у ваговій категорії 34 кілограми, став срібним призером в обох турнірах. Женя - срібний призер чемпіонату області у ваговій категорії 49 кілограмів. Плюс у нього ще й "бронза" (в сумі двох вправ) за програмою Всеукраїнського турніру".

Готували спортсменів тренери Василь, Сергій і Олексій Петеримови.

Перше місце

55 кг - Ярмошенко Оксана (ККФВ) - 40+50=90 кг

Друге місце

34 кг - Котенко Гліб (ДЮСШ № 2-ККФВ) 30+40=70 кг
49 кг - Шкода Євген (СК "Дніпровець") 60+76=136 кг

Третє місце

49 кг - Маринець Дар'я (ДЮСШ № 2-ККФВ) 29+39=68 кг

Add a comment

 

У Дніпрі на базі аграрного університету 7 листопада пройшов Кубок області з важкої атлетики та відкритий турнір пам'яті Заслуженого тренера України та СРСР, заслуженого майстра спорту СРСР Едуарда Бровко і його учня, олімпійського чемпіона Султана Рахманова.

У змаганнях взяли участь близько ста атлетів. Кам'янське представляли спортсмени з фізкультурного коледжу, ДЮСШ № 2 та СК "Дніпровець". Виступили наші атлети гідно, на їхньому рахунку 21 призове місце. У сумі двоборства - три перших, три других і одне третє місце; У ривку - три перших і чотири других місця; У поштовху - три перших, три других, і одне третє місце. Кращими атлетами турніру названі майстри спорту, члени збірної України з Кривого Рогу Юлія Ковальова (вагова категорія 55 кг) та Денис Герак (67 кг). Готували наших атлетів тренери Олексій, Сергій і Василь Петерімови.

Призери-кам'янчани

Перше місце

59 кг - Мачула Тетяна (ККФВ-ДЮСШ № 2) 57 + 70 = 127 кг
89 кг - Воленко Дмитро (ДЮСШ № 2) 127 + 155 = 282 кг
102 кг - Соколов Іван (ДЮСШ № 2-ККФВ) 105 + 125 = 230 кг

Друге місце

49 кг - Ярмошенко Оксана (ККФ) 38 + 47 = 85 кг
73 кг - Славинський Данило (ККФВ-ДЮСШ № 2) 96 + 122 = 218 кг
81 кг - Сергієнко Микита ( "Дніпровець") 105 + 135 = 240 кг

Третє місце

67 кг - Петерімов Антон (ККФВ-ДЮСШ № 2) 105 + 122 = 227 кг

Add a comment

 

На спортивній базі КСЦ "Дніпровець" 12 жовтня відбувся Кубок Кам`янського з важкої атлетики.

Як повідомив заслужений тренер України Сергій Петеримов, змагання були присвячені Дню захисників Вітчизни. На поміст виходили 27 чоловіків і жінок, які представляли КСЦ "Дніпровець" і ДЮСШ № 2-ККФВ. Соціальними партнерами змагань стали профспілковий комітет "Металістів" ПАТ "ДМК" і торгова компанія "Епіцентр".

"Змагання є одним з етапів підготовки штангістів до подальших виступів, - розповідає С.Петеримов. - Так, 9 листопада в нашому місті пройде Кубок області, присвячений пам'яті заслуженого тренера СРСР Е.П.Бровко і олімпійського чемпіона С.С.Рахманова, а 1 грудня в Кривому Розі відбудуться юнацькі (до 15 років) змагання. У сьогоднішньому турнірі беруть участь відомі штангісти, чемпіони України у віковій категорії до 13 років Євген Шкода і до 17 років - майстер спорту України Антон Петеримов. У наступному році ми плануємо виставит на чемпіонати України: до 13 років - трьох-чотирьох спортсменів; до 17 років - двох-трьох чоловік. А при нормальному розкладі делегуємо спортсменів на чемпіонат Європи серед кадетів Олександру Богун, Микиту Сергієнко та Євгена Шкоду".

Крім юнаків і дівчат з КСЦ "Дніпровець" на наступний рік в чемпіонатах України за віковими категоріями від 13 до 18 років готуються виступити по два представника в кожній з них від ДЮСШ № 2-ККФВ, про що сказав тренер Василь Петерімов. А в сьогоднішньому турнірі змагалися вихованці Олексія Юхимовича і Василя Олексійовича Петеримових, найбільш досвідченими серед яких були майстри спорту Антон Петеримов і Тетяна Мачула. "До нас на перший курс ККФВ в нинішньому році надійшло кілька дуже перспективних хлопців. Будемо з ними працювати, готувати до виступів на більш високому рівні", - зазначив В.Петеримов.

Під час церемонії відкриття Кубка міста з привітальними словами виступили: представник торгової компанії "Епіцентр" Артем Якушенко, заступник голови Заводського райвиконкому Анатолій Івашина, президент Кам'янської федерації важкої атлетики Руслан Шкода, голова ревізійної комісії міської федерації важкої атлетики Роман Шостак. Зокрема, Анатолій Івашина згадав про те, що рівно 30 років наш одноклубник Сергій Нагірний виграв Кубок СРСР. "У той час стати володарем цього почесного призу було те ж, що і виграти Кубок світу, настільки високі результати показували радянські важкоатлети. Сергій Нагірний, та й його товариш по команді чемпіон країни Дмитро Ледзинський, тренувалися саме на цьому помості, де сьогодні проходять змагання", - пояснив А.Івашина.

Протягом двох годин спортсмени викладалися по повній програмі. Були показані порівняно непогані результати. А Микита Сергієнко встановив особистий рекорд, піднявши в сумі двоєборства найважчу вага змагань - 235 кг. За що він отримав спонсорський приз - безкоштовну вечерю на двох у ресторані "Місце зустрічі".


ПРИЗЕРИ

ДІВЧАТА

до 55 кг

1 - Богун Олександра (114 кг в сумі двоборства)
2 - Огай Вікторія (95 кг)
3 - Єрмашенко Оксана (82 кг)

до 59 кг

1 - Мачула Тетяна (126 кг)
2 - Бєлашова Анастасія (68 кг)

до 64 кг

1 - Власенко Ярослава (63 кг)

ЮНАКИ

до 49 кг

1 - Шкода Євген (130 кг)
2 - Безцінний Віктор (92 кг)

до 55 кг

1 - Гнєдов Данило (119 кг)
2 - Дурда Артем (92 кг)

до 67 кг

1 - Славинський Данило (207 кг)

до 73 кг

1 - Петеримов Антон (218 кг)
2 - Бондаренко Андрій (112 кг)
3 - Андрієнко Дем'ян (108 кг)

до 81 кг

1 - Сергієнко Микита (235 кг)

до 102 кг

1 - Хохотва Андрій (202 кг)

Фотоальбом https://www.facebook.com/profile.php?id=100004468564444&lst=100004468564444%3A100004468564444%3A1570915972&sk=photos

Add a comment
Мачула Тетяна
 
 
У Городку (Хмельницька область) з 15 по 19 липня проходив чемпіонат України з важкої атлетики серед чоловіків і жінок, в якому взяли участь майже 300 атлетів.
 
Кам'янське на цих змаганнях представляла випускниця фізкультурного коледжу з ДЮСШ № 2, кандидат в майстри спорту Тетяна Мачула. Будучи багаторазовою чемпіонкою і призером міських та обласних змагань, вона вперше стартувала на такому солідному і відповідальному турнірі. Тренерами Василем і Олексієм Петерімовими перед спортсменкою було поставлено два завдання: виконати норматив майстра спорту і увійти в десятку найсильніших у своїй ваговій категорії. Так уже склалося, що виступаючи у ваговій категорії 55 кг Тетяна мала найбільшу кількість суперниць - 24. Показавши хорошу технічну і вольову підготовку, наша землячка успішно виконала обидві тренерські установки. Для нормативу майстра спорту вона в сумі двоєборства набрала 130 кг (60+70). Примітно, що Таня стала 30-м майстром спорту, підготовленим Олексієм Петерімовим, і 9-м у Василя Петерімова.
Add a comment
 
Лысенко
 
 
Днями в Городку Хмельницької області завершився чемпіонат України з важкої атлетики. Переможницею у ваговій категорії понад 87 кг стала екс-кам'янчанка Анастасія Лисенко. Вихованка СК "Дніпровець" (перший тренер Сергій Петеримов), майстер спорту міжнародного класу зараз захищає честь Одеської області. Анастасія встановила три національні рекорди - в ривку (124 кг), поштовху (156 кг) і за сумою вправ (280 кг). Підопічна тренера Юрія Кучінова обігнала срібну призерку Анну Макарову з Херсонщини відповідно на 39 кг, 43 кг і 82 кг.
 
 
 
Add a comment

Популярное за неделю

Дек 15, 2019 25 ЗАВЕРШИВСЯ ЧЕМПІОНАТ КАМ`ЯНСЬКОГО З ШАШОК-64
13 грудня в СШ № 40 відбувся заключний дев'ятий тур сімдесят першого чемпіонату…
Дек 15, 2019 14 КАМ`ЯНСЬКІ ЧЕРЛІДЕРИ ПРИВЕЗЛИ З КУБКУ КИЄВА ЧОРТОВУ ДЮЖИНУ НАГОРОД
В Національному університеті фізичного виховання і спорту України 14 грудня відбувся…