Первые
Последние
Единственные
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

В Кривому Розі 20 лютого відбувся чемпіонат Дніпропетровської області з важкої атлетики серед юніорів (2001 р.н. і молодше).

Кам'янське представляли спортсмени ДЮСШ №1 (тр. А.Івашина, В.Задорожний, Р.Шостак, С.Петеримов) та №2 (тр. О.Петеримов, В.Петеримов). В їхньому доробку шість нагород. За крок до призової трійки зупинилася Олександра Богун, яка виступаючи у ваговій категорії 55 кг в сумі двоборства показала результат 109 кг.

Add a comment

Шостого лютого пройшов чемпіонат Кам`янського з важкої атлетики серед юніорів (2001 р.н. і молодше).

Як повідомив Заслужений тренер України Сергій Петеримов, в змаганнях взяли участь спортсмени ДЮСШ № 1 і № 2, ВПТУ і ККФВ.

Гостра боротьба розгорнулася в змаганні серед дівчат у ваговій категорії 55 кг. У двоборстві всього на один кілограм менше від переможниці показала результат Олександра Богун з ДЮСШ № 1. Кращими важкоатлетами визнані Микита Сергієнко та Оксана Ярмошенко. За словами тренера, майже всі атлети показали непогану виучку і тепер переможці готуються до чемпіонату Дніпропетровської області, який пройде 19 лютого в Кривому Розі.

Спортсменів до змагань готували тренери О.Петеримов, В.Петеримов, С.Петеримов.

102 кг - Хохотва Андрій (ДЮСШ № 1) 240 кг

На фото тренер С.Петеримов і переможець у ваговій категорії 61 кг Михайло Лисиця.

26 грудня відбулося засідання Кам`янської Федерації важкої атлетики.

Про це повідомив Заслужений тренер України Сергій Володимирович Петеримов. На ньoму було розглянуто декілька питань. Перше - про придбання змагального важкоатлетичного помосту за рахунок бюджетних грошей згідно програми міської ради. Другим питанням стало підведення підсумків роботи Федерації в 2020 році, в рамках якого було оприлюднено кращих тренерів і рейтинг ведучих штангістів Кам`янського. Кращими тренерами признано: Заслуженого тренера України Сергія Володимировича Петеримова (ДЮСШ № 1), Олексія Юхимовича Петеримова (ДЮСШ № 2) і тренера громадського працівника Віталія Анатолійовича Задорожнього. Також були оприлюднені задачі на 2021 рік. "Пока що календаря з точними датами різних змагань ми не можемо зробити, тому що Федерація важкої атлетики України теж не має такого календаря", - відзначив Заслужений тренер України. С.В.Петеримов.

КРАЩІ ВАЖКОАТЛЕТИ МІСТА

1 - Сергієнко Микита (тр. С.Петеримов, ДЮСШ № 1)
2 - Петеримов Антон (тр. О.Петеримов, В.Петеримов, ДЮСШ № 2)
3 - Дурда Артем (тр. С.Петеримов, ДЮСШ № 1)
4 - Шкода Євген (тр. С.Петеримов, ДЮСШ № 1)
5 - Воленко Дмитро (без організації)
6 - Хохотва Андрій (тр. С.Петеримов, ДЮСШ № 1)
7 - Шостак Роман (тр. С.Петеримов, ДЮСШ № 1)
8 - Лисиця Андрій (тр. С.Петеримов, ДЮСШ № 1)

На базі Кам'янського фізкультурного коледжу в спортивному комплексі ім. олімпійського чемпіон Султана Рахманова 18 грудня відбувся традиційний, двадцять четвертий за рахунком, відкритий важкоатлетичний турнір "Богатирі Придніпров'я". Турнір присвячувався пам'яті С.Рахманова, якому в цьому році виповнилося б 70 років.

Почесним гостем турніру був олімпійський чемпіон, друг і соратник по збірній Султана Рахманова, Юрій Зайцев.

У змаганнях взяли участь 56 атлетів з восьми колективів Дніпропетровщини. Турнір, на жаль, через пандемчні обстановки, пройшов без глядачів. І тим не менше боротьба на помості з суперниками, і його Величністю земним тяжінням, була гострою і захоплюючою. За повідомленням судді міжнародної категорії Олексія Петеримова, суперники змагалися в залежності від віку, кожен у своїй групі. Визначалися переможці та призери по таблиці професора Сінклера (в залежності від власної ваги атлета йому виводився коефіцієнт, на який множилася сума двоборства).

"Наше місто представляли спортсмени з ДЮСШ № 2, ККФВ (СК "Перемога") і вищого професійного училища, розповідає О.Петеримов. - У дівчат слід зазначити відмінний виступ студентки другого курсу ККФВ, кандидата в майстри спорту Оксани Ярмошенко. Виступаючи в середній віковій групі (2003/2005 р.н.) і маючи власну вагу 49 кг вона по ходу змагань встановила вісім нових особистих рекордів: у ривку - 49 і 50 кг, у поштовху - 59, 60 і 63 кг, і в сумі - 109, 110 і 113 кг. Їй же скорилася і найважча штанга вагою в 63 кг. у старшій віковій групі переможницею стала гостя з Кривого Рогу Вікторія Іщук (56+60=116). Серед наймолодших блиснув технічною підготовкою і вольовим характером 12-річний Амір Мінгалієв (Кривий Ріг). При вазі в 36 кг він показав результат в сумі 84 кг (38+46). У другому потоці більш ніж переконливу перемогу в першій середній (2004/2005 р.н.) віковій групі здобув Артем Сухотський з Павлограда. При вазі 50 кг він в сумі показав 149 кг (69+80). У другій середній групі (2002/2003 р.н.) перше місце зайняв майстер спорту Антон Петеримов. Всі шість підходів до залізного снаряду були точні і успішні. У ривку він послідовно підкорив 105, 110 і 116 кг. У поштовху 130, 135 і 140 кг. При цьому по ходу юнакові вдалося встановити шість особистих рекордів у ваговій категорії до 73 кг (ривок 116 кг, поштовх - 135 і 140 кг, і в сумі двоборства - 246, 251 і 256 кг). Серед ветеранів в черговий раз перемогу здобув майстер спорту Віктор Летючий, неодноразовий чемпіон і призер всеукраїнських та Європейських чемпіонатів (135+165=300 кг). Він і став абсолютним переможцем за сумою двоборства. Треба відзначити, що на рахунку атлетів з Кам'янського ще й шість призових місць: срібні нагороди отримали Юлія Палат, Ілля Хміль і Костянтин Цимбал. "Бронза" дісталася Даші Маринець, Глібу Котенко та Богдану Бахтіну".

Кращими атлетами турніру (за таблицею Сінклера) журі у дівчат назвало кандидатів в майстри спорту Оксану Ярмошенко (Кам'янське, 214.9 очок) і Вікторію Іщук (Кривий Ріг, 201.8), а у юнаків майстрів спорту Антона Петеримова (Кам'янське, 314,8) і Віктора Летючого (Дніпро, 315.0).

Всі призери були нагороджені грамотами, медалями та цінними подарунками, а переможці отримали ще й спортивні кубки.

З 10 по 12 жовтня в Павлограді паралельно проходили чемпіонат України з важкої атлетики і всеукраїнський турнір.

За нагороди змагалися 168 юнаків і дівчат 2007 р.н. і молодше з 18 областей країни. У складі Дніпропетровської області виступав єдиний кам'янчанин, представник ДЮСШ № 1 Артем Дурда. У ваговій категорії 61 кг вихованець Заслуженого тренера України Сергія Володимировича Петеримова в обох змаганнях став третім. Його показники: ривок - 60 кг, поштовх - 70 кг, двоєборство - 130 кг. За підсумками чемпіонату команда Дніпропетровщини зайняла друге місце. В її активі шість медалей.