Первые
Последние
Единственные
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

В Кривому Розі 11-12 вересня відбувся чемпіонат Дніпропетровщини з важкої атлетики, в якому взяли участь найсильніші атлети області.

Кам`янське представляли спортсмени ДЮСШ №№ 1, 2 та ККФВ. І треба сказати, що виступили вони прекрасно. На рахунку наших юних богатирів п`ять призових місць (три перших і два других). Чемпіонами стали в своїх вагових категоріях Євген Шкода, Микита Сергієнко (обидва з ДЮСШ 1) і майстер спорту Антон Петеримов (ДЮСШ № 2-ККФВ). Срібні медалі на рахунку Оксани Ярмошенко і Юлії Палат (обидві представляли ДЮСШ № 2-ККФВ). Як повідомив суддя міжнародної категорії Олексій Юхимович Петеримов, всі штангісти спрацювали надійно і красиво, показавши прекрасну технічну і вольову підготовку. При цьому Євген Шкода оновив обласні рекорди для молодших кадетів (до п`ятнадцяти років) - 65+83=148 кг. А Микита Сергієнка підкорив в ривку 120 кг, в поштовху 145 кг, Що в сумі двоєборства дало 265 кг. Всі ці три результати стали новими рекордами області для юнаків до сімнадцяти років у ваговій категорії 89 кг. Єдиним, хто зміг підкорити (і навіть перевищити) норматив майстра спорту, став Антон Петеримов (на фото). Виступаючи у ваговій категорії 67 кг, юнак в ривку підкорив 110 кг, в поштовху 131 і в сумі це дало 241 кг.

Готували атлетів до чемпіонату тренери Олексій Петеримов, Василь Петеримов і заслужений тренер України Сергій Петеримов.

РЕЗУЛЬТАТИ КАМ`ЯНЧАН

ПЕРШЕ МІСЦЕ

49 кг - Шкода Євген (65+83 = 148 кг)
67 кг - Петеримов Антон (110+131=241 кг)
89 кг - Сергієнко Микита (120+145=265 кг)

ДРУГЕ МІСЦЕ

49 кг - Ярмошенко Оксана (42+53=195 кг)
55 кг - Палат Юлія (41+54=195 кг)

Add a comment

У Дніпрі 22 лютого відбулася першість області з важкої атлетики серед юнаків та дівчат до 13 років (2007 р.н. і молодше).

Кам'янське представляли юні спортсмени з ДЮСШ № 1 та ДЮСШ № 2. Як повідомив суддя міжнародної категорії Олексій Петеримов, першим в боротьбу на помості зі своїми суперниками і його величністю земним тяжінням вступив Гліб Котенко (на фото). "Виступаючи у ваговій категорії до 38 кг, Гліб став третім в сумі двоєборства, а також в ривку і поштовху, - розповідає О.Ю.Петеримов. - У третьому заключному підході в поштовху він уже тримав над головою рекордні для себе (які давали змогу посісти перше місце в цій вправі) 45 кілограмів. Але на жаль зафіксувати цю вагу йому не вдалося".

У ваговій категорії понад 73 кг "бронзу" для міста добув Кирило Данильченко. І Костенко, і Данильченко представляли ДЮСШ № 2-ККФВ (тренери В.Петеримов і О.Петеримов). Вище всяких похвал виступив Артем Дурда (СК "Дніпровець" - ДЮСШ № 1) у ваговій категорії 55 кг. При найсильнішої конкуренції, поступаючись по ходу першості головному супернику Максиму Сердюкову з Павлограда один кілограм у ривку, Артем зумів чітко і красиво спрацювати у всіх шести підходах і завоювати "золото" в сумі двоєборства з результатом 113 кг (50+63).

Четверте місце на рахунку Михайла Лисиці з ДЮСШ № 1-СК "Дніпровець", вихованця Заслуженого тренера України Сергія Петерімова. Приємно, що грамоти і медалі юні атлети отримували з рук олімпійського чемпіона Юрія Зайцева.

ПОКАЗНИКИ КАМ`ЯНЧАН

1 - Дурда Артем (55 кг) ДЮСШ № 1 - 50+63=113 кг
3 - Котенко Гліб (38 кг) ДЮСШ № 2 - 33+42=75 кг
3 - Данильченко Кирило (+73 кг) ДЮСШ № 2 - 25+34=59 кг
4 - Лисиця Михайло (49 кг) ДЮСШ № 1 - 37+45=82 кг

В Коломиї 4-8 лютого пройшов чемпіонат України з важкої атлетики серед юніорів (до 20 років). Кам`янське (і Дніпропетровщину) представляв майстер спорту Антон Петеримов.

Виступаючи у ваговій категорії до 67 кг, яка як виявилося за підсумками всього чемпіонату найчисленнішою (23 атлета), Антон завоював "бронзу" в ривку з результатом 108 кг. А в поштовху і в сумі став четвертим (108+134=242 кг).

Навчається і тренується Антон в фізкультурному коледжі під керівництвом батька Василя Петеримова і діда Олексія Петеримова.

"Виступив рівно, працював на помості чітко, - розповів тренер Олексій Юхимович Петеримов. - У ривку в першому і другому підходах чітко вирвав 103 і 108 кілограмів. Був близький до успіху і в третьому підході. 111 кілограмів були вже на прямих руках, але зовсім небагато зіграла ліва рука, і снаряд впав. У поштовху всі три підходи до ваги 126, 130 і 134 кг були успішними. Причому 134 кг в поштовху і 242 кг в сумі стали рекордними, як особисто для Антона, так і для нашого міста. Наскільки боротьба на помості була гострою, говорить той факт, що третє, четверте і п`яте місця розділив лише один кілограм. Треба зауважити, що в минулому році Антон виграв всі обласні чемпіонати, в тому числі і дорослий чемпіонат, в яких брав участь. Попереду чемпіонат України серед молоді (до 23 років) і чемпіонат серед дорослих".

У Кривому Розі 18 січня відбувся чемпіонат Дніпропетровської області з важкої атлетики серед юнаків та дівчат U20.

Кам'янське представляли спортсмени ККФВ, СК "Дніпровець" і ДЮСШ № 2. За повідомленням тренера Олексія Юхимовича Петеримова, на рахунку нашої команди 15 призових місць (12 перших і 3 третіх). По три "золота" завоювали Оксана Ярмошенко (ККФВ-ДЮСШ № 2), Антон Петеримов (ККФВ-ДЮСШ № 2), Микита Сергієнко ("Дніпровець"), Андрій Хохотва ("Дніпровець"). Три бронзові нагороди у Юлії Палат (ККФВ-ДЮСШ № 2). Крім того четвертими стали Дарина Маринець (ККФВ-ДЮСШ № 2, 49 кг) та Анастасія Білашова (ККФВ-ДЮСШ № 2, 59 кг).

Важкоатлетів Кам'янського готували тренери О.Петеримов, В.Петеримов і Заслужений тренер України С.Петеримов.

ПРИЗЕРИ-КАМ`ЯНЧАНИ

ПЕРШЕ МІСЦЕ

49 кг - Ярмошенко Оксана (ривок - 43 кг)
49 кг - Ярмошенко Оксана (поштовх - 52 кг)
49 кг - Ярмошенко Оксана (двоборство - 95 кг)
67 кг - Петеримов Антон (ривок - 108 кг)
67 кг - Петеримов Антон (поштовх - 125 кг)
67 кг - Петеримов Антон (двоборство - 233 кг)
81 кг - Сергієнко Микита (ривок - 110 кг)
81 кг - Сергієнко Микита (поштовх - 133 кг)
81 кг - Сергієнко Микита (двоборство - 243 кг)
102 кг - Хохотва Андрій (ривок - 116 кг)
102 кг - Хохотва Андрій (поштовх - 141 кг)
102 кг - Хохотва Андрій (двоборство - 257 кг)

ТРЕТЄ МІСЦЕ

59 кг - Палат Юлія (ривок - 39 кг)
59 кг - Палат Юлія (поштовх - 51 кг)
59 кг - Палат Юлія (двоборство - 90 кг)

На базі Криворізького технічного університету 19 січня відбувся чемпіонат Дніпропетровської області з важкої атлетики.

За нагороди змагалися 57 юніорів віком до 20 років. Кам`янський СК "Дніпровець" представляли двоє спортсменів. Кандидат в майстри спорту Микита Сергієнко став чемпіоном у ваговій категорії до 81 кг. Учень ліцею № 1 набрав в сумі двоборства 243 кг (110+133). Такий же титул завоював і студент металургійного коледжу Андрій Хохотва (на фото). Юний богатир змагався з суперниками у вазі до 102 кг і показав результат 257 кг (116+141). Хохотва став абсолютним переможцем змагань, піднявши найважчу штангу вагою 141 кг. До речі, обидва наших земляка встановили нові рекорди Дніпропетровщини. В даний час хлопці проходять підготовку до чемпіонатів України. Андрій готуватися до лютневих змагань в Коломиї, а Микита до чемпіонату країни серед штангістів у віці до 17 років, який пройде в квітні в Славутичі.

Спортсменів до змагань готували Заслужений тренер України Сергій Петерммов, а також Анатолій Івашина, Роман Шостак і Віталій Задорожний.