Среда, 25 Ноябрь 2020
Новости Украины и Мира
Спорт
Игровые (с мячом) виды
Футбол
Мини-футбол
Баскетбол
Волейбол
Гандбол
Пляжний футбол
Технические виды
Авто
Мото
Авиаспорт
Велоспорт
Стрельба пулевая
Стрельба из лука
Фехтование историческое
Судомоделизм
Силовые виды
Тяжелая атлетика
Пауерлифтинг
Гиревой спорт
Единоборства
Тхеквондо
Бокс
Кикбоксинг
Дзюдо
Вольная борьба
Каратэ
Айкидо
Фрифайт
ММА
Хапкидо
Комбатан
Легкая атлетика
Бег
Ходьба
Прыжки и метания
Теннис
Большой
Настольный
Водные виды
Поло
Плавание
Прыжки с трамплина
Синхронное плавание
Гребля
Водный туризм
Гимнастика
Художественная
Спортивная
Акробатика
Прыжки на батуте
Зимние виды
Хоккей
Бег на коньках
Фигурное катание
Фигурное катание на роликовых коньках
Логические игры
Шашки
Шахматы
Сёги
Спортивные танцы, черлидинг
Спортивные танцы
Черлидинг
Бильярдный спорт
Паркур
Спортивные сооружения
Спортивное ориентирование
Культура
Образование
История
Известные люди города
Памятники города
"Листая старые газеты"
50-е годы
60-е годы
70-е годы
80-е годы
90-е годы
История одной фотографии
История транспорта
Рекорды Города
Первые
Последние
Единственные
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

 


З 10 по 12 жовтня в Павлограді паралельно проходили чемпіонат України з важкої атлетики і всеукраїнський турнір.

За нагороди змагалися 168 юнаків і дівчат 2007 р.н. і молодше з 18 областей країни. У складі Дніпропетровської області виступав єдиний кам'янчанин, представник ДЮСШ № 1 Артем Дурда. У ваговій категорії 61 кг вихованець Заслуженого тренера України Сергія Володимировича Петеримова в обох змаганнях став третім. Його показники: ривок - 60 кг, поштовх - 70 кг, двоєборство - 130 кг. За підсумками чемпіонату команда Дніпропетровщини зайняла друге місце. В її активі шість медалей.

 

 

Add a comment

 

З 28 вересня по 3 жовтня в селі Поляна Закарпатської області проходив кадетський (до 17 років) чемпіонат України з важкої атлетики серед юнаків і дівчат, який зібрав двадцять дві команди. Збірна Дніпропетровської області посіла шосте загальнокомандне місце. В її копилку зробили внесок у вигляді 65 залікових очок два важкоатлета Кам`янської КДЮСШ "Металург".

Як повідомив Заслужений тренер України Сергій Володимирович Петеримов (КДЮСШ "Металург") на поміст виходили його вихованці Євген Шкода і кандидат в майстри спорту Микита Сергієнко. "Євген Шкода змагався серед учасників з ваговою категорією 49 кілограмів і посів четверте місце. Він поступився бронзовому призеру всього один кілограм, набравши в сумі двоборства 146 кілограмів (65+81), - розповідає С.Петеримов. - Микита Сергієнко у впертій боротьбі серед штангістів у вазі 81 кілограм став другим. Його показники: ривок - 120 кілограмів (поступився чемпіонові всього 1 кілограм), в поштовху успішно покорив спочатку 138 кілограмів, а потім на 7 кілограмів більше. Хотів штовхнути ще 150 кілограмів, які б давали йому можливість виконати норматив майстра спорту України, але зробив це невдало". Та все ж показана сума двоборства (265 кг) дозволила Микиті Сергієнку стати срібним призером чемпіонату країни.

Add a comment

 

 


В Кривому Розі 11-12 вересня відбувся чемпіонат Дніпропетровщини з важкої атлетики, в якому взяли участь найсильніші атлети області.

Кам`янське представляли спортсмени ДЮСШ №№ 1, 2 та ККФВ. І треба сказати, що виступили вони прекрасно. На рахунку наших юних богатирів п`ять призових місць (три перших і два других). Чемпіонами стали в своїх вагових категоріях Євген Шкода, Микита Сергієнко (обидва з ДЮСШ 1) і майстер спорту Антон Петеримов (ДЮСШ № 2-ККФВ). Срібні медалі на рахунку Оксани Ярмошенко і Юлії Палат (обидві представляли ДЮСШ № 2-ККФВ). Як повідомив суддя міжнародної категорії Олексій Юхимович Петеримов, всі штангісти спрацювали надійно і красиво, показавши прекрасну технічну і вольову підготовку. При цьому Євген Шкода оновив обласні рекорди для молодших кадетів (до п`ятнадцяти років) - 65+83=148 кг. А Микита Сергієнка підкорив в ривку 120 кг, в поштовху 145 кг, Що в сумі двоєборства дало 265 кг. Всі ці три результати стали новими рекордами області для юнаків до сімнадцяти років у ваговій категорії 89 кг. Єдиним, хто зміг підкорити (і навіть перевищити) норматив майстра спорту, став Антон Петеримов (на фото). Виступаючи у ваговій категорії 67 кг, юнак в ривку підкорив 110 кг, в поштовху 131 і в сумі це дало 241 кг.

Готували атлетів до чемпіонату тренери Олексій Петеримов, Василь Петеримов і заслужений тренер України Сергій Петеримов.

РЕЗУЛЬТАТИ КАМ`ЯНЧАН

ПЕРШЕ МІСЦЕ

49 кг - Шкода Євген (65+83 = 148 кг)
67 кг - Петеримов Антон (110+131=241 кг)
89 кг - Сергієнко Микита (120+145=265 кг)

ДРУГЕ МІСЦЕ

49 кг - Ярмошенко Оксана (42+53=195 кг)
55 кг - Палат Юлія (41+54=195 кг)

 

Add a comment

 

У Дніпрі 22 лютого відбулася першість області з важкої атлетики серед юнаків та дівчат до 13 років (2007 р.н. і молодше).

Кам'янське представляли юні спортсмени з ДЮСШ № 1 та ДЮСШ № 2. Як повідомив суддя міжнародної категорії Олексій Петеримов, першим в боротьбу на помості зі своїми суперниками і його величністю земним тяжінням вступив Гліб Котенко (на фото). "Виступаючи у ваговій категорії до 38 кг, Гліб став третім в сумі двоєборства, а також в ривку і поштовху, - розповідає О.Ю.Петеримов. - У третьому заключному підході в поштовху він уже тримав над головою рекордні для себе (які давали змогу посісти перше місце в цій вправі) 45 кілограмів. Але на жаль зафіксувати цю вагу йому не вдалося".

У ваговій категорії понад 73 кг "бронзу" для міста добув Кирило Данильченко. І Костенко, і Данильченко представляли ДЮСШ № 2-ККФВ (тренери В.Петеримов і О.Петеримов). Вище всяких похвал виступив Артем Дурда (СК "Дніпровець" - ДЮСШ № 1) у ваговій категорії 55 кг. При найсильнішої конкуренції, поступаючись по ходу першості головному супернику Максиму Сердюкову з Павлограда один кілограм у ривку, Артем зумів чітко і красиво спрацювати у всіх шести підходах і завоювати "золото" в сумі двоєборства з результатом 113 кг (50+63).

Четверте місце на рахунку Михайла Лисиці з ДЮСШ № 1-СК "Дніпровець", вихованця Заслуженого тренера України Сергія Петерімова. Приємно, що грамоти і медалі юні атлети отримували з рук олімпійського чемпіона Юрія Зайцева.

ПОКАЗНИКИ КАМ`ЯНЧАН

1 - Дурда Артем (55 кг) ДЮСШ № 1 - 50+63=113 кг
3 - Котенко Гліб (38 кг) ДЮСШ № 2 - 33+42=75 кг
3 - Данильченко Кирило (+73 кг) ДЮСШ № 2 - 25+34=59 кг
4 - Лисиця Михайло (49 кг) ДЮСШ № 1 - 37+45=82 кг

 

Add a comment

 


В Коломиї 4-8 лютого пройшов чемпіонат України з важкої атлетики серед юніорів (до 20 років). Кам`янське (і Дніпропетровщину) представляв майстер спорту Антон Петеримов.

Виступаючи у ваговій категорії до 67 кг, яка як виявилося за підсумками всього чемпіонату найчисленнішою (23 атлета), Антон завоював "бронзу" в ривку з результатом 108 кг. А в поштовху і в сумі став четвертим (108+134=242 кг).

Навчається і тренується Антон в фізкультурному коледжі під керівництвом батька Василя Петеримова і діда Олексія Петеримова.

"Виступив рівно, працював на помості чітко, - розповів тренер Олексій Юхимович Петеримов. - У ривку в першому і другому підходах чітко вирвав 103 і 108 кілограмів. Був близький до успіху і в третьому підході. 111 кілограмів були вже на прямих руках, але зовсім небагато зіграла ліва рука, і снаряд впав. У поштовху всі три підходи до ваги 126, 130 і 134 кг були успішними. Причому 134 кг в поштовху і 242 кг в сумі стали рекордними, як особисто для Антона, так і для нашого міста. Наскільки боротьба на помості була гострою, говорить той факт, що третє, четверте і п`яте місця розділив лише один кілограм. Треба зауважити, що в минулому році Антон виграв всі обласні чемпіонати, в тому числі і дорослий чемпіонат, в яких брав участь. Попереду чемпіонат України серед молоді (до 23 років) і чемпіонат серед дорослих".

Add a comment

Популярное за неделю

Нояб 22, 2020 264 ФЕДОРОВА ІРИНА -  ХРАНИТЕЛЬКА ТРАДИЦІЙ ТА ІСТОРІЇ КАМ'ЯНСЬКОГО ТЕАТРУ
Сьогодні, 22 листопада, свій день народження відзначає Ірина Федорова - керівник…
Нояб 22, 2020 182 ПРОЙШОВ ШОСТИЙ ТУР ЧЕМПІОНАТУ КАМ`ЯНСЬКОГО З ШАШОК
Минулої п`ятниці, 20 листопада, відбулися чергові зустрічі сімдесят другого чемпіонату…
Нояб 22, 2020 106 ПРО ЩО ПИСАЛА ГАЗЕТА "ДЗЕРЖИНЕЦЬ" 20 ЛИСТОПАДА 1983 РОКУ
Цього року фрезерувальника Віктора Андрійовича Сабельфельда визнано кращим наставником…
Нояб 24, 2020 83 КАМ'ЯНЧАНИН ПАВЛО КАШУБА ВИГРАВ ВЕЛОЗМАГАННЯ "ТРЕЙЛ КРОС ТУНЕЛЬКА"
Минулої суботи, 21 листопада, в Тунельній балці Дніпра пройшли велозмагання "Трейл Крос…
Нояб 23, 2020 69 ПРО ЩО ПИСАЛА ГАЗЕТА "ДЗЕРЖИНЕЦЬ" В ЛИСТОПАДІ 1964 РОКУ
ПЕРЕМІГ 99-й! "Дзержинець" 21 листопада 1964 року. У МАЙСТЕРНІ "Дзержинець" 19 листопада…