Понедельник, 18 Декабрь 2017
Новости Украины и Мира
Спорт
Игровые (с мячом) виды
Футбол
Мини-футбол
Баскетбол
Волейбол
Гандбол
Пляжний футбол
Технические виды
Авто
Мото
Авиаспорт
Велоспорт
Стрельба пулевая
Стрельба из лука
Фехтование историческое
Судомоделизм
Силовые виды
Тяжелая атлетика
Пауерлифтинг
Гиревой спорт
Единоборства
Тхеквондо
Бокс
Кикбоксинг
Дзюдо
Вольная борьба
Каратэ
Айкидо
Фрифайт
ММА
Хапкидо
Комбатан
Легкая атлетика
Бег
Ходьба
Прыжки и метания
Теннис
Большой
Настольный
Водные виды
Поло
Плавание
Прыжки с трамплина
Синхронное плавание
Гребля
Водный туризм
Гимнастика
Художественная
Спортивная
Акробатика
Прыжки на батуте
Зимние виды
Хоккей
Бег на коньках
Фигурное катание
Логические игры
Шашки
Шахматы
Сёги
Спортивные танцы, черлидинг
Спортивные танцы
Черлидинг
Бильярдный спорт
Паркур
Спортивные сооружения
Спортивное ориентирование
Культура
Образование
История
Известные люди города
Памятники города
"Листая старые газеты"
50-е годы
60-е годы
70-е годы
80-е годы
90-е годы
История одной фотографии
История транспорта
Рекорды Города
Первые
Последние
Единственные
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

 Загальне фото1

В музеї історії ДМК 8 грудня відбувся урочистий захід, присвячений дню Збройних Сил України. Разом з бійцями, які пройшли військову службу в зоні АТО (майже всі вони - це працівники меткомбінату, - прим. автора) були присутні їхні дружини та діти.

З привітальними словами до присутніх звернулися радник міського голови Руслан Бондаренко, начальник штабу національного захисту міста Кам'янське, депутат міськради Віталій Чернявський, заступник голови міської організації "Дія" Валерій Кушнірук, начальник управління соціальної політики Надія Цупрова, голова профспілки "Металургів" Олег Нагорний.

Військові сили України - це наш тил, захист і безпека. У цей святковий день їм бажали міцного здоров'я, щастя, благополуччя, родинного затишку, достатку та відданих друзів на життєвому шляху.

Назаренко

Віталій Назаренко

"На військових покладена особлива місія - боронити рідну землю, забезпечувати мирне життя свого народу. Завдячуючи вам в наших сім'ях панують мир і спокій. Ви не пустили ворога в нашу країну. Бажаю всім мирного неба над головою, благополуччя і достатку. За подвиги і військову доблесть низький вам уклін", - сказав присутнім Олег Нагорний. Він також нагадав присутнім, що недавно наші волонтери Віталій Чернявський і Надія Цупрова отримали від Президента України відзнаки за особистий внесок в допомогу учасникам бойових дій.

"В цоьму році я свою дочку повів в перший клас Зараз ми ждемо народження другої дитини, - говорить Руслан Бонадаренко - І я подумав, що цього могло б і не статися, яби тут була війна. Я висловлюю особливу подяку за те, що ви дали моджливість нам мирно жити. В час, коли для країни загрожувала смертельна небезпека ви стали на її захист".

"Є така робота - захищати Вітчизну. Кому як не вам знати, що це означає. Мене часто запитують, чи не набридло продовжувати майже щонедільно допомогати разом з іншими волонтерами тим, хто знаходиться на передовій. На що я їм відповідаю. Ми закінчимо лише тоді, кола в календарі з'явиться свято День перемоги. Нашої перемоги", - відзначив Віталій Чернявський.

"Волонтери і бійці Збройних Сил України - це одне ціле. Якщо цей ланцюжок порветься, не буде ні тих, ні інших. Ви ті, хто може захистити нашу країну. Ви показали, що можете не тільки добре працювати, а й самвіддано захищати свій народ. Щастя, доброботу і наснаги вам", - побажав Валерій Кушнірук. Від імені громадської організації "Дія" за співпрацю він вручив подяки голові профспілки "Металургів" Олегу Нагорному і його заступнику Віталію Ровку.

 Нагорний і Кушнірук

 

Медалі "За оборону рідної держави" з рук заступника військового комісару міста Кам'янське майора Сергія Гриба отримали:
Дружина і син Сергія Бородая

Бородай Сергій Юрійович (посмертно)
Лісний Сергій Володимирови (посмертно)
Слісаренко Сергій Станіславович (посмертно)
Базильчук Тарас Миколайович
Загорулько Михайло Володимирович
Нижневський Руслан Володимирович
Грабинський Євген Олександрович
Соколов Юрій Сергійович
Зайцев Роман Миколайович
Кіпорат Євген Анатолійович
Кузьменко Валерій Миколайович
Назаренко Віталій Андрійович
Перехрест Дмитро Анатолійович
Коровник Вячеслав Юрійович
Голосний Віктор Павлович
Макарук Ігор Олександрович
Бітюков Олег Валентинович
Приходько Дмитро Володимирович
Приходько Олег Володимирович
Куня Ярослав Володимирович
Дежнюк Олексій Васильович
Лупандін Євген Вікторович
Федосов Юрій Костянтинович
Плиска Олег Григорович
Завадовський Олександр Дмитрович
Металурги Солдати Герої

Роман Зайцев

По закінченню офіційної частини відбулося колективне фотографування.

Для запрошених бійців АТО та їхніх сімей з концертною програмою виступили учасники гуртків художньої самодіяльності КСЦ "Дніпровець".

Текст Віктора КУЛЕНКА.

Add a comment

45a212b5cb0e92

 

1 грудня в Республіці Казахстан національне свято. Казахи відзначають День першого президента країни Нурсултана Назарбаєва, пише https://www.5692.com.ua/news/1880154 

Почесним гостем в урочистих заходах виступає мер Кам'янського Андрій Бєлоусов. В рамках офіційного візиту міський голова провів ряд важливих для Кам'янського зустрічей.

Крім того, Андрій Бєлоусов і аким (голова) міста Теміртау Галим Ашимов підписали Меморандум про співпрацю двох міст.

Як зазначив наш міський голова, сторонами було зроблено важливий крок у сфері розширення і зміцнення міжнародного співробітництва між двома містами.

Add a comment
ЯсюковичDSC 0821
 
В четверг, 16 ноября, в помещении музея истории Днепровского металлургического завода чествовали память человека, с именем которого связано превращение села Каменского в промышленный центр и благоустроенный город – первого директора-распорядителя Днепровского завода Игнатия Ясюковича. В этом году исполнилось 170 лет со дня рождения этого легендарного предпринимателя и мецената, четверть века руководившего заводом.
 
ГерасютаDSC 0781
 
В зале бывшего  инженерного  клуба,  построенного  в 1899 году, стены которого помнят голос Федора Шаляпина, собрались члены краеведческого общества «Каменское-Днепродзержинск», учащиеся и интересующиеся историей горожане.
 
СлоневськийDSC 0793
 
Писатель и краевед Александр Слоневский представил свою недавно вышедшую книгу «Игнатий Ясюкович. Имя в истории».  Книга рассказывает о том, как под руководством И. Ясюковича металлургический завод достиг фантастической по сегодняшним меркам рентабельности производства – 40 % годовых, как на деньги капиталистов строилось жилье для сотрудников, гимназии, больница, храмы, инженерный клуб, народная аудитория (сегодня – театр им. Леси Украинки), как развивались культура и спорт, прокладывались телефонные линии. В книге приведены интересные исторические фотографии. Следует отдать должное А. Слоневскому. Он первым в городе начал писать об Игнатии Ясюковиче, вернул его имя и заслуги из забвения, на которое этого промышленника и мецената обрекла коммунистическая идеология.
 
БабічеваDSC 0795
 
Сегодня тема предпринимательства и его роль в развитии общества очень актуальна и живо интересует историков и социологов. Предприниматель – это ни в коем случае не спекулянт, стремящийся любой ценой урвать прибыль. Предприниматель создает не только источник дохода и достатка лично для себя. Создавая рабочие места и развивая инфраструктуру, он обеспечивает доход и для окружающих. Его предприятие – это в том числе и самореализация, способ заявить о себе городу и миру.  Об истории предпринимательства в наших краях и о месте промышленников в обществе идет речь в монографии кандидата исторических наук Елены Бабичевой. С отрывком из своей работы она познакомила краеведов.
 
ЕкскурсіяDSC 0827
 
А сотрудники музея истории ДМК подготовили экспозицию, посвященную жизни и деятельности Игнатия Ясюковича в нашем городе. Музей и экспозиция открыты для посещения.
 
Галина Денисова
Источник http://nashreporter.com
Add a comment

DSC 0736

 

16 листопада відбулася презентація книги "Кам'янське: погляд крізь століття", яка приурочена до 100-річчя міського статусу Каменського. Ініціатива підготовки цього видання була підтримана міською владою, і практично за два місяці книга була складена. Автором-упорядником унікальної книги про Кам'янському стала доктор історичних наук, директор музею Наталія Буланова.

"Дана книга - це ілюстроване науково-популярне видання, яке приурочене до сторіччя міської статусу Каменського. Незважаючи на те, що робота над книгою - це тривалий процес, тому що необхідно відібрати фотографії, написати текст, зробити концепцію і художньо її оформити, колектив, який працював над виданням, зробив це в найкоротші терміни ", - зазначила Наталія Буланова.

 DSC 0740

 

В ході презентації книги «Кам'янське: погляд крізь століття» в кінозалі музею був представлений фрагмент фільму "Хроніки нашого міста". Як розповіла Наталія Буланова, унікальність цієї книги в тому, що в ній описано формування самого образу міста, те, як воно розвивалося і змінювалося. Перші екземпляри книги були вручені безпосереднім учасникам видання книги - це і фотографи, чиї роботи стали ілюстраціями для видання, і представники міської влади, з чиєю підтримкою це стало реально, і видавничий колектив.

DSC 0742

Книга випущена в кількості 1000 примірників у видавничому домі "Андрій". Побачити і прочитати її можна в публічних і шкільних бібліотеках Кам'янського.

К.Кіба

Джерело http://sobitie.com.ua

Add a comment

20171109 1312095a045c2ee16c1

 

У четвер, 9 листопада, в музеї історії Кам'янського відбулася презентація культурно-мистецького проекту "Князі Галицькі-Острозькі. Покровителі української писемності та науки". Розповіли про українських князів Наталія Кіналь-Кутна і член спілки Національних дизайнерів України Олег Кіналь, повідомляє https://www.5692.com.ua/news/1855855
 
Мета проекту - популяризація української еліти: королів, князів, великих воїнів-лицарів, меценатів, просвітителів і т.д. Кожен з них протягом століть закладав фундамент майбутньої Української Держави. Презентація та графічні портрети династій Королівства Руського охоплюють період X-XVII століття історії нашої держави - майже 700 років.
 
DSC 0521
 
Всього автори представили 30 графічних портретів князів, які є ілюстраціями до трилогії "Україна-Русь" В. Бєлінського.
 
Щоб максимально точно зобразити образи князів автори довго працювали в архівах українських міст, а також Відня, Варшави, Кракова, проводили численні консультації з істориками, мистецтвознавцями, геральдистами.
Add a comment

Популярное за неделю

ДХЗ
Дек 18, 2017 80 РЕЗУЛЬТАТИ ЧВЕРТЬФІНАЛЬНИХ МАТЧІВ КУБКА ЛІГ КАМ`ЯНСЬКОГО З МІНІ-ФУТБОЛУ
17 грудня пройшли матчі 1/4 фіналу Кубка Ліг з міні-футболу Кам`янського. "Сталь" з…
Легкоатлети ККФВ
Дек 17, 2017 66 ЛЕГКОАТЛЕТИ ККФВ ЗАЙНЯЛИ 18 ПРИЗОВИХ МІСЦЬ В КОМАНДНОМУ ЧЕМПІОНАТІ ДНІПРОПЕТРОВЩИНИ
Майже 120 спортсменів різних вікових категорій прийняли участь в командному чемпіонаті…
Команда легкоатлетыв
Дек 17, 2017 58 ЧОРТОВУ ДЮЖИНУ НАГОРОД ЗАВОЮВАЛИ ЛЕГКОАТЛЕТИ ККФВ НА ЧЕМПІОНАТІ ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
В СДЮСШОР № 3 і манежі інституту фізичної культури обласного центру на початку першого…
Ирина Лернер и Татьяна Михайловна
Дек 17, 2017 34 РЕТРОФОТОАЛЬБОМ ПАЛАЦУ ПІОНЕРІВ-ЦЕНТРУ ПОЗАШКІЛЬНОЇ РОБОТИ ТА ДИТЯЧОЇ ТВОРЧОСТІ ДНІПРОДЗЕРЖИНСЬКА-КАМ'ЯНСЬКОГО. 1970-і – 2000-і РОКИ. 70
Ірина Лернер і Тетяна Анікеєва з вихованцями гуртків. Верхнє фото. Олександр Півень.…
Магазин Файна планета дверей по Республіканській 24
Дек 17, 2017 26 ФОТОМАНДРІВКА КАМ'ЯНСЬКИМ-ДНІПРОДЗЕРЖИНСЬКИМ. № 101
Магазин "Файна галерея дверей", відкритий на місці колишнього кафе "Левада" по…