Воскресенье, 09 Август 2020
Новости Украины и Мира
Спорт
Игровые (с мячом) виды
Футбол
Мини-футбол
Баскетбол
Волейбол
Гандбол
Пляжний футбол
Технические виды
Авто
Мото
Авиаспорт
Велоспорт
Стрельба пулевая
Стрельба из лука
Фехтование историческое
Судомоделизм
Силовые виды
Тяжелая атлетика
Пауерлифтинг
Гиревой спорт
Единоборства
Тхеквондо
Бокс
Кикбоксинг
Дзюдо
Вольная борьба
Каратэ
Айкидо
Фрифайт
ММА
Хапкидо
Комбатан
Легкая атлетика
Бег
Ходьба
Прыжки и метания
Теннис
Большой
Настольный
Водные виды
Поло
Плавание
Прыжки с трамплина
Синхронное плавание
Гребля
Водный туризм
Гимнастика
Художественная
Спортивная
Акробатика
Прыжки на батуте
Зимние виды
Хоккей
Бег на коньках
Фигурное катание
Фигурное катание на роликовых коньках
Логические игры
Шашки
Шахматы
Сёги
Спортивные танцы, черлидинг
Спортивные танцы
Черлидинг
Бильярдный спорт
Паркур
Спортивные сооружения
Спортивное ориентирование
Культура
Образование
История
Известные люди города
Памятники города
"Листая старые газеты"
50-е годы
60-е годы
70-е годы
80-е годы
90-е годы
История одной фотографии
История транспорта
Рекорды Города
Первые
Последние
Единственные
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

 

Шагломаз Мурадагаєв з Дагестану просить допомогти в пошуку  свого дядька Алімурада Мурадагаєва та своїх двоюрідних сестер Неллі і Лілії.


"Обращаюсь по поводу моего дяди, ветерана ВОВ Мурадагаева Алимурада (09.12.1918 г.р.). Он после войны жил в Днепродзержинске - Второй Нагорный переулок, дом № 5. Знаю, что у него были две дочки - Нелли и Лилия. Сам он работал на металлургическом заводе. Дядя приезжал в Дагестан несколько раз. Я учитель истории и хотел написать о дяде. В архиве есть материалы, но про его жизнь в Днепродзержинске у меня ничего нету. Я искал сестер, но безрезультатно. Не знаю точно когда он умер, примерно в 1995 году или позже. У него есть награды. С уважением Шагломаз Мурадагаев".

 

 

 Є відомості, що Алімурад Мурадагаєв проживав за адресою вулиця Дунайська буд. 31 кв.79.


ЯКЩО КОМУСЬ ЩОСЬ ВІДОМО ПРО ЖИТТЯ АЛІМУРАДА МУРАДАГАЄВА ТА  ЙОГО ДОЧОК НЕЛЛІ І ЛІЛІЇ, ПИШІТЬ НА ЕЛЕКТРОННУ ПОШТУ  superstar60@ukr.net

Add a comment

 

На відео 4 квітня 1990 року знімалися три товариші - В`ячеслав Хорошун, Костянтин Коломойський, Євген Комих. Крім домашніх зйомок, в 25-хвилинному відео відтворено центральну артерію Дніпродзержинська - проспект Леніна. На кадрах можна побачити об`єкти, які розташовані на ньому: кінотеатр ім. Т.Г.Шевченка, магазин "Букет", вузол зв`язку, СШ № 5, площа Леніна, музей історії міста, прохідна ДМК і інші. Відео із домашнього архіву В.Хорошуна.

https://www.youtube.com/watch?v=ImPMYbXg8lk&feature=share&fbclid=IwAR2v2onBICLqnOwPiwwy6KMeZmb2nm7WZodkVDELXCYrNCK_KwmXrUq9Ps4

 

Add a comment

 

 

Майже 11 років тому назад в Україні була епідемя грипу. Як зреагувала влада на виклик хвороби, можна прочитати в першому номері Кам`янської

газети"Город пламенных зорь", який побачив світ 19 листопада 2009 року. 

 

Любителів конспірології попереджаю, ніякої політичної агітації з моєї сторони немає. Лише факти.

 

 

 

Add a comment

 


Нещодавно в Хмельницькому вийшло в світ науково-документальне видання "На полях битв Другої світової війни: вихідці з України в європейському русі опору", спільно випущене Кам'янець-Подільським університетом ім. Миколи Огієнко і Державним архівом Хмельницької області.

У книзі, створеної групою авторів на чолі з доктором історичних наук, професором, академіком Національної академії наук Анатолієм Філинюком, представлені історичні нариси, документи і матеріали про учасників антифашистського Руху опору - вихідців з України, які діяли на території багатьох європейських держав - Франції, Німеччини, Італії, Бельгії, Польщі, Чехословаччини, Югославії, Греції, Норвегії та ін. Книга містить рідкісні фотографії, архівні джерела, багато з яких раніше не публікувалися, спогади і інтерв'ю українських інтернаціоналістів, документи і матеріали з музеїв України та інших країн, в тому числі Музею історії міста Кам'янського.
За словами його директора, кандидата історичних наук Наталії Буланової, в результаті співпраці музею з кам'янець-подільськими істориками, книга збагатилася матеріалами про наших земляків-кам'янчан, які стали учасниками міжнародного руху опору. Зокрема, в книзі міститься інформація про Галину Романову, учасницю підпільної організації "Європейський Союз", що діяла в столиці Рейху, ім'я якої носить одна з вулиць Кам'янського. Особливий інтерес представляють збережені в фондах нашого музею і вперше опубліковані в книзі спогади Павла Огурцова, учасника дніпродзержинської підпільної організації, якому після арешту і ув'язнення в концтабір вдалося втекти і приєднатися до чехословацьких партизанів.

Джерело  https://kstati.dp.ua

 

Add a comment

 


На рахунку відомого Кам'янського краєзнавця і письменника Олександра Слоневского більше десятка книг. 22 березня він отримав пробний екземпля своєї нової книги, створеної в співавторстві з меценатом Олегом Морозом.

"Промінь світла в темному царстві. Сьогодні отримав сигнальний примірник книги" Білі плями історії Кам'янського-Дніпродзержинська". Сподіваюся дочекатися і тиражу", - повідомив О.Слоневський на своїй сторінці в Facebook.

Add a comment