Пятница, 21 Сентябрь 2018
Новости Украины и Мира
Спорт
Игровые (с мячом) виды
Футбол
Мини-футбол
Баскетбол
Волейбол
Гандбол
Пляжний футбол
Технические виды
Авто
Мото
Авиаспорт
Велоспорт
Стрельба пулевая
Стрельба из лука
Фехтование историческое
Судомоделизм
Силовые виды
Тяжелая атлетика
Пауерлифтинг
Гиревой спорт
Единоборства
Тхеквондо
Бокс
Кикбоксинг
Дзюдо
Вольная борьба
Каратэ
Айкидо
Фрифайт
ММА
Хапкидо
Комбатан
Легкая атлетика
Бег
Ходьба
Прыжки и метания
Теннис
Большой
Настольный
Водные виды
Поло
Плавание
Прыжки с трамплина
Синхронное плавание
Гребля
Водный туризм
Гимнастика
Художественная
Спортивная
Акробатика
Прыжки на батуте
Зимние виды
Хоккей
Бег на коньках
Фигурное катание
Логические игры
Шашки
Шахматы
Сёги
Спортивные танцы, черлидинг
Спортивные танцы
Черлидинг
Бильярдный спорт
Паркур
Спортивные сооружения
Спортивное ориентирование
Культура
Образование
История
Известные люди города
Памятники города
"Листая старые газеты"
50-е годы
60-е годы
70-е годы
80-е годы
90-е годы
История одной фотографии
История транспорта
Рекорды Города
Первые
Последние
Единственные
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

VLyQC7wz4LM
 
 
В перший день липня в Луцьку пройшли ХІІІ Всеукраїнські змагання зі спортивної ходьби "Луцька десятка".
 
Серед тридцяти трьох учасників, по вулицям старовинного міста йшли 7 майстрів спорту, 5 кандидатів в майстри спорту. Як повідомив тренер ККФВ Сергій Гужва, команду Дніпропетровської області представляла Юлія Кушка з Дніпровської ШВСМ, яка працює тренером-викладачем легкоi атлетики в Кам`янському коледжі фізичного виховання.
 
Згідно протоколів змагань (http://uaf.org.ua/images/otherdocuments/calendar/2018/2018.07.01_lutsk/2018.07.01_results2.pdf) на старт вийшли дві вікові категорії: юніори, які боролися за нагороди на п`ятикілометровій дистанції і дорослі, які долали десять кілометрів. Серед них йшла і Юлія Кушка (№ 4). З перших метрів лідерство захопила учасниця чемпiонатiв Європи та світу Надія Боровська з Волині, яка так до кінця дистанції нікому і не поступилася першістю. Наша землячка серед дорослих фінішувала десятою з особистим рекордом 54 хвилини 18 секунд. 
 
"Я важаю, що для першого старту на цій дистанції в нинішньому році, та ще й з особистим рекордом - це хороший результат, - розповідає С.Гужва. - Тим паче, що на недавньому командному чемпіонаті України Кушка на п`ятикілометровій дистанції теж покращила свій рекорд. А це означа що підготовка спортсменки йде в правильному напрямку. Хочеться висловити подяку за великий внесок в розвитку спортивної ходьби на Дніпропетровщині головному тренеру обласної команди Василю Васильовичу Ярощуку та президенту Федерації легкої атлетики Дніпропетровської області Марині Вікторівні Філатовій".
 
Текст Віктора КУЛЕНКА. 
Add a comment
 
1eYqlG5bm4Y
 
 
В Сумах 16 червня пройшов командний чемпiонат України серед молодi та дорослих зі спортивної ходьби на 20 кілометрів, в якому змагалися більше ста спортсменів з одинадцяти колективів. Команду Дніпропетровщини представляли тренер-викладач з легкоi атлетики Кам`янського коледжу фізичного виховання Юлія Кушка (№ 54), а також студентки цього ж вузу Тетяна Велика, Тетяна Макаренко і Христина Мартиненко. Згідно з протоколів змагань, Велика зійшла з дистанції, а Макаренко і Мартиненко не вийшли на старт. Так що Кушка відпрацювала за всю команду.
 
Як повідомив тренер ККФВ Сергій Гужва, з перших метрів лідерство захопила учасниця чемпiонатiв Европи, спортсменка з Волині Марина Фiлюк, яка так до кінця дистанції нікому і не поступилася першістю. Юлія Кушка держалась в середині групи, боролась на рівних з більш досвідчними спортсменками, і фінішувала в молодіжному заліку на сьомому місці. Серед одинацяти команд-учасниць змагань наша збірна (якщо так можна вважати) зайняла девяте місце, маючи в активі 30 очок.
Add a comment
Кушка друга
 
 
14-15 жовтня пройшов чемпіонат України та XXI міжнародний Кубок "Вечірній Івано-Франківськ" зі спортивної ходьби, який приніс для кам`янських спортсменів сенсаційний результат. 
 
По вулицях міста в ходьбі на різних дистанціях і в різних вікових категоріях змагалися більше двохсот спортсменів із тринадцяти областей України, а також команди із Білорусі, Греції, Румунії, Чехії і Хорватії. Команда Дніпропетровщини складалась із чотирьох спортсменів, які представляли Кам`янський коледж фізичного виховання (ККФВ).
 
Як повідомив тренер ККФВ Сергій Гужва, в перший день легкоатлети пройшли дистанції в 3 (юнаки), 10 (молодь, чоловіки, жінки, юніори) та 20 (молодь, чоловіки, жінки) кілометрів. В заключний день змагалися чоловіки та жінки на 50-кілометровій дистанції, а ветерани пройшли 5 кілометрів. 
 
На дистанції
 
"Серед юніорів виступали дві третьокурсниці з нашого коледжу, тезки Тетяни, Велика і Макаренко пройшли десять кілометрів, - розповідає С.Гужва. - Серед  шістнадцяти спортсменок Макаренко посіла восьме місце (1:07.03), а слідом за нею фінішувала Велика (1:08.04). В олімпійській дисципліні ходьбі на 50 кілометрів, яка вперше проводиться на чемпіонатах України, на старт вийшли сім спортсменок. І тут сенсацію створила наша землячка. Вперше в історії спортивної ходьби на Дніпропетровщині срібну медаль завоювала тренер-викладач ККФВ Юлія Кушка. Вона подолала дистанцію за 5 годин 45 хвилин.Таким чином наша землячка ввійшла до складу збірної України зі спортивної ходьби.
 
Кушка
 
Її медальне досягнення повторив і Денис Ярошевський.  Правда, серед шістнадцяти суперників він затратив на це ще більше часу ніж Юлія (5:59).
 
Ярошевський
 
Потрібно також відзначити, що в активі юнака вже є титул чемпіона України 2016 року на 35-кілометровій дистанції".
 
Дякуючи нашим призерам збірна команда Дніпропетровщини посіла шосте місце в загальному заліку. 
 
Текст Віктора КУЛЕНКА.
Add a comment

19400883 1899427123638319 2090057083 o

 

В Сумах 17 червня пройшов відкритий чемпіонат міста зі спортивної ходьби присвячений Володимиру Голубничому серед молоді та дорослих. В змаганнях прийняли участь 22 чоловіка та 23 жінки, як із України, так і з Білорусі та Польщі.

Як повідомив тренер Кам'янського коледжу фізичного виховання Сергій Гужва, їхній учбовий заклад представляли дві спортсменки. "Взагалі в Суми їздили троє кам'янчан: Юлія Кушка, Тетяна Велика і Денис Ярошевський. Але із-за того, що у Дениса піднялася температура, я вирішив не ставити його на дистанцію, - розповідає С.Гужва. - Юля Кушка, лідер Дніпропетровщини зі спортивної ходьби на 3 та 5 кілометрів, але 20-кілометрову дистанцію вона йшла всьго вдруге. А для студентки другого курсу Тетяни Великої це взагалі був дебют. Юля всю дистанцію держалася в першій десятці та фінішувала дев'ятою з результатом 1 година 58 хвили 4 секунди. Юніорка Таня Велика змагалася серед молоді. Вона йшла на передостанньому місці, та все ж завершила чемпіонат в загальному заліку двадцятою. Серед молоді Тетяна була одинадцятою.

В спортивній ходьбі є багато нюансів, які впливають на виступ спортсменів. Наприклад, судді по стилю на протязі всієї дистанції дивляться за технікою їхньої ходьби. На цих змаганнях судді дуже жорстко карали за порушення правил. П'ять спортсменок, серед яких і одну із лідерів чемпіонату білоруску Юлію Балковську, за три карточки судді зняли із дистанції. Стільки ж було дискваліфіковано і чоловіків".

Текст Віктора КУЛЕНКА.

Add a comment

Ярошевський і Гужва

 

11-12 березня в Івано-Франківську відбувся зимовий чемпіонат України зі спортивної ходьби серед дорослих, молоді, юніорів та юнаків.

Збірна Дніпропетровської області в складі чотирьох спортсменів була представлена лише студентами Кам'янського коледжу фізичного виховання. Як повідомив представник збірної області тренер-викладач ККФВ Сергій Гужва, в складі команди виступали дві юніорки: другокурсниця Тетяна Велика та третьокурсниця Маргарита Повод і Денис Ярошевський (другий курс) та Юлія Кушка (тренер-викладач ККФВ), які змагалися серед молоді.

"Першими розпочали змагання юніори, які йшли десятикілометрову дистанцію по центру Івано-Франківська (одне коло - один кілометр, - прим. автора) - розповідає С.Гужва. - Маргарита Повод вийшла на старт хворою, температура була майже 39 градусів. Маргарита майже після старту зійшла з доріжки. Тетяна Велика з результатом 1:03.55 зайняла дванадцяте місце. При цьому вона перевершила свій особистий рекорд.

Наступного дня чоловіки та молодь йшли 35 кілометрів. Денис Ярошевський зробив для всієї Дніпропетровщини дуже шокуючий, але приємний сюрприз. Всю дистанцію він йшов в п'ятірці найсильніших спортсменів. Та на останніх метрах спуртом вийшов вперед і першим перетнув фінішну лінію. Його результат 3 години 33 хвилини 16 секунд.

Ярошевський

Через дві хвилини, після того як стартували спортсмени на 35-кілометровій дистанції, свою ходьбу розпочали жінки та молодь на 20 кілометрів. Там боротьба була не менш гострою чим серед чоловіків. Юлія Кушка весь шлях держалась п'ятою, йшла дуже швидко (першу половину дистанції дівчина йшла вище кандидатського норматива, - прим. автора). Останні три кілометри далися їй дуже важко. Фінішувала вона десятою з результатом 1:50.47. Юлії не вистачило півтори хвилини, щоб виконати результат кандидата в майстри спорту України.

Дівчата

В підсумку серед п'ятнадцяти команд збірна Дніпропетровщини посіла девяте місце. Причому троє наших спортсменів обійшли сильні команди в спортивній ходьбі їз Закарпатської, Львівської, Херсонської, Хмельницької та Вінницької областей. Найбільш масовими збірними на змаганнях були команди з Сумської (30 спортсменів), Волинської і Івано-Франківської (по 26), Київської (22), Житомирської (20) областей. Найменш чисельною командою була лише збірна Львівщини, всього два чоловіка.

 Команда ходьба

Я дуже радий тому прориву, який ми здійснили в такій важкій легкоатлетичній дисципліні як спортивна ходьба. Адже в нашій області вона дуже давно перестала розвиватися. Свідченням правильного курсу наших спортсменів стала золота медаль і входження до десятки сильніших команд".

МІСЦЯ, ЗАЙНЯТІ ОБЛАСТЯМИ

1 - Волинська (1271 очко)
2 - Київська (919)
3 - Сумська (693)
4 - Житомирська (490)
5 - Івано-Франківська (479)
6 - Тернопільська (210)
7 - Харківська (177)
8 - Донецька (150)
9 - Дніпропетровська (121)
10 - Вінницька (90)
11 - Хмельницька (80)
12 - Закарпатська (65)
13 - Херсонська (50)
14 - місто Київ (40)
15 - Львівська (16)

Текст Віктора КУЛЕНКА.

Add a comment

Популярное за неделю

Петрова і Свіжевський
Сен 16, 2018 152 ТХЕКВОНДІСТКИ КАМЯНСЬКОЇ ДЮСШ № 3 ПІДНЕСЛИ В ДЕНЬ НАРОДЖЕННЯ МІСТА ДВІ МЕДАЛІ
Приємна новина прийшла з Одеси, де 15 вересня розпочалися змагання на Кубок України з…
БАТАРЕЯ
Сен 17, 2018 145 КАМЯНСЬКЕ - ЄДИНЕ МІСТО В УКРАЇНІ З ЗАХИЩЕННОЮ СХЕМОЮ ПЕРЕХОДУ НА ЕЛЕКТРООПАЛЕННЯ
Кам`янське - єдине місто в Україні, яке офіційно отримало захищену в Мінрегіоні схему…
Гарькавий і тренер Андросович
Сен 16, 2018 140 ІЛЛЯ ГАРЬКАВИЙ СТАВ СРІБНИМ ПРИЗЕРОМ ЧЕМПІОНАТУ УКРАЇНИ З ЛЕГКОЇ АТЛЕТИКИ
У Харкові 14-15 вересня проходив чемпіонат України з легкої атлетики серед спортсменів…
Мяшкур Данил
Сен 17, 2018 118 ВСТАНОВЛЕНО РЕКОРД ШВИДКОСТРІЛЬНОСТІ У ПЕРШОСТІ КАМ`ЯНСЬКОГО З ФУТБОЛУ
17 вересня 2018 року в першості міста з футболу серед виробничих підприємств і…
17 festival ryzhih
Сен 16, 2018 118 В КАМ`ЯНСЬКОМУ ВПЕРШЕ НА ДНІПРОПЕТРОВЩИНІ ЗАПОЧАТКУВАЛИ ФЕСТИВАЛЬ РУДИХ
Відтепер в Кам'янському щорічно буде проходити «Фестиваль рудих». Перший подібний…