Среда, 30 Сентябрь 2020

 

З 19 по 25 травня Всеукраїнська Ліга фігурного катання на роликових ковзанах провела вперше всеукраїнський онлайн-конкурс з загальної фізичної підготовки "Зірка спорту". В змаганнях прийняли участь 60 спортсменів з Києва, Житомира, Бучі, Сум, Харкова, Ужгорода, Краматорська, Дніпра, Херсона. У цьому цікавому заході прийняли участь і 14 юних кам`янчанок.

За результатами конкурсу на рахунок наших спортсменок сім призових місць. Відзначилися:

Категорія "Середній рівень, 3 дивізіон"

Лауреат Гран-Прі Пономаренко Вікторія

Категорія "Середній рівень, 4 дивізіон"

Лауреат 1 ступеня Литвишко Катерина
Лауреат 2 ступеня Тарадайко Маргарита
Лауреат 3 ступеня Квак Поліна
6 місце Кошак Аліна
8 місце Тоцька Аліса

Категорія "Початковий рівень, 2016-2012р.н."

Лауреат 1 ступеня Лернер Альона
Лауреат 3 ступеня Бабкіна Марія
5 місце Чепурко Кароліна
6 місце Крисюк Мілана
7 місце Таран Стефанія
10 місце Дубовиченко Карина

4. Категорія "Початковий рівеню, 2011р.н. і старше"
Лауреат Гран-Прі Доброгорська Ельвіра
4 місце Білоус Марія

Відзнака "Симпатія жюрі" дісталася самій намолодшій участниці конкурсу Стефанії Таран, якій в травні виповнилося всього чотири рочки.

Тренерський штаб Академії фігурного катання поздоровляє своїх вихованців з гарними результатами та дякує батькам допомогу у підготовці дітей до конкурсу і допомогу у домашніх тренувань у період карантину.

 

 

 

 

 

Add a comment

 

 

У польському місті Брвінув 14-15 грудня відбулися міжнародні змаганнях з фігурного катання на роликових ковзанах REWIA TROPHY 2019.

Збірна команди України, складена з двадцяти шести спортсменів та семи тренерів з Кам`янського, Сум, Одеси, Ужгорода, Житомира і Дніпра, виступала на арені Miejska Hala Sportowa. Про поїздку до Польщі та виступи наших спортсменів розповіла тренер Тамара Цимбал. "Брвінув – це невеличке польське містечко, я би взагалі сказала що за українськими мірками це село, але таке затишне і привітне, - говорить вона. - І ось серед такого невеличкого містечка знаходиться спортивний комплекс Miejska Hala Sportowa. Цей комплекс частина звичайної брвінувської школи, на території якої ще є критий футбольний стадіон та волейбольний майданчик. Арена, на якій проводилися змагання є тренувальним майданчиком для баскетболістів та роллерів має спеціальне покриття. Вся інфраструктура арени націлена на те, щоб спортсменам було комфортно тренуватися. Дуже хочеться, щоб і у нас в Україні відкрився такий спортивний об`єкт саме для фігуристів.

Під час урочистого відкриття турніру з вітальними словами до спортсменів звернулися мер містечка та головний організатор змагань Ян Мосчицький. В перший день фігуристи змагались в категорії "соло-танці" та четвертий дивізіон в категорії "одиночне катання". На другий день своїми виступами радували спортсмени з програмами одиночного катання та спортивних пар".

Загалом українські спортсмени поклали до медального кошика 16 золотих медалей, 10 срібних медалей та 1 бронзову медаль. З них кам`янські спортсмени - 5 золотих, 3 срібних та 1 бронзову медаль.

 

 

ПРИЗЕРИ-КАМ`ЯНЧАНИ

 

ПЕРШЕ МІСЦЕ

 

Цимбал Вікторія (соло-танці, еліт-дивизіон, категорія Senior)
Цимбал Вікторія (одиночне катання, еліт-дивизіон, категорія Senior)
Пономаренко Вікторія (соло-танці, 3 дивізіон, діти до 12 років)
Земелько Дар`я (соло-танці, 3 дивізіон, юнацька категорія 12-15 років)
Земелько Дар`я (одиночне катання, 4 дивізіон, категорія Cadet)

 

ДРУГЕ МІСЦЕ

 

Курінна Тетяна (соло-танці, 3 дивізіон, юнацька категорія 12-15 років)
Пономаренко Вікторія (одиночне катання, 3 дивізіон, категорія Cadet)
Курінна Тетяна (одиночне катання, 4 дивізіон, категорія Cadet)

 

ТРЕТЄ МІСЦЕ

 

Соколенко Марія (соло-танці, 2 дивізіон, Cubs (до 12 років)

 

Add a comment

В Палаці студентського спорту Сумського Державного університету 2 листопада пройшов перший етап Кубку України та фестиваль дитячого фігурного катання на роликових ковзанах IRON KIDS. В турнірі прийняли участь спортсмени з Сум, Житомира, Краматорська, Дніпра, Одеси, Ужгорода і Кам`янського.

Змагання проходили за програмою одиночного катання, соло-танців та шоу-груп. Програму з соло-танців та шоу-груп введено вперше в програму офіційних змагань на Україні. Також на цих змаганнях були представлені та отримали відповідні ліцензії члени національної збірної України з фігурного катання на роликових ковзанах. За результатами виступів у змаганнях минулого сезону та рівнем технічного мінімуму до основного складу збірної України з одиночного катання та соло-танців ввійшли кам`янчанки Вікторія Цимбал та Марія Соколенко.

Ну, а триумфальний виступ всіх спортсменок нашої команди завершив цей чудовий турнір.

"З неперевершеним результатом здали контрольні тести з курсу початкової підготовки п`ять наших дебютанток: Поліна Квак, Софія Овчаренко, Катерина Літвішко, Маргарита Тарадайко та Аліна Кошак. Вже у наступному турнірі ці прекрасні фігуристки будуть дебютувати з першими довільними програмами в четвертому дівізіоні. За підсумками змагань наші дівчата завоювали 9 золотих, 3 срібних і 3 бронзових нагороди. А за виступ у категорії "Шоу-група" Вікторія Пономаренко, Марія Соколенко, Тетяна Курінна, Дар`я Земелько отримали Кубок та медалі золотого гатунку. Дуже шкода, що прикре падіння на дорогому по балам елементі не дало Уляні Чупілко посісти третю позицію на цих змаганнях (у неї шоста позиція)", - повідомляє тренер Тамара Цимбал. Потрібно додати, що учениця гімназії № 11 Марія Щербина впродовж минулого тижня стала призером не тільки у фігурному катанню, а і у черлідингу на Кубку Дніпропетровщини.

Дуже вдалий виступ кам`янчанок в Сумах це безумовний тріумф наших спортсменів, тренерської команди у складі Тамари Цимбал, Вікторії Цимбал та хореографа Карини Бондар.

 

ПРИЗЕРИ-КАМ`ЯНЧАНКИ

 

ОДИНОЧНЕ КАТАННЯ

 

ПЕРШЕ МІСЦЕ

Соколенко Марія (3 дивізіон, категорія Cadet)
Пономаренко Вікторії (3 дивізіон, категорія Debs)
Земелько Дар`я (4 дивізіон, категорія Cadet)
Десятерик Єва (4 дивізіон, категорія Benjamin А)

ДРУГЕ МІСЦЕ

Курінна Тетяна
Тоцька Аліса

ТРЕТЄ МІСЦЕ

Щербина Марія (4 дивізіон, категорія Benjamin B)

 

СОЛО-ТАНЦІ

 

ПЕРШЕ МІСЦЕ

Цимбал Вікторія (Еліт дивізіон, категорія Senior)
Соколенко Марія (2 дивізіон, категорія Cubs)
Пономаренко Вікторія (3 дивізіон, категорія "Молодший вік")
Курінна Тетяна (3 дивізіон, категорія "Середній вік")

ДРУГЕ МІСЦЕ

Земелько Дар`я

ТРЕТЄ МІСЦЕ

Свічникова Вероніка

Фотоальбом https://www.facebook.com/photo.php?fbid=2644235672328685&set=pcb.2644277555657830&type=3&theate

 

Add a comment
66913757 2430516070367314 1734317320362262528 n
 
 
В італійському місті Фазано завершився відкритий Кубок Світу з фігурного катання на роликових ковзанах WORLD OPEN 2019. На мажорній ноті закінчили свої виступи  на ньому спортсменки Кам`янського СК "Прометей". Після "бронзи" Марії Соколенко, Вікторія  Цимбал, вихованка тренера Тамари Цимбал, отримала "золото". Наша землячка, виконуючи в танцях сольну програму, посіла перше місце в категорії JUNIOR еліт дивізіона.
 
Add a comment
67134022 2428061690612752 4669914689650556928 n
 
В італійському місті Фазано проходить відкритий Кубок Світу з фігурного катання на роликових ковзанах WORLD OPEN 2019. 19 липня Марія Соколенко, вихованка тренерів Тамари і Вікторії Цимбал з Кам'янського СК "Прометей" стала призеркою. Наша дебютантка, виступаючи на арені Franco Zizi, отримала "бронзу" в категорії DEBS (третій дивізіон).
Add a comment