Вторник, 19 Ноябрь 2019

В Палаці студентського спорту Сумського Державного університету 2 листопада пройшов перший етап Кубку України та фестиваль дитячого фігурного катання на роликових ковзанах IRON KIDS. В турнірі прийняли участь спортсмени з Сум, Житомира, Краматорська, Дніпра, Одеси, Ужгорода і Кам`янського.

Змагання проходили за програмою одиночного катання, соло-танців та шоу-груп. Програму з соло-танців та шоу-груп введено вперше в програму офіційних змагань на Україні. Також на цих змаганнях були представлені та отримали відповідні ліцензії члени національної збірної України з фігурного катання на роликових ковзанах. За результатами виступів у змаганнях минулого сезону та рівнем технічного мінімуму до основного складу збірної України з одиночного катання та соло-танців ввійшли кам`янчанки Вікторія Цимбал та Марія Соколенко.

Ну, а триумфальний виступ всіх спортсменок нашої команди завершив цей чудовий турнір.

"З неперевершеним результатом здали контрольні тести з курсу початкової підготовки п`ять наших дебютанток: Поліна Квак, Софія Овчаренко, Катерина Літвішко, Маргарита Тарадайко та Аліна Кошак. Вже у наступному турнірі ці прекрасні фігуристки будуть дебютувати з першими довільними програмами в четвертому дівізіоні. За підсумками змагань наші дівчата завоювали 9 золотих, 3 срібних і 3 бронзових нагороди. А за виступ у категорії "Шоу-група" Вікторія Пономаренко, Марія Соколенко, Тетяна Курінна, Дар`я Земелько отримали Кубок та медалі золотого гатунку. Дуже шкода, що прикре падіння на дорогому по балам елементі не дало Уляні Чупілко посісти третю позицію на цих змаганнях (у неї шоста позиція)", - повідомляє тренер Тамара Цимбал. Потрібно додати, що учениця гімназії № 11 Марія Щербина впродовж минулого тижня стала призером не тільки у фігурному катанню, а і у черлідингу на Кубку Дніпропетровщини.

Дуже вдалий виступ кам`янчанок в Сумах це безумовний тріумф наших спортсменів, тренерської команди у складі Тамари Цимбал, Вікторії Цимбал та хореографа Карини Бондар.

 

ПРИЗЕРИ-КАМ`ЯНЧАНКИ

 

ОДИНОЧНЕ КАТАННЯ

 

ПЕРШЕ МІСЦЕ

Соколенко Марія (3 дивізіон, категорія Cadet)
Пономаренко Вікторії (3 дивізіон, категорія Debs)
Земелько Дар`я (4 дивізіон, категорія Cadet)
Десятерик Єва (4 дивізіон, категорія Benjamin А)

ДРУГЕ МІСЦЕ

Курінна Тетяна
Тоцька Аліса

ТРЕТЄ МІСЦЕ

Щербина Марія (4 дивізіон, категорія Benjamin B)

 

СОЛО-ТАНЦІ

 

ПЕРШЕ МІСЦЕ

Цимбал Вікторія (Еліт дивізіон, категорія Senior)
Соколенко Марія (2 дивізіон, категорія Cubs)
Пономаренко Вікторія (3 дивізіон, категорія "Молодший вік")
Курінна Тетяна (3 дивізіон, категорія "Середній вік")

ДРУГЕ МІСЦЕ

Земелько Дар`я

ТРЕТЄ МІСЦЕ

Свічникова Вероніка

Фотоальбом https://www.facebook.com/photo.php?fbid=2644235672328685&set=pcb.2644277555657830&type=3&theate

 

Add a comment
66913757 2430516070367314 1734317320362262528 n
 
 
В італійському місті Фазано завершився відкритий Кубок Світу з фігурного катання на роликових ковзанах WORLD OPEN 2019. На мажорній ноті закінчили свої виступи  на ньому спортсменки Кам`янського СК "Прометей". Після "бронзи" Марії Соколенко, Вікторія  Цимбал, вихованка тренера Тамари Цимбал, отримала "золото". Наша землячка, виконуючи в танцях сольну програму, посіла перше місце в категорії JUNIOR еліт дивізіона.
 
Add a comment
67134022 2428061690612752 4669914689650556928 n
 
В італійському місті Фазано проходить відкритий Кубок Світу з фігурного катання на роликових ковзанах WORLD OPEN 2019. 19 липня Марія Соколенко, вихованка тренерів Тамари і Вікторії Цимбал з Кам'янського СК "Прометей" стала призеркою. Наша дебютантка, виступаючи на арені Franco Zizi, отримала "бронзу" в категорії DEBS (третій дивізіон).
Add a comment
 
64226988 371846463682355 1957897903154397184 n
 
Через 10 днів Національна збірна з роликового спорту вилетить до Барселони для участі в найпрестижнішому старті - Світових роликових іграх WORLD ROLLER GAMES 2019, які відбудуться з першого по чотирнадцяте липня.
 
Захищати кольори України спортсмени будуть в наступних видах - фігурне катання на роликових ковзанах, спідскейтинг, фристайл і альпайн. У фігурному катанні на роликових ковзанах Україна буде представлена вперше.
 
Але це не тільки дебют для країни в цьому виді програми, але і дебют для фігуристки з Кам'янського Вікторії Цимбал, яка вперше буде виступати в старшій категорії - сеньйори.
 
Вихованка тренерського дуету Тамара Цимбал - Ірина Савітська (Постнова) з Кам'янської Академії фігурного катання Вікторія Цимбал явдяєтся двократною Чемпіонкою України серед юніорів, володаркою Кубка Світу серед юніорів, переможницею етапів Кубка України, багатьох міжнародних стартів.
 
Побажаємо Вікторії і всієї нашої збірної бойового настрою, удачі і безумовної перемоги!
Add a comment
Шоу фігуристів
 
 
Ви ще такого не бачили! 9 червня відбудуться показові виступи спортсменів Академії фігурного катання на роликових ковзанах.
Поспішайте побачити! У програмі виступлять з показовими номерами провідні спортсменки Кам`янського:
 
* Цимбал Вікторія - володарка Кубка Світу, дворазова чемпіонка України, переможниця OPEN de PARIS, OPEN de FRANCE, OPEN UKRAINE;
* Татькова Олеся - дворазова чемпіонка України, срібний призер OPEN de PARIS, переможниця Кубка України;
* Пономаренко Вікторія - дворазова чемпіонка України, переможниця і призер Кубків України;
* Мамченко Марія - чемпіонка України, срібний призер OPEN de PARIS, переможниця Кубків України;
* Максимчук Аріна - чемпіонка України, срібний призер OPEN de PARIS, переможниця OPEN UKRAINE;
* Соколенко Марія - чемпіонки України, призер Кубків України;
* Свечникова Вероніка - бронзовий призер чемпіонату України, бронзовий призер OPEN UKRAINE;
* Ворзелян Марія - бронзова призерка чемпіонату України;
* Курінна Тетяна - срібний призер OPEN de PARIS, переможниця Кубків України
* Плахотіна Аліса - бронзовий призер OPEN de PARIS, призер Кубків України.
 
Також в програмі виступлять і покажуть свою майстерність наші дебютанти цього сезону Марія Щербина, Єва Десятерик, Дар'я Земелько, Анна Гергель, Антоніна Гергель, Аліса Тоцька, Уляна Чупилко, Домініка Блажевич.
 
У програмі фотосесія, автографсесії і дискотека на роликах разом з нашими чемпіонами.
 
КОЛИ - 9 червня
ДЕ - зал гімнастики СК "Прометей" (пр. Аношкіна, 109)
ПОЧАТОК - 15:30
Вхід вільний
Add a comment