4303 n

 

Одинадцять призових місць посіли каратисти Кам`янського СК "Бусін-кан" на Всеукраїнських змаганнях з кіокушин-кан карате "Кубок княгині Ольги", які відбулися 3 березня в Ірпені.

Традиційно цей турнір проводиться на передодні 8 березня, де більшу увагу приділяють учасницям жіночої статі. В цьому році в турнірі прийняли участь 450 спортсменів, які представляли 28 команд дівчат та хлопців з різних міст України. Серед великої конкуренції та високого рівня учасників, каратисти Кам’янського спортивного клубу кіокушин-кан карате-до "Бусін-кан" продемонстрували якісну підготовку, техніку та жагу до перемоги. В запеклих поєдинках вихованці тренера Романа Кашири в загальному заліку вибороли друге командне місце.

"Щорічно команда спортивного клубу "Бусін-кан" приймає участь у турнірі "Кубок княгині Ольги". Це дуже важливий досвід для наших дівчат. Ми досягли найкращого результату за останні роки – друге командне місце. Спортсмени зайняли 6 перших та 5 других місця. Поліна Порошенко і Вікторія Абрамова вдало виступили одразу у двох категоріях. Також серед хлопців другим став Андрій Цингаль. Окремий приз за найкращу техніку отримала Влада Демянчук. Дякую спортсмеам за самовідданість і вклад в загальну перемогу", –сказав Роман Кашира, президент СК "Бусін-кан".

ПЕРЕМОЖЦІ-КАМ`ЯНЧАНИ

ПЕРШЕ МІСЦЕ

Демянчук Влада
Абрамова Вікторія
Порошенко Поліна
Кашира Мар’яна
Філіп’єва Софія
Пальчик Марина

ДРУГЕ МІСЦЕ

Порошенко Поліна
Абрамова Вікторія
Краснюк Наталія
Гинда Ніколетта
Цингаль Андрій