3IMG 4818c70aa57bf7f585d7e193db8f6444 VКарпович

Не перестає дивувати своєю спортивною активністю ветеран-легкоатлет з Кам`янського Василь Васильович Карпович, який щорічно привозить з різних міжнародних змагань нагороди. Ось і в цьому році він завоював на Чемпіонату світу з легкої атлетики золоту і бронзову медалі.

Наш земляк в складі збірної України, в яку входили 72 спортсмена з різних легкоатлетичних дисциплін, став учасником IX Чемпіонату світу з легкої атлетики серед ветеранів. Змагання (з 26 березня по 1 квітня) приймаало польське місто Торунь. У цьому святі спорту взяли участь понад 4000 спортсменів із 88 країн світу. Для українців Чемпіонат приніс доволі непоганий результат - 16 місце (7 золотих, 7 срібних та 8 бронзових медалей).

Триразовий чемпіон світу Василь Карпович виступав серед бігунів вікової групи 65-70 років. "Спочатку я, Віктор Недибалюк (Біла Церква) і Ярослав Конопельський (Львів) бігли восьмикілометровий крос, де стали бронзовими призерами. Перше і друге місця відповідно посіли ірландці і поляки", - згадує В.Карпович. А завершився світовий легкоатлетичний форум напівмарафоном (21 кілометр). На ньому загальну перемогу здобула збірна України в складі Віктора Недибалюка, Олександра Вовка (Харків) і Василя Карповича. Не зважаючи на холодну температуру і сніг, який іноді пролітав, 69-річний кам`янчанин подолав дистанцію за одну годину 27 хвилин 46 секунд і допоміг команді здобути "золото".