Суббота, 06 Июнь 2020
Новости Украины и Мира
Спорт
Игровые (с мячом) виды
Футбол
Мини-футбол
Баскетбол
Волейбол
Гандбол
Пляжний футбол
Технические виды
Авто
Мото
Авиаспорт
Велоспорт
Стрельба пулевая
Стрельба из лука
Фехтование историческое
Судомоделизм
Силовые виды
Тяжелая атлетика
Пауерлифтинг
Гиревой спорт
Единоборства
Тхеквондо
Бокс
Кикбоксинг
Дзюдо
Вольная борьба
Каратэ
Айкидо
Фрифайт
ММА
Хапкидо
Комбатан
Легкая атлетика
Бег
Ходьба
Прыжки и метания
Теннис
Большой
Настольный
Водные виды
Поло
Плавание
Прыжки с трамплина
Синхронное плавание
Гребля
Водный туризм
Гимнастика
Художественная
Спортивная
Акробатика
Прыжки на батуте
Зимние виды
Хоккей
Бег на коньках
Фигурное катание
Фигурное катание на роликовых коньках
Логические игры
Шашки
Шахматы
Сёги
Спортивные танцы, черлидинг
Спортивные танцы
Черлидинг
Бильярдный спорт
Паркур
Спортивные сооружения
Спортивное ориентирование
Культура
Образование
История
Известные люди города
Памятники города
"Листая старые газеты"
50-е годы
60-е годы
70-е годы
80-е годы
90-е годы
История одной фотографии
История транспорта
Рекорды Города
Первые
Последние
Единственные
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

 


Понад дві тисячі черлідерів з одинадцяти регіонів країни зібралися 10 березня в Харкові, щоб провести XV чемпіонат України.

За словами президента Всеукраїнської Федерації черлідингу Юрія Крикуна, дані змагання стали відбірковими до чемпіонату світу, який пройде в квітні на території США, а також до чемпіонату Європи (липень, Італія). "Ми регулярно проводимо тут (в Харкові, - прим. автора) чемпіонати. Також проводимо аналогічні змагання в Запоріжжі, Києві, Кам'янському, Дніпрі. Але це вже стало доброю традицією саме тут відбирати спортсменів на удачу", - зазначив Ю.Крикун. Головний суддя змагань в Харкові Ліз Ріфіно зі Сполучених Штатів Америки оцінила рівень українського черлідингу як дуже хороший.

За підсумками минулого чемпіонату країни на рахунку черлідерів Кам`янського "Прометея" чотири комплекти золотих медалей, а також два срібних і сім бронзових.

ПРИЗЕРИ-"ПРОМЕТЕЙЧИКИ"

 

ПЕРШЕ МІСЦЕ

Данс-квартет "Прометей" ДЮСШ № 2 (Валерія Соловей, Анастасія Холобко, Ярослава Богиня, Софія Гончарова) - тр. Альона Козинець.
Джаз-дует "Прометей" ДЮСШ № 2 (Ярослава Богиня, Софія Гончарова) - тр. А.Козинець.
Данс-дует дорослі "Прометей" ДЮСШ № 2 (Валерія Соловей, Анастасія Холобко) - тр. А.Козинець.
Данс-квартет "Candy" СК "Прометей" діти 5-8 років (Єва Сидельникова, Таміла Кириченко, Іраклій Мілана, Шевченко Арина) тр. Анастасія Дегтяр.

ДРУГЕ МІСЦЕ

Данс-команда "Прометей" ДЮСШ № 2 юніори - тр. А.Козинець.
Хіп-хоп-команда "Іскорки" СК "Прометей" юніори - тр. А.Дегтярь.

ТРЕТЄ МІСЦЕ

Данс-команда "Прометей" ДЮСШ № 2 діти 8-12 років - тр. А.Козинець.
Джаз-квартет "Прометей" ДЮСШ № 2 дорослі (Христина Векшина, Аліса Квашукова, Уляна Передерій, Єлизавета Тимофєєва) - тр. А.Козинець.
Данс-команда "Прометей" ДЮСШ № 2 дорослі - тр. А.Козинець.
Данс-соло "Прометей" (Анастасія Холобко) - тр. А.Козинець.
Данс-команда "Candy" СК "Прометей" 5-8 років - тр. А.Дегтярь.
Данс-команда "Іскорки" СК "Прометей" юніори - тр. А.Дегтярь.
Данс-дует СК "Прометей" 8-12 років (Анна Булекова, Мирослава Пашаєва) - тр. Ганна Лавриненко.

ВІДЕО https://www.youtube.com/watch?v=TyAXVN39cJk