Понедельник, 18 Январь 2021
Новости Украины и Мира
Спорт
Игровые (с мячом) виды
Футбол
Мини-футбол
Баскетбол
Волейбол
Гандбол
Пляжний футбол
Технические виды
Авто
Мото
Авиаспорт
Велоспорт
Стрельба пулевая
Стрельба из лука
Фехтование историческое
Судомоделизм
Силовые виды
Тяжелая атлетика
Пауерлифтинг
Гиревой спорт
Единоборства
Тхеквондо
Бокс
Кикбоксинг
Дзюдо
Вольная борьба
Каратэ
Айкидо
Фрифайт
ММА
Хапкидо
Комбатан
Легкая атлетика
Бег
Ходьба
Прыжки и метания
Теннис
Большой
Настольный
Водные виды
Поло
Плавание
Прыжки с трамплина
Синхронное плавание
Гребля
Водный туризм
Гимнастика
Художественная
Спортивная
Акробатика
Прыжки на батуте
Зимние виды
Хоккей
Бег на коньках
Фигурное катание
Фигурное катание на роликовых коньках
Логические игры
Шашки
Шахматы
Сёги
Спортивные танцы, черлидинг
Спортивные танцы
Черлидинг
Бильярдный спорт
Паркур
Спортивные сооружения
Спортивное ориентирование
Культура
Образование
История
Известные люди города
Памятники города
"Листая старые газеты"
50-е годы
60-е годы
70-е годы
80-е годы
90-е годы
История одной фотографии
История транспорта
Рекорды Города
Первые
Последние
Единственные
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

 

Перші цьогорічні легкоатлетичні змагання в закритих приміщеннях пройшли в місті Дніпро. За нагороди першості Дніпропетровської області змагалися юнаки 2004/2005, юніори 2002/2003, дорослі 1997 року народження та старше. Серед них були і 17 кам`янчан з команди СДЮСШОР "Метеор" (тренер Сергій Гужва).

Як повідомив С.Гужва, змагання на базі СДЮСШОР № 3 і в манежі ПДАФКі у зв’язку з пандемією проводилися три дні (4-6 січня).

"Першого дня у програмі штовхання ядра в категорії чоловіки третє місце посів Роман Воронюк, - розповідає С.Гужва. - У вечірній програмі другого дня проходили змагання зі спортивної ходьби на трикілометровій дистанції. Тут було беззаперечне домінування кам`янчан. Серед дівчат 2004/2005 р.н. чемпіонкою стала Анна Чудненко (СШ N 20). Третє місце у напруженій боротьбі виборола десятирічна Софія Коломієць (СШ N 20). У категорії жінки та молодь впевнену перемогу здобула лідер Дніпропетровщини зі спортивної ходьби Анастасія Широкова, яка з перших метрів захопила лідерство і до останнього метра дистанції зберегла його. Друге місце серед жінок посіла тренер-викладач ККФВ Марія Полковникова. Друге місце серед юніорок посіла студентка ККФВ Ярослава Антоненко (тренер М.Полковникова). Також весь п'єдестал пошани "окупували" і наші хлопці. У категорії чоловіки переможцем став багаторазовий чемпіон області Сергій Неборачок. Друге місце зайняв Олег Чепурко, студент ККФВ (тренер М.Полковникова). Третім був Роман Воронюк. В категорії юнаки 2004/2005 р.н. перше місце посів лідер збірної команди Назар Шелепов, друге місце виборов 12-річний Данило Неборачок.

В бігу на 3000 метрів срібним призером став В’ячеслав Видря.

На півторакілометровій дистанції з перешкодами Ганна Чудненко була другою в категорії 2004/2005 р.н. В цій же дисципліні серед жінок друге місце посіла Анастасія Широкова. А в категорії юнаки 2004/2005 р.н. неочікувано "срібло" виборов Дмитро Олівніченко. Трете місце було за Назаром Шелеповим".