Суббота, 28 Март 2020
Новости Украины и Мира
Спорт
Игровые (с мячом) виды
Футбол
Мини-футбол
Баскетбол
Волейбол
Гандбол
Пляжний футбол
Технические виды
Авто
Мото
Авиаспорт
Велоспорт
Стрельба пулевая
Стрельба из лука
Фехтование историческое
Судомоделизм
Силовые виды
Тяжелая атлетика
Пауерлифтинг
Гиревой спорт
Единоборства
Тхеквондо
Бокс
Кикбоксинг
Дзюдо
Вольная борьба
Каратэ
Айкидо
Фрифайт
ММА
Хапкидо
Комбатан
Легкая атлетика
Бег
Ходьба
Прыжки и метания
Теннис
Большой
Настольный
Водные виды
Поло
Плавание
Прыжки с трамплина
Синхронное плавание
Гребля
Водный туризм
Гимнастика
Художественная
Спортивная
Акробатика
Прыжки на батуте
Зимние виды
Хоккей
Бег на коньках
Фигурное катание
Фигурное катание на роликовых коньках
Логические игры
Шашки
Шахматы
Сёги
Спортивные танцы, черлидинг
Спортивные танцы
Черлидинг
Бильярдный спорт
Паркур
Спортивные сооружения
Спортивное ориентирование
Культура
Образование
История
Известные люди города
Памятники города
"Листая старые газеты"
50-е годы
60-е годы
70-е годы
80-е годы
90-е годы
История одной фотографии
История транспорта
Рекорды Города
Первые
Последние
Единственные
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

 


Коронавірус паралізував весь спортивний світ, більшість змагань скасовано або перенеслося. Але життя продовжується. Тренери знаходять різні можливості підтримувати фізичну форму своїх вихованців.

Так, тренер шахової секції Кам'янської ДЮСШ № 3 Дмитро Задорожний, анонсував 16 березня участь своїх учнів в онлайн-турнірі "ДЮСШ № 3 Кам`янська Arena" на всесвітньовідомому сайті www.chess.com І якщо в першому турнірі взяло участь 15 юних кам'янчан, то в наступних грали вже по 25 шахістів.

Не відстала від колеги і тренер з шашок Альона Губарєва (на фото). "Вперше для "гномичемпіони" запускаю шашковий інтернет-марафон "Грай/вирішуй", щоб не нудьгували. Тренуванням і новим знанням - бути!", - написала вона на своїй сторінці в Facebook.

Тренерське подружжя Свіжевських, Юлія та Євген, з цієї ж спортивної школи, знайшли вихід із ситуації, щоб діти не втрачали спортивну форму. Всі вправи вони дають їм в своїх групах Вайбера. "Наші спортсмени відділення тхеквондо ДЮСШ № 3 вже виконали одне з домашніх завдань "Спортивний карантин" і скинули нам з Юлією Петрівною відеозвіти. Кожен день наших спортсменів тхеквондо чекають нові завдання. Молодці і розумнички! Так тримати!" - пише в соцмережі Євген. "Марафон "Спортивний карантин" триває! У нас не тільки фізичні вправи, але і творчі! Малюнок на тему "Я люблю тхеквондо", - повідомляє Юлія.

Add a comment

 

 

 

27 лютого 2020 року, між ПАТ "Дніпровський меткомбінат" і ТОВ ВТФ "МіКомп"» був підписаний меморандум про співпрацю в сфері оздоровлення працівників ДМК в КСЦ "Дніпровець".

У документі вказані терміни довгострокової оренди, а також умови відвідування на безкоштовній основі працівниками ДМК культурно-спортивного центру. За словами гендиректора компанії "МіКомп" Олега Мороза нове життя для "спортивної Мекки" металургів почнеться вже в наступному місяці. Принаймі, поставлене таке завдання.

Уже майже 9 місяців не функціонує культурно-спортивний центр "Дніпровець". За офіційною інформацією прес-служби ПАТ "Дніпровський меткомбінат" - підприємство в період процедури банкрутства "має суттєві обмеження в правах надавати соціальну допомогу і фінансувати соціальну сферу".

У зв'язку з цим, голова профкому профспілки "Металургів" Олег Нагорний звернувся до соціального партнера профспілкової організації - компанії "МіКомп" з пропозицією на період простою КСЦ "Дніпровець" взяти на себе оздоровлення членів профспілки в спорткомплексі "Басейн МіКомп".

У результаті з генеральним директором цієї фірми Олегом Морозом була досягнута домовленість - члени профспілки "Металургів" можуть відвідувати спорткомплекс "Басейн МіКом" на безкоштовній основі. В ньому регулярно проводяться різні спортивні заходи міжнародного і всеукраїнського рівнів, займаються плаванням городяни і люди з обмеженими можливостями.

Можливість відвідувати басейн європейського класу отримали близько 2200 працівників ДМК. Але він, на жаль, не може вмістити всіх бажаючих. Це, звичайно, розуміли і в профспілці "Металургів". Трудящим комбінату, які працюють у шкідливих умовах праці, необхідно регулярно оздоровлюватися, а на сьогоднішній день, у зв'язку з банкрутством, обмежена можливість виділяти путівки на оздоровлення. Тому наступним завданням, яке поставив Олег Нагорний, - запуск в роботу КСЦ "Дніпровець" для всіх без винятку працівників ПАТ "ДМК"!

У ситуації, що склалася, єдино можливе і правильне вирішення питання було передати КСЦ "Дніпровець" в оренду соціальному партнеру профспілки "Металургів" - компанії "МіКомп". В результаті тривалих переговорів підписано меморандум про співпрацю в сфері оздоровлення працівників комбінату в басейні КСЦ "Дніпровець" між ПАТ "Дніпровський меткомбінат" і ТОВ ВТФ "МіКомп".

Олегу Морозу, як орендарю, було поставлено ряд дуже важливих питань, і він люб'язно погодився Відповісти на них.

- Коли планується запуск спорткомплексу і басейну зокрема?
- Не все залежить від нас. Енергетики, Міськводоканал взяли 2-3 тижні, щоб переоформити нам договір за приладами обліку енергоносіїв. Після цього ми запустимо басейн як є. За планом - це 5 квітня. У липні-серпні - басейн йде на реконструкцію. До цього часу вже будуть визначені перелік необхідних робіт і виконавці, а також необхідна сума витрат.

- Які роботи вже ведуться і які об'єкти "дніпрян" будуть функціонувати?
- Перше, що необхідно зробити, це опалення і підігрів води. Вже сьогодні (розмова відбулася 6 березня), з метою встановлення твердопаливного котла, на задньому дворі спорткомплексу ведуться земельні роботи. Котел був придбаний ще до нового року. Також по дрібницях буде замінено щось з сантехніки, унітази, розпилювачі в душових ...
Уже замовлені і найближчим часом будуть доставлені два теплообмінника (один буде гріти воду для купання в душі, а другий - підігрівати воду в чаші басейну) і два циркуляційних насоси, які на момент передачі спорткомплексу в оренду взагалі були відсутні.
Крім цього буде перебудована сауна, яка повністю згоріла. Якщо необхідні будуть незначні поліпшення, то ми їх зробимо зараз. Якщо ж значні (планується розширення розміру сауни за рахунок суміжних приміщень), тоді вирішення питання відкладеться до літа.
У період реконструкції плануються работи по заміні вхідної групи, скління, кахельної плитки в душових, санвузлах і роздягальнях, сантехніки, ящиків для одягу, стартових тумб. Тумби повинні бути такі, щоб КСЦ "Дніпровець" міг приймати турніри з плавання високого рівня. Уже в кінці жовтня ми плануємо прийняти Всеукраїнські змагання на короткій воді (25 метрів). Також всі металеві труби будуть замінені на пластик. Крім цього буде повне посилення енергетики. Тобто буде проведено абсолютно повний ремонт. Зараз, теоретично, до пуску все готово.

- Яка сума вкладених коштів в реконструкцію КСЦ?
- На сьогоднішній день я вже нарахував близько 1 млн. грн. Уже проплачені матеріали і та робота, яка дозволить нам запустити спорткомплекс. Ще близько 2 млн. грн. буде вкладено пізніше, і це якщо не знайдеться якихось прихованих і неврахованих робіт.

Вже профінансовано:
• 300000 грн. - новий котел, який працюватиме на торфі;
• 200000 грн. - турнікети разом з комп'ютерами;
• близько 100000 грн. - два теплообмінника;
• 52000 грн. - гофрований лист для установки огорожі території;
• 75 000 грн. - електронасоси;
• 80 000 грн. - системи зовнішнього і внутрішнього відеоспостереження в будівлі;
• 31000 грн. - система зовнішнього освітлення по периметру будівлі;
• 75 000 грн. - будівельні матеріали для установки енергообладнання;
• 200 000 грн. - підготовка майданчика під установку котла;
• близько 30000 грн. - на різні комплектуючі.

- Якими будуть умови відвідування басейну КСЦ "Дніпровець" для працівників ДМК? Чи буде для них вхід безкоштовним?
- Між компанією "МіКомп" і ПАТ "ДМК" підписано меморандум про соціальне партнерство, в якому говориться, що ми будемо приймати людей, які працюють на ДМК. Визначено час, коли вони на безкоштовній основі зможуть відвідувати басейн. Згідно меморандуму: "безкоштовне годинне відвідування басейну працівниками ПАТ "ДМК" з понеділка по п'ятницю, за винятком святкових днів і днів проведення спортивних заходів, при наявності пропуску: три доріжки з 08:00 до 11:00 і одна доріжка з 18:00 до 20:00".

- Чи буде схожою платна робота басейну "дніпрян" з басейном "МіКомп"?
- Робота турнікетів "дніпрян" і басейну "МіКомп" буде зав'язана в єдину систему. Людина, що купила абонемент, зможе отримати доступ на територію будь-якого з цих спорткомплексів. Також за відведених три години він зможе відвідувати сауну, спортзал і чашу басейну. Тобто стара система, коли люди по свистку вискакували з басейну в 45 хвилин кожної години - скасовується. Людина приходить в будь-який час і в будь-який час заходить в чашу басейну.

- Яка буде вартість відвідування?
- Я її ще не знаю. Коли бухгалтери вивчать економіку змісту спорткомплексу "Дніпровець", тоді і буде отримана вартість його відвідин. Зі свого боку можу обіцяти, що націнка з боку "МіКомп" буде мінімальною, 10% - не більше.

- Чи передані в оренду згідно меморандуму стадіон "Металург" і Палац культури металургів?
- Крім КСЦ "Дніпровець" ніякі інші об'єкти в оренду не взяті. Але відразу хочу сказати, що наш котел при легкій модернізації може легко потягнути за опалення та інші об'єкти, які поруч тут знаходяться. Його потужність - 0,5 МВт.

- Раніше в фойє КСЦ стояли кубки видатних спортсменів ДМК. Чи будуть вони стояти і в оновленому спорткомплексі?
- Так, ми плануємо розмістити спортивні кубки та нагороди в експозиції міні-музею, який буде знаходитися в фойє спорткомплексу, на першому поверсі. Навіть зробимо для них спеціальне підсвічування, так як нам хотілося б продовжити славні спортивні традиції. Тому пропоную всім знаменитими видатним спортсменам, які в різні роки захищали честь ДМК на високому рівні, принести свої нагороди до нас в КСЦ "Дніпровець".

- Які спортивні секції будуть функціонувати на базі КСЦ?
- На базі КСЦ "Дніпровець" передбачається заповнити всі зали. Однією з цілей взяття КСЦ в оренду - це географічне розширення міської програми школи плавання. Також ласкаво просимо до нас будь-якого, хто хоче займатися баскетболом, волейболом, тенісом, силовими видами спорту ... Через покупку абонемента, через оренду залу (якщо це групова оренда ігрового виду спорту) наші двері завжди відкриті. Спорт і тільки спорт!

Відео: https://www.youtube.com/watch?v=l502YtMFNiI

 ФОТО https://www.facebook.com/profile.php?id=100004468564444&lst=100004468564444%3A100004468564444%3A1584008113&sk=photos

Add a comment

 

7 березня - першість ДЮСШ № 2 по волейболу до Міжнародного жіночого дня. Ліцей № 15 (вул. 40 років Перемоги, 10). Початок - 9:00.
7 березня - чемпіонат міста з тхеквондо ВТ серед всіх вікових категорій. ДЮСШ № 4 (вул. Сергія Слісаренко, 5). Початок - 10:00.
7 березня - турнір зі стрільби з лука серед жителів міста. СШ № 30 (б-р Героїв, 20). Початок - 10:00.
7 березня - чемпіонат області з греко-римської боротьби серед кадетів 2003/2004 р.н. ДЮСШ № 1 (вул. Воїнів-афганців, 7). Початок - 10:30.
7 березня - Кубок міського голови з міні-футболу. СК "Промінь»" (пр. Конституції, 15). Початок - 12:00.
11 березня - фінал спортивно-масового заходу "Cool Games" серед учнів 5-6 класів. СК "Прометей" (пр. Аношкіна, 109). Початок - 11:00.

Add a comment

 

25-26 лютого - змагання з волейболу в залік спартакіади серед студентів І-ІІ рівня акредитації. ККФВ (вул. Подільська, 89). Початок - 10:00.
26 лютого - спортивно-масовий захід "Cool Games" серед школярів міста. Ліцей НІТ (пр. Перемоги, 47). Початок 13:00.
28 лютого-1 березня - шаховий турнір "Юніори-сеньйори". ДЮСШ № 1 (вул. Воїнів-афганців, 7). Початок: 28 - 11:00; 29-1 - 15:00.
28 лютого - спортивно-масовий захід "Cool Games" серед школярів міста. НВК № 3 (вул. Матросова, 35). Початок - 13:00.
28-29 лютого - жіночий чемпіонат України з волейболу в Суперлізі. СК "Прометей" - "Університет-ШВСМ" (Чернігів). Початок: 28 - 19:00; 29 - 13:00.
29 лютого - першість міста серед юнаків 2006/2007 та 2008/2009 р.н. по дзюдо. СК "Прометей" (пр-т Аношкіна, 109). Початок - 10:00.
29 лютого - гімназіаді області з художньої гімнастики. ДЮСШ № 4 (вул. Сергія Слісаренко, 5). Урочисте відкриття в 10:00.
29 лютого - першість міста серед юніорів зі спортивної гімнастики. КСЦ "Дніпровець" (вул. Спортивна, 20). Початок - 10:00.
29 лютого - змагання з волейболу серед спортсменів з ураженням слуху. Професійний ліцей (вул. Лермонтова, 151). Початок - 11:00.
29 лютого-1 березня - першість міста з міні-футболу серед виробничих підприємств і аматорських команд. СК "Промінь" (пр. Конституції, 15). Початок: 29 - 12:00; 01 - 11:00.

Add a comment

 


Альпініст Дмитро Семеренко піднявся на другу гору за тиждень і підняв прапор Кам`янського на вершині найвищої в світі діючого вулкана Охос-дель-Саладо (ісп. Ojos del Salado - "очі пустелі"). Це друга за висотою гора Західної півкулі (після Аконкагуа, 6962 м) і найвища гора в Чилі. Стратовулкан Охос розташований приблизно в 600 км на північ від Аконкагуа, яку кам'янчанин і його команда перемогли тижнем раніше.

Через розташування в пустелі Атакама, схили гори дуже сухі, сніг залишається на вершині тільки протягом зимових місяців. Однак, незважаючи на сухість, в кратері на східному схилі гори знаходиться постійне озеро діаметром близько 100 м на висоті 6390 м. Ймовірно, це найвище озеро будь-якого типу в світі.

Сходження на Охос-дель-Саладо легке на більшій частині схилів, тільки остання секція вимагає використання альпіністського спорядження. Перше сходження було виконано в 1937 році членами польської експедиції Яном Альфредом Щепанським і Юстином Войжнісом.

Охос-дель-Саладо має дві вершини однакової висоти. Західна вершина також являється чилійською, а східна аргентинською.

З успішним сходженням екстремала привітав Кам`янський міський голова: "Наш земляк Дмитро Семеренко за короткий час підкорів черговий вершину - піднявся на найвищий вулкан в світі Охос-дель-Саладо 6893 метра. Вітаю Дмитра з черговим успішним сходженням", - написав Андрій Білоусов на своїй сторінці в Facebook.

Нагадаємо, Дмитро Семеренко на чолі групи з шести чоловік зійшов на Аконкагуа, незважаючи на нещодавно перенесену операцію. Навесні 2018 року альпініст з Кам'янського піднявся на Еверест, а в минулому році - на Кіліманджаро. На березневому засіданні виконкому Кам'янської міськради розглянуть проект рішення про нагородження його нагрудним знаком "За заслуги перед містом" ІІ ступеня.

У Дніпрі 27 березня проходитиме презентація міжнародного проекту "К2 Ukraine" за участю легендарного альпініста "Німса", в якому планує взяти участь Дмитро Семеренко. Влітку альпініст з Кам'янського має намір піднятися на другу за висотою вершину світу - К2 (Чогорі, 8611 м), яка технічно є однією з найскладніших для сходження вершин і однією з найнебезпечніших.

По матеріалам сайту https://sobitie.com.ua

 

Add a comment

Популярное за неделю

Март 23, 2020 510 КАМ'ЯНЧАНИ НА СТОРІНКАХ КНИГИ ПРО ЄВРОПЕЙСЬКИЙ РУХ ОПОРУ
Нещодавно в Хмельницькому вийшло в світ науково-документальне видання "На полях битв…
Март 24, 2020 349 ЩЕ ОДИН БАСКЕТБОЛІСТ КАМ`ЯНСЬКОГО "ПРОМЕТЕЯ" ОТРИМАВ ПРИЗ
Після завершення регулярного, правда, "урізаного", сезону Суперліги Парі-Матч, Федерація…
Март 27, 2020 248 КАМ`ЯНСЬКЕ ЕПІДЕМІЯ НЕ ЗАСТАЛА ЗНЕНАЦЬКА
Майже 11 років тому назад в Україні була епідемя грипу. Як зреагувала влада на виклик…
Март 25, 2020 164 ТХЕКВОНДИСТИ-КАМ'ЯНЧАНИ БЕРУТЬ УЧАСТЬ В ОНЛАЙН-МАРАФОНІ "СПОРТИВНИЙ КАРАНТИН"
Сьогодні рівно 10 днів як тренери відділення тхеквондо Кам'янської ДЮСШ № 3 Юлія та Євген…
Март 23, 2020 147 ВИЙШОВ СИГНАЛЬНИЙ ПРИМІРНИК КНИГИ КАМ`ЯНСЬКОГО ПИСЬМЕННИКА-КРАЄЗНАВЦЯ
На рахунку відомого Кам'янського краєзнавця і письменника Олександра Слоневского більше…