Понедельник, 29 Ноябрь 2021
Новости Украины и Мира
Спорт
Игровые (с мячом) виды
Футбол
Мини-футбол
Баскетбол
Волейбол
Гандбол
Пляжний футбол
Технические виды
Авто
Мото
Авиаспорт
Велоспорт
Стрельба пулевая
Стрельба из лука
Фехтование историческое
Судомоделизм
Силовые виды
Тяжелая атлетика
Пауерлифтинг
Гиревой спорт
Единоборства
Тхеквондо
Бокс
Кикбоксинг
Дзюдо
Вольная борьба
Каратэ
Айкидо
Фрифайт
ММА
Хапкидо
Комбатан
Легкая атлетика
Бег
Ходьба
Прыжки и метания
Теннис
Большой
Настольный
Водные виды
Поло
Плавание
Прыжки с трамплина
Синхронное плавание
Гребля
Водный туризм
Гимнастика
Художественная
Спортивная
Акробатика
Прыжки на батуте
Зимние виды
Хоккей
Бег на коньках
Фигурное катание
Фигурное катание на роликовых коньках
Логические игры
Шашки
Шахматы
Сёги
Спортивные танцы, черлидинг
Спортивные танцы
Черлидинг
Бильярдный спорт
Паркур
Спортивные сооружения
Спортивное ориентирование
Культура
Образование
История
Известные люди города
Памятники города
"Листая старые газеты"
50-е годы
60-е годы
70-е годы
80-е годы
90-е годы
История одной фотографии
История транспорта
Рекорды Города
Первые
Последние
Единственные
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

111vEdq QXKxEc

 

З 26 по 30 квітня на річці Чорний Черемош (на Івано-Франківщині) паралельно пройшли два чемпіонати: України та Європи зі спортивного водного туризму. Кам'янське на змаганнях вже котрий рік поспіль представляв спортивно туристський клуб "TRITON", керівником якого є майстер спорту України Дмитро Олександрович Котов.

Як розповів Дмитро Котов, на змаганнях було представлено 19 екіпажів катамаранів двійок, 17 - катамаранів четвірок, 9 - байдарок, 7 - каякерів. Екіпажі змагалися в трьох дисциплінах: слаломі (25 воріт), 30-кілометровому раллі і спринті на дистанції 5 кілометрів. Головними суперниками українців були спортсмени із Білорусі.

Після трьохденних гонок екіпаж Дніпропетровської обласної федерації спортивного туризму (ОФСТ) міста Кам'янське в складі Дмитра Котова і Владислава Тубана посіли друге місце в класі катамаранів двійок. "Ми поступились лише чотири секунди суперникам з Вінницької області, - розповідає капітан збірної нашого міста, майстер спорту Дмитро Котов. - У кожній із трьох дисциплін ми фінішували другими, що в загальному заліку і принесло срібні медалі як в чемпіонаті країни, так і в континентальному чемпіонаті. Екіпаж катамарана четвірки посів четверте місце. Тим самим Єгор Носач, Олексій Тубан, Родіон Мовчан і Владислав Стадниченко підтвердили звання кандидатів у майстри спорту. Та якби було більш компетентне суддівство, то хлопці могли б претендувати теж на срібні нагороди. Судді "вліпили" їм 50 штрафних секунд на проходженні восьмих воріт, хоча це маячня. Але відео немає, так що ми не зуміли відсудити ці секунди. На порозі Гук четвірку мало не превернуло, що є нонсенсом для Черемоша. Із-за відлиги почав танути Чорногорський хребет, і вода дуже різко пішла. Вона була висока й страшна. Я такої води не бачив там з 2009 року.

Катамаран четвірка

Наша байдарка двійка в складі Микити Григор'єва і Олександра Білого дебютувала на змаганнях такого рівня. Вони впевнено виглядали, але через оверкіль (переворот судна. - прим. автора) зайняли четверте місце".

Текст Віктора КУЛЕНКА.