19 серпня на чемпіонаті світу з водного поло серед юніорок (U-18), який проходить в грецькому Волосі, були зіграні останні матчі групового етапу. Збірна України, що виступала в групі "D", поступилася своїм прямим конкуренткам за продовження подальшої боротьби серед найсильніших команд, збірній Мексики. Незважаючи на те, що мексиканки відкрили рахунок, українські дівчата виграли перший період 3:1. У нас двічі відзначилася Анфіса Булах і гол записала на свій рахунок Марія Андрєєва. Але в другій восьмихвилинці заокеанські суперниці виявилися сильнішими. На п'ять пропущених м'ячів українки відповіли лише точним попаданням Діни Теліпко. Третій період був малорезультативним 1:1. М'яч у нашій команді забила Катерина Федутенко. Здавалося гра вирівнялась і українські ватерполістки зможуть переломити хід зустрічі. Але іншої думки були суперниці, які забили чотири голи і пропустили всього два (у нас відзначилися Олена Погоріла і Марія Андрєєва). У підсумку третя поразка 7:11, яка дозволила збірній України боротися лише за місця з 13 по 16. Матч між Іспанією і США завершився перемогою команди з Північної Америки з рахунком 17:16.