Воскресенье, 05 Декабрь 2021
Новости Украины и Мира
Спорт
Игровые (с мячом) виды
Футбол
Мини-футбол
Баскетбол
Волейбол
Гандбол
Пляжний футбол
Технические виды
Авто
Мото
Авиаспорт
Велоспорт
Стрельба пулевая
Стрельба из лука
Фехтование историческое
Судомоделизм
Силовые виды
Тяжелая атлетика
Пауерлифтинг
Гиревой спорт
Единоборства
Тхеквондо
Бокс
Кикбоксинг
Дзюдо
Вольная борьба
Каратэ
Айкидо
Фрифайт
ММА
Хапкидо
Комбатан
Легкая атлетика
Бег
Ходьба
Прыжки и метания
Теннис
Большой
Настольный
Водные виды
Поло
Плавание
Прыжки с трамплина
Синхронное плавание
Гребля
Водный туризм
Гимнастика
Художественная
Спортивная
Акробатика
Прыжки на батуте
Зимние виды
Хоккей
Бег на коньках
Фигурное катание
Фигурное катание на роликовых коньках
Логические игры
Шашки
Шахматы
Сёги
Спортивные танцы, черлидинг
Спортивные танцы
Черлидинг
Бильярдный спорт
Паркур
Спортивные сооружения
Спортивное ориентирование
Культура
Образование
История
Известные люди города
Памятники города
"Листая старые газеты"
50-е годы
60-е годы
70-е годы
80-е годы
90-е годы
История одной фотографии
История транспорта
Рекорды Города
Первые
Последние
Единственные
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

 
optimized ej52
 
 
Вже більше ніж тиждень, 80 спортсменів з порушенням опорно-рухового апарату і зору проживають в Кам`янських готелях "Олмпія" і "RODINA", і тренуються в басейні олімпійського класу "МіКомп". Готуються вони до чемпіонату світу з плавання серед паралімпійців, який пройде з 9 по 15 вересня в Лондоні.
 
"В Кам'янське приїхало багато іменитих спортсменів, чемпіонів світу, Європи, Паралімпійських Ігор. Можна назвати самих самих. Герой України Віктор Смирнов з Донецька володіє такими титулами серед сліпих спортсменів, Єлизавета Мережко з Херсона серед візочників, - розповідає головний тренер паралімпійської збірної України з плавання Геннадій Анатолійович Вдовиченко. - Після тренувального збору буде визначено офіційний склад збірної нашої країни і в Лондон поїдуть 43 плавця". Нашій країні є, ким пишатися і в черговий раз голосно заявити про права людей з обмеженими можливостями.
 
Чемпіонати світу серед паралімпійців проводяться раз на два роки. Збірна України знаходиться серед лідерів світового плавання. Правда, на останньому такому світовому форумі, який проводився в Мексиці в 2017 році збірна України не виступала. "Хочу сказати, що останнє десятиліття фінансування збірної команди з плавання знаходиться на належному рівні, що дозволяє нам показувати досить високі результати, - продовжує розповідати Г.Вдовиченко. - З керівництвом басейну у нас склалися чудові стосунки. Вони завжди готові йти нам на зустріч і спільно вирішувати всі питання, які виникають. У Кам'янському ми проводимо збори не один рік. Свою позитивну роль відіграє компактність інфраструктури. Тут все знаходиться поруч: і готель, і кафе, і чаша басейну, і тренажерні зали. Все це в поєднанні для візочників має велике значення і позитивно впливає на швидке відновлення спортсменів. У плані майбутніх виступів ми плануємо показати високі результати і боротися в загальнокомандному заліку за потрапляння до призової трійки. Суперники у нас як завжди дуже сильні - це збірні Великобританії, Росії, а останнім часом і Італії".
 
Паралімпійська збірна України буде тренуватися в басейні "МіКомп" практично до самого виїзду на чемпіонат світу. "А так як наш басейн увійшов до переліку баз для підготовки до XXXII літніх Олімпійських ігор, то вже з сьомого вересня в ньому почне тренуватися частина плавців олімпійської збірної України, які в 2020 році будуть брати участь в Токійській Олімпіаді", - поінформував генеральний директор компанії "МіКомп" Олег Миколайович Мороз.