DSC 0094

Сьогодні, 19 грудня, в Кам'янському басейні "МіКомп" пройшли запливи другого дня чемпіонату України з плавання. Спортсмени Кам'янського тричі піднімалися на п'єдестал пошани.

"Золото" на двохсотметровці вільним стилем завоював Назар Селезньов. Час майстра спорту - 1.59,35. На цій же дистанції Марія Мельничук стала бронзовим призером (2.20,17). Тетяна Афанасьєва, вихованка тренерів Л.Литвиненко і Д.Краєвского, в комплексному плаванні на 400-метрівці отримала бронзову медаль. Спортсменка фінішувала з часом 5 хвилин 53,41 секунди.

Завтра чемпіонат України завершиться. О 9:45 плавці почнуть змагання на короткій воді - 50 метрів вільним стилем і батерфляєм. Потім глядачі побачать запливи на 100 метрів брасом і на спині, 200 метрів комплексним плаванням і 400 метрів вільним стилем.