У канадському Галіфаксі проходить чемпіонат світу з веслування на байдарках і каное. Першу медаль для збірної України 6 серпня завоювали спортсмени в байдарці-четвірці. Серед них  заслужений майстер спорту  Ігор Трунов, вихованець Заслуженого тренера України Григорія Коломойця з Кам`янської ДЮСШ № 1.

Наші представники у байдарці-четвірці Олег Кухарик, Дмитро Даниленко, Ігор Трунов, Іван Семикін (тренер Олександр Сімонов) стартували по сьомій воді і показали третій час (1:21.38) у фіналі на дистанції 500 метрів. Потрібно нагадати, що український екіпаж на олімпійській дистанції другий рік поспіль піднімається на п‘єдестал пошани. У Галіфаксі хлопці поступилися лише чемпіонам і срібним призерам Олімпіади-2020.