Среда, 30 Сентябрь 2020
Новости Украины и Мира
Спорт
Игровые (с мячом) виды
Футбол
Мини-футбол
Баскетбол
Волейбол
Гандбол
Пляжний футбол
Технические виды
Авто
Мото
Авиаспорт
Велоспорт
Стрельба пулевая
Стрельба из лука
Фехтование историческое
Судомоделизм
Силовые виды
Тяжелая атлетика
Пауерлифтинг
Гиревой спорт
Единоборства
Тхеквондо
Бокс
Кикбоксинг
Дзюдо
Вольная борьба
Каратэ
Айкидо
Фрифайт
ММА
Хапкидо
Комбатан
Легкая атлетика
Бег
Ходьба
Прыжки и метания
Теннис
Большой
Настольный
Водные виды
Поло
Плавание
Прыжки с трамплина
Синхронное плавание
Гребля
Водный туризм
Гимнастика
Художественная
Спортивная
Акробатика
Прыжки на батуте
Зимние виды
Хоккей
Бег на коньках
Фигурное катание
Фигурное катание на роликовых коньках
Логические игры
Шашки
Шахматы
Сёги
Спортивные танцы, черлидинг
Спортивные танцы
Черлидинг
Бильярдный спорт
Паркур
Спортивные сооружения
Спортивное ориентирование
Культура
Образование
История
Известные люди города
Памятники города
"Листая старые газеты"
50-е годы
60-е годы
70-е годы
80-е годы
90-е годы
История одной фотографии
История транспорта
Рекорды Города
Первые
Последние
Единственные
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua


На кортах СК "Прометей"  пройшов 51-й Кубок з тенісу, присвячений пам'яті Почесного громадянина міста Михайла Прокоповича Аношкіна, якому 14 жовтня виповнилося б 113 років.

Михайло Прокопович Аношкін був засновником тенісної школи в Дніпродзержинську. У 50-70-ті роки завдяки директору ПХЗ М.Аношкіну в місті були побудовані літні тенісні корти, стадіон "Перемога", легкоатлетична дитяча школа, палац тенісу з трьома кортами, готель "Олімпія", Палац водних видів спорту.

У нинішніх змаганнях,які пройшли за підтримки міського голови А.Білоусова, на восьми кортах взяли участь 62 тенісиста з Дніпра, Запоріжжя, Нікополя, Жовтих Вод, Кривого Рогу, Новомосковська, Кам'янського.

Старою традицією, введеною ще Аношкіним, стало проведення виступів тенісистів тільки в парах і міксті (чоловік і жінка). Нинішні змагання проводилися в чотирьох розрядах серед любителів: чоловічі пари, жіночі пари, ветерани + початківці, мікст. В основному грали спортсмени віком від 35 років і старше.

Тепла осіння погода, чудовий настрій гравців, все це супроводжувало святкову атмосферу змагань. Після безкомпромісної боротьби на кортах суддівська колегія визначила всіх призерів.

Серед чоловічих пар переможцями стали брати Тараненко, Леонід та Олександр з Кривого Рогу. Другими були дніпряни Віталій Романов та Сергій Ларін. Місцеві тенісисти Сергій Курись та Андрій Андрєєв отримали нагороди за третє місце. Серед жінок сильніше за всіх виявився дует Дубових. Друге і третє місця у пар Сидорчук/Піскунова і Філон/Серьогіна. Ветерани і початківці змагалися на нових реконструйованих хардових майданчиках. Краще за всіх тут зіграла пара Грінченко/П`яніга, яка перемогла у фіналі дует Марченко/Ізотов. Замкнули призову трійку Фомін і Степаненко. У міксті призерами стали наступні дуети: Тараненко/Тараненко, Марченко/Дубова, Громадський/Громадська.