67870679 515780569228191 1410400005113511936 n

У Кременчуці 9 серпня завершився "Літній кубок Прем'єр" серед тенісистів до 12 років.

Переможницею в одиночному розряді серед дівчат стала кам'янчанка Анастасія Чернякова (перший тренер Світлана Драгун). Вихованка тренера ДЮСШ № 3 Олександра Олійника серед 28 учасниць, по ходу перемогла киянку Моніку Кільчицьку 6:2. 6:2; Наталію Дзоз із Дніпра 6:2, 6:1; Євгенію Зеленську (Івано-Франківськ) 6:1, 6:2 і представницю із Одеси Єву Галієвську 1:6, 6:1, 6:1. Свій успіх Анастасія повторила і в парному розряді разом із тенісисткою із Одеси Адріаною Ткаченко. Дівчата у чвертьфіналі виграли у дуета Дар'я Ставицька (Київ)/Карина Морозова (Северодонецьк) 6:0, 6:2. На наступній стадії змагань під їхній каток потрапила пара Сабріна Толстова (Одеса)/Моніка Кільчицька (Київ) 6:2, 6:2. А у фіналі Анастасія і Адріана у важкому протистоянні проти Камелії Титаренко (Харків)/Єви Галієвської (Одеса) виявилися також сильнішими - 6:2, 6:4.

Таким чином, Анастасія Чернякова здобула вперше два перших місця після того, як в середині липня очолила рейтинг серед дівчат-тенісисток України у віці до 12 років. Хоча перед "Кубком Прем'єр" вона на змаганнях у Рівному стала срібним призером в одиночці, та виграла парний турнір.