Агінський2

У Кременчуці в березні пройшов тенісний турнір на кубок "Прем'єр" для гравців вікової категорії до 14 років.

Семен Агінський, вихованець тренера Олександра Олійника з Кам'янської ДЮСШ № 2, став переможцем в одиночному і парному розрядах. В одиночці серед 32 претендентів він посів перше місце,  провівши п`ять переможних матчів. У фіналі наш земляк переміг з рахунком 4:6, 6:0, 6:3 столичного тенісиста Артема Заїкіна.

АгінськийКр1

Ну, а потім Семен Агінський з тим же Артемом Заїкіним стали володарями золотих нагород в парному розряді. Хлопці по черзі розправилися з дуетами із Дніпропетровщини М.Грибков/М.Хливнюк 6:0, 6:2 та О.Васютін/В.Костенко 6:3, 6:2. У фіналі вони зустріли шалений опір пари Т.Бельдюгін (Київ) /А.Худа (Одеса). І лише на тай-брейку Семен і Артем схилили чашу вагів на свою сторону - 2:6, 6:4, 12:10.

Доречі, Семен Агінський займається тенісом з п'яти років. А в цьому турнірі вже грає в сьомий раз. Причому останні два роки спортсмен бере участь в змаганнях категорії "А".