Марченко5bc6601005a93740273730 820x360

Вихованець Кам`янської тенісної школи "Прометей" Ілля Марченко пройшов в чвертьфінал турніру ATP Challenger Tour 50 у Гамбурзі (Німеччина). Наш земляк виграв шість із семи останніх матчів.

У матчі другого кола Марченко переміг представника Туреччини Алтуга Челікбілека 6:4, 3:6, 7:6(3). Поєдинок тривав 2 години 16 хвилин. За весь матч Ілля реалізував 2 із 4 брейкпоінтів, віддавши супернику 2 гейми на своїй подачі. Також Марченко зробив 12 ейсів (Челікбілек — 11) і припустився 5 подвійних помилок.

У чвертьфіналі Ілля Марченко зіграє проти другого сіяного Адама Волтона з Австралії, з яким до цього жодного разу не грав.

Після перемоги над співвітчизником Олексієм Крутих в першому колі, Ілля Марченко сказав, що він ще може показувати непогану гру. "Мене вже багато хто списав, а я, насправді, ще непогано граю. Якби не коліно, напевно, ще шуму наробив би. Але маємо те, що маємо", - пояснив Марченко.