1444595989 12087937 953790614678966 3099886793309315194 o

Вчора (8 жовтня), в столиці Словаччині Братиславі стартував тенісний турнір Bratislava Open з призовим фондом €145 000 + H.

Вихованець Кам`янської тенісної школи "Прометей" Ілля Марченко (5 сіяний), 8 жовтня розпочав турнір з перемоги над "нейтральним" Євгеном Карповським 6:2, 7:6(8). Перший сет дався Іллі відносно просто – 6:2. Вирішальним став шостий гейм, коли нашому тенісистові з третьої спроби вдався брейк на чужій подачі. Натомість у другій партії, яка тривала понад годину, опонент дав бій. Суперники йшли врівень гейм за геймом, і стосунки довелося з’ясувати на тай-брейку. Не без зусиль Марченко схилив чашу терезів на свій бік – 10:8.

Сьогодні у фіналі кваліфікації його суперником був восьмий сіяний Кацпер Жук (Польща). До цього матчу тенісисти між собою жодного разу не грали. Наш земляк переграв Кацпера в двох сетах з однаковим рахунком 7:5. Поєдинок тривав одну годину та 43 хвилини. Ілля зумів виграти три подачі суперника, поступившись однією своєю.

10 жовтня в 1/16 фіналу Ілля Марченко гратиме проти австрійського тенісиста Денніса Новака.

ДОВІДКА

Bratislava Open — це професійний турнір, який проводиться на грунтових кортах з 2019 року. Змагання є частиною ATP Challenger Tour. Турнір замінив Попрад-Татри ATP Challenger Tour.