Теніс Багбая Кочерженко DSC0406

У Вишково (Закарпатська область), 9 липня завершився тенісний турнір Roger Cup U12. Кам`янчанки Марія Кочерженко і Аріана Багбая посіли треті місця.

Кам`янчанки Марія Кочерженко та Аріана Багбая прийняли участь в тенісному турнірі вікової категорії до 12 років. На чотирьох відкритих кортах за нагороди змагалися 32 тенісистки, які представляли 14 міст України. Вихованки тренера Сергія Козченка (ДЮСШ № 3) змагалися як в одиночному розряді, так і в парі. За підсумками турніру обидві стали третіми граючи дуетом, а М.Кочерженко цього результату добилася ще й в одиночці.

По ходу турніру Roger Cup наша пара переграла киянок К.Рябошапку/В.Ситнікову - 6:0, 6:0; Д.Орел (Боярка)/А.Бубало (Луцьк) - 6:1, 6:1. В півфіналі кам`янчанки поступилися майбутнім срібним призеркам цих змагань Є.Гучко (Львів)/М.Чедрик (Виноградів) - 2:6, 1:6.

Граючи індивідуально, Аріана Багбая розпочала турнір з двох перемог: над В.Литвин з Києва - 6:1, 6:3 та А.Бубало (Луцьк) - 6:4, 6:2. Але її подальшу переможну ходу загальмувала харків`янка М.Румянцева, яка виграла 6:2, 6:4.

Марія Кочерженко спочатку переграла столичну тенісистку С.Громницьку - 6:1, 6:0. Потім у важкому матчі перемогла Д.Орел з Боярки - 5:7, 6:4, 6:2. Марія виявилася сильнішою і за П.Зінченко (Свіятопетрівське) - 6:2. 6:3. І лише у півфіналі наша землячка поступилася майбутній переможниці турніру Єлизаветі Гучко (Львів) - 2:6, 4:6. До речі, Є.Гучко очолює рейтинг Федерації тенісу України у віковій категорії до 12 років, маючи 377,5 очок. Марія Кочерженко в таблиці на шістнадцятому місці (60), Аріана Багбая на сімнадцятому (59).