Козченко і Багбая 2022 рік

З 24 по 29 квітня у Львові проводився тенісний турнір "Leoland by Riel" категорії "А" серед гравців до 14 років (U14). Кам`янчанка Аріана Багбаая стала срібною призеркою.

В парних змаганнях прийняли участь 32 тенісистки із 19 міст України. Кам`янське представляли Анастасія Архипова і Аріана Багбая, вихованки тренера Сергія Козченка із ДЮСШ № 3. Аріана виступала в дуеті з Марією Левадною із Підгороднього. На шляху до срібних нагород, дівчата перемогли В.Олексин (Львів)/Є.Завадяк (Ужгород) 1:6, 6:3, 13:11; У.Петрук (Луцьк)/А.Щавінську (Хмельницький) 6:3, 6:3; М.Чедрик (Виноградів)/Є.Тучко (Львів) 6:3? 6:3. У важrому фінальному протистоянню наші тенісистки поступилися Є.Гусєвій (Львів)/П.Тетловій (Одеса) 4:6, 6:2, 7:10.

А.Архипова в парі з львівянкою В.Беген на старті турніру виграли 6:2, 6:1 у М.Шаповалової (Сєверодонецьк)/Е.Гусєвої (Дніпро). Але в наступному колі програли дуету Є.Крива (Дніпро)/М.Кононова (Одеса) 1:6, 0:6.

На фото: С.Козченко і А.Багбая.