Среда, 01 Декабрь 2021
Новости Украины и Мира
Спорт
Игровые (с мячом) виды
Футбол
Мини-футбол
Баскетбол
Волейбол
Гандбол
Пляжний футбол
Технические виды
Авто
Мото
Авиаспорт
Велоспорт
Стрельба пулевая
Стрельба из лука
Фехтование историческое
Судомоделизм
Силовые виды
Тяжелая атлетика
Пауерлифтинг
Гиревой спорт
Единоборства
Тхеквондо
Бокс
Кикбоксинг
Дзюдо
Вольная борьба
Каратэ
Айкидо
Фрифайт
ММА
Хапкидо
Комбатан
Легкая атлетика
Бег
Ходьба
Прыжки и метания
Теннис
Большой
Настольный
Водные виды
Поло
Плавание
Прыжки с трамплина
Синхронное плавание
Гребля
Водный туризм
Гимнастика
Художественная
Спортивная
Акробатика
Прыжки на батуте
Зимние виды
Хоккей
Бег на коньках
Фигурное катание
Фигурное катание на роликовых коньках
Логические игры
Шашки
Шахматы
Сёги
Спортивные танцы, черлидинг
Спортивные танцы
Черлидинг
Бильярдный спорт
Паркур
Спортивные сооружения
Спортивное ориентирование
Культура
Образование
История
Известные люди города
Памятники города
"Листая старые газеты"
50-е годы
60-е годы
70-е годы
80-е годы
90-е годы
История одной фотографии
История транспорта
Рекорды Города
Первые
Последние
Единственные
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

 

В Кам`янському з 22 по 24 жовтня проходив чемпіонат Дніпропетровської області з велокросу.

На трасі в Самишиній балці боротьбу за нагороди вели 70 спортсменів. Господарів представляла вісімка вихованців тренера Сергія Федоренка з ДЮСШ № 4. Першого день проходив Кубок пам'яті тренера з велоспорту Анатолія Дмитровича Ніколайчика. Велокросмени змагалися в індивідуальній гонці на час.

У загальній сумі кам`янчани здобули 20 медалей (11+6+3).

Під час церемонії нагородження, в адрес колишнього вихованця спортивної школи Ярослава Казакова, пролунали вітання з присвоєнням йому звання майстра спорту міжнародного класу.

ПРИЗЕРИ-КАМ`ЯНЧАНИ

ПЕРШЕ МІСЦЕ

Щербацький Максим (молодші юнаки)
Кузнєцова Ангеліна (молодші юнаки)
Головченко Андрій (молодші юнаки)
Вусатий Ілля (юніори)
Щербацький Максим (парна гонка на час, молодші юнаки)
Халюкова Таїсія (парна гонка на час, молодші дівчатка)
Головченко Андрій (парна гонка на час, юнаки)
Вусатий Ілля (парна гонка на час, чоловіки)
Щербацький Максим (рупова гонка, молодші юнаки)
Головченко Андрій (групова гонка, юнаки)
Волочаєва Марія (групова гонка, дівчата)

ДРУГЕ МІСЦЕ

Волочаєва Марія (дівчатка)
Селецький Ілля (парна гонка на час, молодші юнаки)
Захарченко Андрій (парна гонка на час, молодші юнаки)
Селецький Ілля (групова гонка, молодші юнаки)
Кузнєцова Ангеліна (групова гонка, дівчата)
Вусатий Ілля (групова гонка, юніори)

ТРЕТЄ МІСЦЕ

Захарченко Андрій (молодші юнаки)
Захарченко Андрій (групова гонка, молодші юнаки)
Халюкова Таїсія (групова гонка, дівчата)

Фотоальбом https://www.facebook.com/photo?fbid=4687406624643029&set=pcb.983072502275386