Франк111

22 липня в Підгородньому, що на Дніпропетровщині, пройшов нічний веломарафон XCM "Дніпровські Вогні". Кам'янчани стали призерами в трьох категоріях.

В змаганнях прийняли участь 48 зареєстрованних велогонщиків, які представляли 11 населених пунктів України і боролися за нагороди в п'яти категоріях. Серед них були і чотири спортсмени із Кам'янського. Всі вони стали призерами. Третє місце в "Соло серед ветеранів 40+" дісталося Владиславу Дьяченко, який 219 кілометрів (15 кіл) подолав за 9 годин 34 хвилини 26 секунд. "Срібло" в категорії "Трійка" завоював Євген Титков. Наш земляк разом з Андрієм Пустовгаровим (Вільногірськ) і Дмитром Авечкіним (Маріуполь) в команді "Вільні колеса" проїхали 17 кіл (9:46.21). В "Трійці мікст" Павло Кашуба, Катерина Франк (на фото № 69) разом із Дмитром Казаковим (Донецьк-Дніпро) теж стали другими. Щоб подолати 18 кіл їм довелося затратити 9 годин 32 хвилини 22 секунди.