Велогонка в Білій Церкві

Чемпіонат України з велоспорту (багатоденна гонка) серед юніорів пройшов в Білій Церкві з четвертого по дев'яте квітня.

В змаганнях прийняли участь чотири вихованці тренера Сергія Федоренка із Кам'янської ДЮСШ № 4-ЦТК "Горицвіт". Дар'я Жук і Валерія Зайчук, виступаючи в складі збірної команди до якої входили ще представниці із Дніпра, Житомира і Хмельницького, стали чемпіонками країни. "Перший день дівчата виграли 15-кілометровий командний пролог, - розповідає С.Федоренко. - Потім були дві групові гонки і роздільний старт. Завершився чемпіонат критеріумом. Результати кращих чотирьох велогонщиць йшли в командний залік. П'ята була на підстраховці. Там же їхали Артур Орлов і Ярослав Козаков. Але Артур чомусь під час другої групової гонки зійшов з дистанції. Ярослав виступав за команду з Миколаєва, яка завоювала срібні медалі. А в індивідуальному заліку він був третім".

Після Білої Церкви вже сьогодні Д.Жук і В.Зайчук змагалися в Львові на треку. В кінці цього тижня Я.Козаков прийме участь в Одесі в шосейній велогонці серед дорослих спортсменів, а дівчата 24 квітня будуть змагатися в чемпіонаті України в неолімпійських видах програми (парна, командна і роздільна гонки на 4 км, критеріум та гонка з вибуванням - по 40 км, - прим. автора), який пройде в центрі Рівного.