Суббота, 06 Июнь 2020
Новости Украины и Мира
Спорт
Игровые (с мячом) виды
Футбол
Мини-футбол
Баскетбол
Волейбол
Гандбол
Пляжний футбол
Технические виды
Авто
Мото
Авиаспорт
Велоспорт
Стрельба пулевая
Стрельба из лука
Фехтование историческое
Судомоделизм
Силовые виды
Тяжелая атлетика
Пауерлифтинг
Гиревой спорт
Единоборства
Тхеквондо
Бокс
Кикбоксинг
Дзюдо
Вольная борьба
Каратэ
Айкидо
Фрифайт
ММА
Хапкидо
Комбатан
Легкая атлетика
Бег
Ходьба
Прыжки и метания
Теннис
Большой
Настольный
Водные виды
Поло
Плавание
Прыжки с трамплина
Синхронное плавание
Гребля
Водный туризм
Гимнастика
Художественная
Спортивная
Акробатика
Прыжки на батуте
Зимние виды
Хоккей
Бег на коньках
Фигурное катание
Фигурное катание на роликовых коньках
Логические игры
Шашки
Шахматы
Сёги
Спортивные танцы, черлидинг
Спортивные танцы
Черлидинг
Бильярдный спорт
Паркур
Спортивные сооружения
Спортивное ориентирование
Культура
Образование
История
Известные люди города
Памятники города
"Листая старые газеты"
50-е годы
60-е годы
70-е годы
80-е годы
90-е годы
История одной фотографии
История транспорта
Рекорды Города
Первые
Последние
Единственные
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

 

На стадіоні "Надія" 22 вересня вперше відбулася відкрита першість Кам'янського зі стрільби з лука.

За права вважатися найвлучнішими змагалися 45 лучників і лучниць у віці від 10 до до 50 років, які представляли Кам'янське, Дніпро, Запоріжжя, Жовті Води, Кривий Ріг, Харків і Одесу.

Стрільби проводилися на дистанціях 10, 18, 30, 50 і 70 метрів.

«Хочеться відзначити, що перший іспит на здатність проведення подібного змагання молода міська Федерація витримала і виправдала довіру міської влади. І ми сподіваємося, що на наступні змагання до нас приїжджатиме більше як досвідчених спортсменів, так і початківців. Спасибі всім суперникам за конкурентну стрільбу", - сказав головний суддя першрсті Володимир Домрачев.

Змагання відбулися за підтримки Управління молоді та спорту міської ради, організації "Спорт для всіх", міської Федерації стрільби з лука і Центру поліграфії.

На рахунку лучників із Кам`янського 3 перших, 5 других і 7 третіх місць.

Фото  з архіву Дар`ї Загребельної.

 

ПРИЗЕРИ-КАМ`ЯНЧАНИ

ПЕРШЕ МІСЦЕ

Загребельна Дар`я (дорослі, КД-1)
Чирва Олександр (кадети, М3, 18 метрів)
Алімова Софія (кадети, М3, 18 метрів)

ДРУГЕ МІСЦЕ

Заскалько Богдан (дорослі, компаунд 50+50)
Якимов Андрій (кадети, КД-1)
Зима Артем (кадети, М3, 18 метрів)
Василина Марія (кадети, М3, 18 метрів)
Башкиров Ілля (олімпійський раунд)

ТРЕТЄ МІСЦЕ

Бєлоногов Богдан (дорослі, 70+70)
Заскалько Марія (дорослі, компаунд 50+50)
Зима Дмитро (дорослі, КД-1)
Сидоров Матвій (кадети, КД-1)
Зінченко Руслан (кадети, М№, 18 метрів)
Антоненко Сергій (олімпійський раунд)
Заскалько Пелагея (олімпійський раунд)