Етап в Києві

У Києві на мототреку в Пирогово третього листопада пройшов другий заключний етап чемпіонату України з супермотокросу. Вигравши два заїзди в класі МХ2, студент Кам'янського індустріального коледжу Дмитро Чернов поклав в свою скарбничку ще один титул чемпіона України. Відразу ж після закінчення змагань він зробив нічний переїзд до Чернівців, де на наступний день взяв участь в міжнародному Кубку Буковини. Тут у Дмитра був гідний суперник з Білорусі Артем Сазановець. Молодий преспективний білорус нав'язав українцеві боротьбу, і два заїзди гонщики йшли колесо в колесо. Перший заїзд виграв Чернов, другий Сазановець, який і став переможцем турніру. У нашого земляка друге місце.

На пєдесталі в Чернівцях

Сезон 2018 року для майстра спорту Дмитра Чернова завершився на мажорній ноті. Вихованець тренера Романа Морозова з команди "Morozov Team" в нинішньому році став чемпіоном України в класі МХ2, і в юніорському класі 250. Він завоював титул чемпіона України з суперкросу МХ2, став володарем кубка України МХ2. У складі національної збірної країни брав участь в Європейському кросі Націй в Польщі і Світовому кросі Націй в США.