Воскресенье, 19 Август 2018
Новости Украины и Мира
Спорт
Игровые (с мячом) виды
Футбол
Мини-футбол
Баскетбол
Волейбол
Гандбол
Пляжний футбол
Технические виды
Авто
Мото
Авиаспорт
Велоспорт
Стрельба пулевая
Стрельба из лука
Фехтование историческое
Судомоделизм
Силовые виды
Тяжелая атлетика
Пауерлифтинг
Гиревой спорт
Единоборства
Тхеквондо
Бокс
Кикбоксинг
Дзюдо
Вольная борьба
Каратэ
Айкидо
Фрифайт
ММА
Хапкидо
Комбатан
Легкая атлетика
Бег
Ходьба
Прыжки и метания
Теннис
Большой
Настольный
Водные виды
Поло
Плавание
Прыжки с трамплина
Синхронное плавание
Гребля
Водный туризм
Гимнастика
Художественная
Спортивная
Акробатика
Прыжки на батуте
Зимние виды
Хоккей
Бег на коньках
Фигурное катание
Логические игры
Шашки
Шахматы
Сёги
Спортивные танцы, черлидинг
Спортивные танцы
Черлидинг
Бильярдный спорт
Паркур
Спортивные сооружения
Спортивное ориентирование
Культура
Образование
История
Известные люди города
Памятники города
"Листая старые газеты"
50-е годы
60-е годы
70-е годы
80-е годы
90-е годы
История одной фотографии
История транспорта
Рекорды Города
Первые
Последние
Единственные
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

 
30724439 1725801890844800 1795898582927147008 n
 
 
14-15 квітня в Львові відбувся чемпіонат України серед школярів та студентів з черлідингу. Більше ніж півтори тисячі струнких, симпатичних дівчат і хлопців з десяти регіонів країни представляли програми в декількох номінаціях. На паркеті свою майстерність у виконанні складних елементів, що поєднують пластику, гнучкість, граціозність показували і команди Кам'янської Федерації черлідингу: "Прометей", "Іскра", "Іскорки", "Candy", "Stars", "Спейс", "Блискавки", "Сирени". На рахунку наших спортсменів 6 золотих, 10 срібних і 8 бронзових комплектів нагород. А команда "Прометей", яку тренує Альона Козинець, ще й отримала кубок "Road to the ECC 2018".
 
Кубок Road to the ECC 2018
 
 
ПРИЗЕРИ-КАМ`ЯНЧАНИ
 
 
ПЕРШЕ МІСЦЕ
 
Фрістайл-команда, хіп-хоп-команда дорослі - "Прометей" (В.Чабан, В.Соловей, В.Казанцева, А.Холобко, Л.Тимофєєва, Д.Романова, А.Савченко, О.Волнянська, А.Зіновчук, В.Жадько, Я.Богиня, С.Гончарова)
Хіп-хоп-соло юніори (Д.Полюлях)
Джаз-команда - "Прометей"-"Іскра" (С.Головньова, Н.Синенко, Л.Садвакасова, О.Шикова, А.Шуригіна, А.Терещенко, Л.Нестеренко, А.Стротчикова, М.Валяр)
Хіп-хоп-команда - "Іскорки" (В.Кудрявцева, В.Мазай, А.Чорнуха, А.Каменченко, А.Сухолудська, К.Губська, Д.Іваськова)
Хіп-хоп квартет діти 5-8 років - "Candy" (В.Віннік, К.Боярченко, С.Медведєва, В.Доброгорська)
 
ДРУГЕ МІСЦЕ
 
Хіп-хоп команда дорослі - "Спейс"  (А.Гненна, Ж.Галенко, П.Філіпова, Д.Єрьоменко, М.Ляшенко, Д.Полюлях, В.Жилова)
Фрістайл-команда юніори - "Прометей"-"Іскра" (А.Зіновчук, В.Жадько, Я.Богиня, С.Гончарова, В.Соловей, О.Терещенко, Н.Синенко, А.Квашукова, Д.Жадан, В.Казанцева, О.Косарєва, Д.Полюлях, К.Векшина, В.Передерій, Є.Марченко, К.Друзь, С.Кияниця, А.Мосьпан, А.Кирпа, А.Музика)
Фристайл-дует дорослі (В.Соловей, А.Холобко) 
Фрістайл-дует юніори (В.Казанцева, С.Гончарова)
Хіп-хоп квартет - "Stars" (Н.Синенко Н, Л.Нестеренко, Л.Садвакасова, С.Стротчікова)
Фрістайл команда - "Прометей"-"Іскра" (Д.Семеруніна, Д.Шиба, Д.Ячменьова, Д.Товпіщук, А.Сумкіна, З.Лях, К.Кудрявцева, А.Настечка, В.Головньова, Є.Узунова, В.Архипова, Н.Ровна, Є.Коваленко, А.Щур, А.Мосієнко, В.Віннік, К.Боярченко, С.Манжула, Ю.Бельговска, А.Гусарець)
Хіп-хоп команда - "Candy" (В.Віннік, К.Боярченко, С.Медведєва, В.Доброгорська, А.Буригіна, С.Решетило, Я.Ларіоненко, О.Батищева)
Хіп-хоп-команда - "Блискавка" (В.Архипова, А.Щур, В.Головньова, А.Настечка, Н.Ровна, Є.Коваленко, Є.Узунова, С.Манжула, Ю.Бельговська)
Фристайл квартет діти 5-8 років - "Прометей" (Д.Семеруніна, К.Кудрявцева, Д.Ячменьова, А.Настечка)
 
 
ТРЕТЄ МІСЦЕ
 
Фристайл-дует юніори (У.Передерій, Є.Марченко)
Джаз -дует дорослі (Я.Богиня, Д.Романова)
Фристайл соло (В.Соловей) 
Фристайл-квартет - "Сирени" (М.Фоміна, А.Шахова, А.Зінченко, А.Соколова) 
Фрістайл-соло (Д.Семеруніна) 
Фристайл квартет діти 5-8 років - "Candy" (В.Віннік, К.Боярченко, С.Медведєва, В.Доброгорська) 
Фристайл дует діти 5-8 років (К.Кудрявцева, Д.Ячменьова)