На базі Кам'янського фізкультурного коледжу в спортивному комплексі ім. олімпійського чемпіон Султана Рахманова 18 грудня відбувся традиційний, двадцять четвертий за рахунком, відкритий важкоатлетичний турнір "Богатирі Придніпров'я". Турнір присвячувався пам'яті С.Рахманова, якому в цьому році виповнилося б 70 років.

Почесним гостем турніру був олімпійський чемпіон, друг і соратник по збірній Султана Рахманова, Юрій Зайцев.

У змаганнях взяли участь 56 атлетів з восьми колективів Дніпропетровщини. Турнір, на жаль, через пандемчні обстановки, пройшов без глядачів. І тим не менше боротьба на помості з суперниками, і його Величністю земним тяжінням, була гострою і захоплюючою. За повідомленням судді міжнародної категорії Олексія Петеримова, суперники змагалися в залежності від віку, кожен у своїй групі. Визначалися переможці та призери по таблиці професора Сінклера (в залежності від власної ваги атлета йому виводився коефіцієнт, на який множилася сума двоборства).

"Наше місто представляли спортсмени з ДЮСШ № 2, ККФВ (СК "Перемога") і вищого професійного училища, розповідає О.Петеримов. - У дівчат слід зазначити відмінний виступ студентки другого курсу ККФВ, кандидата в майстри спорту Оксани Ярмошенко. Виступаючи в середній віковій групі (2003/2005 р.н.) і маючи власну вагу 49 кг вона по ходу змагань встановила вісім нових особистих рекордів: у ривку - 49 і 50 кг, у поштовху - 59, 60 і 63 кг, і в сумі - 109, 110 і 113 кг. Їй же скорилася і найважча штанга вагою в 63 кг. у старшій віковій групі переможницею стала гостя з Кривого Рогу Вікторія Іщук (56+60=116). Серед наймолодших блиснув технічною підготовкою і вольовим характером 12-річний Амір Мінгалієв (Кривий Ріг). При вазі в 36 кг він показав результат в сумі 84 кг (38+46). У другому потоці більш ніж переконливу перемогу в першій середній (2004/2005 р.н.) віковій групі здобув Артем Сухотський з Павлограда. При вазі 50 кг він в сумі показав 149 кг (69+80). У другій середній групі (2002/2003 р.н.) перше місце зайняв майстер спорту Антон Петеримов. Всі шість підходів до залізного снаряду були точні і успішні. У ривку він послідовно підкорив 105, 110 і 116 кг. У поштовху 130, 135 і 140 кг. При цьому по ходу юнакові вдалося встановити шість особистих рекордів у ваговій категорії до 73 кг (ривок 116 кг, поштовх - 135 і 140 кг, і в сумі двоборства - 246, 251 і 256 кг). Серед ветеранів в черговий раз перемогу здобув майстер спорту Віктор Летючий, неодноразовий чемпіон і призер всеукраїнських та Європейських чемпіонатів (135+165=300 кг). Він і став абсолютним переможцем за сумою двоборства. Треба відзначити, що на рахунку атлетів з Кам'янського ще й шість призових місць: срібні нагороди отримали Юлія Палат, Ілля Хміль і Костянтин Цимбал. "Бронза" дісталася Даші Маринець, Глібу Котенко та Богдану Бахтіну".

Кращими атлетами турніру (за таблицею Сінклера) журі у дівчат назвало кандидатів в майстри спорту Оксану Ярмошенко (Кам'янське, 214.9 очок) і Вікторію Іщук (Кривий Ріг, 201.8), а у юнаків майстрів спорту Антона Петеримова (Кам'янське, 314,8) і Віктора Летючого (Дніпро, 315.0).

Всі призери були нагороджені грамотами, медалями та цінними подарунками, а переможці отримали ще й спортивні кубки.