Пятница, 30 Октябрь 2020
Новости Украины и Мира
Спорт
Игровые (с мячом) виды
Футбол
Мини-футбол
Баскетбол
Волейбол
Гандбол
Пляжний футбол
Технические виды
Авто
Мото
Авиаспорт
Велоспорт
Стрельба пулевая
Стрельба из лука
Фехтование историческое
Судомоделизм
Силовые виды
Тяжелая атлетика
Пауерлифтинг
Гиревой спорт
Единоборства
Тхеквондо
Бокс
Кикбоксинг
Дзюдо
Вольная борьба
Каратэ
Айкидо
Фрифайт
ММА
Хапкидо
Комбатан
Легкая атлетика
Бег
Ходьба
Прыжки и метания
Теннис
Большой
Настольный
Водные виды
Поло
Плавание
Прыжки с трамплина
Синхронное плавание
Гребля
Водный туризм
Гимнастика
Художественная
Спортивная
Акробатика
Прыжки на батуте
Зимние виды
Хоккей
Бег на коньках
Фигурное катание
Фигурное катание на роликовых коньках
Логические игры
Шашки
Шахматы
Сёги
Спортивные танцы, черлидинг
Спортивные танцы
Черлидинг
Бильярдный спорт
Паркур
Спортивные сооружения
Спортивное ориентирование
Культура
Образование
История
Известные люди города
Памятники города
"Листая старые газеты"
50-е годы
60-е годы
70-е годы
80-е годы
90-е годы
История одной фотографии
История транспорта
Рекорды Города
Первые
Последние
Единственные
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

 

На спортивній базі КСЦ "Дніпровець" 12 жовтня відбувся Кубок Кам`янського з важкої атлетики.

Як повідомив заслужений тренер України Сергій Петеримов, змагання були присвячені Дню захисників Вітчизни. На поміст виходили 27 чоловіків і жінок, які представляли КСЦ "Дніпровець" і ДЮСШ № 2-ККФВ. Соціальними партнерами змагань стали профспілковий комітет "Металістів" ПАТ "ДМК" і торгова компанія "Епіцентр".

"Змагання є одним з етапів підготовки штангістів до подальших виступів, - розповідає С.Петеримов. - Так, 9 листопада в нашому місті пройде Кубок області, присвячений пам'яті заслуженого тренера СРСР Е.П.Бровко і олімпійського чемпіона С.С.Рахманова, а 1 грудня в Кривому Розі відбудуться юнацькі (до 15 років) змагання. У сьогоднішньому турнірі беруть участь відомі штангісти, чемпіони України у віковій категорії до 13 років Євген Шкода і до 17 років - майстер спорту України Антон Петеримов. У наступному році ми плануємо виставит на чемпіонати України: до 13 років - трьох-чотирьох спортсменів; до 17 років - двох-трьох чоловік. А при нормальному розкладі делегуємо спортсменів на чемпіонат Європи серед кадетів Олександру Богун, Микиту Сергієнко та Євгена Шкоду".

Крім юнаків і дівчат з КСЦ "Дніпровець" на наступний рік в чемпіонатах України за віковими категоріями від 13 до 18 років готуються виступити по два представника в кожній з них від ДЮСШ № 2-ККФВ, про що сказав тренер Василь Петерімов. А в сьогоднішньому турнірі змагалися вихованці Олексія Юхимовича і Василя Олексійовича Петеримових, найбільш досвідченими серед яких були майстри спорту Антон Петеримов і Тетяна Мачула. "До нас на перший курс ККФВ в нинішньому році надійшло кілька дуже перспективних хлопців. Будемо з ними працювати, готувати до виступів на більш високому рівні", - зазначив В.Петеримов.

Під час церемонії відкриття Кубка міста з привітальними словами виступили: представник торгової компанії "Епіцентр" Артем Якушенко, заступник голови Заводського райвиконкому Анатолій Івашина, президент Кам'янської федерації важкої атлетики Руслан Шкода, голова ревізійної комісії міської федерації важкої атлетики Роман Шостак. Зокрема, Анатолій Івашина згадав про те, що рівно 30 років наш одноклубник Сергій Нагірний виграв Кубок СРСР. "У той час стати володарем цього почесного призу було те ж, що і виграти Кубок світу, настільки високі результати показували радянські важкоатлети. Сергій Нагірний, та й його товариш по команді чемпіон країни Дмитро Ледзинський, тренувалися саме на цьому помості, де сьогодні проходять змагання", - пояснив А.Івашина.

Протягом двох годин спортсмени викладалися по повній програмі. Були показані порівняно непогані результати. А Микита Сергієнко встановив особистий рекорд, піднявши в сумі двоєборства найважчу вага змагань - 235 кг. За що він отримав спонсорський приз - безкоштовну вечерю на двох у ресторані "Місце зустрічі".


ПРИЗЕРИ

ДІВЧАТА

до 55 кг

1 - Богун Олександра (114 кг в сумі двоборства)
2 - Огай Вікторія (95 кг)
3 - Єрмашенко Оксана (82 кг)

до 59 кг

1 - Мачула Тетяна (126 кг)
2 - Бєлашова Анастасія (68 кг)

до 64 кг

1 - Власенко Ярослава (63 кг)

ЮНАКИ

до 49 кг

1 - Шкода Євген (130 кг)
2 - Безцінний Віктор (92 кг)

до 55 кг

1 - Гнєдов Данило (119 кг)
2 - Дурда Артем (92 кг)

до 67 кг

1 - Славинський Данило (207 кг)

до 73 кг

1 - Петеримов Антон (218 кг)
2 - Бондаренко Андрій (112 кг)
3 - Андрієнко Дем'ян (108 кг)

до 81 кг

1 - Сергієнко Микита (235 кг)

до 102 кг

1 - Хохотва Андрій (202 кг)

Фотоальбом https://www.facebook.com/profile.php?id=100004468564444&lst=100004468564444%3A100004468564444%3A1570915972&sk=photos