Понедельник, 29 Ноябрь 2021
Новости Украины и Мира
Спорт
Игровые (с мячом) виды
Футбол
Мини-футбол
Баскетбол
Волейбол
Гандбол
Пляжний футбол
Технические виды
Авто
Мото
Авиаспорт
Велоспорт
Стрельба пулевая
Стрельба из лука
Фехтование историческое
Судомоделизм
Силовые виды
Тяжелая атлетика
Пауерлифтинг
Гиревой спорт
Единоборства
Тхеквондо
Бокс
Кикбоксинг
Дзюдо
Вольная борьба
Каратэ
Айкидо
Фрифайт
ММА
Хапкидо
Комбатан
Легкая атлетика
Бег
Ходьба
Прыжки и метания
Теннис
Большой
Настольный
Водные виды
Поло
Плавание
Прыжки с трамплина
Синхронное плавание
Гребля
Водный туризм
Гимнастика
Художественная
Спортивная
Акробатика
Прыжки на батуте
Зимние виды
Хоккей
Бег на коньках
Фигурное катание
Фигурное катание на роликовых коньках
Логические игры
Шашки
Шахматы
Сёги
Спортивные танцы, черлидинг
Спортивные танцы
Черлидинг
Бильярдный спорт
Паркур
Спортивные сооружения
Спортивное ориентирование
Культура
Образование
История
Известные люди города
Памятники города
"Листая старые газеты"
50-е годы
60-е годы
70-е годы
80-е годы
90-е годы
История одной фотографии
История транспорта
Рекорды Города
Первые
Последние
Единственные
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

 
 
Шкода ривок
 
В Славутичі (Київська область) з 9 по 14 квітня проходив юнацький чемпіонат України і відкритий всеукраїнський турнір пам'яті Героїв Чорнобиля з важкої атлетики. В змаганнях взяли участь 285 хлопців і дівчат з 23 областей країни.
 
Представник культурно-спортивного центру "Дніпровець" Євген Шкода був єдиним кам'янчанин, який увійшов до складу юнацької збірної Дніпропетровської області. Варто відзначити, що його виступ був дуже вдалим. Змагаючись у віковій категорії до 13 років і ваговій категорії до 45 кг, вихованець заслуженого тренера України Сергія Петеримова зміг стати чемпіоном країни і завоювати медалі турніру пам'яті Героїв Чорнобиля.
 
Борючись із вісімнадцятьма суперниками, наш атлет став кращим в ривку (результат піднятої ваги 50 кг) і другим в поштовху - 65 кг. Не було йому рівних і за сумою двоборства - результат 115 кг приніс Євгену Шкоді золоту медаль.
 
Чемпіон України
 
"У минулому році 12-річний Євген виступав поза конкурсом в юнацькому чемпіонаті України до 15 років і посів шосте місце, - розповідає президент федерації важкої атлетики міста Кам'янське Руслан Шкода. - Після "розвідки боєм" в цьому році спортсмен вже виступив у своїй віковій категорії. Завдяки гарній фізичній підготовці йому вдалося встановити два рекорди турніру в ривку і сумі двоборства. Крім цього продемонстрований результат дозволив Євгену Шкоді вперше приміряти золоті медалі чемпіонату країни і стати кандидатом на потрапляння в юнацьку збірну України".
 
Тренер спортсмена Сергій Петеримов зазначає, що хорошого результату вдалося досягти завдяки злагодженій роботі міської федерації, а також допомоги Дніпровського комбінату і профспілки "Металургів".
 
"Дякую генеральному директору ПАТ "ДМК" Олександру Подкоритову і голові профкому профспілки "Металургів" Олегу Нагорному за допомогу. В успіху Євгена Шкоди є і їх чимала заслуга", - сказав С.Петеримов.