НАГРАЖДЕНИЕ 96

У Кам'янському на базі спортивного комплексу імені олімпійського чемпіона Султана Рахманова відбувся чемпіонат Дніпропетровської області з важкої атлетики серед юнаків та дівчат до двадцяти років (1999 р.н. і молодше), що зібрав 72 спортсмени.

На рахунку вихованців тренерів з Кам'янського Олексія, Василя і Сергія Петеримових дев'ять медалей (5+2+2), завойованих в сумі двоєборства.

БОГУН 60

Як повідомляє Олексій Юхимович Петеримов, з призерів він хотів би відзначити Олександру Богун і Вікторію Огай. "Обидві виступили добре, показали хороші результати, реально претендували на перше місце, але поступилися в цей раз представниці Кривого Рогу Барбарі Акуловій, - каже О.Петеримов. - Впевнено завоювали чемпіонські титули Андрій Хохотва та Іван Соколов. Не погрішу проти істини, якщо скажу, що найбільшого успіху домоглися кандидати в майстри спорту Тетяна Мачула і Антон Петеримов. Обидва чітко, впевнено і красиво спрацювали у всіх шести підходах. Тетяна стала чемпіонкою у ваговій категорії 59 кг. При власній вазі 68 кг, Антон виступу у ваговій категорії 73 кг. У ривку він послідовно підняв 100, 105 і 110 кг. Останній результат є новим рекордом області. У поштовху зафіксував 124, 130 і 133 кг, що дало в сумі двоєборства 243 кг. 133 кг у поштовху та 243 кг в сумі - нові рекорди області у ваговій категорії 73 кг. За підсумками чемпіонату обидва визнані кращими атлетами змагань. Приємно, що нагороди призери і переможці отримували з рук почесного гостя, олімпійського чемпіона Юрія Зайцева".