Четверг, 13 Август 2020
Новости Украины и Мира
Спорт
Игровые (с мячом) виды
Футбол
Мини-футбол
Баскетбол
Волейбол
Гандбол
Пляжний футбол
Технические виды
Авто
Мото
Авиаспорт
Велоспорт
Стрельба пулевая
Стрельба из лука
Фехтование историческое
Судомоделизм
Силовые виды
Тяжелая атлетика
Пауерлифтинг
Гиревой спорт
Единоборства
Тхеквондо
Бокс
Кикбоксинг
Дзюдо
Вольная борьба
Каратэ
Айкидо
Фрифайт
ММА
Хапкидо
Комбатан
Легкая атлетика
Бег
Ходьба
Прыжки и метания
Теннис
Большой
Настольный
Водные виды
Поло
Плавание
Прыжки с трамплина
Синхронное плавание
Гребля
Водный туризм
Гимнастика
Художественная
Спортивная
Акробатика
Прыжки на батуте
Зимние виды
Хоккей
Бег на коньках
Фигурное катание
Фигурное катание на роликовых коньках
Логические игры
Шашки
Шахматы
Сёги
Спортивные танцы, черлидинг
Спортивные танцы
Черлидинг
Бильярдный спорт
Паркур
Спортивные сооружения
Спортивное ориентирование
Культура
Образование
История
Известные люди города
Памятники города
"Листая старые газеты"
50-е годы
60-е годы
70-е годы
80-е годы
90-е годы
История одной фотографии
История транспорта
Рекорды Города
Первые
Последние
Единственные
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

 

У Дніпрі завершився черговий чемпіонат області серед чоловіків та жінок з міжнародних шашок. Як і в минулому році, не дивлячись на сьогоднішні карантинні заходи, в ньому прийняло участь 31 спортсмен з чотирьох регіонів Дніпропетровщини (24 учасника змагалося в турнірі серед чоловіків, та 7 – в змаганнях серед жінок). Призерами стали тільки гравці з Кам`янського.

В змаганнях серед чоловіків, де виступали чотири майстри спорту, абсолютно несподівано для глядацької аудиторії, чемпіонський титул завоював кандидат в майстри спорту, учень Кам`янського ліцею НІТ, чотирнадцятирічний Андрій Блоха (на фото). Талановитий вихованець тренера І.Губарєва із ДЮСШ № 2 став, як показали статистичні данні, наймолодшим переможцем обласних змагань серед чоловіків з стокліткових шашок. Він обійшов на рік відомого міжнародного гросмейстера, чемпіона світу та Європи з шашок-100 Артема Іванова, віковий показник якого (чемпіон у 15 років) був недосяжним майже 17 років. Стверджувати про випадковість отриманої перемоги Андрієм, не дозволяє його переконливий результат в чемпіонаті: 13 очок з 14 можливих! Цікаво, що спортсмен в цьому році на чемпіонаті України з шашок-100 серед юнаків до 16 років зумів відзначитись двома бронзовими нагородами у класичній та блискавичній грі. На другому місці чемпіон області 2015 року, повар D KIDS (Кам’янське), першорозрядник Сергій Буркацький (тренер І.Губарєв), який в обласних змаганнях грає не часто, але досить вдало. Третє місце в чемпіонаті визначили додаткові показники. Серед чотирьох претендентів (Д.Агарков, І.Демченко, О.Малафеєвський, І.Суров) найкращий коефіцієнт виявився у кандидата в майстри спорту, випускника Кам`янської СШ № 25 Іллі Демченко (тренер Д.Савінський).

В змаганнях серед жінок до призової трійки пробилися тільки фаворити чемпіонату. Перше місце, з 11 очками з 12 можливих, посіла тренер-викладач ДЮСШ № 2, міжнародний гросмейстер Олена Коротка (тренер І.Губарєв). На другому місці, завдяки кращому коефіцієнту, гросмейстер Ольга Губарєва (тренер І.Губарєв), на третьому - майстер спорту, випускниця ліцею НІТ Віра Попруга (тренер Д.Савінський).

Попереду у шашкістів черговий чемпіонат області, але вже з шашок-64, який пройде у Дніпрі на початку серпня.