Восьмого січня у СШ № 40 пройшла першість Кам`янського з шашок-100 у віковій групі до 16 років.

Як повідомив Заслужений тренер України, майстер спорту Ігор Губарєв, в змаганнях взяли участь 32 спортсмени. "Крім шашкістов цього віку в турнір потрапили також переможці змагань до 10 років, - каже І.Губарєв. - Це Андрій Махонін та Зоряна Савінська. До речі, Зоряна пройшла вже і в турнір до 19 років. Згідно з умовами першості, гравці, набравші половину турнірних очок (в даном випадку це 9 очок), автоматично проходять в наступний етап першості. Не обійшлося і без втрат маститих шашкістов. В першості, що закінчилась, разом з хлопцями грали і дівчатка, але призери нагороджувалися і у тих, і у інших. Особливий інтерес викликав турнір серед юнаків, де грав майстер спорту Данило Агарков. Але сьогодні був не його день. Перемогу здобув Андрій Блоха, який творив чудеса на шашковій дошці. За тур до закінчення йому досить було зробити нічию, щоб здобути титул переможця. Що він і зробив в грі з Іваном Суровим. Ще одну нічию він розписав в матчі з Д.Агарковим. у дівчаток перемогла Анастасія Купатенко".