Агарков

У Полтаві 28 березня в рамках чемпіонату України був зіграний турнір зі швидких шашок.

Гравці Кам'янської федерації шашок зайняли п'ять призових місць. У віковій категорії до 19 років чемпіонський титул і срібну медаль відповідно отримали майстри спорту Олександр Шнейдер і Данило Агарков (на фото). Цікаво, що обидва набрали рівну кількість очок - по 11. І тільки додаткові критерії розставили їх по місцях. Така ж ситуація склалася в категорії до 13 років, де по 13 очок набрали три гравці, в числі яких був і кам'янчанин Андрій Блоха. В результаті наш земляк став п'ятим, а бронзову медаль отримав Олександр Коваль з Івано-Франківська.

"Срібло" на рахунку Софії Купатенко (вікова категорія до 19 років). Серед найменших спортсменок (до 8 років) друге місце зайняла Зоряна Савинська, третє - Марія Діденко.